Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

Ja síce rozprávam, že mám dovolené pracovať hocikedy

Ale aspoň v nedeľu by ma mohli nechať , alebo aspoň nechať dojesť obed

Ako dobrý správca som už (predvčerom ) rozdal vyúčtovanie za 2014

aj som napísal kedy čo bude (reklamácie , preplatky , nedoplatky)
aj to že samoúčtoplatcom pošlem preplatky na účet do 28.5.
aj som sa včera rozprával so zástupcom vlastníkov, že jednému toto ešte aj povedal

ale ten jeden to aj tak nevydržal, aby mi teraz o 12,33 nezavolal, aby som mu preplatok poslal na účet, lebo pôjde na 2 týždne preč

PS
A vôbec som mu neprezradil, čo si o tejto redundancii myslím
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
pavol54
taiko
nemusi byt carodej, mozno len robi vo firme, kde sa nieco rekonstruuje, alebo ktora je v likvidacii. Minule som kukal, ze nejaku banu likviduju a tam bolo strojooooov
No neverím že by likvidovaný materiál rozdávali medzi ľudí osobne som likvidoval všetko muselo do zberných surovín a niečo som priamo kontroloval ako sa sa sype priamo do 250 tonového konvertora ako vsádzka
Firmy v likvidácii odpredávajú zásoby firmám,ktoré sa tým živia.Ja som takto kúpila ložiská tu:http://www.vnzsk.sk/?utm_source=azet...n=azet-katalog
A predali mi to za 10€/ks (dohodou),čo sa mi na nete a v kamenných predajniach nepodarilo zohnať.Núkali mi švédske za cca 100€/ks
Naposledy upravil taiko : 17.05.15 at 13:37
2 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Zaujalo ma chovanie vodičov...u nás by skončil na prvej križovatke Ale je to paráda:jazda sanitky "na majáky" v Budapešti:
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A to by ešte dostal vynadané, že kde sa tak ponáhľa - debil....
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
misoft
A to by ešte dostal vynadané, že kde sa tak ponáhľa - debil....
Tu je to pekne vysvetlené,aj keď v Prahe vodičov učia na trojprúdovke ponechať stredný jazdný pruh.Musím to kuk: http://autobild.cas.sk/clanok/199511...ednost-sanitke
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Napísané a nakreslené je to pekne. Ale! Koľkí sa tým riadia? 10%?20%?
Nedávno u nás - kruháč jednopruhový - sanitka s majákmi a sirénou si to valí. Vodič, vchádzajúci do kruháča ju začul a začal sa obzerať vpravo, vľavo, dopredu - a v kruháči ostali stáť autá bay sanitka prešla. Lenže tá nemohla -pruh blokoval obzerajúci sa debo - inakade sa nedalo pretože v kruháči (na výjazde ostali stáť), vľavo stĺpik so značkou, vpravo zábradlie - ešte normálnou húkačkou trúbil, svetlami blokal a debo furt nevedel, kde je. Kým jeden chodec mu netresol po streche a neukázal za neho.... Vtedy sa pohol - a 50 sekúnd bolo v zadnici....
Problém je aj v tom, že niektorí nepoznajú spätné zrkadlá - keby sa pozrel - videl by...
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Peggynka
pavol54
taiko
nemusi byt carodej, mozno len robi vo firme, kde sa nieco rekonstruuje, alebo ktora je v likvidacii. Minule som kukal, ze nejaku banu likviduju a tam bolo strojooooov
No neverím že by likvidovaný materiál rozdávali medzi ľudí osobne som likvidoval všetko muselo do zberných surovín a niečo som priamo kontroloval ako sa sa sype priamo do 250 tonového konvertora ako vsádzka
Firmy v likvidácii odpredávajú zásoby firmám,ktoré sa tým živia.Ja som takto kúpila ložiská tu:http://www.vnzsk.sk/?utm_source=azet...n=azet-katalog
A predali mi to za 10€/ks (dohodou),čo sa mi na nete a v kamenných predajniach nepodarilo zohnať.Núkali mi švédske za cca 100€/ks
ale nerozpredávajú len tak medzi ľudí ale musí to ísť iným firmám( u nás to boli zberné suroviny, ) takže máš pravdu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/11/1474807/Sa...stovky-z-nich-

nie je joga ako joga....
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

čítala som to, riadny úchyl.. veď aj na fotke nevyzerá moc dôveryhodne..
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Žabinka
čítala som to, riadny úchyl.. veď aj na fotke nevyzerá moc dôveryhodne..
A pre mňa nepochopiteľné, že mu nato tie ženské naleteli - "odháčkovanie"
Nechápem ako niekto môže byť tak blbý a veriť takej hovadine......
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

evuš
Žabinka
čítala som to, riadny úchyl.. veď aj na fotke nevyzerá moc dôveryhodne..
A pre mňa nepochopiteľné, že mu nato tie ženské naleteli - "odháčkovanie"
Nechápem ako niekto môže byť tak blbý a veriť takej hovadine......
toto ani ja nechápem, ale sú určité typy, čo majú veľmi dobré presvedčovacie metódy..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

v exotike je to "odháčkovanie" také luxusné...dôveryhodné.....keby ich volal na "háčik" do HR...šak to by bola smrrrrť..trubky sú to
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

evuš
Žabinka
čítala som to, riadny úchyl.. veď aj na fotke nevyzerá moc dôveryhodne..
A pre mňa nepochopiteľné, že mu nato tie ženské naleteli - "odháčkovanie"
Nechápem ako niekto môže byť tak blbý a veriť takej hovadine......
Asi mali rady ručné práce... obzvlášť háčkovanie...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ale veď tam píšu, že s niektorými to riešili dobrovoľne, možno až tak zle im nebolo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hehehe...keď sa dostane do ťurmy, to bude iná jóga...vyháčkuje ho nejaký degeš...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Teraz sledujem: Nórsko - odobratie dieťaťa rodičom.
Ako jeden z dôvodov - nedostatočný očný kontakt dieťaťa - ale to decko má 2,5 mesiaca, takže očičká mu zákonite lietajú hore-dole, lebo vníma okolie....
Je tam dosť nelogických dôvodov.
Takže už nielen Anglicko, ale aj ostatné štáty.
Náš ÚPSVaR ba sa mohol rozhýbať a zaviesť reciprocitu - cudzinec tu u nás, podozrenie a odobratie dieťaťa. A hneď by tie štáty kričali ako najatí....

Malo by platiť: aký požič, taký vráť!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Teraz sledujem: Nórsko - odobratie dieťaťa rodičom.
Ako jeden z dôvodov - nedostatočný očný kontakt dieťaťa - ale to decko má 2,5 mesiaca, takže očičká mu zákonite lietajú hore-dole, lebo vníma okolie....
Je tam dosť nelogických dôvodov.
Takže už nielen Anglicko, ale aj ostatné štáty.
Náš ÚPSVaR ba sa mohol rozhýbať a zaviesť reciprocitu - cudzinec tu u nás, podozrenie a odobratie dieťaťa. A hneď by tie štáty kričali ako najatí....

Malo by platiť: aký požič, taký vráť!
komu? tým arabom ktorí tu budú nasáčkovaní? prehnití západniari len tie nácviky na materstvo ale rodiť nič radšej kradnú deti, a to ma otec strašil keď som bol malý že jedného dňa prídu ruskí komunisti všetky deti zoberú rodičom dajú do spoločného výchovného zariadenia
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

misoft
Teraz sledujem: Nórsko - odobratie dieťaťa rodičom.
Ako jeden z dôvodov - nedostatočný očný kontakt dieťaťa - ale to decko má 2,5 mesiaca, takže očičká mu zákonite lietajú hore-dole, lebo vníma okolie....
Je tam dosť nelogických dôvodov.
Takže už nielen Anglicko, ale aj ostatné štáty.
Náš ÚPSVaR ba sa mohol rozhýbať a zaviesť reciprocitu - cudzinec tu u nás, podozrenie a odobratie dieťaťa. A hneď by tie štáty kričali ako najatí....

Malo by platiť: aký požič, taký vráť!
keby to nebolo do plaču, taký argument, tak je to na smiech..
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ono je to asi takto (ako často u nás): riešia to "odborníci" od stola, ktorí o skutkovom stave ani šajnu nemajú - ale MAJÚ razítko!
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

neboj sa, dobre vedia ako sa nabaliť, robia to súkromné firmy s požehnaním štátu, novodobé otrokárstvo
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať