Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mňa neteší, že tak jednoducho, rýchlo a bez absolútnych znalostí problematiky vieš zaujať takýto postoj.
Dám zopár názorov, vysvetlení, postrehov z jedného fóra, kde sa vyjadrujú teda iní odborníci (NIE nejaký dilino Žitný)...
===============================
CITÁCIE :

Skôr, než sa ti zase podarí odštartovať úplne zbytočný flame, ktorý sme tu navyše už celkom isto mali, tak sa skús zamyslieť ty. Ako asi poskáču nadriadení po policajtovi, ktorý nechá unikať takéhoto vodiča, ak ten o dedinu ďalej spôsobí dopravnú nehodu s fatálnymi následkami, pri ktorej príde o život niekto, kto v tom bude totálne "nevinne"? Aký cirkus spustia médiá? A ako k tomu príde rodina prípadnej totálne nevinnej obete, ktorá platí dane aj preto, aby ju štát ochránil pred podobnými kusmi? Mám ďaleko od toho, aby som sa zastával policajtov, ktorí strieľajú na unikajúce autá akoby to bol nejaký šport. V tomto sa moje postoje nemenia. Ale nie je od veci byť aspoň trocha objektívny, pýtať sa, kde sa stali chyby a nevysvetľovať si všetko hneď monokauzálne.
Ako... ja som si zvykol na niektoré tvoje výplody a beriem ich dosť zhovievavo, ale nerobme tu z toho žumpu á la čas.sk, skúsme sa o podobných incidentoch baviť aspoň trocha vecne a veriť, že sa možno niekto aj inšpiruje. OK?
------------------------------------------------
Teraz k vecnej stránke: V jednej veci sa mýliš. Totiž, ani ja nepracujem s hypotetickými situáciami. Mladí vodiči, z ktorých viacerí mali uložený zákaz činnosti, spôsobia na slovenských cestách každoročne signifikantný počet nehôd s vážnymi následkami. Nezriedka smrteľnými. To nie je hypotetická, alebo fiktívna hrozba. To je realita. S touto realitou sa policajti pravidelne stretávajú. Nie je potom prekvapivé, že sa s ňou na takéto situácie nedostatočne pripravení a mizerne vybavení (a nezriedka v dôsledku iných okolností premotivovaní) policajti vyporiadavajú streľbou. Hoci tá by mala byť posledným riešením, nie prvým. Všimni, že toto hovorím o pár príspevkov vyššie a rovnako tak aj kdesi o desiatky stránok nazad.

Tlak na zasahujúcich policajtov pritom nevyplýva len z charakteru takejto situácie, spoluvytvárajú ho ich nadriadení, ale tiež niektoré inštitúcie, predovšetkým masmédiá. Aj keby ten tlak nebol, z charakteru ich povolania nemôžu proste prižmúriť oko. Nemajú na výber. Musia konať. Okamžite. Otázne je, ako. Samozrejme, tu sa opäť dostávame k výberu prostriedkov. Použiť môžu len také prostriedky, aké majú. A len tak, ako k tomu boli vycvičení/zaškolení. Tu ja osobne vidím obrovský problém, na ktorý som sa snažil poukázať už skôr. Nielen tu, na fóre.

Naproti tomu vodič. Ten má vždy na výber. Nejdem teraz polemizovať o tom, či vodič nesie alebo nenesie na takomto zbytočnom usmrtení osoby vo vozidle zodpovednosť. Nesie. V tomto inklinujem k zámorskej tradícii, kde by bol takýto vodič zrejme vinný zo zabitia práve preto, že to on vystavil svoju posádku enormnému riziku, že príde k vážnej ujme. A urobil to vedome! Postup polície by tam síce tiež preskúmavali z viacerých hľadísk, do úvahy by prichádzalo zisťovanie, či nešlo o exces zasahujúceho policajta (podobné to bude zrejme aj u nás), lenže to by vodiča nemohlo zbaviť bremena viny.

Samozrejme, je nezmysel strieľať pomaly po každom druhom unikajúcom aute. Dokonca môže byť diskutabilné, či prenasledovať úplne každého unikajúceho vodiča, vzhľadom na riziká, ktoré to obnáša. Lenže táto debata by sa mala viesť na úplne inom fóre, na inej úrovni a hlavne by nemala rezultovať v neochotu či obavy policajtov zasiahnuť proti tomuto druhu priestupcov/páchateľov. Lebo to je presne opačný extrém. Skĺznuť k nemu nie je také ťažké...
-------------------------------
4 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
Ak niekto vedie vozidlo bez oprávnenia je VRAH, ale spoločnosť ho označí za bezúhonného občana a médiá sa ho ani nespýtajú prečo konal tak že spôsobil smrť kamaráta. Keď sa policajt snaží zabrániť jeho trestnej činnosti tak dostane niekoľko hanlivých označení a médiá nechajú voľný priebeh emócií poškodených zacielených na strážcov zákona. Kam to dospela naša spoločnosť !
Ono to má aj iný rozmer. To, že ľudia sú naštvaní na policajtov za kopu vecí - počnúc značkami s trojkombináciou 111 na najdrahších autách, povýšeneckým správaním pri bežnom kontakte so stránkami a môže to končiť "prácou"=nečinnosťou vyšetrovateľov a ich kontaktmi s gaunermi. Politici teraz kopú do policajtov, pretože vedia, že takto môžu zúročiť zlú povesť, ktorú má PZ medzi voličmi.
Všetko zo všetkým súvisí. Už sa neraz stalo že padla otázka pri nejakej brutálnej jazde "Kde sú teraz tí policajti, prečo nič nerobia?" Alebo ak jeden (veľmi známy) sedí ZA VOLANTOM druhému na pánskej pýche a policajti to "zle videli", ešte ho vysekajú právnici. Tak ak pri takomto jednoduchom a triviálnom skutku sa spochybní práca policajta, no nie je nič ľahšie spochybniť jeho prácu pri veľkej korupcii. Naviac veľký lump si naštuduje pred skutkom zákony dopodrobna (najmä medzery) aby z toho nebol trestný čin.
Myslím, že si neprotirečíme. To, čo píšeš, je fakt. A rovnako je fakt, že autá s evč xx111xx nepokutujú.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ing. Ľubomír Janoška
Myslím, že si neprotirečíme. To, čo píšeš, je fakt. A rovnako je fakt, že autá s evč xx111xx nepokutujú.
Budem protirečiť...
Mal som EČV s 999...ani to ma nezachránilo od pár pokút...lebo som šiel, že kuwa rýchlo.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ide aj o to, ake auto ma to xxx
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Šak Range Rover čiernej farby....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

prečo si si nekupil zas 999...peknučka bolaja sa mojej bondofky nevzdam
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
buchač
Ing. Ľubomír Janoška
Myslím, že si neprotirečíme. To, čo píšeš, je fakt. A rovnako je fakt, že autá s evč xx111xx nepokutujú.
Budem protirečiť...
Mal som EČV s 999...ani to ma nezachránilo od pár pokút...lebo som šiel, že kuwa rýchlo.
To si mal šťastie na tých pár neskorumpovaných, dobre si obišiel. Tí skorumpovaní by ťa nechali.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď ste dnes pri ŠPZ, nedávno som sa spýtala taxikára, čo je to za auto krížom nás. Že vojaci. Myslela som, že si zapamätám, a veru si neviem spomenúť. Čo tam mali?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

tak fízel-pištolník zabije nevinného chlapca pre dopravný priestupok a tu ich zato ešte pochvalia.....
a na vine je fagan, čo porušil dopravný predpis....proste VRAH !!
Naposledy upravil bjuty smis : 19.06.17 at 15:46
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Mňa neteší, že tak jednoducho, rýchlo a bez absolútnych znalostí problematiky vieš zaujať takýto postoj.
Dám zopár názorov, vysvetlení, postrehov z jedného fóra, kde sa vyjadrujú teda iní odborníci (NIE nejaký dilino Žitný)...
===============================
CITÁCIE :

Skôr, než sa ti zase podarí odštartovať úplne zbytočný flame, ktorý sme tu navyše už celkom isto mali, tak sa skús zamyslieť ty. Ako asi poskáču nadriadení po policajtovi, ktorý nechá unikať takéhoto vodiča, ak ten o dedinu ďalej spôsobí dopravnú nehodu s fatálnymi následkami, pri ktorej príde o život niekto, kto v tom bude totálne "nevinne"? Aký cirkus spustia médiá? A ako k tomu príde rodina prípadnej totálne nevinnej obete, ktorá platí dane aj preto, aby ju štát ochránil pred podobnými kusmi? Mám ďaleko od toho, aby som sa zastával policajtov, ktorí strieľajú na unikajúce autá akoby to bol nejaký šport. V tomto sa moje postoje nemenia. Ale nie je od veci byť aspoň trocha objektívny, pýtať sa, kde sa stali chyby a nevysvetľovať si všetko hneď monokauzálne.
Ako... ja som si zvykol na niektoré tvoje výplody a beriem ich dosť zhovievavo, ale nerobme tu z toho žumpu á la čas.sk, skúsme sa o podobných incidentoch baviť aspoň trocha vecne a veriť, že sa možno niekto aj inšpiruje. OK?
------------------------------------------------
Teraz k vecnej stránke: V jednej veci sa mýliš. Totiž, ani ja nepracujem s hypotetickými situáciami. Mladí vodiči, z ktorých viacerí mali uložený zákaz činnosti, spôsobia na slovenských cestách každoročne signifikantný počet nehôd s vážnymi následkami. Nezriedka smrteľnými. To nie je hypotetická, alebo fiktívna hrozba. To je realita. S touto realitou sa policajti pravidelne stretávajú. Nie je potom prekvapivé, že sa s ňou na takéto situácie nedostatočne pripravení a mizerne vybavení (a nezriedka v dôsledku iných okolností premotivovaní) policajti vyporiadavajú streľbou. Hoci tá by mala byť posledným riešením, nie prvým. Všimni, že toto hovorím o pár príspevkov vyššie a rovnako tak aj kdesi o desiatky stránok nazad.

Tlak na zasahujúcich policajtov pritom nevyplýva len z charakteru takejto situácie, spoluvytvárajú ho ich nadriadení, ale tiež niektoré inštitúcie, predovšetkým masmédiá. Aj keby ten tlak nebol, z charakteru ich povolania nemôžu proste prižmúriť oko. Nemajú na výber. Musia konať. Okamžite. Otázne je, ako. Samozrejme, tu sa opäť dostávame k výberu prostriedkov. Použiť môžu len také prostriedky, aké majú. A len tak, ako k tomu boli vycvičení/zaškolení. Tu ja osobne vidím obrovský problém, na ktorý som sa snažil poukázať už skôr. Nielen tu, na fóre.

Naproti tomu vodič. Ten má vždy na výber. Nejdem teraz polemizovať o tom, či vodič nesie alebo nenesie na takomto zbytočnom usmrtení osoby vo vozidle zodpovednosť. Nesie. V tomto inklinujem k zámorskej tradícii, kde by bol takýto vodič zrejme vinný zo zabitia práve preto, že to on vystavil svoju posádku enormnému riziku, že príde k vážnej ujme. A urobil to vedome! Postup polície by tam síce tiež preskúmavali z viacerých hľadísk, do úvahy by prichádzalo zisťovanie, či nešlo o exces zasahujúceho policajta (podobné to bude zrejme aj u nás), lenže to by vodiča nemohlo zbaviť bremena viny.

Samozrejme, je nezmysel strieľať pomaly po každom druhom unikajúcom aute. Dokonca môže byť diskutabilné, či prenasledovať úplne každého unikajúceho vodiča, vzhľadom na riziká, ktoré to obnáša. Lenže táto debata by sa mala viesť na úplne inom fóre, na inej úrovni a hlavne by nemala rezultovať v neochotu či obavy policajtov zasiahnuť proti tomuto druhu priestupcov/páchateľov. Lebo to je presne opačný extrém. Skĺznuť k nemu nie je také ťažké...
-------------------------------
Ako obyčajne buchač, zas si zaťal vidle do debaty.

Tweety napísala, že sa jej jednoducho nepáči, ako nás akože chránia policajti.
Len tak na okraj. Ani mne sa taká pomoc a ochrana nepáči. Možno si to vo svojej "odbornosti" neuvedomuješ, ale strieľať po ľuďoch v akomkoľvek aute a ešte aj bez vedomosti, kto sa v ňom nachádza a či je ozbrojený, by malo byť zo zákona trestným činom. Pre policajta v dvojnásobnej trestnej sadzbe.
Je nemysliteľné, aby policajt zastrelil nevinného človeka a naopak pri stretnutí s mafiou utekal, alebo sa tváril, že nič nevidel.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Ako obyčajne buchač, zas si zaťal vidle do debaty.

Tweety napísala, že sa jej jednoducho nepáči, ako nás akože chránia policajti.
Len tak na okraj. Ani mne sa taká pomoc a ochrana nepáči. Možno si to vo svojej "odbornosti" neuvedomuješ, ale strieľať po ľuďoch v akomkoľvek aute a ešte aj bez vedomosti, kto sa v ňom nachádza a či je ozbrojený, by malo byť zo zákona trestným činom. Pre policajta v dvojnásobnej trestnej sadzbe.
Je nemysliteľné, aby policajt zastrelil nevinného človeka a naopak pri stretnutí s mafiou utekal, alebo sa tváril, že nič nevidel.
Ako obyčajne, zasa točíš o tom, čomu nerozumieš...presnejšie povedané, nečítaš pozorne.

Tweety napísala len "pomáhať a chrániť"....a že sa jej to nepáči.To len tak na okraj.
Mne sa zasa nepáči jednoduchý postoj...ako keby to napísal jednoduchý človek a takých exotov je v tých diskusiách v jednotlivých médiách na mraky.

To, čo TY píšeš už nie je nevedomosť, to je už zaslepenosť.
Policajtov trestať za ich ZÁKONNÉ ČINY môže odsúdiť len totálny analfabet. Preštuduj si príslušný zákon o PZ, paragraf 61. Potom, až potom sa ozvi.

P.S.:
Vidle nie do debaty...vidle do chrbta, tzv. slovenskú akupunktúru by si poniektorí zaslúžili, aby sa prebrali.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač nekecaj...aký ZAKONNY CIN je zastrelenie spolujazdca ??
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
Ako obyčajne buchač, zas si zaťal vidle do debaty.

Tweety napísala, že sa jej jednoducho nepáči, ako nás akože chránia policajti.
Len tak na okraj. Ani mne sa taká pomoc a ochrana nepáči. Možno si to vo svojej "odbornosti" neuvedomuješ, ale strieľať po ľuďoch v akomkoľvek aute a ešte aj bez vedomosti, kto sa v ňom nachádza a či je ozbrojený, by malo byť zo zákona trestným činom. Pre policajta v dvojnásobnej trestnej sadzbe.
Je nemysliteľné, aby policajt zastrelil nevinného človeka a naopak pri stretnutí s mafiou utekal, alebo sa tváril, že nič nevidel.
Ako obyčajne, zasa točíš o tom, čomu nerozumieš...presnejšie povedané, nečítaš pozorne.

Tweety napísala len "pomáhať a chrániť"....a že sa jej to nepáči.To len tak na okraj.
Mne sa zasa nepáči jednoduchý postoj...ako keby to napísal jednoduchý človek a takých exotov je v tých diskusiách v jednotlivých médiách na mraky.

To, čo TY píšeš už nie je nevedomosť, to je už zaslepenosť.
Policajtov trestať za ich ZÁKONNÉ ČINY môže odsúdiť len totálny analfabet. Preštuduj si príslušný zákon o PZ, paragraf 61. Potom, až potom sa ozvi.

P.S.:
Vidle nie do debaty...vidle do chrbta, tzv. slovenskú akupunktúru by si poniektorí zaslúžili, aby sa prebrali.
Ale choď. Keď sa už odvolávaš na "príslušný" zákon, mal by si ho aj chápať.
Tým som chcel naznačiť, že ak si ho naozaj čítal a pochopil, je mi jasné, že si si vôbec neuvedomil jednu základnú a podstatnú chybu, ktorú skoro každý náš zákon má.
------------------
Mne pripadá úplne logické, že najskôr musí byť presne špecifikovaná povinnosť a zodpovednosť, k tomu potrebné technické zabezpečenie a až následne pridelená právomoc.
U nás to funguje presne naopak. Najskôr sa pridelí právomoc a samozrejme, že sa na to nepridelia potrebné prostriedky.
---------------------
Napríklad v doprave má polícia právomoc dohľadu nad cestnou premávkou, má právomoc na jej vykonávanie, ale nemá dostatok potrebných policajtov a ani techniky na jej zabezpečenie. Chápeš? A to je len doprava na pozemných komunikáciách.
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
buchač nekecaj...aký ZAKONNY CIN je zastrelenie spolujazdca ??
On vôbec nechápe v akom storočí žijeme a že nikoho nemá právo ani len ohrozovať na živote. A ešte k tomu nevinného, neozbrojeného a neútočiaceho človeka.
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
buchač nekecaj...aký ZAKONNY CIN je zastrelenie spolujazdca ??
No..... zastrelenie - to si buď zle napísal, alebo formuloval. On ho POSTRELIL a postrelený utrpel zranenia nezlučiteľné so životom - nebolo to plánované, úmyselné (to postrelenie, zastrelenie) - žiaľ neúmyselne, ale s fatálnym následkom.
Takže - váž svoje vyjadrenia.
Je to podobné, ako keby si niesol na pleci 3m drevenú latu, niekto na teba zavolá a ty sa otočíš a trafíš iného a rozbiješ mu gebuľu - bolo to úmyselné? Budeš za to posadený za kater?
Okrem toho - skús strieľať na koleso o priemere cca 50cm z okna auta, ktoré na vozovke tancuje v rýchlosti cca 80-100km/h - trafíš buď prd, alebo aspoň auto (no a policajt aspoň to auto trafil)
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

nie napísal som to úplne presne...policajt ho zastrelil
ty kokso...on ho nezastreli, len ho postrelil a postrelený utrpel zranenie nezlučiteľné zo životom......to by ani gašpar netrepol....

tá posledná tvoja veta len dokazuje, aký je ten fízel sprostý idiot....
o tom presne píšem....
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
buchač nekecaj...aký ZAKONNY CIN je zastrelenie spolujazdca ??
Tebe odpoviem...jarouškovi nie, ten má tendenciu vypichnúť len to, čo sa mu hodí.

Zákonný čin = použitie služobnej zbrane.
Vidíš niekde, že som spomenul zastrelenie ... vodiča, spolujazdca, okoloidúcich ?
--------------------
Ak si si prečítal citácie z iného fóra, tak je to snáď jasné. Nik netvrdí, že je v poriadku to použitie zbrane. Je to smutné.
No je v poriadku aj to správanie sa jednotlivca/cov, ktorí pravidelne ohrozujú ostatných účastníkov premávky...mladých, neskúsených, nie raz nadratých pod obraz Boží.

Ale trochu teraz odbočím v súvislosti s mládežou, prípadne s neprispôsobivými.
Doteraz tu máme len jedno etnikum, nebude trvať dlho, pribudnú ďalšie...a nezmení to ani len Fico tými svojimi vyhláseniami. Nezmení to ani prípadná iná vláda...EU a jej komisie s tými fondami je silný nástroj.
Takže som veru zvedavý, ako to bude vyzerať potom.
Do dnešných osád nebehnú kukláči a slniečkári sa idú posrať s tých ľudských práv. Lenže kde sú práva majoritnej väčšiny ?
Keď tu budú iné národnosti, to bude iný level. Už teraz hrá na Slovensku prím mafia z Albánska/Kosova, Ukrajiny a iných. Tie vytvorené kolónie sa pretransformujú na gogo zóny, kde nepáchne ani len poliš a nie ešte civil.

Potom si spomeňte na "Pomáhať a chrániť"...lebo nebude mať kto !!!
Lebo poliša, radového poliša každý v dnešnej dobe pomaly najradšej opľul, ogrcal, naštal naň, nasral mu na hlavu. Že väčšina závidí tie výsluhové dôchodky, tak to ani len nevravím.
Pritom ani len páru nemajú, že aké sú platy radových polišov a čo potom z toho vyplýva na výsluhe.

Záverom taká otázočka.

PREČO z tých jednotlivcov, čo pindajú krista krážom proti polišom (radovým polišom !), ani jeden nepodpísal záväzok a nestal sa príslušníkom ?
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ale ja podporujem zásahy polišov...aj tvrdé....ale primerané

to predsa nenaháňali vagabundov, čo prepadli pumpu a zastrelili pumpárku....

oni proste len začali o jednej v noci na neoznačenom civilnom aute naháňať auto, ktoré im bolo podozrivé-známe....
oni strielali na auto s posádkou preto, lebo im nezastavilo....nie preto, že naháňali vrahov...

a to je pre mňa neprimerané, neprípustné...to je vyondený kaliňákov policajný štát, kde máme vačšie pokuty ako v rakúsku a ked fízlovi nezastavíš, začne po teba páliť ostrými....
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To civilné auto mi uniklo... To dosť zhoršuje pohľad na vec v neprospech policajtov.
Ak sa zamyslím, tak ak by sa v noci niekde na lazoch za mnou rozbehlo nejaké civilné auto a začalo za mnou húkať /policajnú húkačku kúpiš hocikde, o dx alebo ebay ani nehovoriac/ tak by som sa snažil uniknúť /toto sme rozoberali v určitej skupine už pred 10-15-timi rokmi/. Museli by ma taktiež zastreliť. Hovorím ale o prípade, kedy nevieš z objektívnych príčin identifikovať že sa jedná o policajtov. Teda nevidíš žiadne nástroje, nevidíš uniformy, nie sú minimálne dvaja. A hlavne nestopujú pri ceste ale úplne bez akéhokoľvek priestupku sa pustia za tebou niekde z lesnej cesty.
Všetko sa dá sfalšovať, aj uniformy aj ostatné. Lenže tie veci už aspoň napovedia, že sa jedná o skutočných policajtov.
Toto ale nie je ten prípad, lebo ten chuligán za volantom musel počítať s tým, že prvý policajt, ktorý ho identifikuje ho bude chcieť zastaviť, takže úplne iná situácia.
Civilné auto + hlboká noc + lazy, to NEM dobre.
Presne preto, čo som písal vyššie nezastavil aj Hrnčiarov vodič. Civilné auto + lazy = možná poprava vodiča + vplyvného poslanca a podnikateľa Hrnčiara...
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
bjuty smis
ale ja podporujem zásahy polišov...aj tvrdé....ale primerané

to predsa nenaháňali vagabundov, čo prepadli pumpu a zastrelili pumpárku....

oni proste len začali o jednej v noci na neoznačenom civilnom aute naháňať auto, ktoré im bolo podozrivé-známe....
oni strielali na auto s posádkou preto, lebo im nezastavilo....nie preto, že naháňali vrahov...

a to je pre mňa neprimerané, neprípustné...to je vyondený kaliňákov policajný štát, kde máme vačšie pokuty ako v rakúsku a ked fízlovi nezastavíš, začne po teba páliť ostrými....
O tom civilnom aute nejak pozabudli informovať. Predpokladám, že bez majáku (?)
Ešte som zvedavý, či sa zásah nahrával... a či bude existovať iný dôkaz o varovnom výstrele, než tvrdenie policajtov, ktorí zasahovali.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať