Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Kto má záujem?
http://vas.cas.sk/clanok/11588/sancu...mu-za-100.html
Bez urážky, dedina, kde skapal pes /videla som na vlastné oči/... 1805 obyvateľov, počerná menšina /asi vo väčšine/ ako bonus... a za humnom Ukrajina ...
Tie pohovky Churchill ma dostali... Ako stvorené pre to prostredie ... Určite poľská kvalita... A dlážkovica - samý uzol... Luxusná kúpeľna bez vane s plastovým stropom... Zaujímalo by ma, na čom fičí ten redaktor, čo toto napísal...
Naposledy upravil Oliwa : 18.05.15 at 23:31
3 3
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa
Kto má záujem?
http://vas.cas.sk/clanok/11588/sancu...mu-za-100.html
Bez urážky, dedina, kde skapal pes /videla som na vlastné oči/... 1805 obyvateľov, počerná menšina /asi vo väčšine/ ako bonus... a za humnom Ukrajina ...
Tie pohovky Churchill ma dostali... Ako stvorené pre to prostredie ... Určite poľská kvalita... A dlážkovica - samý uzol... Luxusná kúpeľna bez vane s plastovým stropom... Zaujímalo by ma, na čom fičí ten redaktor, čo toto napísal...
...z diskusie :

" luba1960 včera 12:39 37

Ina pesnicka by sa spievala, keby to bolo niekde v okoli Bratislavy, ako na bohom zabudnutej dedine. "
------------------------------------------------------------
http://www.topreality.sk/vrk-real-pl...-r4182356.html
------------------------------------------------------------
Redaktora nerieš...
------------------------------------------------------------
Vidieť a žiť v takomto prostredí je obrovský rozdiel.
Tá Urajina za humnami je trt proti tým ľuďom, čo tam žijú...poznám, nie iba som videl, ale aj zažil. Maďarov jak nadrbaných...
Naposledy upravil buchač : 19.05.15 at 06:34
0 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Oliwa
Kto má záujem?
http://vas.cas.sk/clanok/11588/sancu...mu-za-100.html
Bez urážky, dedina, kde skapal pes /videla som na vlastné oči/... 1805 obyvateľov, počerná menšina /asi vo väčšine/ ako bonus... a za humnom Ukrajina ...
Tie pohovky Churchill ma dostali... Ako stvorené pre to prostredie ... Určite poľská kvalita... A dlážkovica - samý uzol... Luxusná kúpeľna bez vane s plastovým stropom... Zaujímalo by ma, na čom fičí ten redaktor, čo toto napísal...
Hmmmmmm....... istotne pozeral telku, kde amerykánec predával dom za 150$. Malo to však podmienku - napísať sloh o tom, prečo chce záujemca ten dom (do 200 slov) a zaplatiť registračný poplatok 150$. Plánuje takých 3000 registrovaných - a len jeden dom získa za 150$, "amerykánec" bude mať na účte 450000$.
Je to presne to isté....
Prevzatý odrb z USA v našich podmienkach....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Hmmmmmm....... istotne pozeral telku, kde amerykánec predával dom za 150$. Malo to však podmienku - napísať sloh o tom, prečo chce záujemca ten dom (do 200 slov) a zaplatiť registračný poplatok 150$. Plánuje takých 3000 registrovaných - a len jeden dom získa za 150$, "amerykánec" bude mať na účte 450000$.
Je to presne to isté....
Prevzatý odrb z USA v našich podmienkach....
Na okolí samý degeš....pre týchto je henten dom v podstate fakt luxus.
Prihlási sa ich 100. Každý položí do žrebovanie 100 €. Kľudne sa aj oň pobijú...
Zisk majiteľa je 10 litrov. Viac by za hento v tejto lokalite ani nedostal.
---------------------------------------------------------------------------
Keby to bolo pri Blave ??? Bitka by bola tiež...len tie cifry by boli trochu iné.
Kupec by následne dom zbúral a postavil si sídlo s dvoma levmi pred dverami...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

... a hradným múrom okolo..... - viď Cyril T:
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
... a hradným múrom okolo..... - viď Cyril T:
Cyrilko by mal bručať....
Ale ten múr je parádny...všetká česť tým chlapom, čo ho robili....smekám pred ich dielom.
Bola to doslova drina, mal som česť s takýmto kameňom prísť do styku, takže aj viem, čo to obnáša.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

misoft
Oliwa
Kto má záujem?
http://vas.cas.sk/clanok/11588/sancu...mu-za-100.html
Bez urážky, dedina, kde skapal pes /videla som na vlastné oči/... 1805 obyvateľov, počerná menšina /asi vo väčšine/ ako bonus... a za humnom Ukrajina ...
Tie pohovky Churchill ma dostali... Ako stvorené pre to prostredie ... Určite poľská kvalita... A dlážkovica - samý uzol... Luxusná kúpeľna bez vane s plastovým stropom... Zaujímalo by ma, na čom fičí ten redaktor, čo toto napísal...
Hmmmmmm....... istotne pozeral telku, kde amerykánec predával dom za 150$. Malo to však podmienku - napísať sloh o tom, prečo chce záujemca ten dom (do 200 slov) a zaplatiť registračný poplatok 150$. Plánuje takých 3000 registrovaných - a len jeden dom získa za 150$, "amerykánec" bude mať na účte 450000$.
Je to presne to isté....
Prevzatý odrb z USA v našich podmienkach....
Veď je to v článku... majiteľ má známeho, ktorý to videl - po hurikáne... Pokus o "Americko na Slovensku..." , ako by povedala Pepsi...
Až na to, že to nie je vôbec to isté... Lebo nehrozí, že sa nájde 3000 záujemcov, ani 300, a tipujem že ani 30... Nehovoriac o tom, že by ešte mali písať eseje... Asi preto od nich upustil....
Naposledy upravil Oliwa : 19.05.15 at 07:14
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž - roboši odviedli kvalitnú prácu - ale tí len robili, za čo platení boli. Cyrilko je iné kafé - odrbávač jako voči.... A ŽSSK je v tomto akási bezzubá.
Byť takto u amerykáncov - kua - toto by ho čakalo:
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

misoft
... a hradným múrom okolo..... - viď Cyril T:
Cyril bol v minulom živote asi rytier...
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Vytočilo ma,že noviny.sk túto správu zaradili medzi Zaujímavosti a ani iné stránky tomu nevenujú pozornosť (namiesto toho ich trápia Rómovia pod mostom v Bruseli ) :
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-ud...affic-exchange
Naposledy upravil Peggynka : 19.05.15 at 16:57
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Peggynka
Vytočilo ma,že noviny.sk túto správu zaradili medzi Zaujímavosti a ani iné stránky tomu nevenujú pozornosť (trápia ich Rómovia pod mostom v Bruseli ) :
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-ud...affic-exchange
Jedna reklama horšia ako druhá...
A ak sa konečne podarí Slovensko zviditeľniť vo svete aj kladne /Kleinove lietajúce auto/, aj to ešte spadne...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Teraz sledujem: Nórsko - odobratie dieťaťa rodičom.
Ako jeden z dôvodov - nedostatočný očný kontakt dieťaťa - ale to decko má 2,5 mesiaca, takže očičká mu zákonite lietajú hore-dole, lebo vníma okolie....
Je tam dosť nelogických dôvodov.
Takže už nielen Anglicko, ale aj ostatné štáty.
Náš ÚPSVaR ba sa mohol rozhýbať a zaviesť reciprocitu - cudzinec tu u nás, podozrenie a odobratie dieťaťa. A hneď by tie štáty kričali ako najatí....

Malo by platiť: aký požič, taký vráť!
V Nórsku je situácia v tejto oblasti hnusne prepracovaná. A roky!
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja to tomu chlapovi zo srdca prajem, aby sa z toho zapadákova dostal. Jedno akým spôsobom, každý robí, čo sa dá. Nie je zaujímavé, od koho prevzal nápad, ale ak je to jeho prianím, nech mu to vyjde. Robí to legálne.
.
300 rokov vo svete dizajnu nesú jeho sedačky názov Chesterfield . Na celom svete. Nie Churchill.
Prečo tak niekto veľmi rád kritizuje cudzie príbytky? Každý sa prikrýva takou perinou, na akú má.
2 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ja to tomu chlapovi zo srdca prajem, aby sa z toho zapadákova dostal.
Hurááááá všetci do Blavy a jej okolia.
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dnes potešilo....rysuje sa kúpa -teda výmena jazdenky pre moje decko......už je to len na pánovi-predajcovi....kedy zakúpi nový vóz....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Predané!
Slovak-Telekom už nie je - je už Deutsche Telecom.
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

buchač
korela
Ja to tomu chlapovi zo srdca prajem, aby sa z toho zapadákova dostal.
Hurááááá všetci do Blavy a jej okolia.
takto to na Slovensku vyzerá, ze vsetky vlady zaujimala iba Bratislava a preto na vychod od nej (co je v podstate cela republika ) skapal pes! Takze huraaaa vsetci do velkej dediny menom Bratislava
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft
Predané!
Slovak-Telekom už nie je - je už Deutsche Telecom.
Prepánajána , ako mohli smeráci dať sprivatizovať, to sa snád spreneverili sami sebe, či čo? Doteraz sa furt dušovali, že za nich sa nikdy nič nebude, tu už oni nič negarantujú? Ide to s nimi dolu vodou.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jáááj... veď to bolo od začiatku jasné....
Jedno kážu a druhé robia.... a budem stále písať dookola R.F. a SMER je skazou Slovenska.Ak sa dostanú na ďalšie 4 roky k moci - tak už ani tie naše zadky nebudú naše....
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Oliwa
Kto má záujem?
http://vas.cas.sk/clanok/11588/sancu...mu-za-100.html
Bez urážky, dedina, kde skapal pes /videla som na vlastné oči/... 1805 obyvateľov, počerná menšina /asi vo väčšine/ ako bonus... a za humnom Ukrajina ...
Tie pohovky Churchill ma dostali... Ako stvorené pre to prostredie ... Určite poľská kvalita... A dlážkovica - samý uzol... Luxusná kúpeľna bez vane s plastovým stropom... Zaujímalo by ma, na čom fičí ten redaktor, čo toto napísal...
korela
Ja to tomu chlapovi zo srdca prajem, aby sa z toho zapadákova dostal. Jedno akým spôsobom, každý robí, čo sa dá. Nie je zaujímavé, od koho prevzal nápad, ale ak je to jeho prianím, nech mu to vyjde. Robí to legálne.
.
300 rokov vo svete dizajnu nesú jeho sedačky názov Chesterfield . Na celom svete. Nie Churchill.
Prečo tak niekto veľmi rád kritizuje cudzie príbytky? Každý sa prikrýva takou perinou, na akú má.
Treba čítať s porozumením , ak už je nutkanie reagovať na mňa... Mala som na mysli konkrétny typ pohovky, nie celý dizajnérsky rad... A ak už chceš byť dôsledná, tuším si sa sekla o sto rokov... Ale to je fuk...
http://www.whitehome.sk/luxusne-prov...churchill.html
http://www.barrington.cz/stylovy-nab...e-sedacky/145/

Nečudujem sa tomu chlapovi, že chce odtiaľ vypadnúť, ale jeho zmýšľaniu a podnikateľskému zámeru - bar v Lelesi, 10 km od ukrajinskej hranice... Choď sa tam pozrieť a potom snáď pochopíš... Nekritizujem jeho príbytok, len konštatujem, čo vidím a čo musí vidieť každý, kto nie je slepý... A pozastavujem sa nad prácou redaktora, nie snahou majiteľa, o čom svedčí posledná veta... Ako tieto fotky môže zastrešiť takým titulkom... Ale možno je to rodák a chcel mu urobiť promo... Ale to je tiež fuk...

Pekný večer
Naposledy upravil Oliwa : 19.05.15 at 21:04
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať