Zavrieť

Porady

Potraviny-co kupujeme a jedavame?

Bryndza nie je bryndza,žinčica z kravskej srvátky,umelé ovocie a zelenina, dopovanie hydiny, krmenie prasat kostnou múčkou a výsledkom sú nechutné umeliny-je ešte možnost zohnat na SK ,zdravé a kvalitné potraviny? Nechápem prečo nechránime aj pravne svoje výrobky /však mame patenty EU,inde sa uplatnujú žaloby o poškodenie dobrého mena výrobku -išlo by to myslím u bryndze a ovčích syrov/Kam to všetko povedie,?
Naposledy upravil arizona : 06.06.17 at 23:14
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
- pokiaľ viem, Žabinka písala o kokosovom orechu. Ty o nejakom "mladom orechovi", toho nepoznám :-)))
Ale vydedukoval som, že sa jedná o nejakú špeciál chuťovku. Také nemusím.
Ja platím za bezchybný tovar. Mám ale určitú hranicu, pod ktorú sa tým ani nezaoberám a hodím radšej do koša /naposledy jogurt v záruke/.
Viem zákulisne ako to v obchode funguje /kedysi po škole robila moja manželka pokladníčku v hypermarkete/. Čo mi rozprávala rôzne príhody a konverzáciu ostatných predavačiek v šatni, tak ľutujem niektorých "gerojov" ktorí si myslia že ak sú teoreticky v práve, tak ich ostatní uznávajú a obdivujú.
Neraz jej kolegyňa hovorila, pozri, zas tu prišiel ten ch... :-)))
Ináč hovorím, nie som odkázaný reklamovať niečo, čo mi za to nestojí, každý ale koná podľa svojho, takže rešpektujem.
PS: a do metra už moc nechodím, obľubujem radšej to, čo skonzumujem a nie rôzne "balenia"...
som si myslel Proste nandrolon. Blabotat a pri pristihnuti, sa uchylovat k taraniu a invektivam
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Som si myslel, kolenovrt Taiko :-)))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Viem zákulisne ako to v obchode funguje /kedysi po škole robila moja manželka pokladníčku v hypermarkete/. Čo mi rozprávala rôzne príhody a konverzáciu ostatných predavačiek v šatni, tak ľutujem niektorých "gerojov" ktorí si myslia že ak sú teoreticky v práve, tak ich ostatní uznávajú a obdivujú.
Neraz jej kolegyňa hovorila, pozri, zas tu prišiel ten ch... :-)))
Ináč hovorím, nie som odkázaný reklamovať niečo, čo mi za to nestojí, každý ale koná podľa svojho, takže rešpektujem.
PS: a do metra už moc nechodím, obľubujem radšej to, čo skonzumujem a nie rôzne "balenia"...
Tvoja 1/2ka bola pokladíčka.
Moja bola managerka oddelenia.
Tým nechcem nejak zhadzovať pokladníčky, ale určite uznáš, že managerka je trochu iný level.
Managerka totiž rieši aj reklamácie...a to by si počul, čo za chudákov sa realizuje.
Malý príklad, aj keď nesúvisí s potravinami.
Raz došiel maník, že reklamuje HREBEŇ na vlasy. Maník došiel s bločkom, že je hrebeň ešte v záruke. Vada bola v pár vylámaných zuboch.
CENA hrebeňa nepresahovala 3€...
Tu už je škoda sa rozčuľovať...tu je potrebné poplakať si nad takouto činnosťou.

P.S.:
Čo je to metro ?
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Niekto má tri eurá na deň.
Tiež mi raz vrátili peniaze za vodový melón, dávno.
Mng si kupuje polovičky ananásov preto, lebo vidí kvalitu.
Ja som zásadne rozkrojené melóny nikdy nekupovala kvôli hygiene, pretože nôž prechádza cez kôru, krája sa tým istým nožom zrejme melón za melónom bez priebežného umývania. Kým sa z poľa dostane k zákazníkovi, urazí kus cesty.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchac, funkcie su v kazdej sieti ine... tam nebol manager ziaden, ale veduci, zastupkyne 3 ks. Reklamacie vybavovala aj moja, ked zastupovala informatorku /oproti pokladnickam bez hmot.zodp. a teda mensie naroky/. Odvtedy nekupujem urcite naradie urcitej znacky urcitej triedy :-)))))
Ale ako pisem, niektori ludia hroza. Jedna zenska chodila iba kontrolovat a cvicit dotycnych za nekvalitu tovaru niekolkokrat do tyzdna, vzdy nieco nasla. Aspon o jednu pracovnu silu zdarma naviac. akurat ju cely obchod poznal :-))
Ja uz som na mobile ale zaujimali ma tie taikove pochutiny.
Myslel som, ze sa zdravo stravuje, viac jak BUK-bukovsky, ktoremu zelene banany lezia v zaludku ale pritom gurmansky bude vychutnavat jakesi nedonosene orechy :-)))))))))))
A ak si este nebodaj aj zapali, zasluzi povraz!
:-))
A metro? To je taka krabica postavena na zemi, do ktorej chodia ludia a myslia si, ze kto nepodnika sa tam nedostane.
Ceny ako inde, tovar celkom O.K. S nakupom podnikatelov to nema ani uctovne ani pravne ani realne nic spolocne. Nevidim vobec ziaden zmysel tohto formatu. Metro v Ziline oproti Metru v Ostrave je ako bicykel Olpran a elektro Haibike. Ak to zrovnam s Tescom v Ceskom Tesine, tak tam robi zrejme mimozemstan.
Taky tovar, taka kultura, taky sortiment nedrzi ziadne tesco v SR, v PL ani v cechach. Tam az clovek pochopi, ze vsetko je o manazmente daneho obchodu, i ked je v celej sieti svojich obchodov iba nejake poradove cislo...
Naposledy upravil Nandrolon : 30.05.17 at 15:08
0 1
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kedy toto šialenstvo skončí?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

korela
Kedy toto šialenstvo skončí?
Dokedy to ludia budu kupovat,zial...
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
Kedy toto šialenstvo skončí?
...jednoduse chybi urcite objasneni techto veci....

Ludia o tom
1. nevedia
2. nezaujima ich to
3. nerozumeju tomu

neviem, co by to mohlo byt za predmet, ale malo by sa o tom vyucovat v skolach uz od utleho veku. Deti by potom presvedcovali rodicov, ako ich presvedcuju o hrackach v McDonalde.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
Kedy toto šialenstvo skončí?
ja si vsimam, ze sa to uz lepsi. Ludia sa uz zacinaju pytat, zacinaju premyslat, zacinaju si vyberat. Zacinaju investovat peniaze, cas a poniektori aj pracu do toho, co vkladaju do ust, lebo si uvedomuju ze sa im to vrati.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Kusok od mojej roboty je "zdravy" zeleninovy fast-food.
Rano pred nim zastavila dodavka, chlap vyhodil na chodnik 5 igelitovych zvarenych vriec s obsahom listov bud salatu alebo cinskej kapusty. Vyzerali ako vechte.
Potom to ludia kupuju ako cerstvo nachystane. Cosi ako prave cerstvo upecene pecivo zo zmrazeneho polotovaru.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Čerstvo ručne nazbieraná BIOzelenina od babičky!!!
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))
Však tak sa podniká, či nie? Zisk si treba maximalizovať a nie znižovať!
Ku každej firme by si mal otvoriť každý jeden ešte druhú firmu, ktorá by mala v registry aj marketingové služby a prieskum trhu. Som sa včera na jednom chlapíkovi z ORSR nasmial.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

nuž, dokedy budeme kupovať v obchodoch paradajky v januári, domáce marhule a melony v máji, dovtedy to budú obchodníci predávať...

Ono to nie je jednoduché ani s tým zdravým stravovaním. Vsade nám cpú do hlavy, akú zázračnú potrevinu musíme jesť, aby sme boli zdraví, šťastní a spokojní. A tak napríklad som si včera v malom pekárstve prečítala o ich novinke - chlebíku s kurkumou a chia semienkami. Ako keby bolo hanbou jest iba obyčajný chlieb. S maslom. Musíme tam šupnúť niečo exotické
3 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

taiko
korela
Kedy toto šialenstvo skončí?
...jednoduse chybi urcite objasneni techto veci....

Ludia o tom
1. nevedia
2. nezaujima ich to
3. nerozumeju tomu
a "úžasne" to vyzerá, keď to pozriem na mape !

https://www.google.sk/maps/@36.76307.../data=!3m1!1e3
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dáša_
nuž, dokedy budeme kupovať v obchodoch paradajky v januári, domáce marhule a melony v máji, dovtedy to budú obchodníci predávať...

Ono to nie je jednoduché ani s tým zdravým stravovaním. Vsade nám cpú do hlavy, akú zázračnú potrevinu musíme jesť, aby sme boli zdraví, šťastní a spokojní. A tak napríklad som si včera v malom pekárstve prečítala o ich novinke - chlebíku s kurkumou a chia semienkami. Ako keby bolo hanbou jest iba obyčajný chlieb. S maslom. Musíme tam šupnúť niečo exotické
sú veci-slová..ktoré predavajú-sú trendy...pre mňa chore...ale asi to funguje...pre mňa čo je hnusné nehrozí...ako jesť suši...aj ked mi to nechutí...ale je to trendy
mňam chlebík s maslom a medíkom...napr.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Abo chľeba zo šmaľcom a s cibuľu.....
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukla som si videjko a spomenula som si...ako mi včelarova žena cez víkend hovorila...že mali zakazníka...ktorý sa v novembri pýtal...že aký bude ešte med..to ma asi z tých celoročných rajčín....další..nemá rad agatový med...lebo steka z chlebíka...no pomoc
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j

sú veci-slová..ktoré predavajú-sú trendy...pre mňa chore...ale asi to funguje...pre mňa čo je hnusné nehrozí...ako jesť suši...aj ked mi to nechutí...ale je to trendy
mňam chlebík s maslom a medíkom...napr.
Prečo tak radikálne, nám to chutí, najmä vtedy, ak sa nestihne obed, al. z inej príčiny. Vždy väčšia záruka bezlepkovosti, ako nejaká bzl pizza. Ale zásadne bez surových rýb. Pre istotu.
http://www.sushitime.sk/sk/menu/?gcl...ategoria-sushi
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela...mne sa to hnusí...nemožem zato..moji doma ma terorizujú nech okoštujem...brrr
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Katy a R

a "úžasne" to vyzerá, keď to pozriem na mape !

https://www.google.sk/maps/@36.76307.../data=!3m1!1e3
Mali by to topky dokola krútiť aspoň každý tretí deň, niečo by sa na ľudí hádam nalepilo.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať