Zavrieť

Porady

Starostlivosť o psa II.

Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Zakladám tému, venovanú otázkam starostlivosti o vlastného psa:

- zdravotná starostlivosť a zdravotné problémy
- výchova, výcvik a socializácia
- potrebná výbava pre psa - všetko od psej misky po búdu
Usporiadat
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Osky :'( Prepáč asi ma všetci zatratíte, i Ty...no včera bolo presne 7 mesiacov, čo sme prišli o Bennyho....tiež nešťastná náhoda a strata bez nájdenia.... Mám oči plné sĺz i za Teba....držím však päste, aby sa vrátil a odišiel z tohto sveta pri vás..... Držkaj sa......
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

To je smutné, netráp sa, možno odišiel, lebo prišiel jeho čas, ale možno aj nie. Pokiaľ si pamätám, on nebol dlho v at, možno si nezvykol, hľadá cestu domov tu na Sk.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ano Kvaka,aj to je mozne.doma stale stekal,v at nikdy....
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

evuš
Osky :'( Prepáč asi ma všetci zatratíte, i Ty...no včera bolo presne 7 mesiacov, čo sme prišli o Bennyho....tiež nešťastná náhoda a strata bez nájdenia.... Mám oči plné sĺz i za Teba....držím však päste, aby sa vrátil a odišiel z tohto sveta pri vás..... Držkaj sa......
Evi ked sa mi to stalo,presne som si spomenula na teba a na vas pripad.ja tiez nedufam ze sa najde.len nechapem,preco tak bez zaujmu utekal-ako posadnuty...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

osky
arizona
Obvolala si utulky?
ale Arizona,ake utulky?
ved on sa stratil vcera.a stratil sa v prirode.....
kto by ho nasiel?
jedine polovnici....
osky, ved v AT si nedovolia polovnici strielat psov ako u nas. Tam by si to sakra rozmysleli!
Ja na tvojom mieste by som tie utulky obvolala. Je dost velka sanca, ze ho niekto nasiel zmateneho,bludiaceho a zavolali odchytovu sluzbu.
Mozno sa bude tulat den, dva,ale vzdy je sanca, ze ho niekto uvidi.Pises, ze sa statil pri viniciach. tam su gazdovci takmer denne, jazdia na traktoroch, vidia z kabiny do dialky...
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

arizona
osky
arizona
Obvolala si utulky?
ale Arizona,ake utulky?
ved on sa stratil vcera.a stratil sa v prirode.....
kto by ho nasiel?
jedine polovnici....
osky, ved v AT si nedovolia polovnici strielat psov ako u nas. Tam by si to sakra rozmysleli!
Ja na tvojom mieste by som tie utulky obvolala. Je dost velka sanca, ze ho niekto nasiel zmateneho,bludiaceho a zavolali odchytovu sluzbu.
Mozno sa bude tulat den, dva,ale vzdy je sanca, ze ho niekto uvidi.Pises, ze sa statil pri viniciach. tam su gazdovci takmer denne, jazdia na traktoroch, vidia z kabiny do dialky...
to je fakt,moj muz mi povedal,ze ak roztrha daku zver,odstrelia ho....
tak neviem.svagor je polovnik,asi mu zavolam nech da avizo aj svojim znamym.este som mu nevolala pretoze som mala dojem,ze by ma vysmial-ale je fakt,ze on je postar a je denne v styku so vsetkymi.takze ak ho niekto videl,on to zisti najskor.

ach jo,keby som nebola vo viedni,hladala by som ho do umoru.
ale ja som v praci a okrem toho mam milion inych aktivit....
ktory cert mi len vnukol taku blbost,nechat h na volno :-(
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

osky

Evi ked sa mi to stalo,presne som si spomenula na teba a na vas pripad.ja tiez nedufam ze sa najde.len nechapem,preco tak bez zaujmu utekal-ako posadnuty...
Možno zbadal niečo, čo mu pripomenulo dom, kde toľké roky býval alebo príroda okolo, ktovie.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

[QUOTE="osky"]]

osky,keby sa mne stratil moj dlhorocny psik, tak by vsetky aktivity sli bokom. A v praci by som si zobrala dovolenku,aspon na den, dva...nedokazala by som sediet v praci,daleko od domova a od miesta, kde sa psik stratil
3 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ja som umelec,mam koncerty,nemozem zrusit vypredane javisko,orchester a dalsich kolegov.....ani svojich ziakov.bohuzial,zivot je tvrdy.ver mi ze inak by som si vzala dovolenku aj ja.nie je lahke stat si pred dav ludi,ked mas v hlae rodinne problemy.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

tak tatino hladal Oskyho vcera skoro cely den,dnes....na bicykli,povedal ze obehol totalne vsetko....
ale nikde ho niet.ja nechapem kde sa mohol podiet.
uz prestavam dufam,chuda moje cierne hunate.
:-(
0 0
MisheliQ MisheliQ

MisheliQ je offline (nepripojený) MisheliQ

študentka
treba hodiť výzvu na FB - že vtedy a na tom mieste sa stratil taký a taký psík......napr. na FB stránke Stratený alebo nájdený pes Celé SK

alebo skupiny Stratili sa
Stratení/nájdení psy
Stratený alebo nájdený pes Celé SK
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pes sa stratil v Rakúsku
1 0
MisheliQ MisheliQ

MisheliQ je offline (nepripojený) MisheliQ

študentka
aha, to mi vypadlo, nič to nemení na tom osloviť cez FB psíčkarov v Rakúsku
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

FB a okolití veterinári a útulky, plagátiky po okolí + inzerát v novinách. Dúfam, že sa nájde.
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ahojte.vylepili sme pred casom palgaty a ozval sa nam tuto nedelu jeden policajt.nebol si isty,ale povedal ze by to mohol byt aj nas pes.presne nas navigoval kde ho len pred chvilou videl a my sme hned cestovali.....
po viac ako hodine sme sa vratili domov-naprazdno.
ktovie co on videl.ale po mojom hafanovi ani stopy.
v utulkoch tiez nic.
zu to je 2 tyzdne a dva dni.neverim ze ho este najdeme....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

je mi to ľúto.......
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

moj pes zase alergia..kýcha, soplí....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

osky
ano Kvaka,aj to je mozne.doma stale stekal,v at nikdy....
Práve preto si ho mala dať aj na naše stránky pre istotu, človek nikdy nevie. Aj keď pes sa drží pána, nie domu ako mačka.
A v AT nie sú takéto stránky?
Ešte stále ho môžeš nájsť, aký bol čistokrvný "vzácny" alebo tzv. normálny? Ja poznám takú neuveriteľnú story odbehnutého psíka, že by ste neverili. K majiteľovi sa dostal po týždni vďaka neuveriteľnej náhode. Náhoda vie byť niekedy poriadny blbec, doslova. Bol v rodine, bol nahlásený telefonicky s kontaktom na všetkých policajných okrskoch v BA, Sloboda zvierat ešte nebola, majiteľovi však nenapadlo ísť touto cestou, na druhom konci mesta ho zbadal jeho známy. Vďaka tomu si prišli po neho majitelia. Ešte nebol net, tak možnosti boli malé.
Ja by som ešte teraz dala foto, kde by sa len dalo. Nepochovávajte ho ešte. :-)
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

nebol to pes z chovnej stanice ale bol cistokrvny-nie vzacny,normalny.jeden chovatel psov chodil so svojou fenkou k nam.
ja sa v Tom nevyznam,ale nebola to poulicna zmeska.bol to normalny cierny stredny bradac.

plagaty sme vylepili,a visia,ale kde by bol?
velmi by som chcela aby sa vratil,ale je mozne ze prezil ????
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Možné je všetko.Mne sa vrátil sám domov po troch týždňoch,už som ho aj odhlásila na MU.Len to asi bola iná situácia,prišiel schudnutý,špinavý a zakrvavený,s ranou na čele,ktovie kde v lese chudáčik ležal.Veterinár to otipoval na ranu palicou medzi oči.Daj do miestnych novín fotku,možno to pomôže.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať