Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tak dolož ty NIEČO POZITÍVNE na Šulina....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ty si snád robíš srandu....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
ty si snád robíš srandu....
Ja ?
Ja som za každú srandu....ale nejak si neodpovedal...alebo niet čím ?

...apropó... Sulík vyčítal Kiskovi nebankovky...či ?
Nemá náhodou Sulík v rodine jedného pána, ktorý vyfasoval 8 rokov v ťurme ?
Kde podľa obžaloby mal totiž obrať 500 ľudí o 261 miliónov korún (8,66 milióna eur)...
...a že sa (vraj) k nemu nehlási ?...to nech rozpráva holubúm.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

bjuty smis
ale konkrétne nedášľ,... nevieš...
len fico na tlačovke povedal....
propagujem tu ja niekde sulíka ???, to fakt ?

len ty ho haníš, ale nevieš nič doložiť

naschval ti kopírujem môj príspevok, že ja " preci " sulíka nechválim, nepropagujem. ?
naopak, ty ho tu haníš, tak povedz prečo ......ja mám odpovedať a chváliť niekoho ???

teraz si dal konkrétne.....tak preto teraz pomreme, lebo nekritizoval kisku za nebankovky ??
čo je on kiskov pán ?

nie, nemá takého v rodine........keby takého mal, tak je to jeho chyba ? on by bol zodpovedný za rodinu ??
preto sa nás čaká sodoma gomora )
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
bjuty smis
ale konkrétne nedášľ,... nevieš...
len fico na tlačovke povedal....
propagujem tu ja niekde sulíka ???, to fakt ?

len ty ho haníš, ale nevieš nič doložiť

naschval ti kopírujem môj príspevok, že ja " preci " sulíka nechválim, nepropagujem. ?
naopak, ty ho tu haníš, tak povedz prečo ......ja mám odpovedať a chváliť niekoho ???

teraz si dal konkrétne.....tak preto teraz pomreme, lebo nekritizoval kisku za nebankovky ??
čo je on kiskov pán ?

nie, nemá takého v rodine........keby takého mal, tak je to jeho chyba ? on by bol zodpovedný za rodinu ??
preto sa nás čaká sodoma gomora )
Hm.....zahmlievaš.

Sulíka nepropaguješ ? Tak dobre, povedzme.
No ak niekto niekoho (a iných dáva dole) bráni zubami-nechtami, tak to nie je taká skrytá propagácia ?
--------------
Sa/ma čítaš ?
Sulík kritizoval Kisku za nebankovky. Pritom tiež má toho dosť za nechtami.
--------------
Nemá ? Otec jeho partnerky je potom čo-kto ?
http://www.pluska.sk/slovensko/krimi...v-natvrdo.html
Súlík by mal v tomto prípade mlčať a nie si brať do úst Kisku a jeho nebankovky (Kisku nebránim, nemusím ho)...nemyslíš ?
Veď to je pokrytectvo najvyššieho rangu.
---------------

To dokladovanie na hanenie Sulíka ? A na čo ? Veď je toho plno...v novinách, na nete.
Naposledy som sa vcelku fest pobavil v nedeľu...na STV " O päť minút 12" bol Sulík a Kapitán.
Oboch mám asi tak rád jak koza nôž...ale premohol som sa a pozeral chvíľu.
Kapitán vycvičil Sulíka, len tak hučalo....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nezastávam sa toho prasaťa, ale myslím, že v tomto prípade bude na 100% platiť, že zlodej okradol zlodeja.
261 mil./500, to vychádza PRIEMERNE na 522 000 Sk/osoba.
Ukáž mi jedného debila /lebo inak sa nedá nazvať/, čo poctivo našetrí/zarobí 522 000 a dobrovoľne ich odovzdá debilovi z článku. Podľa mňa taký nebol ani jeden z tých 500 ľudí. Ale keď niekto ľahko príjde k miliónom /nakradne ich/, nemá problém ich ani ľahko stratiť, nakoľko s nimi nenarába tak zodpovedne ako ten, čo si ich poctivo zarobil.
Mňa teší, keď sa zlodeji vzájomne okrádajú a mafiáni vzájomne vraždia. Čím viac a častejšie, tým lepšie.
"Silnejší pes j*be" platí vždy a všade, aj medzi mafiánmi.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
buchač
Ale taký Galko, Nikolajska, Sulík ? Kuwa, ich reči by mali púšťať na srdcovo-cievnom oddelení pacientom...
To by bola umrtnost! Cakacie lehoty minimalizovane.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

[QUOTE="buchač"]
bjuty smis
bjuty smis
ale konkrétne nedášľ,... nevieš...
len fico na tlačovke povedal....
propagujem tu ja niekde sulíka ???, to fakt ?

len ty ho haníš, ale nevieš nič doložiť
................

Sulíka nepropaguješ ? Tak dobre, povedzme.
No ak niekto niekoho (a iných dáva dole) bráni zubami-nechtami, tak to nie je taká skrytá propagácia ?
--------------
Sa/ma čítaš ?
Sulík kritizoval Kisku za nebankovky. Pritom tiež má toho dosť za nechtami.
--------------
Nemá ? Otec jeho partnerky je potom čo-kto ?
http://www.pluska.sk/slovensko/krimi...v-natvrdo.html
Súlík by mal v tomto prípade mlčať a nie si brať do úst Kisku a jeho nebankovky (Kisku nebránim, nemusím ho)...nemyslíš ?
Veď to je pokrytectvo najvyššieho rangu.
---------------

To dokladovanie na hanenie Sulíka ? A na čo ? Veď je toho plno...v novinách, na nete.
Naposledy som sa vcelku fest pobavil v nedeľu...na STV " O päť minút 12" bol Sulík a Kapitán.
Oboch mám asi tak rád jak koza nôž...ale premohol som sa a pozeral chvíľu.
Kapitán vycvičil Sulíka, len tak hučalo....
skrytá propagácia
len chcem vedieť tvoje dôvody a stále a stále a stále ani jeden...

ale aspoň už netvrdíš, že rodina....sám si dal článok, tak ho čítaj :

Pána Šikrhu som videl jediný raz v živote, keď na jeseň 2007 prišiel pozrieť svojho vnuka. Nekomunikovali sme nikdy predtým ani nikdy potom,“ reagoval na odsúdenie svojho neoficiálneho svokra Sulík. Vo väzení sa ho nechystá navštevovať.

„Neudržiavame žiadne, ani len rodinné kontakty, nevidím dôvod, prečo by sa to malo meniť. Ak niekto takto porušuje zákon, patrí do väzenia,“ dodáva predseda parlamentu. Už vlani pre náš denník potvrdil, že sa s partnerkou zoznámil až tri roky po začatí vyšetrovania spoločnosti Sun.


tak kvôli tomuto je sulík diskvalifikovaný ?? doslova :
"nie jeden neprežije, od hladu a na nemoci umrie..."
čo s tým má sulík ??? že ho odsúdil a píše, že patrí do väzenia ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Amen.

Nevidíš, nechceš vidieť to, o čo mi ide.

bjuty smis
tak kvôli tomuto je sulík diskvalifikovaný ?? doslova :
"nie jeden neprežije, od hladu a na nemoci umrie..."
čo s tým má sulík ??? že ho odsúdil a píše, že patrí do väzenia ?
...a toto si vytiahol fest z kontextu.

Nie jeden neprežije a od hladu a nemoci umrie.
Takže asi takto...aj keď mňa sa to bytostne nedotýka...ALE mám rozhodne nejaké skúsenosti.

Možno vieš, možno nie...prekonal som onko.
Rok som maródoval, no nemalo to vplyv na môj príjem.
Myslíš si ale, že ma to nestálo určité financie ? Len dve operácie prišli na pár 10tok tisíc SK.
Aby toho nebolo málo, tak svojho času (rok 2006) prišiel ku mne na návštevu Diabetes. Dodnes je nasáčkovaný a nemieni odísť.
Myslíš si, že inzulíny a iné sú zadarmiko ? Nuž omyl...za kus/5 pier doplácam 40€...a to vravím len o jednom lieku.
Myslíš si, že náležitý diétny režim je lacný ? Nuž omyl...ja síce riešim diétu hlavne pohybom, chvalabožku pomáha...ale inak je to nápor na peňaženku.

Ako vravím, ja to finančne zvládam, lež čo dôchodca, čo nemá bratislavský dôchodok ?
Zaplatí bývanie, zaplatí lieky...a môže sa ísť pásť. Keď nepomôžu deti, tak fakt smola.
Málo je článkov v novinách, na nete, šotov v telke o takýchto jedincoch ?

Mladí nemajú (zatiaľ problémy)...tie ale vždy prídu...či finančné, zdravotné, životné....a to mi ver. Preskákal som cez všetky.
..a preto som aký som, aj tu na Porade...robím si z bežných vecí skôr prdel, ako si robiť problémy....a tie poniektoré "problémy" na Porade ? Nech sa nik neurazí...sú niekedy fakt skôr na smiech...alebo na zaplakanie nad dotyčnými.


Howg...idem makať.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

o tom tomtom to je
ten, čo ožobračil a rozkradol slovensko presvedčil národ, že na vine je opozícia
a že on to teraz zachráni 1 € na obedy.....

tak makaj a vela zdravia...
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis
o tom tomtom to je
ten, čo ožobračil a rozkradol slovensko presvedčil národ, že na vine je opozícia
a že on to teraz zachráni 1 € na obedy.....

tak makaj a vela zdravia...
Hehehe... 1€ zachráni, šak to chcú satarmo.... a zisťujú, že zase vymysleli riadnu koninu, lebo niektoré školské kuchyne na to jednoducho nemajú vybavenie, pracovné sily, peniaze.....
Takže - čistý populizmus.
Ale aspoň jeden osoh z politikov pre niektorých je - dvíhajú nám tlak, keby sa to dalo do "tlako"vodu - tak by aj praskol.... 1000ATM je už dosť vysoký tlak... malo by im to prasknúť pod ich riťami, aby leteli ta het - až za Cuiperov pás do Oortovho oblaku.... (výrazy si nájdite na nete - vzdialenosti sú to parádne...)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vcera potesila posta...od rakuskeho behu zien...jedno z naj podujati pre zeny v europe...podakovali za ucast tohto rocnika..bola som jedna z 33 000 zien a dievcat ....aj s mojim decko bezali sme 10km...da sa aj 5km...alebo chodza s palickami....a pozvali na dalsi 32 druhy rocnik
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Nezastávam sa toho prasaťa, ale myslím, že v tomto prípade bude na 100% platiť, že zlodej okradol zlodeja.
261 mil./500, to vychádza PRIEMERNE na 522 000 Sk/osoba.
Ukáž mi jedného debila /lebo inak sa nedá nazvať/, čo poctivo našetrí/zarobí 522 000 a dobrovoľne ich odovzdá debilovi z článku. Podľa mňa taký nebol ani jeden z tých 500 ľudí. Ale keď niekto ľahko príjde k miliónom /nakradne ich/, nemá problém ich ani ľahko stratiť, nakoľko s nimi nenarába tak zodpovedne ako ten, čo si ich poctivo zarobil.
Mňa teší, keď sa zlodeji vzájomne okrádajú a mafiáni vzájomne vraždia. Čím viac a častejšie, tým lepšie.
"Silnejší pes j*be" platí vždy a všade, aj medzi mafiánmi.
Lenže to je suma v priemere niekto mohol dať posledných 5000 sk aby si zlepšil stav domácnosti, ale potom musel dať niekto vyššiu.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Nandrolon
Nezastávam sa toho prasaťa, ale myslím, že v tomto prípade bude na 100% platiť, že zlodej okradol zlodeja.
261 mil./500, to vychádza PRIEMERNE na 522 000 Sk/osoba.
Ukáž mi jedného debila /lebo inak sa nedá nazvať/, čo poctivo našetrí/zarobí 522 000 a dobrovoľne ich odovzdá debilovi z článku. Podľa mňa taký nebol ani jeden z tých 500 ľudí. Ale keď niekto ľahko príjde k miliónom /nakradne ich/, nemá problém ich ani ľahko stratiť, nakoľko s nimi nenarába tak zodpovedne ako ten, čo si ich poctivo zarobil.
Mňa teší, keď sa zlodeji vzájomne okrádajú a mafiáni vzájomne vraždia. Čím viac a častejšie, tým lepšie.
"Silnejší pes j*be" platí vždy a všade, aj medzi mafiánmi.
Lenže to je suma v priemere niekto mohol dať posledných 5000 sk aby si zlepšil stav domácnosti, ale potom musel dať niekto vyššiu.
Je to možné, ale moc tomu neverím.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
Amen.

Nevidíš, nechceš vidieť to, o čo mi ide.

bjuty smis
tak kvôli tomuto je sulík diskvalifikovaný ?? doslova :
"nie jeden neprežije, od hladu a na nemoci umrie..."
čo s tým má sulík ??? že ho odsúdil a píše, že patrí do väzenia ?
...a toto si vytiahol fest z kontextu.

Nie jeden neprežije a od hladu a nemoci umrie.
Takže asi takto...aj keď mňa sa to bytostne nedotýka...ALE mám rozhodne nejaké skúsenosti.

Možno vieš, možno nie...prekonal som onko.
Rok som maródoval, no nemalo to vplyv na môj príjem.
Myslíš si ale, že ma to nestálo určité financie ? Len dve operácie prišli na pár 10tok tisíc SK.
Aby toho nebolo málo, tak svojho času (rok 2006) prišiel ku mne na návštevu Diabetes. Dodnes je nasáčkovaný a nemieni odísť.
Myslíš si, že inzulíny a iné sú zadarmiko ? Nuž omyl...za kus/5 pier doplácam 40€...a to vravím len o jednom lieku.
Myslíš si, že náležitý diétny režim je lacný ? Nuž omyl...ja síce riešim diétu hlavne pohybom, chvalabožku pomáha...ale inak je to nápor na peňaženku.

Ako vravím, ja to finančne zvládam, lež čo dôchodca, čo nemá bratislavský dôchodok ?
Zaplatí bývanie, zaplatí lieky...a môže sa ísť pásť. Keď nepomôžu deti, tak fakt smola.
Málo je článkov v novinách, na nete, šotov v telke o takýchto jedincoch ?

Mladí nemajú (zatiaľ problémy)...tie ale vždy prídu...či finančné, zdravotné, životné....a to mi ver. Preskákal som cez všetky.
..a preto som aký som, aj tu na Porade...robím si z bežných vecí skôr prdel, ako si robiť problémy....a tie poniektoré "problémy" na Porade ? Nech sa nik neurazí...sú niekedy fakt skôr na smiech...alebo na zaplakanie nad dotyčnými.


Howg...idem makať.


az na to, ze urazas ludi, nie nicky, ale to uz v poslenej dobe si dost obmedzil...ale stane sa... to nie je zart.,
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Mladí nemajú (zatiaľ problémy)...tie ale vždy prídu...či finančné, zdravotné, životné....a to mi ver. Preskákal som cez všetky.
..a preto som aký som, aj tu na Porade...robím si z bežných vecí skôr prdel, ako si robiť problémy....a tie poniektoré "problémy" na Porade ? Nech sa nik neurazí...sú niekedy fakt skôr na smiech...alebo na zaplakanie nad dotyčnými.


Howg...idem makať.
az na to, ze urazas ludi, nie nicky, ale to uz v poslenej dobe si dost obmedzil...ale stane sa... to nie je zart.,[/QUOTE]

Vec pohľadu.
Sú jedinci, ktoré nemajú zmysel pre srandu... ale dobre, beriem, každý sme nejakí.
Sú jedinci, ktorí by aj mali zmysel pre srandu...ale len vtedy, ak si srandu robia oni.
Sú jedinci, ktorí by aj mali zmysel pre srandu...srandu si robia, srandu znesú tiež...leý potom je to o tom, kto prekročí určitú hranicu....a potom je už koniec srandy.

Niekto sa urazí už len pri (nadsadím) otázke, čo dotyčný mal na raňajky.
Niekto na sarkazmus reaguje ofučením.
Niekto na pravdivý názor sa na pár dní odmlčí.
....a niekto urve príspevok do témy "Citáty"....


Jednoznačne ale tvrdím (a mám to overené v praxi), že písané slovo nevyznie tak, ako keby bolo hovorené, kde sa jedinci vidia....vidia reakcie, vidia mimiku, počujú intonáciu hlasu.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Buchac- podla mna je urazka urazkou, ci ju napises, ci povies, ci posunkujes, spievas...mnohych to netesi, tebe to problem nerobi. To je vsetko.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Buchac- podla mna je urazka urazkou, ci ju napises, ci povies, ci posunkujes, spievas...mnohych to netesi, tebe to problem nerobi. To je vsetko.
Ohab tak...teba urazí pomaly všetko.

Ale inak zaujímavé. Ty "neurážaš"...ty sa len "brániš" urážaním...
....a to si vravíš praktizujúca kresťanka ? ...a zanedlho tu budeš dávať obrážťoky ohľadom Adventu ? .... ale čo už, šak sa vyspovedáš...a takých "kresťanov" (ja im vravím pokrytci) je teda hafo.


P.S.:
Neurazil som ťa takouto odpoveďou...?

P.S.:
....a mimochodom, vyznačila a vytrhla si z kontextu predchádzajúceho príspevku jednu vetu. Aj tá samotná veta má význam...a pre veľký význam.
Ale hlavne, že tebe to vyhovuje a mohla si si rýpnuť....tak díky za ten "dar".

Len bacha na jedno...aj iní bohatí dopadli tvrdo na zem...a poniektorí sú už pod ňou.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
Buchac- podla mna je urazka urazkou, ci ju napises, ci povies, ci posunkujes, spievas...mnohych to netesi, tebe to problem nerobi. To je vsetko.
Ohab tak...teba urazí pomaly všetko.

Ale inak zaujímavé. Ty "neurážaš"...ty sa len "brániš" urážaním...
....a to si vravíš praktizujúca kresťanka ? ...a zanedlho tu budeš dávať obrážťoky ohľadom Adventu ? .... ale čo už, šak sa vyspovedáš...a takých "kresťanov" (ja im vravím pokrytci) je teda hafo.


P.S.:
Neurazil som ťa takouto odpoveďou...?

P.S.:
....a mimochodom, vyznačila a vytrhla si z kontextu predchádzajúceho príspevku jednu vetu. Aj tá samotná veta má význam...a pre veľký význam.
Ale hlavne, že tebe to vyhovuje a mohla si si rýpnuť....tak díky za ten "dar".

Len bacha na jedno...aj iní bohatí dopadli tvrdo na zem...a poniektorí sú už pod ňou.
Mna si sa uz naurazal tolko, ze uz niet cim...a asi naozaj mas zly den,ze???...tzv.samonasieraci ....
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

47104226_10210289867162460_2174447220756054016_n.jpg  
10 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať