Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
korela
Ale žiadna žena by sa nemala na to uraziť. Možno by bola takýmto oslovením poctená aspoň raz za život.
Dokonca ani muž by sa uraziť nemal. Naopak by mal byť polichotený.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ja nesúhlasím s tým čo píšeš, budem trvať na tom, že aj vtedy aj teraz sú aj slušní ľudia aj hulvati. Ja roky pred 89 ospevovať nebudem, užili sme si svoje, hlavne moji rodičia a neviem, čo by ti boli súdruhovia povedali, keby si bola vtedy navrhla, aby súdružky sa oslovovali madame. Ty ten čas ospevujes tu na Porade stále, len ta madame tam nesedí, týmto končím, nepochopila si nič čo som napísala, je to jedno, je to len písanie na internete. Ja stále budem tvrdiť, že doprajem každému nech si žije ako chce, nech žije s kým chce, nech sa prezentuje aj na verejnosti ako chce. Vždy tvrdím, že každý sa prezentuje na svojej úrovni a druhý to buď prijme, alebo nech si nevšíma a nechá každého žiť podľa seba. Hoci aj oslovovať ženy Madame Tak užívaj pekný večer
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Skús. Je prevzatý, a prečo nie? Koľko slov je prebratých z iných jazykov. Na madam si Slovensko ešte nezvyklo.
Veď sa dá vyberať oslovenie aj podľa pocitu, ak si myslíš, že madam je pre mäsiarstvo nevhodné. :-) Ale žiadna žena by sa nemala na to uraziť. Možno by bola takýmto oslovením poctená aspoň raz za život.
Na madam si Slovensko ešte nezvyklo...a ani nezvykne...neverím.

Madam pre mäsiarstvo som použil ako iróniu.
Pre mňa toto oslovenie patrí tak trochu do iných kruhov...inak je to len vyslovená irónia a teda by to takto mohla oslovená aj chápať, teda aj uraziť.

To video ? Bohdalku beriem, je to PANI herečka...no možno nepochopila, že kto je vlastne v prestrojení.
Talenty nepozerám, je mi z tej "show" na grc...no video som videl pred pár dňami...Mórová si robila prdel z poniektorých "talentov"...

...a ozaj, podľa tých upútaviek na Talenty a prestrihy na Mórovú vystáva otázka.
Je daná osoba madam alebo ... ? Osobne si myslím, že nie, skúr bude to druhé...tam nie je za herečku, tam je sama za seba...a ak sa pozabudne, tak sa správa ako posledná šľapka.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Skús. Je prevzatý, a prečo nie? Koľko slov je prebratých z iných jazykov. Na madam si Slovensko ešte nezvyklo.
Veď sa dá vyberať oslovenie aj podľa pocitu, ak si myslíš, že madam je pre mäsiarstvo nevhodné. :-) Ale žiadna žena by sa nemala na to uraziť. Možno by bola takýmto oslovením poctená aspoň raz za život.
Na madam si Slovensko ešte nezvyklo...a ani nezvykne...neverím.

Madam pre mäsiarstvo som použil ako iróniu.
Pre mňa toto oslovenie patrí tak trochu do iných kruhov...inak je to len vyslovená irónia a teda by to takto mohla oslovená aj chápať, teda aj uraziť.

To video ? Bohdalku beriem, je to PANI herečka...no možno nepochopila, že kto je vlastne v prestrojení.
Talenty nepozerám, je mi z tej "show" na grc...no video som videl pred pár dňami...Mórová si robila prdel z poniektorých "talentov"...

...a ozaj, podľa tých upútaviek na Talenty a prestrihy na Mórovú vystáva otázka.
Je daná osoba madam alebo ... ? Osobne si myslím, že nie, skúr bude to druhé...tam nie je za herečku, tam je sama za seba...a ak sa pozabudne, tak sa správa ako posledná šľapka.
No, dobre ... ,ale predstav si, že by ju oslovila - pani, to si neviem zasa ja akosi, nehodilo by sa to, madam sadlo lepšie v tomto prípade.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Ja nesúhlasím s tým čo píšeš, budem trvať na tom, že aj vtedy aj teraz sú aj slušní ľudia aj hulvati. Ja roky pred 89 ospevovať nebudem, užili sme si svoje, hlavne moji rodičia
Hm...ale určite nedáš nejaké konkrétnosti...či ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza, dal som ti plus, lebo suhlasim. Chcel som zareagovat, ale Buchac napisal na 99% to, co som chcel napisat ja. Nejde o samotnu homosexualitu. Ide o to, ako sa dotycny sprava.
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Spravanie vadi aj mne...ale to mi vadi u kohokolvek....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Menofer
marjankaj
Menofer
zaujima ma jej odstupne, keby som dal vypoved ja, nedostanem nic
Keď si sprostý. Mal si odísť na dohodu.
zrejme mas problem s citanym textom. ja z prace nikde neodchadzam
Tak čo sa sťažuješ....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
akramilka
A ty ako predposledný HULVÁT
Čo už...zle si ma naučil...ale na druhej strane, nemôžem byť lepší ako ty.
Na teba nemá nik....
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

akramilka
alaya1

Nevedia používate slová, ktoré si napísala.
Podobne ako ty.
Preklep hore - dole, niekedy chýbajú okuliare, ale aspoň mi nepreskakuje v hlave, to už je Iné kafé
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Preklep hore - dole, niekedy chýbajú okuliare, ale aspoň mi nepreskakuje v hlave, to už je Iné kafé
Raz chýbajú okuliare, inokedy máš dlhé nechty, prípadne je malá klávesnica....už mi len výhovorka na dlhé štekle chýba.

...a ozaj...v tejto súvislosti sa "Iné Kafé" píše s malým "i"...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
Preklep hore - dole, niekedy chýbajú okuliare, ale aspoň mi nepreskakuje v hlave, to už je Iné kafé
Raz chýbajú okuliare, inokedy máš dlhé nechty, prípadne je malá klávesnica....už mi len výhovorka na dlhé štekle chýba.

...a ozaj...v tejto súvislosti sa "Iné Kafé" píše s malým "i"...
Tak vidíš. Mám to ťažké. Hlavne, že ináč všetko funguje, ako má. U teba tiež?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

https://www.lidl.sk/sk/p/dielna/japonska-pila/p39881
...asi nejaký marketingový managééééér Lidla čítal môj príspevok tu na porade z 28.09.19 19:38 a následné reakcie naň
:-)))))))))))))))))))))))
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
alaya1
buchač
alaya1
Preklep hore - dole, niekedy chýbajú okuliare, ale aspoň mi nepreskakuje v hlave, to už je Iné kafé
Raz chýbajú okuliare, inokedy máš dlhé nechty, prípadne je malá klávesnica....už mi len výhovorka na dlhé štekle chýba.

...a ozaj...v tejto súvislosti sa "Iné Kafé" píše s malým "i"...
Tak vidíš. Mám to ťažké. Hlavne, že ináč všetko funguje, ako má. U teba tiež?
A čo sa vy dvaja idete dať dokopy, keď vám všetko funguje? Tak nech sa vám darí
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

marjankaj
alaya1
buchač
alaya1
Preklep hore - dole, niekedy chýbajú okuliare, ale aspoň mi nepreskakuje v hlave, to už je Iné kafé
Raz chýbajú okuliare, inokedy máš dlhé nechty, prípadne je malá klávesnica....už mi len výhovorka na dlhé štekle chýba.

...a ozaj...v tejto súvislosti sa "Iné Kafé" píše s malým "i"...
Tak vidíš. Mám to ťažké. Hlavne, že ináč všetko funguje, ako má. U teba tiež?
A čo sa vy dvaja idete dať dokopy, keď vám všetko funguje? Tak nech sa vám darí
Čo si, zhoršil by sa mi ešte viac môj pravopis
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

alaya1
marjankaj
alaya1
buchač
alaya1
Preklep hore - dole, niekedy chýbajú okuliare, ale aspoň mi nepreskakuje v hlave, to už je Iné kafé
Raz chýbajú okuliare, inokedy máš dlhé nechty, prípadne je malá klávesnica....už mi len výhovorka na dlhé štekle chýba.

...a ozaj...v tejto súvislosti sa "Iné Kafé" píše s malým "i"...
Tak vidíš. Mám to ťažké. Hlavne, že ináč všetko funguje, ako má. U teba tiež?
A čo sa vy dvaja idete dať dokopy, keď vám všetko funguje? Tak nech sa vám darí
Čo si, zhoršil by sa mi ešte viac môj pravopis
Podstatné je to - "ešte viac", tým si priznala, že už teraz ho máš zhoršený...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Podstatné je to - "ešte viac", tým si priznala, že už teraz ho máš zhoršený...
Nie si v obraze...ale to je jedno.

Madam myslela na mňa...a na to spred pár dní, kde mudrovala nad mojím pravopisom.
Lenže ja som si to zdôvodnil...madam sa len vyhovára.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Buchac - Gentleman, nefandí si a nedomyslaj si
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
https://www.lidl.sk/sk/p/dielna/japonska-pila/p39881
...asi nejaký marketingový managééééér Lidla čítal môj príspevok tu na porade z 28.09.19 19:38 a následné reakcie naň
:-)))))))))))))))))))))))
Práve potrebujem rozpíliť brezový konár so 4 cm priemerom na 1 cm kolieska, vraj by mi ho nerozpílil. Inak je vraj kúpený. Dnes pribudla ďalšia brúska, asi budeme žiť 100 rokov ...
Ten nôž by sa mi držal v ruke lepšie ako pílka. Pôjde mi to s ním, čo povieš?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Práve potrebujem rozpíliť brezový konár so 4 cm priemerom na 1 cm kolieska, vraj by mi ho nerozpílil. Inak je vraj kúpený. Dnes pribudla ďalšia brúska, asi budeme žiť 100 rokov ...
Ten nôž by sa mi držal v ruke lepšie ako pílka. Pôjde mi to s ním, čo povieš?
Všetko sa dá, len treba chcieť a vedieť...ALE ja by som ju nechcel. Je príliš krátka, 17 cm je o ničom...to fakt len na nejaké konáriky.
Sa pozri, ako sa s ňou narába...
https://www.youtube.com/results?sear...p%C3%ADla+lidl
Ide mi o to, že nôž sa drží úplne inak ako pílka.

Ak by sa jednalo o presné a hladké rozmery, tak by som použil pílku na železo.
----------------------
Brúsok nie je nikdy dosť...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať