Zavrieť

Porady

Registrativny poriadok

Vie mi niekto poradiť, aký zákon hovorí o tomto poriadku? V televíznych správach hovorili, že treba podľa nejakého predpisu dať si schváliť tento registratívny poriadok v štátnom archíve. Vie niekto ako to má vyzerať?
Díky za každú radu.
Usporiadat
Bartosova Bartosova

Bartosova je offline (nepripojený) Bartosova

Ja som to urobila este jednoduchsie - pozrela som si na stranku Ministerstva a nechala som si poslat vzorovy registraturny plan. Mozno este niekomu pomoze. M.
0 0
Bartosova Bartosova

Bartosova je offline (nepripojený) Bartosova

Akosi sa mi nepodarilo prilozit prilohu - hoci je v doc. (som tu este len prvy den a ucim sa ). Takze ak niekto chce vzorovy registraturny plan nech napise na mbartosova@inmail.sk
0 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Prišlo mi to od tej Bartošovej, ale má to nejaké víry tak to nejdem radšej otvárať. Vám to prišlo v poriadku ???
0 0
ANNA ANNA

ANNA je offline (nepripojený) ANNA

Aj Kros má spracovaný RP: http://www.kros.sk/13770Bude to mať zapracované aj v Alfe a Omege, tak sa tešte nebude treba robiť denník ručne ( dúfam )
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Mne pomahala s vypracovanim reg. planu a poriadku jedna znama, ktora bola na skoleni, ale ja nemam hrozu z toho ze to tam zanesiem, uz to mam aj hotove, ale z toho, ze neviem co ako dalej, evidovat to, zakladat, atd.... Mam z toho hrozu (
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Viete mi niekto poradit, ake cisla sa davaju v registraturnom denniku do kolonky: predchadzajuce čislo, prilohy??? Lebo vlastne nasa firma nieco take ako tento dennik nikdy nemala, len dnes som to bola kupit, a vlastne musime si ist dat urobit peciatku, ...datumovnik,ci ako sa to vola, ktory sa bude razitkovat na listy ktore pridu, tak by som chcela vediet ake cisla asi....
0 0
miro_mr miro_mr

miro_mr je offline (nepripojený) miro_mr

ANNA
Aj Kros má spracovaný RP: http://www.kros.sk/13770Bude to mať zapracované aj v Alfe a Omege, tak sa tešte nebude treba robiť denník ručne ( dúfam )
Dennik nemusis robit rucne ani teraz.
Podla toho co tam pisu v pdf dokumente sa ale este len ucia.
Dufam ze nechces faktury evidovat tak ako tam ktosi popisuje co sa bude diat s fakturou - to je skutocne kuzelne.
Naposledy upravil miro_mr : 18.05.05 at 18:20
0 0
Julča Julča

Julča je offline (nepripojený) Julča

miro_mr
Potom pouzi tu ciernu knizku, alebo na strane 35 tejto diskusie je odkaz na nas softver kde je zoznam vecnych skupin z tej knihy.
Miro,
nejde mi ten Váš súbor otvoriť. Chcela by som vedieť čo mám označiť A.
0 0
Marian Marian

Marian je offline (nepripojený) Marian

Ad nikulik a možno zaujímavá ponuka pre pre všetkých Poraďákov

Tak konečne som aj ja zaniesol tie nezmysly do archívu.
Apropos archív - vo dverách som sa zrazil s kolegyňou z inej firmy, s ktorou sme sa dali do reči. Pochválila sa mi aj novou prezentačnou pečiatkou, ktorú jej vyrobili v pečiatkovej firme za 1480,- Sk (1200,- strojček s dátumovníkom + 280,- gumička na objednávku).
Áno Trodatka sa hodí, najmä ak človek nechce byť zašpinený od podušiek a drevených pečiatok. Navštívil som teda aj ja dve pečiatkové firmy skutočne, za zodpovedajúci dátumový strojček veľkosti 6x4 cm
skutočne majú cenníkovú cenu 1208 Sk. Plus navrch cena za výrobu razítka. Tak som sa rozhodol preveriť cenu identického čuda v u distributéra. Čím viac som do toho vŕtal, tým viac som sa priblížil k názoru,
že ak nás bude viac (cca 150-200), tak sa nám to môže oplatiť pretože som dostal lepšiu cenu za strojček pri väčšom odbere a gumičku vieme vyrobiť pre každého na zakázku. Dúfam, že som nepriniesol priveľa nežiadúcej reklamy, ale kto má záujem, tak ttp://www.luton.sk/razitko

0 0
Evelynka Evelynka

Evelynka je offline (nepripojený) Evelynka

Prosím vás, neviete mi niekto poradiť, ako sa dostanem na záznam #548?
Keď idem na stranu 55 (tam by mal byť), zobrazia sa mi len príspevky 541 a 542, a na strane 56 to začína od #551.
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Evelynka
Prosím vás, neviete mi niekto poradiť, ako sa dostanem na záznam #548?
Keď idem na stranu 55 (tam by mal byť), zobrazia sa mi len príspevky 541 a 542, a na strane 56 to začína od #551.
Evelynka, teraz som na to pozerala, sla som na stranu 55 a tam bol nizsie zaznam 548.... Mozno ti neotvorilo celu stranku..
0 0
petra:-) petra:-)

petra:-) je offline (nepripojený) petra:-)

:-)
mlyn16
Alenka, správca RP dal na stránku:http://www.porada.sk/showthread.php?p=75171#post75171

Uprav si ho na podmienky firmy. Pri tvorbe som vychádzala zo vzorov, ktoré sú v prílohe príspevku č. 514 v tejto téme. Ak by si mala problémy, ešte sa ozvy.

Toto je príspevok č. 548. Ja ho na strane 55 mám.
Link z príspevku: http://www.porada.sk/showthread.php?p=75171#post75171
Naposledy upravil petra:-) : 19.05.05 at 05:56 Dôvod: link
0 0
evelien evelien

evelien je offline (nepripojený) evelien

Nie som si istá, či to tu už bolo zverejnené, ale dnes sa mi dostal do pošty zaujímavý link, na ktorom sú mnohé odpovede na otázky z tejto problematiky. Idem si to celé prečítať

http://tvojepeniaze.pravda.sk/sk_plu..._sk_pludia_p01
0 0
Evelynka Evelynka

Evelynka je offline (nepripojený) Evelynka

Ďakujem za rady, už sa mi podarilo nájsť ten príspevok. (Skutočne mi stránku 55
nevypisovalo celú).
0 0
MIRKA MIRKA

MIRKA je offline (nepripojený) MIRKA

proste ja
Mám otázku:

FO bez zamestnancov sa riadi metodickým pokynom č.SVS-204-2004/00844 (ten jednostranový) a FO so zamestnancami si už musí prispôsobiť SVS-204-2005/00659 (ten 14-stranový s prílohami)?????????????
0 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Ako je to s registraturnym dennikom?? Zapisuje sa tam vsetka posta co pride do firmy, lebo my sme mala firma a nam listy ani nechodia, mozno raz za dva mesiace, väcsinou len faktury... Aj faktury tam evidujem??
0 0
miro_mr miro_mr

miro_mr je offline (nepripojený) miro_mr

MIRKA
Mám otázku:

FO bez zamestnancov sa riadi metodickým pokynom č.SVS-204-2004/00844 (ten jednostranový) a FO so zamestnancami si už musí prispôsobiť SVS-204-2005/00659 (ten 14-stranový s prílohami)?????????????
Aj ked to tak vyzera, ja som stale presvedceny ze nie.
Naposledy upravil miro_mr : 19.05.05 at 15:50
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
no, tak už som z toho fakt jeleň ! tak čo teda platí pre tú FO bez a FO so zamestnancami ???????????
0 0
babetka babetka

babetka je offline (nepripojený) babetka

Miro, nechápem. Čo sa zmenilo? Však je ešte ten článok v dnešnej Pravde, že FO nemusia.
0 0
miro_mr miro_mr

miro_mr je offline (nepripojený) miro_mr

babetka
Miro, nechápem. Čo sa zmenilo? Však je ešte ten článok v dnešnej Pravde, že FO nemusia.
Nie nezmenilo, len trochu som sa nechal uniest kedze dva krat za dnesny dnen som sa stretol tym ze niekto to vyklada inak. Chcel som sa opriet o stranku MV a zistil som ze skutocne je tam ze mala firmicka musi viest centralizovanu spisovu evidenciu a neni jasne rozlisene FO a PO.
Naposledy upravil miro_mr : 19.05.05 at 15:55
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať