Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Civilné autá majú ten maják vnútri na prístrojovej doske, ako niekoľko vplyvných podnikateľov vracajúcich sa v piatok večer z BA...
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/ludi...-nacierno.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
bjuty smis
buchač nekecaj...aký ZAKONNY CIN je zastrelenie spolujazdca ??
On vôbec nechápe v akom storočí žijeme a že nikoho nemá právo ani len ohrozovať na živote. A ešte k tomu nevinného, neozbrojeného a neútočiaceho človeka.
...a to vážne ???
Nevinný ? Že známa firma a nevinný ?
Neozbrojený ? Aj auto sa považuje za zbraň !
Neútočiaci ? Vysoká rýchlosť, auto, možno aj chlast je útok jak vyšitý.

Furt len spomínaš, že poliš strieľal po posádke, zabíjal, vraždil ... Silné slová, veľmi silné slová.

Aby jasno bolo...neobhajujem a ani neobviňujem ani jednu stranu, proste len konštatujem iba skutočnosti, ktoré vyšli na povrch. Som zvedavý, čo ešte vypláva...len či sa to uverejní. Lebo ak pochybil poliš, tak určite...v opačnom prípade som skeptický. To už nie je mediálna bomba, do civila sa proste nekope.

Ale je proste nenormálne, ak sa takto správajú poniektorí na cestách, a má to stúpajúcu tendenciu.
Žiaľ, stáva sa aj to, že maník sa oblečie do uniformy a myslí si, že obliekol na seba rubáš.
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
bjuty smis
buchač nekecaj...aký ZAKONNY CIN je zastrelenie spolujazdca ??
On vôbec nechápe v akom storočí žijeme a že nikoho nemá právo ani len ohrozovať na živote. A ešte k tomu nevinného, neozbrojeného a neútočiaceho človeka.
...a to vážne ???
Nevinný ? Že známa firma a nevinný ?
Neozbrojený ? Aj auto sa považuje za zbraň !
Neútočiaci ? Vysoká rýchlosť, auto, možno aj chlast je útok jak vyšitý.

Furt len spomínaš, že poliš strieľal po posádke, zabíjal, vraždil ... Silné slová, veľmi silné slová.

Aby jasno bolo...neobhajujem a ani neobviňujem ani jednu stranu, proste len konštatujem iba skutočnosti, ktoré vyšli na povrch. Som zvedavý, čo ešte vypláva...len či sa to uverejní. Lebo ak pochybil poliš, tak určite...v opačnom prípade som skeptický. To už nie je mediálna bomba, do civila sa proste nekope.

Ale je proste nenormálne, ak sa takto správajú poniektorí na cestách, a má to stúpajúcu tendenciu.
Žiaľ, stáva sa aj to, že maník sa oblečie do uniformy a myslí si, že obliekol na seba rubáš.
Buchač, je nemysliteľné, aby polícia kompenzovala svoju neschopnosť brutalitou.
Pre ľahšie pochopenie trochu nadsadím. Ak nevie policajt normálne donútiť nejaké vozidlo zastaviť, vytiahne pušku a pomôže si streľbou. No a ak sa náhodou nenaučí strieľať a triafať cieľ, dáme mu riadenú strelu. Samozrejme že samonavádzaciu.
Odvolával si sa na praktiky policajtov zo zámoria. Nuž tam sa už dávno vozidlá nenaháňajú, lebo už zistili, že keď niekoho iba bezhlavo ženú po komunikácii, ohrozujú tým ostatných účastníkov. Myslím, že ani pre teba nieje tajomstvom, že sa policajti vedia kontaktovať a koordinovať svoju činnosť. To znamená, že centrála zabezpečí ďalšie vozidlá a sledovanému vozidlu nadbehnú a vytvoria pred ním prekážku, ktorá ho bezpečne spomalí a zastaví. Následne ho primerane donútia k zatknutiu a následnému odsúdeniu.
Len tak na okraj, ak v USA zatknú páchateľa na kradnutom aute, ktorý pri prenasledovaní zrazí a usmrtí človeka, dostane cca 50 rokov na tvrdo. Ale ak preukáže, že ho k nehode dohnalo prenasledovanie (hroziace nebezpečenstvo od polície) políciou, dostane trest za krádež vozidla (cca 3 roky) a čiastočný trest za "neúmyselné" zabitie človeka (cca 3 až 5 rokov). Spolu je to cca 8 rokov oproti 50tim rokom.
--------------------
Ešte doplním k tej tvoje poslednej poznámke, že to má stúpajúcu tendenciu.
A to ako že zavinili ľudia....! Nie náhodou policajti?
Naposledy upravil jar88 : 20.06.17 at 10:12
3 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Ešte k tomu, že ja stále spomínam, že poliš strieľal, zabíjal, vraždil a tak ďalej.
Ja som nič také nepísal a ani len nespomínal. Ja som napísal iba toľko, že si to policajt nesmie dovoliť.
---------------------
A auto nieje žiadna zbraň. To len zveličujete. Aj ja mám auto a žiadny zbroják som nikdy nepotreboval.
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A ja mám domá kuchynské nožíky. Tiež na ne nepotrebujem zbroják, dokonca reže s nimi aj moja 6 ročná dcérka.
Ak ti ale ním podrežem krk, v tom okamihu to bola zbraň.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
A ja mám domá kuchynské nožíky. Tiež na ne nepotrebujem zbroják, dokonca reže s nimi aj moja 6 ročná dcérka.
Ak ti ale ním podrežem krk, v tom okamihu to bola zbraň.
Tak že by som mal k vám nabehnúť a postrieľať vás? Následne sa obhajovať, že som hrdina a že som vlastne zachránil potenciálne obete.
Tá mínuska ti stála za to?
---------------------------------
Ty s buchačom žijete v starých dogmách.
Vy sa spamätáte až potom čo sem dovezú aspoň 500 až 650 000 migrantov. Až potom zbadáte, čo znamená svojvôľa a súd priamo na ulici.
Naposledy upravil jar88 : 20.06.17 at 10:42
2 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Výklad par. 122 TZ odsek3:
"Zbraňou v zmysle ustanovenia § 122 ods. 3 TZ môže byť:
- akýkoľvek neživý hmotný predmet alebo živá rastlina, pričom môže ísť o skupenstvo tuhé (napr.: kameň, palica, zbraň v technickom zmysle slova, auto, pilulka na ochromenie organizmu), kvapalné (napr.: kyselina, benzín) alebo plynné (napr.: jedovatý plyn)
- energia (napr.: elektrická)
- zviera, a to skrotené ako aj divé, ak ho človek k obrane použije
- prírodná sila ovládaná človekom (napr. oheň alebo voda)
- mŕtve ľudské telo alebo živé, ak je neovládateľné a použije ho iná osoba.
- Legálna definícia zbrane v ust. § 122 ods. 3 TZ predpokladá splnenie dvoch podmienok, aby sme mohli hovoriť o zbrani na účely Trestného zákona. Prvou podmienkou je, že musí ísť o vec. Táto podmienka napríklad nebude splnená, a teda nemôžme hovoriť o zbrani, ak sa osoba bude brániť holými rukami.
- Druhou podmienkou je, aby táto vec, bola spôsobilá urobiť útok voči telu dôraznejším. „Musí ísť teda o vec, ktorá je schopná reálne privodiť fyzické výhody útočníkovi pri prevádzaní fyzického útoku na inú osobu (na jej telo) oproti stavu, keby takúto vec na útok nepoužil.“ Ak teda brániaca sa osoba hodí po útočníkovi kovový pilník, tak nemôžme hovoriť o použití zbrane, lebo hodený pilník nie je reálne schopný privodiť obrancovi fyzické výhody voči útočníkovi. "
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
A ja mám domá kuchynské nožíky. Tiež na ne nepotrebujem zbroják, dokonca reže s nimi aj moja 6 ročná dcérka.
Ak ti ale ním podrežem krk, v tom okamihu to bola zbraň.
Tak že by som mal k vám nabehnúť a postrieľať vás? Následne sa obhajovať, že som hrdina a že som vlastne zachránil potenciálne obete.
Tá mínuska ti stála za to?
---------------------------------
Ty s buchačom žijete v starých dogmách.
Ja si myslím, že tvoje telo by maximálne zostalo na našom točenom schodisku :-)
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
A ja mám domá kuchynské nožíky. Tiež na ne nepotrebujem zbroják, dokonca reže s nimi aj moja 6 ročná dcérka.
Ak ti ale ním podrežem krk, v tom okamihu to bola zbraň.
Tak že by som mal k vám nabehnúť a postrieľať vás? Následne sa obhajovať, že som hrdina a že som vlastne zachránil potenciálne obete.
Tá mínuska ti stála za to?
---------------------------------
Ty s buchačom žijete v starých dogmách.
Vy sa spamätáte až potom čo sem dovezú aspoň 500 až 650 000 migrantov. Až potom zbadáte, čo znamená svojvôľa a súd priamo na ulici.
Nechápem tvoje choré mozgové pochody, nakoľko si ja osobne pamätám, že ty si jeden z tých, ktorí tu presviedčal o bezpečnosti migrantov.
Dokonca by si ich ako správny vydriduch za 5 000 eur/ks u seba v kuči ubytoval.
Následne si buchačovi písal, že ich môže po zaplatení prísť aj zastreliť /presnejšie zastrieľať si/...
A v mozgu zase ubudlo asi trochu myelínu, tak si zrazu PROTI migrantom.
Jar, ťažko je tebe s niekým diskutovať, kto má pamäť v úplnom poriadku.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
jar88
Nandrolon
A ja mám domá kuchynské nožíky. Tiež na ne nepotrebujem zbroják, dokonca reže s nimi aj moja 6 ročná dcérka.
Ak ti ale ním podrežem krk, v tom okamihu to bola zbraň.
Tak že by som mal k vám nabehnúť a postrieľať vás? Následne sa obhajovať, že som hrdina a že som vlastne zachránil potenciálne obete.
Tá mínuska ti stála za to?
---------------------------------
Ty s buchačom žijete v starých dogmách.
Vy sa spamätáte až potom čo sem dovezú aspoň 500 až 650 000 migrantov. Až potom zbadáte, čo znamená svojvôľa a súd priamo na ulici.
Nechápem tvoje choré mozgové pochody, nakoľko si ja osobne pamätám, že ty si jeden z tých, ktorí tu presviedčal o bezpečnosti migrantov.
Dokonca by si ich ako správny vydriduch za 5 000 eur/ks u seba v kuči ubytoval.
Následne si buchačovi písal, že ich môže po zaplatení prísť aj zastreliť /presnejšie zastrieľať si/...
A v mozgu zase ubudlo asi trochu myelínu, tak si zrazu PROTI migrantom.
Jar, ťažko je tebe s niekým diskutovať, kto má pamäť v úplnom poriadku.
Zjavne si v tej súvislosti prehliadol, že som to spomínal v súvislosti s rešpektovaním zákona o práve na azyl. Ten sa v celej EÚ zjavne nedodržiava.
Tak že ešte raz a po písmenku. Až sem príde nejaký migrant samozrejme s uznaným právom na azyl a štát sa rozhodne mu ten pobyt financovať v sume cca 5000 €, pokojne ich ubytujem aj 10, či 10 000 kusov.
Ja nie som hejslovák tvojho razenia. Mne je lautr jedno, čo budú robiť mimo ubytovacích priestorov. To je vec polície a vašej "domobrany". K slušným by som bol slušný a na neslušných by som si zavolal buchačovcov. Jasné že by mali úplne voľnú ruku, ale iba mimo ubytovacích priestorov.
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
jar88
Nandrolon
A ja mám domá kuchynské nožíky. Tiež na ne nepotrebujem zbroják, dokonca reže s nimi aj moja 6 ročná dcérka.
Ak ti ale ním podrežem krk, v tom okamihu to bola zbraň.
Tak že by som mal k vám nabehnúť a postrieľať vás? Následne sa obhajovať, že som hrdina a že som vlastne zachránil potenciálne obete.
Tá mínuska ti stála za to?
---------------------------------
Ty s buchačom žijete v starých dogmách.
Vy sa spamätáte až potom čo sem dovezú aspoň 500 až 650 000 migrantov. Až potom zbadáte, čo znamená svojvôľa a súd priamo na ulici.
Nechápem tvoje choré mozgové pochody, nakoľko si ja osobne pamätám, že ty si jeden z tých, ktorí tu presviedčal o bezpečnosti migrantov.
Dokonca by si ich ako správny vydriduch za 5 000 eur/ks u seba v kuči ubytoval.
Následne si buchačovi písal, že ich môže po zaplatení prísť aj zastreliť /presnejšie zastrieľať si/...
A v mozgu zase ubudlo asi trochu myelínu, tak si zrazu PROTI migrantom.
Jar, ťažko je tebe s niekým diskutovať, kto má pamäť v úplnom poriadku.
Zjavne si v tej súvislosti prehliadol, že som to spomínal v súvislosti s rešpektovaním zákona o práve na azyl. Ten sa v celej EÚ zjavne nedodržiava.
Tak že ešte raz a po písmenku. Až sem príde nejaký migrant samozrejme s uznaným právom na azyl a štát sa rozhodne mu ten pobyt financovať v sume cca 5000 €, pokojne ich ubytujem aj 10, či 10 000 kusov.
Ja nie som hejslovák tvojho razenia. Mne je lautr jedno, čo budú robiť mimo ubytovacích priestorov. To je vec polície a vašej "domobrany". K slušným by som bol slušný a na neslušných by som si zavolal buchačovcov. Jasné že by mali úplne voľnú ruku, ale iba mimo ubytovacích priestorov.
Len či by si u teba najskôr nenaporcovali tvoju vnučku spoločne na noc. Možno že za tých 5000 eur x 10 osôb by si im ju aj sám predal. Potom by ti boli buchačovci už nahovno.
Mohol by si sa jedine poďakovať svojmu mamonu, ktorý by bol vrahom tvojej vnučky.
Normálny človek sa snaží riziku vyhýbať, hlupák pôjde za finančnú odmenu do hocičoho, hlavne keď to ohrozuje viac druhých ako jeho samého...
2 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Pozerám, že s obľubou táraš sprostosti.
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ježišmária, však ty tu dávaš scénare že čo tu budú dorábať tí utečenci. Tak som ti len nahodil príklad čo by sa mohlo udiať u teba doma.
Ale hovorím, nedávno si bol ZA migráciu, teraz si PROTI. To je holý fakt, ktorý tu každý vidí.
Už vidím, ako by si dal rady 5-tim albáncom v tvojom dome v podnapitom, sfetovanom stave. Možno by si ich chytil za tú ruku, ako vtedy keď od teba pýtal tie cigarety, predpokladám ten 13-ročný chlapec :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))
Ak by boli slušní, tak by nerobili bordel ani "mimo tvojej záhrady". Ak by to boli chuligáni, robili by bordel všade.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
Ale trochu teraz odbočím v súvislosti s mládežou, prípadne s neprispôsobivými.
Doteraz tu máme len jedno etnikum, nebude trvať dlho, pribudnú ďalšie...a nezmení to ani len Fico tými svojimi vyhláseniami. Nezmení to ani prípadná iná vláda...EU a jej komisie s tými fondami je silný nástroj.
Takže som veru zvedavý, ako to bude vyzerať potom.
Do dnešných osád nebehnú kukláči a slniečkári sa idú posrať s tých ľudských práv. Lenže kde sú práva majoritnej väčšiny ?
Keď tu budú iné národnosti, to bude iný level. Už teraz hrá na Slovensku prím mafia z Albánska/Kosova, Ukrajiny a iných. Tie vytvorené kolónie sa pretransformujú na gogo zóny, kde nepáchne ani len poliš a nie ešte civil.

Potom si spomeňte na "Pomáhať a chrániť"...lebo nebude mať kto !!!
jar88
Ty s buchačom žijete v starých dogmách.
Vy sa spamätáte až potom čo sem dovezú aspoň 500 až 650 000 migrantov. Až potom zbadáte, čo znamená svojvôľa a súd priamo na ulici.
Hm...stále sa opakujem, že:
- nečítaš poriadne
- vypichuješ, čo sa hodí
Čo som napísal o emigrantoch a teraz si za múdreho ?
----------------------
Nožov mám habadej...a furt je niečo vo výrobe. Nekúpiš, urobím Ti cenu. Bežne taký bičak predávam za 80-100€...Ty zaplatíš len 150€.
----------------------
Svojvôľa ?
Nuž dám Ti do pozornosti hento, prečítaj poriadne, zamysli sa...
http://www.porada.sk/entry.php?b=498
Boha verím, aby som nikdy nemusel tasiť...to nie je žiadna sranda.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Ježišmária, však ty tu dávaš scénare že čo tu budú dorábať tí utečenci. Tak som ti len nahodil príklad čo by sa mohlo udiať u teba doma.
Ale hovorím, nedávno si bol ZA migráciu, teraz si PROTI. To je holý fakt, ktorý tu každý vidí.
Už vidím, ako by si dal rady 5-tim albáncom v tvojom dome v podnapitom, sfetovanom stave. Možno by si ich chytil za tú ruku, ako vtedy keď od teba pýtal tie cigarety, predpokladám ten 13-ročný chlapec :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))
Ak by boli slušní, tak by nerobili bordel ani "mimo tvojej záhrady". Ak by to boli chuligáni, robili by bordel všade.
Neviem, ako si dospel k záveru, že ja tu dávam nejaké scenáre. Tiež nechápem, ako si dospel k záveru, že som zmenil názor k migrantom.
Ako v minulosti, tak aj teraz som za uplatňovanie našich zákonov. Na rozdiel odomňa, ste ani jeden nič podobné nespomenuli a dokonca ste to po dnešný deň ani len nepochopili. Len ste tárali a tárali sprostosti. Tak ako aj teraz.
Vieš že napríklad taký migrant zo Sýrie, nemá žiadnu reálnu možnosť požiadať o azyl z titulu vojny v Sýrii? Že o azyl môže požiadať iba na našej ambasáde v Sýrii? Naviac aj v okolitých štátoch. Určite však nie, po prechode Talianska, Grécka, alebo Maďarska. To už by si si mal vedieť overiť.
Tu na Slovensku, ak by fungovala polícia, by pri náhodnom zbadaní skupinky migrantov políciou, mala automaticky nastať kontrola ich dokladov. Samozrejme že by nič platné u seba nemali a tak by museli byť zatknutí (zadržaní políciou). Ďalší postup je snáď jasný. Či nie?
--------------------------
U nás však máme takú schopnú políciu, že by sa im ilegálni migranti rozutekali a polícia by tvrdila, že na ich zadržanie nemala prostriedky. Pritom na našinca, tie prostriedky zjavne majú. A ty si jeden z tých, čo to tu verejne obhajuje.
Vskutku my svojim myslením pripomínaš myslenie tých migrantov. Aj oni sú v tom, že sú v práve a že majú nejaký nárok.
------------------
PS: už som tu raz spomínal, že opitý nemá na triezveho žiadnu šancu. A samozrejme, že je to iba iracionálny strach z "podguráženého" jedinca. Ešte dnes v 62 rokoch života, by som ťa opitého vyviedol na ulicu a ani by si nemukol.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

jar88
Nandrolon
Ježišmária, však ty tu dávaš scénare že čo tu budú dorábať tí utečenci. Tak som ti len nahodil príklad čo by sa mohlo udiať u teba doma.
Ale hovorím, nedávno si bol ZA migráciu, teraz si PROTI. To je holý fakt, ktorý tu každý vidí.
Už vidím, ako by si dal rady 5-tim albáncom v tvojom dome v podnapitom, sfetovanom stave. Možno by si ich chytil za tú ruku, ako vtedy keď od teba pýtal tie cigarety, predpokladám ten 13-ročný chlapec :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))
Ak by boli slušní, tak by nerobili bordel ani "mimo tvojej záhrady". Ak by to boli chuligáni, robili by bordel všade.
Neviem, ako si dospel k záveru, že ja tu dávam nejaké scenáre. Tiež nechápem, ako si dospel k záveru, že som zmenil názor k migrantom.
Ako v minulosti, tak aj teraz som za uplatňovanie našich zákonov. Na rozdiel odomňa, ste ani jeden nič podobné nespomenuli a dokonca ste to po dnešný deň ani len nepochopili. Len ste tárali a tárali sprostosti. Tak ako aj teraz.
Vieš že napríklad taký migrant zo Sýrie, nemá žiadnu reálnu možnosť požiadať o azyl z titulu vojny v Sýrii? Že o azyl môže požiadať iba na našej ambasáde v Sýrii? Naviac aj v okolitých štátoch. Určite však nie, po prechode Talianska, Grécka, alebo Maďarska. To už by si si mal vedieť overiť.
Tu na Slovensku, ak by fungovala polícia, by pri náhodnom zbadaní skupinky migrantov políciou, mala automaticky nastať kontrola ich dokladov. Samozrejme že by nič platné u seba nemali a tak by museli byť zatknutí (zadržaní políciou). Ďalší postup je snáď jasný. Či nie?
--------------------------
U nás však máme takú schopnú políciu, že by sa im ilegálni migranti rozutekali a polícia by tvrdila, že na ich zadržanie nemala prostriedky. Pritom na našinca, tie prostriedky zjavne majú. A ty si jeden z tých, čo to tu verejne obhajuje.
Vskutku my svojim myslením pripomínaš myslenie tých migrantov. Aj oni sú v tom, že sú v práve a že majú nejaký nárok.
------------------
PS: už som tu raz spomínal, že opitý nemá na triezveho žiadnu šancu. A samozrejme, že je to iba iracionálny strach z "podguráženého" jedinca. Ešte dnes v 62 rokoch života, by som ťa opitého vyviedol na ulicu a ani by si nemukol.
To sa ti iba sníva, keď máš polúcie! :-)))))))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tu máte k tým migrantom ))
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...syrske-dediny/
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Vidím Nandrolon, že nevieš kde je sever. Na migrantov sa akosi zabudlo a nikto si neuvedomuje, akú máme neschopnú políciu.
Len v Taliansku je 400 000 migrantov (samozrejme že na ceste), ďalší sú v Grécku a teraz v lete prídu ďalší a ďalší. Budú ich milióny.
EÚ prichádza s nariadením, že dostanú jednotnú dávku v celej EÚ. Rovnakú v každom štáte únie. Aj fico s tým súhlasil a nechal to odsúhlasiť. Avšak dávka bude dostatočne nízka na prežitie v Nemecku, Fr., Holandsku a podobne, ale dosť vysoká na pohodlné prežitie v Poľsku, Maďarsku, Slovensku a podobne.
Dúfam, že chápeš čo to bude znamenať. Hlavne na východe, Orave, Gemeri a podobne. Mestá, ako Bratislava, Praha, Budapešť a podobne sú dostatočne drahé, aby sa ich hlavná vlna až tak nedotýkala. Jasné že tu budú, rovnako ako napríklad vo Viedni, ale to sa bude týkať iba bieleho mäsa a narkotík. To snáď aj naša polícia nejako zvládne.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
To bude bašta pre buchača.
Aspoň sa bude môcť realizovať.
Len som zvedavý, ako to bude v jeho lese - NO GO LESE.
Tiež na pracáku napríklad v takom Brezne. Tam by mohlo byť riziko aj s razítkom na podporu v nezamestnanosti.
---------------
Ešte drobnosť: všetci budeme platiť jednotnú daň do pokladne EÚ(cca 6,5%) na spoločné financovanie utečencov.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
nie napísal som to úplne presne...policajt ho zastrelil
ty kokso...on ho nezastreli, len ho postrelil a postrelený utrpel zranenie nezlučiteľné zo životom......to by ani gašpar netrepol....

tá posledná tvoja veta len dokazuje, aký je ten fízel sprostý idiot....
o tom presne píšem....
a
bjuty smis
bjuty smis



tak fízel-pištolník zabije nevinného chlapca pre dopravný priestupok a tu ich zato ešte pochvalia.....
a na vine je fagan, čo porušil dopravný predpis....proste VRAH !!
Naposledy upravil bjuty smis : Včera at 16:46
Nič v zlom - ale!!!!!! Z tvojho príspevku to tak vyznelo - ZABITIE - úmyselný čin. Tak si to napísal, tak si to myslel....

Ale opäť k tomu..... použiť všetky možné prostriedky. Použiť ďalšie hliadky na zastavenie - blokácia vozidlami - dôsledok by možno bol - zrážka vozidiel, všetci ranení (a možno ťažko) v unikajúcom vozidle.
Zastavovacie pásy - museli by ich položiť PRED nimi (a boli za nimi), alebo druhá hliadka (a nebola druhá hliadka) - dôsledok možno by zastavili, ale tie pásy majú len zásahové jednotky a tiež, ak je vyhlásené, aby vozidlo zastavili iné hliadky - nebolo hlásené, aby zastavili.
A posledné - vytlačenie vozidla - pri 120km/h (vraj takou sa valili) vyletieť z vozovky niekam do priekopy - je to to isté, ako keby vrazili do vozidiel. A ešte možno horšie.
Naposledy upravil misoft : 20.06.17 at 14:39
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať