Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nerozumiem prečo si sa tak bláznivo zasekla v jednej polohe a žiadne argumenty neplatia.No ale strach je mrcha.
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Na pápežovi som nebola, ani na žiadnu svadbu sa nechystám, ale treba mi ešte pozbierať zemiaky...
PS.
A áno, odmietli ma lekári a nielen jeden. Včera som sa objednala u iného, ty svatá simplicito.
0 1
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

kukučka
.......
PS.
A áno, odmietli ma lekári a nielen jeden. Včera som sa objednala u iného, ty svatá simplicito.
Čo sa neobrátiš na lekárske špičky, MUDr. Liptáka, či MUDr. Bukovského alebo MUDr. Mesíka tí ťa určite vyšetria.

Ale aby som nebol impertinentný, ak ťa odmietol lekár vyšetriť len preto, že si neočkovaná (tomu nie celkom verím, ale stať sa mohlo) a ak si mala negatívny test, tak je to neprofesionálne a takého je treba okamžite riešiť či už na VUC alebo na úrade pre dohľad nad zs, tak ako riešili zaočkovaní pacienti, ktorých odmietla vyšetriť očná lekárka - antivaxerka v Žiline
3 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Si nevychovaný a bezočivý, a navyše ma obviňuješ z niekoľkonásobného klamstva.
1 3
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

toto si vyprosujem, čo si to dovoľuješ ma osočovať, šíriš bludy, zdieľaš hoaxy,
2 2
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Vraj náhody neexistujú - teraz mi dotieravý FB ponúkol zdieľaný príspevok o nejakej neznámej lekárke, ktorej meno nedám, aby ste neopľúvali aj ju, lebo ja som tu dostala mínusku aj za pripomenutie Hipokratovej prísahy. Toto má lekárke v profile:
Aj v našej ambulancii ošetrujeme aj naďalej očkovaných, neočkovaných, testovaných, netestovaných, s rúškom, bez rúška....
Na základe Hippokratovej prísahy nikdy diskriminovať ľudí nebudeme!!!????????????????????????
2 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kukučka
Vraj náhody neexistujú - teraz mi dotieravý FB ponúkol zdieľaný príspevok o nejakej neznámej lekárke, ktorej meno nedám, aby ste neopľúvali aj ju, lebo ja som tu dostala mínusku aj za pripomenutie Hipokratovej prísahy. Toto má lekárke v profile:
Aj v našej ambulancii ošetrujeme aj naďalej očkovaných, neočkovaných, testovaných, netestovaných, s rúškom, bez rúška....
Na základe Hippokratovej prísahy nikdy diskriminovať ľudí nebudeme!!!????????????????????????
Kuki, žeby tento, čo si tu priložila už v júli?
https://www.porada.sk/t138676-p158-c...ml#post3200352
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

majkii
Čo sa neobrátiš na lekárske špičky, MUDr. Liptáka, či MUDr. Bukovského alebo MUDr. Mesíka tí ťa určite vyšetria.

Ale aby som nebol impertinentný
, ak ťa odmietol lekár vyšetriť len preto, že si neočkovaná (tomu nie celkom verím, ale stať sa mohlo) a ak si mala negatívny test, tak je to neprofesionálne a takého je treba okamžite riešiť či už na VUC alebo na úrade pre dohľad nad zs, tak ako riešili zaočkovaní pacienti, ktorých odmietla vyšetriť očná lekárka - antivaxerka v Žiline
Si, napísala som ti len to isté po slovensky, tak nevyskakuj.
0 1
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

kukučka
majkii
Čo sa neobrátiš na lekárske špičky, MUDr. Liptáka, či MUDr. Bukovského alebo MUDr. Mesíka tí ťa určite vyšetria.

Ale aby som nebol impertinentný
, ak ťa odmietol lekár vyšetriť len preto, že si neočkovaná (tomu nie celkom verím, ale stať sa mohlo) a ak si mala negatívny test, tak je to neprofesionálne a takého je treba okamžite riešiť či už na VUC alebo na úrade pre dohľad nad zs, tak ako riešili zaočkovaní pacienti, ktorých odmietla vyšetriť očná lekárka - antivaxerka v Žiline
Si, napísala som ti len to isté po slovensky, tak nevyskakuj.
A ty rozumieš písanému text "ABY SOM NEBOL IMPERTINENTNÝ" odsúdil som konanie lekára ak kohokoľvek odmietne vyšetriť, už dochádza? Láskavo sa nezavzdušňuj, neprospieva to zdraviu
1 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nie Majka, to je iná lekárka.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

kukučka
Vraj náhody neexistujú - teraz mi dotieravý FB ponúkol zdieľaný príspevok o nejakej neznámej lekárke, ktorej meno nedám, aby ste neopľúvali aj ju, lebo ja som tu dostala mínusku aj za pripomenutie Hipokratovej prísahy. Toto má lekárke v profile:
Aj v našej ambulancii ošetrujeme aj naďalej očkovaných, neočkovaných, testovaných, netestovaných, s rúškom, bez rúška....
Na základe Hippokratovej prísahy nikdy diskriminovať ľudí nebudeme!!!????????????????????????
Urady nechali na lekárov ako sa k tomu postavia,musia vybaviť len ked ide o život,urgentných.Inak je na každej ambulancii aký režim zavedie.Dávali to opakovane aj v správach.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Fajn...tak je v Blave zaočkovanosť.
Proskám pekne, a táto zaočkovanosť sa týka koho ? Blavákov s trvalým pobytom alebo aj tých, čo do Blavy dochádzajú denne/týždenne/či iný časový horizont ? Aj to vzal analytik do úvahy ? Vzal do úvahy aj to, že na VŠ sa ešte nezačal školský rok ?
Blavu v podstate zachánilo to, že pápa sa tam veľmi nezdržal a teda tam aj nebolo na hromade plno ľudí.
Kde bol pápa najdlhšie a kde bolo najviac ľudí ? No predsa v KE a tak aj vyzerá štatistika pacientov v špitáli....a ani anál-ytika na také dáta bez pátosu nie sú potrebný.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Biely batman brilantná akcia...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ale čoby, nečítal si, že na grulovej brigáde? A nečítal si, že MOMky dostali nový prídel testov s príkazom otvoriť až v októbri? Otvorili a... Ale psst, to sú predsa strašidelné hoaxy.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Ale ved žiadny covid nie je, tak načo tolko vzruchu!
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

A je?keby bol ...tak tu snáď naša politická špička ktorej ide tak o zdravie občanov,že tu všetkých zaradom chcú opichať fajzerom a spol....ferina nepozve?
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

lujza.j
A je?keby bol ...tak tu snáď naša politická špička ktorej ide tak o zdravie občanov,že tu všetkých zaradom chcú opichať fajzerom a spol....ferina nepozve?
... a ktovie, že čo si o tom myslí Vlastička (ondrejvla) - ak sa náhodou na toto tu pozerá zhora ...?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No čo asi? Možno toto: Všetkým vám z toho šibe!
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Fajn...tak je v Blave zaočkovanosť.
Proskám pekne, a táto zaočkovanosť sa týka koho ? Blavákov s trvalým pobytom alebo aj tých, čo do Blavy dochádzajú denne/týždenne/či iný časový horizont ? Aj to vzal analytik do úvahy ? Vzal do úvahy aj to, že na VŠ sa ešte nezačal školský rok ?
Blavu v podstate zachánilo to, že pápa sa tam veľmi nezdržal a teda tam aj nebolo na hromade plno ľudí.
Kde bol pápa najdlhšie a kde bolo najviac ľudí ? No predsa v KE a tak aj vyzerá štatistika pacientov v špitáli....a ani anál-ytika na také dáta bez pátosu nie sú potrebný.
To je ako s ostatnými štatistikami. Tiež mi to napadlo. Určite nie je presná na osobu. Ešte sú tu ľudia, čo sa tu dali zaočkovať, ale nepôsobia v BA ev. na Slovensku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať