Zavrieť

Porady

Usporiadat
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Kto si toto pamätá..? urcite si to radi pripomeniete, niečo ako dobré, iné ako dobre, že už to bolo...
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:55
7 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ubka Pozri príspevok
Kto si toto pamätá..? urcite si to radi pripomeniete, niečo ako dobré, iné ako dobre, že už to bolo...
Úplne všetko si nepamätám, tak ešte mám dôchodok ďaleko.
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
ubka Pozri príspevok
Kto si toto pamätá..? urcite si to radi pripomeniete, niečo ako dobré, iné ako dobre, že už to bolo...
Svetlejšie zajtrajšky,alebo s ficom na večné časy.Ja si väčšinu z toho pamätám .Smutný pohľad.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
ubka Pozri príspevok
Kto si toto pamätá..? urcite si to radi pripomeniete, niečo ako dobré, iné ako dobre, že už to bolo...
No je to tu už druhy krat
http://www.porada.sk/1380249-post878.html
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Radšej 2x, ako ani raz ...
Ja si pamätám všetko a do dôchodku ešte 3,5 roka.
(Do dôchodku ďaleko a mladosť fuč!)
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Trochu sa doplním.Za komančov si veľa ľudí pekné farebné obaly z najmä tuzexového tovaru odkladalo a skrášľovali sa s nimi najmä nevábne panelákové kuchynské linky ,škatulky z cukríkov obaly z čokolád a pod bolo často vídať.Je na tom krásne vidieť úbohosť vtedajšieho soc .sveta.Dnes by takéto čosi asi málokoho napadlo.Ale tá nostalgia za mladosťou v nás zostane ,nech bola doba aká bola.Nezabudnuteľné chvíle strávené zháňaním Levisiek,"čín",magnetofónových kaziet, a všetkého čo aspoň trochu páchlo "nenávideným "kapitalizmom, sa nedajú zabudnúť.
PROSÍM ADMINOV ABY ZMAZALI TÚ KTASTROFICKÚ REKLAMU ČO BEŽÍ NASPODU PORADY.JE TO HNUS.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

ubka Pozri príspevok
Kto si toto pamätá..? urcite si to radi pripomeniete, niečo ako dobré, iné ako dobre, že už to bolo...
Na 75% z toho si pamätám. To som už taký starý ?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

misoft Pozri príspevok
Na 75% z toho si pamätám. To som už taký starý ?
Nie si starý, veď máš malé/školopovinné/ deti ja mám už takú vnučku
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Malé, ako malé!
Synátori si už zarábajú (vraj), dcéra ide na strednú (lenže ona je neskorší model ). A niekedy si zo mňa robí prču, vraj "Dedo, daj euro!". A to povie v meste - potvora pobertiacka .
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

misoft Pozri príspevok
Malé, ako malé!
Synátori si už zarábajú (vraj), dcéra ide na strednú (lenže ona je neskorší model ). A niekedy si zo mňa robí prču, vraj "Dedo, daj euro!". A to povie v meste - potvora pobertiacka .
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Na 75% z toho si pamätám. To som už taký starý ?

Nie si starý!..iba si veľa pamätáš
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

misoft Pozri príspevok
"Dedo, daj euro!". A to povie v meste - potvora pobertiacka .
Nič si z toho nerob, Mújmu tatkovi tak hovorili tiež a to nie ja, ale kolegovci a známi. Ale malo to svoju výhodu, keď som čakala synátora, tak sa mi celkom jednoducho tatkovi oznámilo, že titul dedo už bude oprávnený.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
220870 Pozri príspevok
Trochu sa doplním.Za komančov si veľa ľudí pekné farebné obaly z najmä tuzexového tovaru odkladalo a skrášľovali sa s nimi najmä nevábne panelákové kuchynské linky ,škatulky z cukríkov obaly z čokolád a pod bolo často vídať.Je na tom krásne vidieť úbohosť vtedajšieho soc .sveta.
Nechodil si na inchebu, či ine vystavy? Decka sa driapali po kontajneroch, aby si vytiahli prazdne plechovky od coca coly. Alebo všetci mali igelitky plne prospektov. Nikto to nepotreboval, ale každy to chcel.
Vlastne, ved tie vlastnosti pretrvavaju aj dnes. Len hodnoty sa zmenili.
Ludia vlastnia vela veci, ktore nepotrebuju. Ale ich maju, aby susedia praskli závisťou.
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ja viem, KED (=každé euro dobré), ale tu by sa skôr hodila reklama na ekonomický softvér, ekonomické časopisy, ekonomické služby atď.

Doteraz som bola presvedčená, že je Porada apolitická ....
ScreenHunter_32.jpg  
5 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Rozalka Pozri príspevok
Ja viem, KED (=každé euro dobré), ale tu by sa skôr hodila reklama na ekonomický softvér, ekonomické časopisy, ekonomické služby atď.

Doteraz som bola presvedčená, že je Porada apolitická ....
Do basy s komunistickou chamraďou.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

A hlavne do péčka s tou reklamou
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Rozalka Pozri príspevok
Ja viem, KED (=každé euro dobré), ale tu by sa skôr hodila reklama na ekonomický softvér, ekonomické časopisy, ekonomické služby atď.

Doteraz som bola presvedčená, že je Porada apolitická ....
Už som si začala namýšľať, že je zo mňa závislák. Zdalo sa mi, že večne visím na Porade. Vidím ale, že mám stále rezervy, však ja som tú reklamu ešte na Porade nemvidela. Alebo som sa iba nepozerala správnym smerom?

Aha, už ju vidíííím
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Kazu Pozri príspevok
Už som si začala namýšľať, že je zo mňa závislák. Zdalo sa mi, že večne visím na Porade. Vidím ale, že mám stále rezervy, však ja som tú reklamu ešte na Porade nemvidela. Alebo som sa iba nepozerala správnym smerom?

Aha, už ju vidíííím
...ja nemusím, ja už ju vidím! a s tým správnym smerom si nerob starosti, zajtra tam možno bude iný Smer!
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
220870 Pozri príspevok
Do basy s komunistickou chamraďou.
Možno ano, ale s ktorou?
Lebo november 89 bol o tom, že práve tí neortodoxní komunisti, čo stranicku knižku využili na karieru a v pravu chvili nezavahali v privatizaciach, delení majetku a v podstate ostali pri kormidlach aj nadalej. Len je to ina forma vlady, taka modifikovana a menej napadna.
1 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Nielenze suhlasim, ale si myslim, ze vsetci, okrem nas, dobre vedeli co robili. Co sa im stalo? prvi vedeli, kam duje vietor a dne s su z nich bohaci,ktori maju vdaka prachom cistu minulost, komunisticka chamrad je dnes bezobsazny nazov, kto to je?
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať