Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

dobrý nápad
https://www.cas.sk/clanok/560342/maj...vsetko-zmenil/
3 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď sa mladý muž domnieva, že tým vykynoží vo svojom podniku úroveň nevhodného správania svojich zákazníkov, môže byť na veľkom omyle. Hodnotiť môže až keď budú dostatočne vzdialení od jeho dverí.
To je ako chcieť uveriť, že niekto pochopí existenciu rôznych druhov humoru až po ten čierny. Pretože on je v spoločnosti presne zadefinovaný. On proste existuje, či sa to niekomu páči alebo nie.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kategorieruhy_humoru
https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cern%C3%BD_humor
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ej, ale ten čierny humor ti nedá spávať . Ako súvisí s tým príspevkom? Nijako, A hodnotiť môže už počas obsluhy, nemusí čakať až budú dostatočne vzdialení. To ich správanie potom, ho až tak nemusí trápiť.
1 2
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Slusne si vypyta a zaplati malo. Potom mu povie nieco ostrejsie.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety
Ej, ale ten čierny humor ti nedá spávať . Ako súvisí s tým príspevkom? Nijako, A hodnotiť môže už počas obsluhy, nemusí čakať až budú dostatočne vzdialení. To ich správanie potom, ho až tak nemusí trápiť.
Nepochopila si. Každá situácia sa dá zneužiť. Nápad má síce dobrý, ale to ešte neznamená, že ho pri odchode nemôžu niekam poslať pred celou kaviarňou.
Rovnako ako ja nechápem tvoju reakciu s čiernym humorom. Niektoré včera priložené babkou sú tej istej kategórie a nič sa nedeje.
Nebudem sa tu naťahovať, prečítaj si linky. A nemanipuluj.
Novely neprekážajú? Však stačia poviedky s románmi.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vonku na stolíku zbytok pšenových guliek, pristál pri nich vták, asi si ich pomýlil s lojovými guľami.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesilo...velmi....lebo ja pekarske nemehlo......moj prvy kvaskovy...razno-spaldovy....korka tvrda...lebo som zabudla...dat alobal....nie je v recepte...zabudnem co mi svagrina hovorila...neva...moji,ze je vinivini
IMG-20170614-WA0003.jpg  
11 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Potesilo...velmi....lebo ja pekarske nemehlo......moj prvy kvaskovy...razno-spaldovy....korka tvrda...lebo som zabudla...dat alobal....nie je v recepte...zabudnem co mi svagrina hovorila...neva...moji,ze je vinivini
vyzera super. Na tu tvrdu korku skus dat na buduce do rury nadobku s vodou. Ani alobal nebude potrebny
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tai...moja svagrina pecie ako kralovna....povedala,ze jej prvy bol tiez taky "cernosko" so silne chrumkavou korkou.....ona dava alobal...po odkryti.../prvych 10min.je pod pokrievkou/ potom uz bez.....a ma ho famózny....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Tai...moja svagrina pecie ako kralovna....povedala,ze jej prvy bol tiez taky "cernosko" so silne chrumkavou korkou.....ona dava alobal...po odkryti.../prvych 10min.je pod pokrievkou/ potom uz bez.....a ma ho famózny....
jaj ahaaaa, po dopeceni. To je potom ten isty princip, ako ked das nadobku z vodou. Ja som robil aj tak, ze som chlieb po dopeceni potrel slanou vodou pierkou. Eeej ale si mi chutio dodala do prace. Uz len cakam na spaldovu muku, co som z Nemecka objednal. Tu maju nejaku divnu. Som sa s nou nenaucil robit
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

taiko
lujza.j
Tai...moja svagrina pecie ako kralovna....povedala,ze jej prvy bol tiez taky "cernosko" so silne chrumkavou korkou.....ona dava alobal...po odkryti.../prvych 10min.je pod pokrievkou/ potom uz bez.....a ma ho famózny....
jaj ahaaaa, po dopeceni. To je potom ten isty princip, ako ked das nadobku z vodou. Ja som robil aj tak, ze som chlieb po dopeceni potrel slanou vodou pierkou. Eeej ale si mi chutio dodala do prace. Uz len cakam na spaldovu muku, co som z Nemecka objednal. Tu maju nejaku divnu. Som sa s nou nenaucil robit
Si pamätám z detstva z exkurzie v pekárni... každý chlieb po vyklopení z "ošítky" prebehli takým malým "portvišom"/zmetákom s drevenou rúčkou , ktorý predtým strčili do kýbla s vodou...
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Oliwa
taiko
lujza.j
Tai...moja svagrina pecie ako kralovna....povedala,ze jej prvy bol tiez taky "cernosko" so silne chrumkavou korkou.....ona dava alobal...po odkryti.../prvych 10min.je pod pokrievkou/ potom uz bez.....a ma ho famózny....
jaj ahaaaa, po dopeceni. To je potom ten isty princip, ako ked das nadobku z vodou. Ja som robil aj tak, ze som chlieb po dopeceni potrel slanou vodou pierkou. Eeej ale si mi chutio dodala do prace. Uz len cakam na spaldovu muku, co som z Nemecka objednal. Tu maju nejaku divnu. Som sa s nou nenaucil robit
Si pamätám z detstva z exkurzie v pekárni... každý chlieb po vyklopení z "ošítky" prebehli takým malým "portvišom"/zmetákom s drevenou rúčkou , ktorý predtým strčili do kýbla s vodou...
Oliw aj po vytiahnutí z pece, aby sa pekne leskol. Keď mi zomrela mama, tak aj ja som bola nútená chodiť dať piecť chlieb do miestnej pekárne. Ale potom už začali aj na dedine bežne predávať chlieb v obchode. Tak som ich až tak veľa neupiekla. A boli aj dobré tety, keď sa im môj chlieb nepozdával, ešte u pekára mi ho premiesili. No stále sa treba niečo učiť.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Potesilo...velmi....lebo ja pekarske nemehlo......moj prvy kvaskovy...razno-spaldovy....korka tvrda...lebo som zabudla...dat alobal....nie je v recepte...zabudnem co mi svagrina hovorila...neva...moji,ze je vinivini
Tvrda kôrka je základ domáceho chleba. Aj preto po vybratí z rúry už nepotieram a hlavne neprikrývam, nech sa to riadne odparí až do betónovej konzistencie!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

taiko
lujza.j
Tai...moja svagrina pecie ako kralovna....povedala,ze jej prvy bol tiez taky "cernosko" so silne chrumkavou korkou.....ona dava alobal...po odkryti.../prvych 10min.je pod pokrievkou/ potom uz bez.....a ma ho famózny....
jaj ahaaaa, po dopeceni. To je potom ten isty princip, ako ked das nadobku z vodou. Ja som robil aj tak, ze som chlieb po dopeceni potrel slanou vodou pierkou. Eeej ale si mi chutio dodala do prace. Uz len cakam na spaldovu muku, co som z Nemecka objednal. Tu maju nejaku divnu. Som sa s nou nenaucil robit
My potierame so silne slanou vodou 3-4 krát v priebehu pečenia. Dosiahne sa tým chutný, lesklý povrch zbavený zbytkov múky.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tai...toto je "moj"chlebik
http://www.cuketka.cz/?p=11418
Spaldovu som kupila v kauflaci....bio z de...razna,psenicna....biomila....sk
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Potesilo dnes
Tesla model X je povazovane za najbezpecnejsie SUV na svete
https://auto.sme.sk/c/20558522/tesla...#axzz4k2wiGNlB
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Tai...toto je "moj"chlebik
http://www.cuketka.cz/?p=11418
Spaldovu som kupila v kauflaci....bio z de...razna,psenicna....biomila....sk
ejha , zaujimave, ze bez miesenia. Ja som sa na svojom chlebiku narobil ako otrok . Musim aj toto vyskusat
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Uz vecer bolo po chlebe....chlap,ze ci dnes peciem dalsispladova muka 100g ma 1g cukru...razna...1,9g
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Uz vecer bolo po chlebe....chlap,ze ci dnes peciem dalsispladova muka 100g ma 1g cukru...razna...1,9g
presne ten problem som mal aj ja. Ked som upiekol chlieb tak sa zjedol skoro okamzite . Ale ono sa to potom po case ustali

PS: inac skus dat miesto vody ovsene mlieko. Sa mi videlo, ze potom bol chlieb taky nejaky jemnejsi.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Potešila ma včera v Bratislave výstava Nech šije. Myslím, že viaceré sa tam nájdeme. Nie je veľká, ale stojí za to.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať