Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

anet
Dáša_
žiaľ, na vírusy bežne nie sú lieky.
Antivirotik mas jednu furu (ak sa teda nebavime o nejakom konkretnom viruse) https://www.adc.sk/databazy/humanne-...-pouzitie.html
no však sa na to pozri: HIV, hepatitída a herpes. To je 90% indikácii, možno aj viac

Nenadarmo sa hovorí, že keď raz niekto objaví liek proti nádche, bude to na nobelovku
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Dáša_
Nenadarmo sa hovorí, že keď raz niekto objaví liek proti nádche, bude to na nobelovku
To bude asi tym, ze s beznym virusom sa telo vyporiada bez vacsich problemov. Na beznu nadchu mas predsa volne dostupne kvapky do frnaka
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Tak nevidím dôvod pri obyčajnej chrípke, nakoľko ak sa netrafí správny kmeň. tak načo do seba dávať.
Nemudruj...a keď nevidíš, tak choď ku očnému....ale ten ti aj tak nepomôže.
Urvi radšej niečo od Badatela alebo Subotiča....aspoň sa zasmejeme.
0 1
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

anet
Dáša_
Nenadarmo sa hovorí, že keď raz niekto objaví liek proti nádche, bude to na nobelovku
To bude asi tym, ze s beznym virusom sa telo vyporiada bez vacsich problemov. Na beznu nadchu mas predsa volne dostupne kvapky do frnaka
to nie su lieky na nádchu, iba zmierňujú vonkajšie príznaky, neliečia príčinu
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Dáša_
to nie su lieky na nádchu, iba zmierňujú vonkajšie príznaky, neliečia príčinu
Kvapky do frnaka + volne dostupne antihistaminikum a bezna rinitida je fuc. Na to fakt nepotrebujes antivirotika A ked mam doma clarinase, ani kvapky nepotrebujem
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
korela
Ak sa trafia do kmeňa.
Brat asi v 50-ke sa dal zaočkovať, takú príšernú chrípku chytil, že sa z nej skoro nedostal. Neviem, čo mu to napadlo, nikdy nemal problém pri jej liečbe, ako jediný z famílie sa bez problémov v horúčke dokázal obaliť studenou mokrou plachtou už od mladosti a poriadne vypotiť.
Vtedy som zakázala mame očkovanie tohto druhu. Nikto z nás sa neočkuje, a chrípky tak normálne, ja bez nej asi 16 rokov až po Covid.
Tak nevidím dôvod pri obyčajnej chrípke, nakoľko ak sa netrafí správny kmeň. tak načo do seba dávať.
Ano, takto to prebieha. Manželka pracuje v zdravotníctve a maju taky priebeh zaočkovaní na chrípklu. Na chrípku sa neočkujeme.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dáša_
pavol54
Dáša_
pavol54
lujza.j
marjankaj
Vie niekto koľko percent očkovaných je s negatívnym testom? Prečo to neuvádzajú?
Napr.z 8 očko-2x opichani...6 pozitív....okolie mojeho decka...
Janči neviem či jedno očko... nerátajú ako neočko
V at na JIS 17% očko...ostatok hospi....31% očko
lenže očko nemusia na testy. takže výsledky nie sú reprezentatívne. uvediem príklad v krčme je pri kontrole 80% pod vplyvom alkoholu z toho vyplýva že môžeme tvrdiť že v daný deň bolo 80% obyvateľov Slovenska pod vplyvom alkoholu? To nie je reprezentatívna štatistika.
ono výsledky testovania nie sú tak zaujímavé ako skôr počty v nemocniciach, na ventilácii... Tam sa to už neschová
nie som lekár, ani nechcem zľahčovať vírusové ochorenie covid, ale mám otázku ako sa lieči tiež vírusové ochorenie chrípka? vakcináciou, alebo po nakazení konzumáciou účinných liekov a liečbou?
žiaľ, na vírusy bežne nie sú lieky. Až na pár výnimiek a aj to s neistým výsledkom. Liečia sa sprievodné príznaky, nie vírusy. A áno, aj na chrípku je vakcína.
Chemo má tiež neistý výsledok a?podáva sa....tak nech liečia s tým čo majú...jaj už Merck vyrobil exeprimentalnu anti covid pirulu..možno "prebalení"IMV...ale za inú keš...
Pekné video na nete z min.roku....jeden z prvých rozhovorov s krčmerym... všetko je a aj lieky na covid....vtedy hlásil...
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
lujza.j
Pekné video na nete z min.roku....jeden z prvých rozhovorov s krčmerym... všetko je a aj lieky na covid....vtedy hlásil...
Nespomínam si, žeby sa tvrdilo na jar 2020, že existuje na to liek. Liečil sa vedlajší príznak, napr. zapal pluc (ako aj u mna).
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

duves
lujza.j
Pekné video na nete z min.roku....jeden z prvých rozhovorov s krčmerym... všetko je a aj lieky na covid....vtedy hlásil...
Nespomínam si, žeby sa tvrdilo na jar 2020, že existuje na to liek. Liečil sa vedlajší príznak, napr. zapal pluc (ako aj u mna).
Kedy bol dočasne povolený ivermectin, Kedy bol liečený Igi isoprosínom či ako sa volá ten liek? Inak na jar 2020 sa ešte len lovili prví nakazení cestovatelia, dokonca sa zvážali z cudziny lietadlami, takže sa ešte veľmi nevedelo
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Povinné očkovanie pre "tých druhých". Na Slovensku je to tak.
Výsledky tohto prieskumu sú žiaľ aj dôkazom sebectva. Hodí sa nám zdravý doktor - kto nás bude liečiť? Aj deťom je lepšie v škole ako doma (nech sú učitelia pekne zdraví a použiteľní).
Len keď príde na ochotu nechať zaočkovať seba samého, zrazu je dôležitejšie právo na pochybnosti a tzv. sloboda.

https://www.aktuality.sk/clanok/1hxc...n-pre-druhych/
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Neviem na akej skupine robili prieskum, ale je mi suma fuk ci lekar alebo ucitel je ockovany. Nezaujima ma ci je ocko proti chripke, zltacke a pod. a nezaujima ma ani ci je ocko proti corone.
3 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Čo mi to len pripomína
https://www.facebook.com/photo.php?f...4311079&type=3
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Uviedol si uplnu blbost. Nemas pas, AK ta chytia dostanes pokutu, sice ta to nastve ale ficis dalej. A vsetci vieme, ze nejake povinne ockovanie lekarov, zdravotnikov ... nikdy neprejde, lebo by sa vzali a odisli. Co mi je osobne v principe tiez jedno, budem moju lekarku "otravovat" doma
0 1
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

nepochopila, nevadí
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

anet
Neviem na akej skupine robili prieskum, ale je mi suma fuk ci lekar alebo ucitel je ockovany. Nezaujima ma ci je ocko proti chripke, zltacke a pod. a nezaujima ma ani ci je ocko proti corone.
Ako sa niekto môže vyjadrovať k tomu čo má kto robiť. Ja by som chcel aby všetci lekári raňajkovali a učitelia večerali, všetci by mali mať nariadené dôverovať vláde, lebo dobre bude
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

duves
Povinné očkovanie pre "tých druhých". Na Slovensku je to tak.
Výsledky tohto prieskumu sú žiaľ aj dôkazom sebectva. Hodí sa nám zdravý doktor - kto nás bude liečiť? Aj deťom je lepšie v škole ako doma (nech sú učitelia pekne zdraví a použiteľní).
Len keď príde na ochotu nechať zaočkovať seba samého, zrazu je dôležitejšie právo na pochybnosti a tzv. sloboda.

https://www.aktuality.sk/clanok/1hxc...n-pre-druhych/
presne tak my nemusíme, oni musia
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

naviazem ...
EMA začala vyhodnocovať žiadosť o povolenie na uvedenie monoklonálnej protilátky Regkirona (regdanvimab, tiež známa ako CT-P59) na liečbu dospelých s OCHORENÍM COVID-19, ktorí nevyžadujú doplnkovú kyslíkovú terapiu a ktorí sú vystavení zvýšenému riziku progresie na závažné OCHORENIE COVID-19. Žiadateľom je Celltrion Healthcare Hungary Kft.
https://www.ema.europa.eu/en/news/em...ients-covid-19
...pricom distribuovat sa zacal niekedy 02/2021
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať