Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Llívia
A preto sú lode plné chlapov a nie žien a detí.
No práve!
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Llívia
marjankaj
Llívia
Cez 7 mld.
Afrických a aj iných "rómov" tu možno budeme mať z nariadenia (donútenia) EÚ http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...oty-utecencov/
Samozrejme nikto z toho nie je nadšený. Ale prečo by si to malo odskákať iba Taliansko? Iba preto, že je najbližšie?. Načo sme sa trepali do EUa NATO? Aby sme mali nejaké výhody? Veď ani tie nevieme vyčerpať(eurofondy).
Prečo by sme si to mali odskákať všetci vrátane Talianov?
Lebo sme zato ciastocne zodpovedni . Teda myslim my "vyspele" narody
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

taiko
Llívia
marjankaj
Llívia
Cez 7 mld.
Afrických a aj iných "rómov" tu možno budeme mať z nariadenia (donútenia) EÚ http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...oty-utecencov/
Samozrejme nikto z toho nie je nadšený. Ale prečo by si to malo odskákať iba Taliansko? Iba preto, že je najbližšie?. Načo sme sa trepali do EUa NATO? Aby sme mali nejaké výhody? Veď ani tie nevieme vyčerpať(eurofondy).
Prečo by sme si to mali odskákať všetci vrátane Talianov?
Lebo sme zato ciastocne zodpovedni . Teda myslim my "vyspele" narody
Veď napíš, ako sme za to zodpovední. Ak ti napadla politická situácia, tak tá tam nikdy nebola normálna
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

zmajkos
Llívia
Nie, nemalo.
Pre väčšinu z nich nie je pes viac než človek, ale rovný s ním. Neochota prispievať na projekty pre ľudí je aj kvôli tomu, že je tam oveľa viac podvodov (a nielen pri projektoch „na osady“).

Takže pre nich je pes rovný človeku ?????????????????



Takým by som nedal, ani keby som mal "voľný" milion evri !!!
Zmajkos, nefandi si, neviem, kto si a je mi to u análneho otvoru. A buď taký láskavý a nevypisuj mi debiliny cez SS!
0 1
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

zmajkos
Llívia
[
V tomto prípade nechcem (nielen ja) byť humanistka. Austrália sa s nimi vysporiadala lepšie
Tak sa presťahuj k Orbánovi (ten mal kecy o znovuzavedení trestu smrti )
Presťahuj sa ty na inú planétu, aby bol od teba kľud

V pohode si ďalej reaguj na moje príspevky, nezaujíma ma to a našťastie to ani neuvidím
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj
Llívia
Cez 7 mld.
Afrických a aj iných "rómov" tu možno budeme mať z nariadenia (donútenia) EÚ http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...oty-utecencov/
Samozrejme nikto z toho nie je nadšený. Ale prečo by si to malo odskákať iba Taliansko? Iba preto, že je najbližšie?. Načo sme sa trepali do EUa NATO? Aby sme mali nejaké výhody? Veď ani tie nevieme vyčerpať(eurofondy).
nech si to odskáče autor nápadu bezletovej zóny.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marjankaj
Llívia
marjankaj
Llívia
Cez 7 mld.
Afrických a aj iných "rómov" tu možno budeme mať z nariadenia (donútenia) EÚ http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...oty-utecencov/
Samozrejme nikto z toho nie je nadšený. Ale prečo by si to malo odskákať iba Taliansko? Iba preto, že je najbližšie?. Načo sme sa trepali do EUa NATO? Aby sme mali nejaké výhody? Veď ani tie nevieme vyčerpať(eurofondy).
Prečo by sme si to mali odskákať všetci vrátane Talianov?
Lebo sme humanisti a nepotopíme tie lode aj s osadenstvom. Alebo ich neodvezieme špeciálmi tam odkiaľ prišli. Len budeme pindať ako tam tí chudáci sú terorizovaní od boko haram, ISYL .a ktovie od koho ešte
to je dôsledok správneho prerozdeľovania zisku firmami z vyspelých štátov. Minimálna mzda za tú istú prácu :v Nemecku 8 €/hod na Slovensku 2 €/hod v rovníkovej afrike 10€/mesiac. No idú za peniazmi
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
Llívia
marjankaj
Llívia
Cez 7 mld.
Afrických a aj iných "rómov" tu možno budeme mať z nariadenia (donútenia) EÚ http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...oty-utecencov/
Samozrejme nikto z toho nie je nadšený. Ale prečo by si to malo odskákať iba Taliansko? Iba preto, že je najbližšie?. Načo sme sa trepali do EUa NATO? Aby sme mali nejaké výhody? Veď ani tie nevieme vyčerpať(eurofondy).
Prečo by sme si to mali odskákať všetci vrátane Talianov?
Lebo sme zato ciastocne zodpovedni . Teda myslim my "vyspele" narody
škrtni "čiastočne"
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

zmajkos
pavol54
to je dôsledok správneho prerozdeľovania zisku firmami z vyspelých štátov. Minimálna mzda za tú istú prácu :v Nemecku 8 €/hod na Slovensku 2 €/hod v rovníkovej afrike 10€/mesiac. No idú za peniazmi
Pali.

Prečo sa zas dr.eš do ekonomiky ????????? !!!!

Mzda je mzda
zisk je zisk

A to € 8/2/0,3 je predsa podľa tvojho = marxistického

"každému podľa jeho potrieb""

PS
lebo na čo potrebuje
v Afrike 0,3
tak na Slovensku 1,7
a v Nemecku aspoň 5
No určite len malá časť sem ide vyvážať moslimské učenie ale ako našinci bežia do Nemecka a Rakúska utierať zadky rovnako aj tí afričania idú za tým istým, zaujímavé že tí čierni lenivci sa idú potrhať na plantážach Španielska a Talianska
1 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Llívia
zmajkos
Llívia
Nie, nemalo.
Pre väčšinu z nich nie je pes viac než človek, ale rovný s ním. Neochota prispievať na projekty pre ľudí je aj kvôli tomu, že je tam oveľa viac podvodov (a nielen pri projektoch „na osady“).

Takže pre nich je pes rovný človeku ?????????????????



Takým by som nedal, ani keby som mal "voľný" milion evri !!!
Zmajkos, nefandi si, neviem, kto si a je mi to u análneho otvoru. A buď taký láskavý a nevypisuj mi debiliny cez SS!
Ja by som mal pod otázku, sú viac u teba cenené iné zvieratá ako je pes? Pokiaľ nie, bude to chorobná náklonnosť k určitému druhu zvieraťa.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

vlado 33
Llívia
zmajkos
Llívia
Nie, nemalo.
Pre väčšinu z nich nie je pes viac než človek, ale rovný s ním. Neochota prispievať na projekty pre ľudí je aj kvôli tomu, že je tam oveľa viac podvodov (a nielen pri projektoch „na osady“).

Takže pre nich je pes rovný človeku ?????????????????



Takým by som nedal, ani keby som mal "voľný" milion evri !!!
Zmajkos, nefandi si, neviem, kto si a je mi to u análneho otvoru. A buď taký láskavý a nevypisuj mi debiliny cez SS!
Ja by som mal pod otázku, sú viac u teba cenené iné zvieratá ako je pes? Pokiaľ nie, bude to chorobná náklonnosť k určitému druhu zvieraťa.
Pýtaš sa koho?
0 1
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

pavol54
zmajkos
pavol54
to je dôsledok správneho prerozdeľovania zisku firmami z vyspelých štátov. Minimálna mzda za tú istú prácu :v Nemecku 8 €/hod na Slovensku 2 €/hod v rovníkovej afrike 10€/mesiac. No idú za peniazmi
Pali.

Prečo sa zas dr.eš do ekonomiky ????????? !!!!

Mzda je mzda
zisk je zisk

A to € 8/2/0,3 je predsa podľa tvojho = marxistického

"každému podľa jeho potrieb""

PS
lebo na čo potrebuje
v Afrike 0,3
tak na Slovensku 1,7
a v Nemecku aspoň 5
No určite len malá časť sem ide vyvážať moslimské učenie ale ako našinci bežia do Nemecka a Rakúska utierať zadky rovnako aj tí afričania idú za tým istým, zaujímavé že tí čierni lenivci sa idú potrhať na plantážach Španielska a Talianska
Našinci tam idú väčšinou legálne napr.
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Llívia
vlado 33
Llívia
zmajkos
Llívia
Nie, nemalo.
Pre väčšinu z nich nie je pes viac než človek, ale rovný s ním. Neochota prispievať na projekty pre ľudí je aj kvôli tomu, že je tam oveľa viac podvodov (a nielen pri projektoch „na osady“).

Takže pre nich je pes rovný človeku ?????????????????



Takým by som nedal, ani keby som mal "voľný" milion evri !!!
Zmajkos, nefandi si, neviem, kto si a je mi to u análneho otvoru. A buď taký láskavý a nevypisuj mi debiliny cez SS!
Ja by som mal pod otázku, sú viac u teba cenené iné zvieratá ako je pes? Pokiaľ nie, bude to chorobná náklonnosť k určitému druhu zvieraťa.
Pýtaš sa koho?
No veď vidíš, že teba.
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

No veď Amerikáni vedeli kam udrieť. Rozbiť Irak, Afganistan, Líbyu, Sýriu, a to neviem čo ešte majú za lubom. Pekne to tu zohyzdili. O to im predsa vždy išlo, rozbiť €.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Llívia
taiko
Llívia
marjankaj
Llívia
Cez 7 mld.
Afrických a aj iných "rómov" tu možno budeme mať z nariadenia (donútenia) EÚ http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...oty-utecencov/
Samozrejme nikto z toho nie je nadšený. Ale prečo by si to malo odskákať iba Taliansko? Iba preto, že je najbližšie?. Načo sme sa trepali do EUa NATO? Aby sme mali nejaké výhody? Veď ani tie nevieme vyčerpať(eurofondy).
Prečo by sme si to mali odskákať všetci vrátane Talianov?
Lebo sme zato ciastocne zodpovedni . Teda myslim my "vyspele" narody
Veď napíš, ako sme za to zodpovední. Ak ti napadla politická situácia, tak tá tam nikdy nebola normálna
len tak laicky ma napada, ze za Libiu napr tak, ze sme tam isli a vsetko tam rozbomardovali a obratili na ruby. Kym tam bol Kaddafi, tak ziadni utecenci do Talianska nechodili.
1 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

vlado 33
No veď Amerikáni vedeli kam udrieť. Rozbiť Irak, Afganistan, Líbyu, Sýriu, a to neviem čo ešte majú za lubom. Pekne to tu zohyzdili. O to im predsa vždy išlo, rozbiť €.
Ten fakt o tom že dolár je zdrap toaletného papiera vie asi každý, nikto však nevie kedy to praskne. Do hovna si zamočili ruky Európania, bude zle.
2 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
Llívia
taiko
Llívia
marjankaj
Llívia
Cez 7 mld.
Afrických a aj iných "rómov" tu možno budeme mať z nariadenia (donútenia) EÚ http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...oty-utecencov/
Samozrejme nikto z toho nie je nadšený. Ale prečo by si to malo odskákať iba Taliansko? Iba preto, že je najbližšie?. Načo sme sa trepali do EUa NATO? Aby sme mali nejaké výhody? Veď ani tie nevieme vyčerpať(eurofondy).
Prečo by sme si to mali odskákať všetci vrátane Talianov?
Lebo sme zato ciastocne zodpovedni . Teda myslim my "vyspele" narody
Veď napíš, ako sme za to zodpovední. Ak ti napadla politická situácia, tak tá tam nikdy nebola normálna
len tak laicky ma napada, ze za Libiu napr tak, ze sme tam isli a vsetko tam rozbomardovali a obratili na ruby. Kym tam bol Kaddafi, tak ziadni utecenci do Talianska nechodili.
a pozri na tie nálepky čo obdržali diskutujúci za negatívne názory na ten zásah proti Kaddáfimu. A dnes má eu bolenie hlavy. Všetko čo sa nevyvíja prirodzeným spôsobom ale sa presadí politika tak je katastrofa v celých dejinách ľudstva.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Slovensko je iba krok od megainvestície. Nová automobilka zamestná 8-tisíc ľudí

http://hn.hnonline.sk/ekonomika-a-fi...ic-ludi-771314
Podľa zdrojov RTVS Slovensko ponúklo priemyselný park v Nitre, kde je k dispozícii požadovaný 400-hektárový pozemok. Mesto navyše aktuálne park napája na rýchlocestu R1.

--------------------------------------------------------------------------------

Kua....nie také pozemky by sa našli, keby ich vláda ponúkla aj niekde inde a nie iba na Západnom Slovensku...

Tá cesta by sa pripojila na nejaký hlavný ťah coby dup....a určite rýchlejšie ako tie skuené diaľnice okolo veľkej dediny...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Slovensko je iba krok od megainvestície. Nová automobilka zamestná 8-tisíc ľudí

http://hn.hnonline.sk/ekonomika-a-fi...ic-ludi-771314
Podľa zdrojov RTVS Slovensko ponúklo priemyselný park v Nitre, kde je k dispozícii požadovaný 400-hektárový pozemok. Mesto navyše aktuálne park napája na rýchlocestu R1.

--------------------------------------------------------------------------------

Kua....nie také pozemky by sa našli, keby ich vláda ponúkla aj niekde inde a nie iba na Západnom Slovensku...

Tá cesta by sa pripojila na nejaký hlavný ťah coby dup....a určite rýchlejšie ako tie skuené diaľnice okolo veľkej dediny...
žiadny dup ak sa náhodou vzpriečia ochrancovia ako pri Ružomberku, alebo nejakí zelení písi, tak cesta nebude aj keby stála fabrika
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
žiadny dup ak sa náhodou vzpriečia ochrancovia ako pri Ružomberku, alebo nejakí zelení písi, tak cesta nebude aj keby stála fabrika
Všetko sa dá...len treba chcieť...toť môj názor.

...a zelení ujovia by utreli nos.
Poniektorí sú blbci....správajú sa podľa hesla..."zabi bobra, zachrániš strom"...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať