Zavrieť

Porady

Potraviny-co kupujeme a jedavame?

Bryndza nie je bryndza,žinčica z kravskej srvátky,umelé ovocie a zelenina, dopovanie hydiny, krmenie prasat kostnou múčkou a výsledkom sú nechutné umeliny-je ešte možnost zohnat na SK ,zdravé a kvalitné potraviny? Nechápem prečo nechránime aj pravne svoje výrobky /však mame patenty EU,inde sa uplatnujú žaloby o poškodenie dobrého mena výrobku -išlo by to myslím u bryndze a ovčích syrov/Kam to všetko povedie,?
Naposledy upravil arizona : 06.06.17 at 23:14
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pali..nic som si....len...ze by stacil aj jeden.....?!ci tiez to musi prezit "polickovy zivot"kym to niekto kupi...ako pri kozmetike.....
....ci neoplati sa vyrabat s mensou dobou spotreby...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54
lujza.j
Skandal s brazilskym maskom....solene kuracie cecky.."dobre rano stara mama"....sa tu dovazaju roky....zas objavili objavili ameriku ako...ked potraviny ine tu ine na "zapade"...
tá soľ dúfam že bola cestárska
včera som pozerala sprrávy... nenašla sa tam soľ ani salmonela.......
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

vicktor
Dnes som nasiel v zakuti chladnicky jogurt s datumom spotreby 7.2.2017. Vrchny alobal vypuceny nebol, na povrchu hmoty ziadna podozriva vrstva/porast, vona ako vzdy, chut nezmenena, tak som ho zjedol cely.
Kupujte slovenske vyrobky! Konkretne Zvolensky smotanovy.
no...vraj zvolenský už nie je slovenský....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tiez som kuk spravy na ta3...sol v mrazenych ceckoch....ked som dobre pocula 2 roky sa mocili v soli....konzervovali asi....
Gastro vedeli..ze tieto cecky sa nesolia....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j
Pali..nic som si....len...ze by stacil aj jeden.....?!ci tiez to musi prezit "polickovy zivot"kym to niekto kupi...ako pri kozmetike.....
....ci neoplati sa vyrabat s mensou dobou spotreby...
na termo sterilizované výrobky(teplota nad 90 ) je inkubačná doba 28 dní počas ktorej nesmú byť expedované a čo je po tejto dobe dobré, vydrží kým sa viečko neznehodnotí.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Hosť psychoneuroimunolog MUDr. Jan Šula žijúci v Taliansku, prečo nejesť našu pšenicu, ale kamutovú múku (egypskú pšenicu), kult domácich potravín v Taliansku, agrikultúra, prečo používať na obrábanie plodín náradie z medi, rovnako aj kuch. riad, niečo o očkovaní, ...

2. Jan Šula - Show Jana Krause 29. 3. 2017


Co jste neviděli v Show Jana Krause 29.3.2017 (2. v poradí)

0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Reštauratéri by mohli vyťažiť zo súčasnej aféry okolo mäsa z Brazílie, a nakloniť si k sebe zákazníkov, a to pridaním jedeného slova "iba" do svojich textov, nie iba "čo najviac". Takto opísanú svoju ponuku má minimum podnikov. Pre ich škodu.
Príkl. :
KVALITNÉ SUROVINY
Našou filozofiou je príprava jedál len z tých najkvalitnejších produktov. Snažíme sa podporovať regionálnych slovenských výrobcov a chovateľov, preto nakupujeme čo najviac domácich výrobkov, pretože domáce chutí najviac.
PRÍRODNÉ MÄSO
Na prípravu hydinových jedál používame mäso výlučne z fariem, kde je hydina kŕmená prírodnou stravou a kukuricou a žije vo voľnom výbehu. Naši dodávatelia zaručujú kvalitu chovu a pravidelnú veterinárnu kontrolu. Bravčové a hovädzie mäso má tiež slovenský pôvod a pochádza z prvotriednych chovov. O toto mäso sa stará náš tím kuchárov, ktorí sú v osobnom kontakte s farmármi, chovateľmi a so spracovateľmi potravín. Vyberajú len tú najvyššiu kvalitu a čerstvosť pre vás a našu reštauráciu.
http://www.posedenienarohu.sk/restauracia.html
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Korela ...napisat to co chce zakaznik pocut-citat je bezne....ak je to uprimne tak super.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Korela ...napisat to co chce zakaznik pocut-citat je bezne....ak je to uprimne tak super.
Ja si čítavam obsahy stránok, málokto má takéto údaje, väčšina si takýto obsah uverejniť nemôže dovoliť, pretože nakupuje šmejdové solené mäso ktovie odkiaľ.
Inak ich nepoznám, ide iba o príklad.
Ale na to sú predsa kontroly, aby overovali kvalitu. Ak si ju niekto uvádza, nech ho kontrolujú. Ja byť majiteľom, tak si pridám na stránku aj kalendárne údaje z tých kontrol.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... Ja ked pocujem slova typu "od babicky", prirodne, slovenske, domace, kvalitne, bio, wobenzym, kozmodisk :-))))), hned ma chut prejde a spozorniem...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

korela
Reštauratéri by mohli vyťažiť zo súčasnej aféry okolo mäsa z Brazílie, a nakloniť si k sebe zákazníkov, a to pridaním jedeného slova "iba" do svojich textov, nie iba "čo najviac". Takto opísanú svoju ponuku má minimum podnikov. Pre ich škodu.
Príkl. :
KVALITNÉ SUROVINY
Našou filozofiou je príprava jedál len z tých najkvalitnejších produktov. Snažíme sa podporovať regionálnych slovenských výrobcov a chovateľov, preto nakupujeme čo najviac domácich výrobkov, pretože domáce chutí najviac.
PRÍRODNÉ MÄSO
Na prípravu hydinových jedál používame mäso výlučne z fariem, kde je hydina kŕmená prírodnou stravou a kukuricou a žije vo voľnom výbehu. Naši dodávatelia zaručujú kvalitu chovu a pravidelnú veterinárnu kontrolu. Bravčové a hovädzie mäso má tiež slovenský pôvod a pochádza z prvotriednych chovov. O toto mäso sa stará náš tím kuchárov, ktorí sú v osobnom kontakte s farmármi, chovateľmi a so spracovateľmi potravín. Vyberajú len tú najvyššiu kvalitu a čerstvosť pre vás a našu reštauráciu.
http://www.posedenienarohu.sk/restauracia.html
asi ako tá farmárska predajňa v Prievidzi čo predávala brazílske ja by som pri takomto zistení ako živnostenský úrad nariadil aby si písali "Nútený výsek" Môj ročník by to mohol ešte poznať a moja mama tam nikdy nekupovala radšej navarila slíže.
Ešte keby tak povedali s ktorého chovu to mäso majú, keď sa vo väčšine na Slovensku chová a zabíja maximálne na hrebeni
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Korela viem kde to je ....dovidim tam z oknahodim "sondu" uvidim co zistim....
Je tu mega kauza s maskom....ja by som rada vedela co to je za kuratko co kg je za 1,50e....co nedavno reklama v tv..ze v bile....lebo to je pre mna ako "nuteny vysek"....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kurátko po 1,5€ - šak to napumpované kurátko....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nie som si istá čo znamená na hrebeni, Lui, urob sondu .
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j
Korela viem kde to je ....dovidim tam z oknahodim "sondu" uvidim co zistim....
Je tu mega kauza s maskom....ja by som rada vedela co to je za kuratko co kg je za 1,50e....co nedavno reklama v tv..ze v bile....lebo to je pre mna ako "nuteny vysek"....
Jeden spolužiak odoberal plátek zemedelské noviny museli tam mať partiu dobrých novinárov lebo mali trefne príspevky a zopár krát sa v čiernej kronike objavila správička V JZD YY vypadla elektrina zaznamenali úhyn kureniec. Na to prehlásil "Aspoň bude kuracina k obedu " No neber to
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

korela
Nie som si istá čo znamená na hrebeni, Lui, urob sondu .
Hovorievalo sa že chudobní nechovali domáce zvieratá a hydinu, ale vší bolo dosť tak ich pri česaní nachádzali na hrebeni tak ich tam hneď likvidovali likvidovali
1 2
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

same klamstva
http://www.pluska.sk/rady-tipy/velke...-z-polska.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať