Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Veď tlačítko je presne tam, ako aj na iných ukážkach a pesnička išla terazky v premiére aj na slovenskom rozhlase.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
I ja som si ju vypočul.... dobre padlo opäť počuť jej hlas....
Tlačitko by sa malo dole objaviť...
Išiel som na Book Fasov, tam som si vypočul...ale len asi 1/3 skladby...
Zvyšok som nevydržal až do konca...nejak sa nedalo... proste nie je to to pravé orechové.
To ešte nespomínam, že je to štúdiovka...na reál by bolo potrebné chrániče sluchu.
1 1
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

čuleky som na rozpakoch

3 červené som dostal včera za 6 minút okolo 15,30
a tetka Peťka dala príspevky až po 17,10

Jedyne, že by tu bola ako kedysy : Sana = vlastná sestra masla
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

tannenkau
Petra Nová
Každý vie síce hľadať, ale pre tých lenivších pripojím link na
Obdivovateľka :
vrahov (doma)
osloboditeľov nás
okupantov nás
tannenkau, teba oslobodí iba psychiater, mal by si as venovať niečomu užitočnému. Napr. zametať, pokiaľ ti strojarina nejde. Vrahovia oslobodili našu zem. Čo sa udialo potom, je vec ktorá je v histórii bežná. Prvé kolónie začali vznikať ešte pred ......... Typni, ako ďaleko sa dopracovala demokracia a spokojnosť jej populácie SR? A dostaneme sa až hentam.
0 2
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

vlado 33
tannenkau
Petra Nová
Každý vie síce hľadať, ale pre tých lenivších pripojím link na
Obdivovateľka :
vrahov (doma)
osloboditeľov nás
okupantov nás
tannenkau, teba oslobodí iba psychiater, mal by si as venovať niečomu užitočnému. Napr. zametať, pokiaľ ti strojarina nejde. Vrahovia oslobodili našu zem. Čo sa udialo potom, je vec ktorá je v histórii bežná. Prvé kolónie začali vznikať ešte pred ......... Typni, ako ďaleko sa dopracovala demokracia a spokojnosť jej populácie SR? A dostaneme sa až hentam.


Mulo



A čo si si myslel, že kto šiel v prvej línii ????



verní = politruci to strážili zozadu
Naposledy upravil taiko : 12.05.15 at 08:56
1 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

tannenkau
vlado 33
tannenkau
Petra Nová
Každý vie síce hľadať, ale pre tých lenivších pripojím link na
Obdivovateľka :
vrahov (doma)
osloboditeľov nás
okupantov nás
tannenkau, teba oslobodí iba psychiater, mal by si as venovať niečomu užitočnému. Napr. zametať, pokiaľ ti strojarina nejde. Vrahovia oslobodili našu zem. Čo sa udialo potom, je vec ktorá je v histórii bežná. Prvé kolónie začali vznikať ešte pred ......... Typni, ako ďaleko sa dopracovala demokracia a spokojnosť jej populácie SR? A dostaneme sa až hentam.


Mulo



A čo si si myslel, že kto šiel v prvej línii ????



verní = politruci to strážili zozadu
Dilino:

To je iba tvoj názor, viac ako 20 miliónov by politruci nedokázali nahnať. Tebe je to zbytočné vysvetľovať, nepochopil by si to.
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

vlado 33
tannenkau
vlado 33
tannenkau
Petra Nová
Každý vie síce hľadať, ale pre tých lenivších pripojím link na
Obdivovateľka :
vrahov (doma)
osloboditeľov nás
okupantov nás
tannenkau, teba oslobodí iba psychiater, mal by si as venovať niečomu užitočnému. Napr. zametať, pokiaľ ti strojarina nejde. Vrahovia oslobodili našu zem. Čo sa udialo potom, je vec ktorá je v histórii bežná. Prvé kolónie začali vznikať ešte pred ......... Typni, ako ďaleko sa dopracovala demokracia a spokojnosť jej populácie SR? A dostaneme sa až hentam.


Mulo



A čo si si myslel, že kto šiel v prvej línii ????



verní = politruci to strážili zozadu
Dilino:

To je iba tvoj názor, viac ako 20 miliónov by politruci nedokázali nahnať. Tebe je to zbytočné vysvetľovať, nepochopil by si to.
Ja to má od ľudí, čo to osobne zažili
a v 2 štátoch

PS
ale je možné, že to tak bolo IBA v týchto dvoch a nikde inde (ale to je málo pravdepodobné ! )
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

vlado 33
tannenkau
vlado 33
tannenkau
Petra Nová
Každý vie síce hľadať, ale pre tých lenivších pripojím link na
Obdivovateľka :
vrahov (doma)
osloboditeľov nás
okupantov nás
tannenkau, teba oslobodí iba psychiater, mal by si as venovať niečomu užitočnému. Napr. zametať, pokiaľ ti strojarina nejde. Vrahovia oslobodili našu zem. Čo sa udialo potom, je vec ktorá je v histórii bežná. Prvé kolónie začali vznikať ešte pred ......... Typni, ako ďaleko sa dopracovala demokracia a spokojnosť jej populácie SR? A dostaneme sa až hentam.


Mulo



A čo si si myslel, že kto šiel v prvej línii ????



verní = politruci to strážili zozadu
Dilino:

To je iba tvoj názor, viac ako 20 miliónov by politruci nedokázali nahnať. Tebe je to zbytočné vysvetľovať, nepochopil by si to.
vééééééééééľmo z brucha odhadujem, že z basy do prvej línie vytiahli 0,5 až 2 miliony
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

7 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Potešilo...nádhera:
http://bydleni.idnes.cz/rekonstrukce...032_stavba_rez
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tam je nasáčkovaných teda solídne love a love .....a peniaze a peníze....
Najviac ma "dostala" tá spálňa, ktorá je spojená s kúpeľňou. Možno je to dizajnérske IN, no podľa mňa to nie je ono...a ešte vedľa je ďalšia (pánska) kúpeľňa...

Nemám rád takéto články....hlavne tie opisy ohľadom celej rekonštrukcie s poznámkami o vlastnej realizácii majiteľov. Lebo na prvý pohľad je vidno, že je to vyslovene profesionálna práca.

Väčšina príspevkov v diskusii k článku je v podstate aj môj názor...
Zacitujem jeden :

" Zdědili mlýn, ale chtěli Konopiště..."
2 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
buchač
Tam je nasáčkovaných teda solídne love a love .....a peniaze a peníze....
Najviac ma "dostala" tá spálňa, ktorá je spojená s kúpeľňou. Možno je to dizajnérske IN, no podľa mňa to nie je ono...a ešte vedľa je...........
Ja som tu diskusiu ani nečítala,ja som pozerala obrázky s popisom a pre mňa to má úžasnú atmosféru.A v úvode píšu,že hľadali dobrých a nie drahých remeselníkov...takže nerobili to,len si to riadili
Naposledy upravil taiko : 13.05.15 at 08:39
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
buchač
Tam je nasáčkovaných teda solídne love a love .....a peniaze a peníze....
Najviac ma "dostala" tá spálňa, ktorá je spojená s kúpeľňou. Možno je to dizajnérske IN, no podľa mňa to nie je ono...a ešte vedľa je...........
Ja som tu diskusiu ani nečítala,ja som pozerala obrázky s popisom a pre mňa to má úžasnú atmosféru.A v úvode píšu,že hľadali dobrých a nie drahých remeselníkov...takže nerobili to,len si to riadili
Dobre, tak len k obrázkom sa presuniem....
Kuchyňa je jediná miestnosť, ktorá sa mi páči dokonale. Ten štýl a aj zariadenie je fajn.
Tie samotné drevené trámy sú moja srdcovka...ak by som raz menil na chalupe strechu, tak určite by som šiel týmto smerom.
Vonkajšie steny obité na kameň je tiež pekné a aj dobré riešenie.

Kúúúúa, ale to vnútorné zariadenie....fujtajbl, nie moja šálka kávy. Prehustené, samé sedenie, samý gauč, kreslo, stôl, ...proste gýč, ale to je len môj názor.

Nezadal by som veru pani dizajnérke nejakú objednávku.... Vedel by som si hentú stavbu inak zariadiť.
Moju chalupku si zariaďujem podľa svojho (šak jasné)...a aj prestavbu poriešiť. Chuť by bola, snaha tiež, myšlienok a predstáv plno, atď....len mi chýba k realizácii takých smiešnych pár desiatok tisíc eur ( cca 80-100.000).
Naposledy upravil taiko : 13.05.15 at 08:40
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
buchač
Dobre, tak len k obrázkom sa presuniem....
Kuchyňa je jediná miestnosť, ktorá sa mi páči dokonale. Ten štýl a aj zariadenie je fajn.
Tie samotné drevené trámy sú moja srdcovka...ak by som raz menil na chalupe strechu, tak určite by som šiel týmto smerom.
Vonkajšie steny obité na kameň je tiež pekné a aj dobré riešenie...........
Juraj,veď ja nepíšem,žeby som to chcela...ale obdivujem ľudí,ktorí oživia takéto stavby Kuchyňa je nádherná,mám podobný štýl a aj mladým ľuďom,ktorí ku mne prídu,sa páči.A zase takéto niečo by som nechcela upratovať a živiť.Nepotrebujem to k životu.
Naposledy upravil taiko : 13.05.15 at 08:41
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1


Je to tam velmi utulne, pre mna vsak tmave farby. my sme nasu ladili do provensalskeho stylu, vela bielej a levandulovej, to sa mi paci este viac. Ale aj toto je velmi pekne, ja osobne nemam rada chalupy zaraidene a ladene na styl - slovenska chalupa.
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

je to pekné, aj staro vyzerajúce, ale aj moderné..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
buchač
Dobre, tak len k obrázkom sa presuniem....
Kuchyňa je jediná miestnosť, ktorá sa mi páči dokonale. Ten štýl a aj zariadenie je fajn.
Tie samotné drevené trámy sú moja srdcovka...ak by som raz menil na chalupe strechu, tak určite by som šiel týmto smerom.
Vonkajšie steny obité na kameň je tiež pekné a aj dobré riešenie.........]
Juraj,veď ja nepíšem,žeby som to chcela...ale obdivujem ľudí,ktorí oživia takéto stavby Kuchyňa je nádherná,mám podobný štýl a aj mladým ľuďom,ktorí ku mne prídu,sa páči.A zase takéto niečo by som nechcela upratovať a živiť.Nepotrebujem to k životu.
Šak jasné...
Len je potrebné si uvedomiť aj iné. Nie všetko sa hodí ku všetkému a do každej stavby.
By si neverila, že koľko jednotlivcov vlastne ani nemá páru o tom, že aký je základny rozdiel medzi určitými stavbami...chata, dom, chalupa...
...že díky ....
Naposledy upravil taiko : 13.05.15 at 08:41
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
Peggynka
Juraj,veď ja nepíšem,žeby som to chcela...ale obdivujem ľudí,ktorí oživia takéto stavby Kuchyňa je nádherná,mám podobný štýl a aj mladým ľuďom,ktorí ku mne prídu,sa páči.A zase takéto niečo by som nechcela upratovať a živiť.Nepotrebujem to k životu.
Šak jasné...
Len je potrebné si uvedomiť aj iné. Nie všetko sa hodí ku všetkému a do každej stavby.
By si neverila, že koľko jednotlivcov vlastne ani nemá páru o tom, že aký je základny rozdiel medzi určitými stavbami...chata, dom, chalupa...
...že díky ....
ved uz to nechaj tak, lebo si zacneme mysliet, ze tej pani s mlynom zavidis
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
Peggynka
Juraj,veď ja nepíšem,žeby som to chcela...ale obdivujem ľudí,ktorí oživia takéto stavby Kuchyňa je nádherná,mám podobný štýl a aj mladým ľuďom,ktorí ku mne prídu,sa páči.A zase takéto niečo by som nechcela upratovať a živiť.Nepotrebujem to k životu.
Šak jasné...
Len je potrebné si uvedomiť aj iné. Nie všetko sa hodí ku všetkému a do každej stavby.
By si neverila, že koľko jednotlivcov vlastne ani nemá páru o tom, že aký je základny rozdiel medzi určitými stavbami...chata, dom, chalupa...
...že díky ....
ludia, ved davajte pozor na to citovanie trosku, sak sa v tom ani diva svina nevyzna, ako preceda hovori
Som to poupravoval, ale ucte sa, nebudem tu vecne
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
buchač
Peggynka
Juraj,veď ja nepíšem,žeby som to chcela...ale obdivujem ľudí,ktorí oživia takéto stavby Kuchyňa je nádherná,mám podobný štýl a aj mladým ľuďom,ktorí ku mne prídu,sa páči.A zase takéto niečo by som nechcela upratovať a živiť.Nepotrebujem to k životu.
Šak jasné...
Len je potrebné si uvedomiť aj iné. Nie všetko sa hodí ku všetkému a do každej stavby.
By si neverila, že koľko jednotlivcov vlastne ani nemá páru o tom, že aký je základny rozdiel medzi určitými stavbami...chata, dom, chalupa...
...že díky ....
ved uz to nechaj tak, lebo si zacneme mysliet, ze tej pani s mlynom zavidis
Prečo by som mal nechať tak ? Veď sa len bavíme.
Prečo by som mal tej panej závidieť ? Veď ako Peggy povedala..." nechcela by tam upratovať"...
Prečo by som jej mal závidieť,keď sa mám kde realizovať ? Pošumavie je síce pekný kraj (dva roky som tam bol a ten Doupov "nemal" chybu), no trúfam si povedať, že moja chalupa je (pre mňa) teda v krajšom prostredí.
Prečo by som mal závidieť a je jedno, že komu ? Nezávidím nikomu a nič...maximálne to zdravie.

...a idem rekonštruovať svoje sídlo...vlastnými rukami, krvou, potom...a ani pri tom, kua, nenadávam...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať