Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

pavol54
taiko
pavol54
alaya1
Po vcerajsej burke vsetko v zahrade je prec- nepotesilo
a to je len tvoj koníček, si predstav že taký čo sa živí pestovaním si môže kúpiť konopnú kravatu lebo iné príjmy nie sú a k tomu ešte zopár zamestnancov
slak by ma trafil. Ale polnohospodar sa more poistit, ci nie?
môže, ale nie dve hodiny pred ľadovcom, cena poistky 0,08% Z PREDPOKLADANEJ CENY úrody(poistná hodnota), na každý živel zvlášť teda a myslím že všetky 4 živly musia byť. a z čoho a všetky plochy, nie len to kde hrozí škoda (kapustu je zbytočné poisťovať proti požiaru, )


V prvom kole, kým som to nečítal (len vysoko zvýšená suma mi udrela do hlavy ) mi panelák poistili aj proti pádu lietadla

- vrátil som sa

- položil zmluvu na stol

- odporučil hodiť do koša
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

tannenkau
pavol54
taiko
pavol54
alaya1
Po vcerajsej burke vsetko v zahrade je prec- nepotesilo
a to je len tvoj koníček, si predstav že taký čo sa živí pestovaním si môže kúpiť konopnú kravatu lebo iné príjmy nie sú a k tomu ešte zopár zamestnancov
slak by ma trafil. Ale polnohospodar sa more poistit, ci nie?
môže, ale nie dve hodiny pred ľadovcom, cena poistky 0,08% Z PREDPOKLADANEJ CENY úrody(poistná hodnota), na každý živel zvlášť teda a myslím že všetky 4 živly musia byť. a z čoho a všetky plochy, nie len to kde hrozí škoda (kapustu je zbytočné poisťovať proti požiaru, )


V prvom kole, kým som to nečítal (len vysoko zvýšená suma mi udrela do hlavy ) mi panelák poistili aj proti pádu lietadla

- vrátil som sa

- položil zmluvu na stol

- odporučil hodiť do koša
neviem čo si chcel napísať, ale poisťovne(voľakedy len jedna zo začiatku abecedy) sa poučili uhorky kapustu papriku proti ľadovcu vyšlo to zaplatil som 6000 sk dostal som 22000 Sk s tým že mi kapustu stornovali keď videli na dvore poháre (však si to zavaríte) o dva roky som zase poistil hrach nebol vysoký 10 cm neuznali darmo som im hovoril že ak mi zbije ľadovec 10 cm hrach tak sa mi úroda zvýši najmenej dvakrát ale to že sa dostal na povrch s centimetrovým klíčkom je preň pohroma(lahôdkové žrádlo pre holubov) vraj predpis je predpis
1 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

pavol54
tannenkau
pavol54
taiko
pavol54
alaya1
Po vcerajsej burke vsetko v zahrade je prec- nepotesilo
a to je len tvoj koníček, si predstav že taký čo sa živí pestovaním si môže kúpiť konopnú kravatu lebo iné príjmy nie sú a k tomu ešte zopár zamestnancov
slak by ma trafil. Ale polnohospodar sa more poistit, ci nie?
môže, ale nie dve hodiny pred ľadovcom, cena poistky 0,08% Z PREDPOKLADANEJ CENY úrody(poistná hodnota), na každý živel zvlášť teda a myslím že všetky 4 živly musia byť. a z čoho a všetky plochy, nie len to kde hrozí škoda (kapustu je zbytočné poisťovať proti požiaru, )


V prvom kole, kým som to nečítal (len vysoko zvýšená suma mi udrela do hlavy ) mi panelák poistili aj proti pádu lietadla

- vrátil som sa

- položil zmluvu na stol

- odporučil hodiť do koša
neviem čo si chcel napísať, ale poisťovne(voľakedy len jedna zo začiatku abecedy) sa poučili uhorky kapustu papriku proti ľadovcu vyšlo to zaplatil som 6000 sk dostal som 22000 Sk s tým že mi kapustu stornovali keď videli na dvore poháre (však si to zavaríte) o dva roky som zase poistil hrach nebol vysoký 10 cm neuznali darmo som im hovoril že ak mi zbije ľadovec 10 cm hrach tak sa mi úroda zvýši najmenej dvakrát ale to že sa dostal na povrch s centimetrovým klíčkom je preň pohroma(lahôdkové žrádlo pre holubov) vraj predpis je predpis
máš to tam

ako sa snažia oblbovať a ošklbať

PS
Za 50 rokov u nás nespadlo nijaké lietadlo (ani len starý Klement s "čmeliakom" )

a ak u 3 veľkých správcov je do 100 BD
dvom je lietadlo u riti tak ľudia z 35 BD platia poistenie proti pádu lietadla
(nepamatám presne, ale mohlo to byť (podľa hnusnevysokej celkovej sumy ) aj nad 200 €

dostala táto pobočka nad 8000 €/ rok zadarmo
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tí Fíni sú trafení, niektorí majú taký zisk, že pokutu za rýchlosť(podľa výšky zisku) platia aj vyše 54 000 €, no mňa keby zastavili a mal by som platiť podľa zisku tak by mi museli doplatiť - lebo strata.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Bývam v trase letov lietadiel a keď mi agentka poisťovne vymývala mozog,tak som sa jej opýtala,že prečo mi núka toto poistenie,však nevlastním lietadlo a keď mi nejaké spôsobí škodu,tak mi to musia zaplatiť,nie? Poslala som ju na letisko http://www.allianzsp.sk/ind-poistenie-lietadiel
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

Peggynka
Bývam v trase letov lietadiel a keď mi agentka poisťovne vymývala mozog,tak som sa jej opýtala,že prečo mi núka toto poistenie,však nevlastním lietadlo a keď mi nejaké spôsobí škodu,tak mi to musia zaplatiť,nie? Poslala som ju na letisko


A toto počujem prvý raz, že niekto takto nazýva šušuru



Rozmýšľam o dovodoch :

- všetko začína / je riadené vo "veži"

- nízkym porastom zarastené okolie

- vstup iba vybraným jedincom (čo si to ZAPLATIA )

- ftáci-babráci sú rizikom pre "normálnu" prevádzku
0 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Potešilo...ku Dňu matiek:
1 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

Peggynka
Potešilo...ku Dňu matiek:
Ja ako demokratický strojár čakám že :

zavedú aj deň skrutiek
a potom aj podložiek
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

tannenkau
Peggynka
Potešilo...ku Dňu matiek:
Ja ako demokratický strojár čakám že :

zavedú aj deň skrutiek
a potom aj podložiek
počúvaj nie je deň matíc, ale matiek(v prvom páde: matka - matky)
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Šraub vždy bude snívať o matici s ostrými závitami.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Blok voľných májových dní končí.

Pre mňa bol na zážitky najbohatším dňom 9.máj. Ráno vojenská prehliadka v Moskve vzbudzujúca rešpekt, ale asi aj ruskú národnú hrdosť. Veľkolepá show mala švih a skvelý rytmus, dobrú réžiu. Tak som si ju rada pozrela. Červenému námestiu, tej veľkomestskej perníkovej chalúpke, nepochybne veľmi svedčali pestrofarebné šíky krásnych mladých chlapcov, ktorí kráčali ako jeden muž. Bol to predovšetkým ich deň.

Popoludňajší výsledok hokeja s Fínmi ma sklamal. Keď útočníci nevedia dať gól, tak máme problém s každým súperom. Hlavne kvôli trénerovi Vujtkovi by som si priala, aby platilo – koniec dobrý, všetko dobré.

Ani večer mi náladu nevylepšil. Z nového divadla v Plzni dávali Česi priamy prenos predstavenia Smetanovej opery Libuša. Ešte pred piatimi rokmi ČT vysielala na 9.mája televízny záznam Libuše, vytvorený v hlbokej totalite. Pri proroctve Libuše v podaní skvelej Gabriely Beňačkovej ma mrazilo, aj keď sa jednalo o české dejiny. Včerajšia premiéra z Plzne ma neoslnila. Minimalistická scéna, minimalistické kostýmy, ženy oblečené zväčša v čiernom, otrasné parochne u mužov sa bili s étosom opery. Z opernej hviezdy Evy Urbanovej sa podarilo vytvoriť najškaredšiu Libušu, akú som kedy mala možnosť vidieť, a tak som sa ani nečudovala, že na tej holej scéne v čiernych šatách jej záverečné proroctvo vyznelo skôr ako čarovanie ježibaby z Dvořákovej Rusalky.

Včerajší deň prevažne nič moc, ten dnešný vyzerá nádejnejšie. Ozaj, významnejším dátumom je 8. alebo 9. máj? S tým majú problém historici, ja nie.
0 1
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Gabriela Beňačková ária - Libuše z 1. dejstva opery

0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

Petra Nová

Ozaj, významnejším dátumom je 8. alebo 9. máj? S tým majú problém historici, ja nie.
Výdýýýššš

a šecyhysterycysúvrycy

lebo Peťko (čo vie všetko ) je aj od nich lepšia
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Každý vie síce hľadať, ale pre tých lenivších pripojím link na
0 1
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

Petra Nová
Každý vie síce hľadať, ale pre tých lenivších pripojím link na
Obdivovateľka :
vrahov (doma)
osloboditeľov nás
okupantov nás
1 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Petra Nová
Každý vie síce hľadať, ale pre tých lenivších pripojím link na
Lenivší si možno pozreli toto:http://www.topky.sk/cl/11/1473395/Tr...a-v-plamenoch-
Naposledy upravil Tweety : 11.05.15 at 12:26
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Je tam (akože) audio...no niet na čo kliknúť, aby sa dalo vypočuť.
Čo ale sledujem, tak diskusia nejak nepraje mojej spolužiačke z Alma mater...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ja som si ju vypočula, tak neviem
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

I ja som si ju vypočul.... dobre padlo opäť počuť jej hlas....
Tlačitko by sa malo dole objaviť...
Naposledy upravil misoft : 11.05.15 at 13:43 Dôvod: preklep
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať