Zavrieť

Porady

Potraviny-co kupujeme a jedavame?

Bryndza nie je bryndza,žinčica z kravskej srvátky,umelé ovocie a zelenina, dopovanie hydiny, krmenie prasat kostnou múčkou a výsledkom sú nechutné umeliny-je ešte možnost zohnat na SK ,zdravé a kvalitné potraviny? Nechápem prečo nechránime aj pravne svoje výrobky /však mame patenty EU,inde sa uplatnujú žaloby o poškodenie dobrého mena výrobku -išlo by to myslím u bryndze a ovčích syrov/Kam to všetko povedie,?
Naposledy upravil arizona : 06.06.17 at 23:14
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dovolila som si posunúť tento príspevok ešte raz z roku 2013, rovnako ako predchádzajúci.






...
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
trisestri
cista hovadina,chlapik chce byt originalny ale je to skorej traposina-cim vetsi odbornik,tym vetsiu figu vie---zaklad bude vzdy prirodzene vypestovane,vychovane podla moznosti co najblizsie blizko miesta konzumuv pestrej a vyvazenej skladbe v rovnovahe vydaja prijmu a vydaja kalorii
Hovadina slabý výraz.

Ale pri tých komentároch k úvodnému videu som sa vcelku solídne zabavil.
Buď sú zaslepenci v negatívnom zmysle alebo aj kladnom.
Strednú cestu nepoznajú...
Mne je jedno, ja papkám podľa svojho...čiže bodová diéta = zbodnem všetko...ALE s mierou.

Peter Planieta ?
Kde sa len dá, pri každom jeho rozhovore, článku, atď ...je okamžite link na jeho stránku s jeho produktami, reklamou.
Prirovnal by som Bukovskému alebo Badatelovi....holt, biznys je bizňys.
Na toho Planieta len kuknem, plus hlas... noo život z neho len tak srší, šak vyzerá jak polozdechlý
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Este pred par dnami nas uistovali, ze jedovate vajcia na Slovensku nie su.
No, uz pomaly prichadzaju...http://www.pluska.sk/rady-tipy/otrav...u-cudzine.html
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
arizona
Este pred par dnami nas uistovali, ze jedovate vajcia na Slovensku nie su.
No, uz pomaly prichadzaju...http://www.pluska.sk/rady-tipy/otrav...u-cudzine.html
Slušne alebo po slovensky ?
Len čisto-čistý a korunovaný oný (doplniť podľa svojej fantázie) si kúpi takéto vajcá...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mnam....vajickovy šalat a ine druhy.... kam idu varene vajciská....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Mnam....vajickovy šalat a ine druhy.... kam idu varene vajciská....
Mne napadli ako prvé bagety, ale je fakt, že pri príprave takého množstva malá produktivita. Takže uvarené a olúpané majú svoju výhodu, ale prečo cez tri cudzie krajiny, to je nad chápanie. Nakoniec bude ich pôvod aj tak čínsky.

Boiled and Peeled Eggs - 32.000eggs/hr[/SIZE]
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja ked som to prvy..krat pocula,ze uvar.a ošup.vajcá....ze kto to moze kupovat....chlap hned,ze tí co salaty a pod.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ako to pomaly ale isto postupne klesá.
Změny receptur některých výrobků

Výroba piškotů Opavia se v roce 2015 přesunula do Polska, což spolu se zásadní změnou chuti a vzhledu vyvolalo velice negativní ohlasy.[4] Podle facebookové stránky spotřebitelského pořadu A DOSTǃ, který na změnu receptury upozornil, zrušila firma Mondelez následně svůj český facebookový profil.[5] Stejný pořad už počátkem roku 2015 upozornil na změnu receptury Tatranek firmy Opavia, kdy továrna nahradila arašídy arašídovou příchutí [6] a u sušenek Club, kde jejich složku máslo nahradila máslová příchuť.

Všetko to boli fajn výrobky.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

korela
Ako to pomaly ale isto postupne klesá.
Změny receptur některých výrobků

Výroba piškotů Opavia se v roce 2015 přesunula do Polska, což spolu se zásadní změnou chuti a vzhledu vyvolalo velice negativní ohlasy.[4] Podle facebookové stránky spotřebitelského pořadu A DOSTǃ, který na změnu receptury upozornil, zrušila firma Mondelez následně svůj český facebookový profil.[5] Stejný pořad už počátkem roku 2015 upozornil na změnu receptury Tatranek firmy Opavia, kdy továrna nahradila arašídy arašídovou příchutí [6] a u sušenek Club, kde jejich složku máslo nahradila máslová příchuť.

Všetko to boli fajn výrobky.
Ja tie piskoty od vtedy nekupujem.Nechutili mi,boli tvrde a mali taky divoky tvar :-P
V obchodoch je viacero druhov piskot a ovela,ovela lacnejsie a chutnejsie...
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
korela
Ako to pomaly ale isto postupne klesá.
Změny receptur některých výrobků

Výroba piškotů Opavia se v roce 2015 přesunula do Polska, což spolu se zásadní změnou chuti a vzhledu vyvolalo velice negativní ohlasy.[4] Podle facebookové stránky spotřebitelského pořadu A DOSTǃ, který na změnu receptury upozornil, zrušila firma Mondelez následně svůj český facebookový profil.[5] Stejný pořad už počátkem roku 2015 upozornil na změnu receptury Tatranek firmy Opavia, kdy továrna nahradila arašídy arašídovou příchutí [6] a u sušenek Club, kde jejich složku máslo nahradila máslová příchuť.

Všetko to boli fajn výrobky.
Ja tie piskoty od vtedy nekupujem.Nechutili mi,boli tvrde a mali taky divoky tvar :-P
V obchodoch je viacero druhov piskot a ovela,ovela lacnejsie a chutnejsie...
Pamatam si,ako som sla robit nepecenu smotanovu tortu,ktora sa robi z piskot.Ukladala som na dno pekaca piskoty,najskor prv kupene.Asi od polovice som otvorila novy sacok a to uz boli viditelne nepodarky! Bolo to hned vidiet,ked boli naukladane vedla seba. Vtedy som este netusila,ze zmenili recepturu,ani ze vyrobu presunulu do Polska.
To sa prevalilo o par tyzdnov neskor,ked sa moc ludi zacalo ozyvat. Spociatku to firma tajila,ale nakoniec museli priznat,preco su tie piskoty ine...
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja sa domnievam, že odporúčanie čo je v článku, je úplne zbytočné:

No pôvod vajec v hotovom majonézovom šaláte alebo na tanieri v jedálni nezistíte. „Vyzývam všetkých slovenských spotrebiteľov, aby sa nielen v obchodoch, ale aj v reštauráciách a hoteloch pýtali na pôvod surovín,“ zdôraznila ministerka pôdohospodárstva Gabriela Matečná.

Akú odpoveď môže zákazník očakávať a akú inú môže v takomto prípade podať majiteľ reštaurácie. Ministerka to odporúčala aj pri poslednom škandále s kuracím mäsom z Juž. Ameriky.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

U plne super.....vajcia neboli toxicke...len po zakure...no konec japonec.....potom sa v salatoch asi aj ine lahko po zaruke strati...
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Kupujem jediný šalát žilinský Treska exclusive a zloženie ani /radšej/ nečítam.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ano aj ja....presne tuto....ale to je speci den speci chut...natlacim a fertik na dlho
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Kupujem jediný šalát žilinský Treska exclusive a zloženie ani /radšej/ nečítam.
Proti gustu žiaden oný....
Ale vyskúšaj Treskací šalát z Ryba Košice...

Od toho žilinského mám okamžite rýchle štarty na krátku trať a grgá sa mi jak fras.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Treskaci salat? Treska v majoneze..exkluzive....ryba kosice
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nepochopim, preco ziaden vyrobca nevyraba taku tresku ako bola v 90. rokoch. Taka masova, sucha az taka chlpata. Teraz tam nadrbu majonezy a hotovo. Ani ta exklusiv nie je taka. Vsak vyrobit to predsa nemoze byt problem.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza.j
Ano aj ja....presne tuto....ale to je speci den speci chut...natlacim a fertik na dlho
tiež tak isto.. ale žilina má dve ryby, jedna je ryba žilina, druhá ryba sk žilina.. ja kupujem občas to prvé..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nandrolon
Nepochopim, preco ziaden vyrobca nevyraba taku tresku ako bola v 90. rokoch. Taka masova, sucha az taka chlpata. Teraz tam nadrbu majonezy a hotovo. Ani ta exklusiv nie je taka. Vsak vyrobit to predsa nemoze byt problem.
Taku kupis v HR...od Trentonu...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať