Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Asi preto, lebo urcita skupina ludi sa boji ze zase sa s nimi zacne kurit
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Nandrolon
Asi preto, lebo urcita skupina ludi sa boji ze zase sa s nimi zacne kurit
To si teda zabil
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

O sto rokov sa naši moslimskí spoluobčania budú učiť o slovanskom, germánskom, saskom národe, ktorý odolával stáročia nájazdom ich moslimských bratov, ako budú reagovať? Inteligencia EU (nosatí) ich dokonca sem pozvala. Sa čudujú, že ľudia volia extrémistov.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

:-)))))))))))
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Čo myslíte, ktorá vláda vytiahne na svetlo tému o reverzných hypotékach pre dôchodcov? Táto to ešte asik ešte nebude.
Naposledy upravil vlado 33 : 15.03.16 at 21:38
12819377_1223545421008580_8493116657612900269_o (1).jpg  
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

vy ste čísla
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

pmajap
Mám pocit že to nie je o tom, len stojíme v ceste toku peňazí, budujú si pre ne riečištia a naše vlády nás málo chránia, poniektorí aj obetujú.
Tak to si opisal uplne presne. Nic v zlom, ale ani by som necakal, ze tu na Porade bude niekto schopny to tak presne a strucne pomenovat.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

marleau
Vie mi niekto logicky vysvetliť, prečo je popieranie holokaustu trestné, ale ak by som poprel, že v tej istej vojne zahynuli nejakí dajme tomu Slovania, tak za to trest nie je?
marleau
Vie mi niekto logicky vysvetliť, prečo je popieranie holokaustu trestné, ale ak by som poprel, že v tej istej vojne zahynuli nejakí dajme tomu Slovania, tak za to trest nie je?
Ale to nemáš zo zákona. To máš len z počutia od kolegov NÁCKOV.
Tak najskôr si prečítaj zákon a potom, ak niečomu nebudeš rozumieť, rád ťa poučím.
Určite ti nebudem objasňovať pojmy, aj tie si musíš doštudovať sám.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Inak Fašizmus, komunizmus a nacizmus je veľká pliaga.
Ale v normálnej spoločnosti normálnych ľudí sa k nemu uchyľujú len frustrovaní chudáci a preto je ta pliaga neškodná.
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Asi preto, lebo urcita skupina ludi sa boji ze zase sa s nimi zacne kurit
Samozrejme že ty už tajne kúriš po vašom.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marleau
pavol54
marleau
Vie mi niekto logicky vysvetliť, prečo je popieranie holokaustu trestné, ale ak by som poprel, že v tej istej vojne zahynuli nejakí dajme tomu Slovania, tak za to trest nie je?
pretože je to v prijatom zákone u nás, prírodné zákony sú dané sú po väčšinou axiómy , ostatné tvoria ľudia teda poslanci na základe väčšiny
prečo je niekto videný ináč ako iný? je to v poriadku?
za socíku nám učiteľ dejepisu hovoril o krivde:"češi - Lidice veľká pripomienka v celosvetovom merítku , Slováci X vypálených dedín - však normálne nič sa nedeje"
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
marleau
Vie mi niekto logicky vysvetliť, prečo je popieranie holokaustu trestné, ale ak by som poprel, že v tej istej vojne zahynuli nejakí dajme tomu Slovania, tak za to trest nie je?
marleau
Vie mi niekto logicky vysvetliť, prečo je popieranie holokaustu trestné, ale ak by som poprel, že v tej istej vojne zahynuli nejakí dajme tomu Slovania, tak za to trest nie je?
Ale to nemáš zo zákona. To máš len z počutia od kolegov NÁCKOV.
Tak najskôr si prečítaj zákon a potom, ak niečomu nebudeš rozumieť, rád ťa poučím.
Určite ti nebudem objasňovať pojmy, aj tie si musíš doštudovať sám.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Inak Fašizmus, komunizmus a nacizmus je veľká pliaga.
Ale v normálnej spoločnosti normálnych ľudí sa k nemu uchyľujú len frustrovaní chudáci a preto je ta pliaga neškodná.
čo nie je v zákone nie je trestné ani nijak sankcionované
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
marleau
Keby sme mali prezidenta vlastenca ako bol Dr. Jozef Tiso, tento bordel by tu na Slovensku nebol.
Myslis vlastenca, ktpry svojich spoluobcanov poslal do koncentracneho tabora? T si hadam zartoval nie?
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Pocuvajte jelimani, prestante s tymi antisemitskymi vykalmi, lebo sa do toho niekto obuje a porada.sk bude mat problem.
Co ste uz rozum potratili? Vlastnu hlupost, neschopnost, nemohucnost a zabednenost zase na niekoho ineho hadzat? To tu uz raz bolo. Naozaj vam treba pripomenut ako to dopadlo ?
1 4
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ty si úplný príklad vlastnenectva a tradičnej rodiny :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
O nemohúcnosti by som pomlčal, lebo ti tu môže niekto niečo napísať na tému ekonomickej migrácie.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

taiko
Pocuvajte jelimani, prestante s tymi antisemitskymi vykalmi, lebo sa do toho niekto obuje a porada.sk bude mat problem.
Co ste uz rozum potratili? Vlastnu hlupost, neschopnost, nemohucnost a zabednenost zase na niekoho ineho hadzat? To tu uz raz bolo. Naozaj vam treba pripomenut ako to dopadlo ?
už máš prvú mínusku...

prvý je už tu....

ale NACKOVIA sú hustí, ked sú v skupine...v oddieli...

ked sa zobudí 2.-3., potom uvidíš, ako vedia rozkopávať hlavy...
mne ju už chcel NACEK, čo sa hrá na hokejistu rozkopať cez volby......
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, čo v oddiely, rovno celá brigáda :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
... nácek, čo sa hrá na hokejistu :-))
- to musel byť nejaký hybrid, lebo hokejisti, fotbalisti sú väčšinou metrosexuáli s nagelovanými vlasmi, ktoré ak mu skrivíš, tak sa rozplače a ihneď vytáča mame :-)
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nandrolon, teba za nácka nepokladám...máš divné názory...ale ked vezmem, odkial si, tak nič výnimočné...
keby som myslel teba, napíšem čo sa hral na kulturistu...a o tvojom nicku redšej mlčím....
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

takže kali minister vnútra, počiatek financií a karavána ide dalej !

http://www.etrend.sk/ekonomika/podni...-nevidela.html
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty - som síce niekedy vzťahovačný, ale tento príspevok som fakt nebral vôbec na seba.
Ja dementné hry ako futbal hokej nemusím, som na ne priam alergický...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Ako na Kotlebu? Naučiť sa hádať
http://blog.etrend.sk/luboslav-kacal...-sa-hadat.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať