Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Len taká úvaha : https://chmurny.blog.sme.sk/c/493165...h.html?ref=tit
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dotyčný to má trošku poprehadzované v hlavičke, kto z tej vraždy "ťažil", nakoľko si zamieňa koalíciu s opozíciou.
Koalícii jednoznačne poškodila, ale opozícia si niekoľko mesiacov na nej robila svoje tvrdé PR.
Koniec koncov dokazujú to aj preferencie, komu stúpli a komu klesli. Ale pre slniečKárov je všetko málo, pokiaľ sa nedostali vďaka vražde ku korytám.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Trepe bludy, lebo už nevie, čo povedať. Teraz pozerám Správy RTVS - okres Sobrance (Lekárovce) - sľúbili pomoc. Boli tam farmári, ktorí dokladovali, ako sa to tu na východe robí - farmár zaseje, príde agrobarón, preorie, zaseje svoje, zoberie úrodu i dotácie, preukaže sa sfalšovanými zmluvami - a PPA ticho vyplatí.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Asi toľko:
2oktober2018_SMER_SD_TK_2559928-1170x780.jpg  
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Nedalo sa očakávať, že hranol si prizná, že on sám bol jednou z fatálnych prekážok objektívneho vyšetrovania. Ale keď už je tak oprsklý, že si začína robiť zásluhy, tak sa by sa ho bolo treba opýtať na vyšetrovanie vrážd Tupého, Valka a ďalších.
Keby nebol zbabelý a keby nezdrhol pred otázkami.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Dotyčný to má trošku poprehadzované v hlavičke, kto z tej vraždy "ťažil", nakoľko si zamieňa koalíciu s opozíciou.
Koalícii jednoznačne poškodila, ale opozícia si niekoľko mesiacov na nej robila svoje tvrdé PR.
Koniec koncov dokazujú to aj preferencie, komu stúpli a komu klesli. Ale pre slniečKárov je všetko málo, pokiaľ sa nedostali vďaka vražde ku korytám.
daj vedieť aj do europskeho parlamentu....sú tam všetci tak sprostí, že sa nechali oklamať tvojími tajomními slniečkarmi a idú si posvietiť na smer a fica....



Šéf politickej skupiny Európskej ľudovej strany (EPP/EĽS) v Európskom parlamente a uchádzač o post predsedu Európskej komisie Manfred Weber vo štvrtok popoludní vydal vyhlásenie, v ktorom reaguje na najnovší vývoj s vyšetrovaním vraždy..

„Vyjadrujem veľkú úctu voči práci slovenskej polície a prokuratúry. Je dôležité, aby sme objasnili motívy a súvislosti týchto dvoch vrážd,“ uviedol Weber. Spresnil, že ľudia, ktorí nariadili tento zločin, musia byť chytení, lebo ide o prípad, ktorý sa týka ochrany slobody tlače v Európe.

Predseda EPP v europarlamente sa zároveň vyslovil za prešetrenia existencie a povahy vzťahov medzi Marianom Kočnerom a prípadom Kuciak. „Prešetriť treba aj povahu vzťahov medzi pánom Kočnerom a vládnucou stranou Smer-SD. V stávke je dôveryhodnosť Smeru-SD ako serióznej vládnucej strany,“ uviedol Weber vo svojom odkaze.

vieš...vo vyšetrovaní veľmi pomohol europol.....a si si to nenechali pre seba
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty, ved pockajme ci fico pojde este v tomto zivote sediet Ja tvrdim, ze nie. A ty?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty, ved pockajme ci fico pojde este v tomto zivote sediet Ja tvrdim, ze nie. A ty?
tiež nie...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Aj tu by sa už zišiel dávno ďalší nový https://zaciname.novydenik.cz/, ale
to nebude náhoda https://predplatne.dennikn.sk/respekt
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
bjuty, ved pockajme ci fico pojde este v tomto zivote sediet Ja tvrdim, ze nie. A ty?
tiež nie...
Tak potom ako správni demokrati by sme mali ctiť prezumpciu neviny :-)) i keď niekedy je to na hlavu /uvidíš, ako sused zastrelí manželku - tvrdenie proti tvrdeniu, ale dotyčného musíš považovať za nevinného, nakoľko sa to uzavrie ako sebevražda/.
:-))))))))))))))))))
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak ja neviem.Myslíte že sa včera niečo vo svete stalo?Celkom rada by som si prečítala noviny alebo vypočula správy,ale mám všade len podrobný report života vo väznici.
Dobré ránko.
6 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Tak ja neviem.Myslíte že sa včera niečo vo svete stalo?Celkom rada by som si prečítala noviny alebo vypočula správy,ale mám všade len podrobný report života vo väznici.
Dobré ránko.
BINGO...aj mne uz lezie na nervy Kuciak, Kusnirova (hlavne stará), Kocner....

Tie rozne špekulácie, fantazmagorie, vymyslanie, kydanie, atd ...? To je zaujímavé tak tri dni.
No media vytahuju vsetko mozne...od starych vyšetrovateľov cez drbnutych poslancov typu Galko, Nicholska a podobne az po samozvanych " expertov " - bezpečnostnych analitikov.
3 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
bjuty, ved pockajme ci fico pojde este v tomto zivote sediet Ja tvrdim, ze nie. A ty?
Sedieť? Bude..... ale v kresle, na Bahamách s piňakoládou v paprči... a bude sa rehliť od ucha k uchu (keby uši nemal, tak okolo celej gebule....)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

BXLmiami
Tak ja neviem.Myslíte že sa včera niečo vo svete stalo?Celkom rada by som si prečítala noviny alebo vypočula správy,ale mám všade len podrobný report života vo väznici.
Dobré ránko.
Správy z domova : V Lekárovciach neostala žiadna strecha na dome ešte niečo?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hej - vytrhalo i stromy s koreňmi.....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Správy z domova : V Lekárovciach neostala žiadna strecha na dome ešte niečo? [/QUOTE]
:-)) No pokračuj,pokračuj,vynechal si správy na cestách v Ba a okolí a bez toho sa nedá žiť :-)
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

jedna nemenovaná nemocnica v nemenovanom meste
reklama.jpg  
skutocnost.jpg  
1/1
1 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Poznám nemocnicu, ktorá je vybavená ako na reklame, len neviem či si to pacienti užijú, skôr rozmýšľajú o inom.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

kopretinka
jedna nemenovaná nemocnica v nemenovanom meste
Podvod bol, je, aj bude! Zo somára nie je možné spraviť človeka. Noo, je možné z človeka spraviť somára? A kto to dokáže, reálne? A kto virtuálne?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať