Zavrieť

Porady

Ste za povinné očkovanie vašich detí?

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som

Anketa: mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?

Počet hlasujúcich
65. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Ano

    41 63.08%
  • Nie

    24 36.92%
mal by podľa vás štát mať právo rozhodovať, či a proti čomu majú byť očkované vaše deti?
Usporiadat
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

presne
ak je to vôbec pravda, tak neštastná mamka si to dala dokopy s očkovaním...
čo ale samozrejme nie je žiaden fakt, nebodaj dôkaz....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
Ovčie kiahne - o priebehu ovčích kiahní v dospelom veku viem iba to, že je človek oveľa viac vysypaný a hrozia mu jazvičky. Nedávno som práve dostala od dieťaťa otázku, či ich prekonalo. No, nie, Neviem prečo.
..." V niektorých prípadoch, aj u inak zdravých jedincov, môžu nastať komplikácie. Medzi najčastejšie patrí druhotná bakteriálna infekcia vyrážok, ktorá ak je ohraničená, môže mať za následok vznik jazvičiek, ak sa však rozšíri do organizmu, môže spôsobiť závažný celkový stav až s možnosťou úmrtia. Medzi ďalšie komplikácie patria zápal pľúc, zápal mozgu, neurologické poruchy, postihnutie obličiek a ďalších orgánov....."

https://sk.wikipedia.org/wiki/Ov%C4%8Die_kiahne
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Podnes ľutujem, že sme neposlúchli priateľa zubára, ktorý nás pozval na návštevu, keď malo jeho dieťa kiahne, aby sme k nim prišli z dôvodu, aby ich dostalo aj naše. Že čím je dieťa mladšie, tým sú menšie príznaky aj je lepšia liečba samotná. Vek jedného roka sa mi zdal málo, bola som presvedčená, však sa s nimi zákonite stretnú raz v škole a chytia ich aj tak. A nestalo sa.
Ja som ich mala v jedenástom roku, iba jeden pľuzgierik mi praskol, dávala som veľký pozor.
Horúčka nebola vysoká.
Tá bola po očkovaní čo po ňom ostávali fliačiky na ramenách vo veľkosti malej mince, z našej generácie ju má každý, vtedy mi vyletela horúčka dobre nad 40 st., a vytvorila sa mi hrubá chrasta nad 1 mm, išlo o najväčšiu reakciu z triedy. Asi išlo o očkovanie proti TBC.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
presne
ak je to vôbec pravda, tak neštastná mamka si to dala dokopy s očkovaním...
čo ale samozrejme nie je žiaden fakt, nebodaj dôkaz....
Bjuty, ja mám takú zlú skúsenosť s jednými antibiotikami, ktoré som vybrala minulý rok, že najbližšie chcem založiť novú tému v zmysle výstrahy. Dosť sa už o nich píše.
Aj keby som si prečítala leták, v tom stave, v ktorom som bola, lieky by som začala brať. O tej rade liekov sa už píše, v USA už v 2016, u nás sa predpisujú. Také ťažké som vôbec nemusela brať, nebolo nutné. Lekárka na pohotovosti - dnes sa pri vašej dg predpisujú tieto lieky. Dá sa vtedy odporovať? Veď ti to predpisuje odborník.
Kde máš istotu pri očkovacích látkach? Nikde.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Pripomínam, že základná otázka tejto témy je hore - či by mal mať štát právo rozhodovať o očkovaní ?

tuto priložím jeden zaujímavý názor - a tiež v závere spomenul, ako úplne, ale úplne zbytočne dochádza až k nevraživosti ...
https://www.google.com/url?sa=t&rct=...j0Fy1iBxK95j3B
(ak to už je priložené - ospravedlňujem sa, ale tie dlhé citácie už nečítam )
Ja vítam ten návrh Kaľavskej - hlavne to - že rodičia, ktorí odmientnu povinné očkovanie nebudú už sankcionovaní ) .. no a k tým predškolským zariadeniam - veď čas ukáže.... čo ak zistíme, že nám vôbec toľko predškolských zariadení ani netreba ? Ja napr som do škôlky nechodila - len pol roka pred školou. A veľmi sa divím mamičkám, že dávajú do školky dvoj, trojročné deti
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Katy a R
Ja napr som do škôlky nechodila - len pol roka pred školou. A veľmi sa divím mamičkám, že dávajú do školky dvoj, trojročné deti


Čo bolo, to bolo...

--------------

Divíš ? Ja ani veľmi nie.
Dám otázku...koľko rodín poznáš (osobne), ktoré bývajú v jednom byte ... teda tri generácie ? A tým rozhodne nemyslím na cigánov...


Starí rodičia ešte pracujú, mladí nemajú dostatok love na nový byť, príjem otca dieťaťa o ničom (čítaj o hovne)...hypotéku splácať niet šance, lebo by neostalo (po zaplatení SIPA) ani len na slaný chleba s vodou.
Nedajbože chytiť nejakú pliagu...a jeden má o "zábavu" postarané.



P.S.:
Ja poznám X rodín v takomto postavení...napr. aj môj "adoptívny" syn je v takejto situácii.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Katy a R
Ja napr som do škôlky nechodila - len pol roka pred školou. A veľmi sa divím mamičkám, že dávajú do školky dvoj, trojročné deti


Čo bolo, to bolo...

--------------

Divíš ? Ja ani veľmi nie.
Dám otázku...koľko rodín poznáš (osobne), ktoré bývajú v jednom byte ... teda tri generácie ? A tým rozhodne nemyslím na cigánov...


Starí rodičia ešte pracujú, mladí nemajú dostatok love na nový byť, príjem otca dieťaťa o ničom (čítaj o hovne)...hypotéku splácať niet šance, lebo by neostalo (po zaplatení SIPA) ani len na slaný chleba s vodou.
Nedajbože chytiť nejakú pliagu...a jeden má o "zábavu" postarané.



P.S.:
Ja poznám X rodín v takomto postavení...napr. aj môj "adoptívny" syn je v takejto situácii.
Uznávaný český pedagóg: Materské školy nevznikli pre potreby detí, sú výmysel dospelých
https://www.dobrenoviny.sk/c/154905/...ludsky-vymysel
A ešte tu minulý alebo predminulý rok priložil Nandrolon rozhovor s detským lekárom zo severu Slovenska s obdobným znením.
Úplne sa s tým stotožňujem, ak sa dá. Dieťa nepotrebuje násilnú kolektivizáciu, v dnešnej dobe známu pod pojmom socializácia.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela

Uznávaný český pedagóg: Materské školy nevznikli pre potreby detí, sú výmysel dospelých
Úplne sa s tým stotožňujem, ak sa dá. Dieťa nepotrebuje násilnú kolektivizáciu, v dnešnej dobe známu pod pojmom socializácia.
Asi vieš, kde mám uznávaného pedagóga v súvislosti s mojim príspevkom ohľadom financií ?...žeby pri zlatej žile ?
On a jemu podobní tie deti nenakŕmia s tými rečičkami.
Psychológov vo všeobecnosti nejak nemusím...hlavne z tých ich činností, na ktorých solídne zarábajú...aleže kuwa solídne.
Inak len samé blá, blé, blo...a hajde zinkasovať.

Už mi len v článku chýba len to, že tie predškolské zariadenia vznikli za socíku...asi by ma poriadne naplo.

P.S.:
Ale to sme už riadne OT.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nech si každá rodina žije podľa svojich možností, či finančných alebo spoločenských.
Veď som napísala, ak sa dá - podľa solventnosti a IQ rodičov.
Rozhovor pokladám za užitočný so zdravými názormi vo všetkých smeroch, aj vzhľadom na vytvorenie puta medzi matkou a dieťaťom, dodaním istôt pre jeho celý nasledujúci život, dôležitý súrodenecký život v detskom veku atď.
Ja som za nástup tak od štyroch rokov.
"Rozvoj predškolskej edukácie dnes má svoje korene v prvej polovici 19. storočia." Nástup zamestnanosti žien, čiže najskôr chudobných. Iné deti mali opatrovateľky v domácom prostredí, ev. aj učiteľov pre rôzne predmety.
http://omep.sk/wp-content/uploads/20...nik2009_bb.pdf
Však národ dopadol ..., svoje životy žije málo ľudí.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
korela
Ovčie kiahne - o priebehu ovčích kiahní v dospelom veku viem iba to, že je človek oveľa viac vysypaný a hrozia mu jazvičky. Nedávno som práve dostala od dieťaťa otázku, či ich prekonalo. No, nie, Neviem prečo.
Málo...
Kiahne a pasovy opar=rovnaky virus....cim clovek starsi tym horsi priebeh....poznam aj aj mamkin brat ..kiahne dostal od svojeho decka....vyhadzany vsade...vlasy,usta...vysoke teploty...neviem ci aj v nemocnici neskoncil...
Pasovy opar babka margit....mala 89r "pokazila sa jej hlava"
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

O opare viem, dva opary u ľudí nad 70, bolestivé ...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

korela
bjuty smis
presne
ak je to vôbec pravda, tak neštastná mamka si to dala dokopy s očkovaním...
čo ale samozrejme nie je žiaden fakt, nebodaj dôkaz....
Bjuty, ja mám takú zlú skúsenosť s jednými antibiotikami, ktoré som vybrala minulý rok, že najbližšie chcem založiť novú tému v zmysle výstrahy. Dosť sa už o nich píše.
Aj keby som si prečítala leták, v tom stave, v ktorom som bola, lieky by som začala brať. O tej rade liekov sa už píše, v USA už v 2016, u nás sa predpisujú. Také ťažké som vôbec nemusela brať, nebolo nutné. Lekárka na pohotovosti - dnes sa pri vašej dg predpisujú tieto lieky. Dá sa vtedy odporovať? Veď ti to predpisuje odborník.
Kde máš istotu pri očkovacích látkach? Nikde.

nemá istotu ??

ona -alebo ty, ked to sem kopíruješ -má predložiť dôkazy, že to spôsobilo očkovanie...nie nemať istotu...to je čo za argument..
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela

mám takú zlú skúsenosť s jednými antibiotikami, ktoré som vybrala minulý rok, že najbližšie chcem založiť novú tému v zmysle výstrahy. Dosť sa už o nich píše.
Povedzme, že sa neviem dočkať...
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Očkovací kalendár sa má upraviť, deťom chcú dať druhú dávku vakcíny proti osýpkam o päť rokov skôr než dnes

https://ahojmama.pravda.sk/clanky/oc..._rubrikovy_box
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Od 2:23:59
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela

mám takú zlú skúsenosť s jednými antibiotikami, ktoré som vybrala minulý rok, že najbližšie chcem založiť novú tému v zmysle výstrahy. Dosť sa už o nich píše.
Povedzme, že sa neviem dočkať...
https://www.porada.sk/t315549-varova...biotikami.html
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
buchač
korela

mám takú zlú skúsenosť s jednými antibiotikami, ktoré som vybrala minulý rok, že najbližšie chcem založiť novú tému v zmysle výstrahy. Dosť sa už o nich píše.
Povedzme, že sa neviem dočkať...
https://www.porada.sk/t315549-varova...biotikami.html
Tiez som ich brala na zapal mocovych ciest, mala som 1krat v zivote a prezila som to, dokonca duplovanu davku
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Od 2:23:59
Ten váš Šula...ale dobre, čert ho vem. Blázna Dušeka ani len neriešim...
ALE čo povieš na toto ?
Je tam link, po otvorení sa objaví hento

Podvodný obchod s nadějí. Lékař bere od nemocných statisíce za údajnou léčbu nevyléčitelných chorob
https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci...-udajnou-lecbu
Jan Šula tvrdí, že dokáže vyléčit roztroušenou sklerózu nebo autismus, tedy nemoci, které dosavadní lékařská věda léčit neumí. Za rok si účtuje až statisíce korun, jež mu mnozí pacienti v bezvýchodné situaci zaplatí za falešnou naději. Zaštiťuje se spoluprací s pracovištěm ve Švýcarsku se světově znějícím názvem. Na jeho adrese však žádné lékařské zařízení nesídlí.
--------------------------

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...a iné kauzy Šulina ?

Lékař-šarlatán Jan Šula: Předepsal dívce (15) se zánětem střev vitaminy a homeopatika za tisíce
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-k...za-tisice.html

Šarlatán s titulem MUDr.: Lékař Šula si účtoval 666 tisíc za nepovolené léky!
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-k...lene-leky.html

atď
https://www.google.com/search?client...mudr+%C5%A1ula
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať