Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

majkii
lujza.j
duves
Lujzina motanina. Pobavilo.

Rád chodí pravidelně na testy i když nemusí.
Na testoch som nebol od vyliečenia z Covidu, na prvom plošnom antigenovom v novembri 2020. No daj ešte niečo, nech sa pobavíme.
Všetkým očkovancom želám hlavne zdravie.....
Želať zdravie len očkovancom? Veď to je diskriminácia !!!
Áno očkovancom.....Neočko asi nebude mať možné povakcinačne zdravotné problémy....tak to bolo myslené...
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
duves
korela
Vysvetli mi, prečo sa práve v tejto dobe uvažuje u znižovaní počtu nemocníc?
Už ich nebudete potrebovať.
Ty si lepší ako Nostradamus.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Na korelu nemám.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Dezole tvrdia, že ruško na tvari znamena menej kyslíka. Je to lož.
https://www.instagram.com/reel/CRbX4olIeyE/
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

duves
Dezole tvrdia, že ruško na tvari znamena menej kyslíka. Je to lož.
https://www.instagram.com/reel/CRbX4olIeyE/
Tento jeden človek predstavuje hodnovernú štúdiu?
Veď sme videli Krčméryho za pultíkom s rúškom, ako sa začal najprv pultíka pridŕžať a potom začal ustupovať do bezpečia, evidentne mu prišlo zle.
Mne osobne sa nedýcha dobre s rúškom, mám problém. Vonku ho nosím.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

duves
Dezole tvrdia, že ruško na tvari znamena menej kyslíka. Je to lož.
Tebe uz niet pomoci, suhlasim z matematikom Kollarom, niektori ludia strach z virusu proste maju v hlave. Len zo zaujimavosti, uz vymysleli nazov pre tento druh fobie?
3 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Vie niekto koľko percent očkovaných je s negatívnym testom? Prečo to neuvádzajú?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
duves
Na korelu nemám.
Na ňu nikto nemá...
Nostradamus, Baba Jaga, a všeliakí proroci sú proti nej amatéri.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj
Vie niekto koľko percent očkovaných je s negatívnym testom? Prečo to neuvádzajú?
percentá nakazenia sú rovnaké v celej populácii, len očkovaný by mal mať miernejší priebeh
1 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

pavol54
marjankaj
Vie niekto koľko percent očkovaných je s negatívnym testom? Prečo to neuvádzajú?
percentá nakazenia sú rovnaké v celej populácii, len očkovaný by mal mať miernejší priebeh
marjankaj
Vie niekto koľko percent očkovaných je s negatívnym testom? Prečo to neuvádzajú?
marijankaj nestačilo by percento pozitívnych testov očkovaných? percento negatívnych očkovaných k čomu je to dobré?
https://korona.gov.sk/koronavirus-na...sku-v-cislach/

pavol45 Ako to myslíš, že percentá v celej populácii sú rovnaké? Ak si myslel, že je rovnaký počet nakazených očkovaných aj neočkovaných tak to jednoducho nebude pravda , podľa https://korona.gov.sk/koronavirus-na...sku-v-cislach/
z pozitívnych osôb zachytených PCR testami je 70,61 % neočkovaných, a 29,39 %, zaočkovaných veľmi podobne je to aj pri pozitivite z Ag testov
Ale to, že majú zaočkovaný miernejší priebej je fakt a ukazuje to aj percento neočkovaných pacientov hospitalizácii v nemocnici a tm je pomer 83,72% ku 16,28% vyjadrené v počtoch 496 neočkovaných pacientov vs 96 plne zaočkovaných
Naposledy upravil majkii : 02.10.21 at 12:25
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54
marjankaj
Vie niekto koľko percent očkovaných je s negatívnym testom? Prečo to neuvádzajú?
percentá nakazenia sú rovnaké v celej populácii, len očkovaný by mal mať miernejší priebeh
A koľko očkovaných ide na testy? Veď títo nemusia. Tých do reštaurácií pustia aj bez testu. Ale neočkovaní musia mať test.
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

marjankaj
pavol54
marjankaj
Vie niekto koľko percent očkovaných je s negatívnym testom? Prečo to neuvádzajú?
percentá nakazenia sú rovnaké v celej populácii, len očkovaný by mal mať miernejší priebeh
A koľko očkovaných ide na testy? Veď títo nemusia. Tých do reštaurácií pustia aj bez testu. Ale neočkovaní musia mať test.
Napríklad moj manžel chodí na test pravidelne, keď ide ku svojej mame, ktorá je neočkovaná. A určite nie je jediný, čo tak robí.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
majkii
marijankaj nestačilo by percento pozitívnych testov očkovaných? percento negatívnych očkovaných k čomu je to dobré?
https://korona.gov.sk/koronavirus-na...sku-v-cislach/
No podľa toho negatívny PCR test malo 8092 ľudí. Ale koľkí boli očkovaní ja neviem vypočítať. Ty áno?
a negatívny AG test malo 17413 ľudí. Tiež netuším koľkí boli zaočkovaní.
Uveď počty. Percento si už vypočítam.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Dáša_
Napríklad moj manžel chodí na test pravidelne, keď ide ku svojej mame, ktorá je neočkovaná. A určite nie je jediný, čo tak robí.
A manžel je očkovaný?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dáša_
marjankaj
pavol54
marjankaj
Vie niekto koľko percent očkovaných je s negatívnym testom? Prečo to neuvádzajú?
percentá nakazenia sú rovnaké v celej populácii, len očkovaný by mal mať miernejší priebeh
A koľko očkovaných ide na testy? Veď títo nemusia. Tých do reštaurácií pustia aj bez testu. Ale neočkovaní musia mať test.
Napríklad moj manžel chodí na test pravidelne, keď ide ku svojej mame, ktorá je neočkovaná. A určite nie je jediný, čo tak robí.
Moji sú očkovaní oboma dávkami. Návšteva prebieha výlučne v záhrade, nakoľko môžu byť i tak prenášačmi, a ak by sa mali kvôli mne nechať ešte aj testovať, tak radšej ich návštevu oželiem. Objímať sa neobjímame.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Poznam....3x antigen negatív,1x pcr negatív.... príznaky všetky....až krv na protilátky
Ďalšia 1x antigen negatív, 1x pcr negatív.....žiadne príznaky....nakazila oboch rodičov

Tak sa spolahni...
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

majkii
pavol54
marjankaj
Vie niekto koľko percent očkovaných je s negatívnym testom? Prečo to neuvádzajú?
percentá nakazenia sú rovnaké v celej populácii, len očkovaný by mal mať miernejší priebeh
marjankaj
Vie niekto koľko percent očkovaných je s negatívnym testom? Prečo to neuvádzajú?
marijankaj nestačilo by percento pozitívnych testov očkovaných? percento negatívnych očkovaných k čomu je to dobré?
https://korona.gov.sk/koronavirus-na...sku-v-cislach/

pavol45 Ako to myslíš, že percentá v celej populácii sú rovnaké? Ak si myslel, že je rovnaký počet nakazených očkovaných aj neočkovaných tak to jednoducho nebude pravda , podľa https://korona.gov.sk/koronavirus-na...sku-v-cislach/
z pozitívnych osôb zachytených PCR testami je 70,61 % neočkovaných, a 29,39 %, zaočkovaných veľmi podobne je to aj pri pozitivite z Ag testov
Ale to, že majú zaočkovaný miernejší priebej je fakt a ukazuje to aj percento neočkovaných pacientov hospitalizácii v nemocnici a tm je pomer 83,72% ku 16,28% vyjadrené v počtoch 496 neočkovaných pacientov vs 96 plne zaočkovaných
a robí sa test na 100% obyvateľoch? vakcínou sa ti zvýši rezistencia tela na vírusy, ale ich nelikviduje.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja neviem, keď tak rozmýšľam nad tými všetkými opatreniami, ktoré sú, nie sú aj tak dotiahnuté do dokonalosti tak, aby splnili svoj účel. Tých dier je tam príliš veľa a aj zostanú. Nebudem tu dávať tipy.
Iba jeden príklad z mnohých, pacient išiel na zákrok do nemocnice na prízemí, ale najprv musel absolvovať test na oddelení na ikstom poschodí. Robila ho sestrička. Ak by bol chorý, tak to roznesie od výťahu až na lôžkové odd.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj
pavol54
marjankaj
Vie niekto koľko percent očkovaných je s negatívnym testom? Prečo to neuvádzajú?
percentá nakazenia sú rovnaké v celej populácii, len očkovaný by mal mať miernejší priebeh
A koľko očkovaných ide na testy? Veď títo nemusia. Tých do reštaurácií pustia aj bez testu. Ale neočkovaní musia mať test.
veď práve to. Už som niekoľkokrát písal že sa vírusmi zaoberám 15 rokov alebo aj viac ale s takými čo účinkujú na rastliny. Tri nové odrody rajčín poslali sme ich do Maďarska na testy všetky boli infikované vírusmi jedna prežila prečo? neviem napísali "REZIST." a súhlasili so zápisom do knihy odrôd. Mám cesnak poslal som na testy do čiech: výsledok je napadnutý vírusom OYDV je REZIST ale nešíri sa semiačkom tak vyradiť jedna známa si pred testom pýtala na osivo. o rok sa mi sťažovala že prežil len môj ostatné zožltli a padli vrátane cibule. Vírus úradoval. U ľudí je to podobné ako s prejavmi tak šírením.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
marjankaj
Vie niekto koľko percent očkovaných je s negatívnym testom? Prečo to neuvádzajú?
percentá nakazenia sú rovnaké v celej populácii, len očkovaný by mal mať miernejší priebeh
)))))))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať