Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela
lujza.j
No nepotesilo...kuk som sklarsku skolu...ak som dobre pochopila....kurz...ktory by som min.4osoby....
To nie je až tak veľa.
Nie ...ale cena na osobu 360 alebo 380 e...kde najdem takych ako som ja
Zajtra tam asi zavolam ...ako to funguje...mozno dam prihlasku...a ked na nazbieraju 4 osoby..daju termin...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
korela
lujza.j
No nepotesilo...kuk som sklarsku skolu...ak som dobre pochopila....kurz...ktory by som min.4osoby....
To nie je až tak veľa.
Nie ...ale cena na osobu 360 alebo 380 e...kde najdem takych ako som ja
Zajtra tam asi zavolam ...ako to funguje...mozno dam prihlasku...a ked na nazbieraju 4 osoby..daju termin...
Aj tak sa dá. Koľko trvá ten kurz? Kto potom túži rovnako ako ty, nájde si cestu k peniazom, alebo prídu peniaze za ním. :-)
Prosím ťa, kedy ťa toto chytilo?
Držím palce.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nesmierne ma potešilo, že konečne viem autora hudby k malým Ukrajincom.
asi 1 min. po začiatku. Tento rok svoje číslo oproti predchádzajúcim zdokonalili výberom hudby, scénou, kostýmami, účesom, ... už si ich musí niekto všimnúť.

https://translate.google.com/transla...on&prev=search
Idem si ho pozrieť aj popočúvať.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Korela..mne sa sklarstvo vzdy pacilo....ale nie asi tak skoro..aby som sa isla ucit vzdy ked niekde vidim hlcem ocami...na fb mam zakliknutych sklarov.....mlady chalani a aj baby...nieco nenormalne co vedia vyrobit...technik je vela....
Asi vo mne driemu taketo "uchylarne"su to pre mna jedinecne veci...uz to,ze ziadny kus nie je na vlas rovnaky sa mi just paci......+ naschval som si vcera aj take dve guľky...ze chlap a to sa k comu hodi....k nicomu a prave preto som si....
Ked pred dvomi rokmi viedla keramicky kruzok taka uľuv-áčka...asi dva-tri roky...uz ma co to poznala.....sa mapytala,ze ako som mohla robit tolke roky fízla...ked som taka tvoriva osoba...a dajako mi ta otazka ostala v hlave a dumam..ze ako?!
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

143nora
buchač
Nandrolon
Zdá sa mi, že ten sklon je moc "natupo" - - ako keď sa ráno pozerám do zrkadla
Pravdu sa dozvieš ... video lepšie ukáže ako obkecávanie.

Mám ten prípravok, takže viem, o čom hovorím. Sú k dispo 4 kamene o rôznej zrnitosti...postupuje sa od najmenšej po najväčšiu, tá doladí do parádnej ostrosti.

Aj ja si myslím :



Čím väčšie zrno , tým väčšia ostrosť
A videl si už barbiera brúsiť britvu? Žeby vybehol von a na obrubníku, ten má hrubé zrno, že?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Korela..mne sa sklarstvo vzdy pacilo....ale nie asi tak skoro..aby som sa isla ucit vzdy ked niekde vidim hlcem ocami...na fb mam zakliknutych sklarov.....mlady chalani a aj baby...nieco nenormalne co vedia vyrobit...technik je vela....
Asi vo mne driemu taketo "uchylarne"su to pre mna jedinecne veci...uz to,ze ziadny kus nie je na vlas rovnaky sa mi just paci......+ naschval som si vcera aj take dve guľky...ze chlap a to sa k comu hodi....k nicomu a prave preto som si....
Ked pred dvomi rokmi viedla keramicky kruzok taka uľuv-áčka...asi dva-tri roky...uz ma co to poznala.....sa mapytala,ze ako som mohla robit tolke roky fízla...ked som taka tvoriva osoba...a dajako mi ta otazka ostala v hlave a dumam..ze ako?!
Dobre ťa vnímala. Sklo je fenomenálny materiál. Ďakuj za podporu v rodine. Keby si sa narodila v krajine s jeho väčšou tradíciou, možno by si sa skôr k nemu dostala. Nie je neskoro.
Pred pár rokmi som sledovala ozdoby z Murana. Využíva prvky aj z keramických techník.
Ja som bola zaťažená na sklo, neskôr ma oslovili interiérové voľne stojace plastiky, na jedného japonského autora nemôžem zabudnúť. Človek nikdy nevie, čo v ňom zarezonuje.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

143nora
Nandrolon


Pokiaľ viem, píšem len realitu a žiadne predstavy.



Celý Fico = jednotka v DRÝSTANÍ
Ak máš záchvat, uži lieky. Písanie tých tvojich KIMovských komentárov ti tvoju duševnú chorobu nezastabilizuje.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tipujem, že si starý "uj", ktorý sa za celý svoj život ani nenaučil bicyklovať ani na žiadnom malom kostitrase. Z môjho by si preto spadol po prvých 5-tich metroch ako mrzák. Počas pádu zatiaľ iba duševný a po dopade už aj fyzický.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

143nora
lujza.j
korela
lujza.j
No nepotesilo...kuk som sklarsku skolu...ak som dobre pochopila....kurz...ktory by som min.4osoby....
To nie je až tak veľa.
Nie ...ale cena na osobu 360 alebo 380 e...kde najdem takych ako som ja
Zajtra tam asi zavolam ...ako to funguje...mozno dam prihlasku...a ked na nazbieraju 4 osoby..daju termin...
čo ti nevydá z výsluhového ????????????????
Co by nie aj 5x ja nie o sebe...sak kazdy mame do 2000e
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Benatske sklo nadhera...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

143nora
Nandrolon
Tipujem, že si starý "uj", ktorý sa za celý svoj život ani nenaučil bicyklovať ani na žiadnom malom kostitrase. Z môjho by si preto spadol po prvých 5-tich metroch ako mrzák. Počas pádu zatiaľ iba duševný a po dopade už aj fyzický.
Z tvojho príspevku vidieť tvoju duševnú malosť
- ty si KING
- ostatní sú NULA.
Lebo ty si to myslíš, tak to predsa musí byť pravda !

PS
Na pinčli som chodil, keď si sa ešte hojdal v tojášoch
jediný imbecil, ktorý tu rýpe a pozmeňuje citované príspevky /doplňuje do nich svoje choré výlevy/ si tu ty.
S tým pinčľom ti to verím, vzhľadom na tvoj vek. Len škoda, že ďalej si už nepokročil.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

143nora
Nandrolon
Tipujem, že si starý "uj", ktorý sa za celý svoj život ani nenaučil bicyklovať ani na žiadnom malom kostitrase. Z môjho by si preto spadol po prvých 5-tich metroch ako mrzák. Počas pádu zatiaľ iba duševný a po dopade už aj fyzický.

Vari sa ťa to nedotklo až tak, že si capol mínus ?

Ach jáááááááááááááj

fyzicky to vyrástlo
psychicky je to decko !
Vieš prečo som dal to mínus? Lebo ťa zaraďujem tu na porade k určitým osobám, ktorým keď dáš mínus, tak musia rýchlo užiť lexaurin. Jednoducho labilné osoby. Po užití tu pár dní aspoň nepíšu.
Ináč k tomu tvojmu 500 e. dôchodku napíšem len toľko, že keby si odvádzal toľko koľko si odvádzať mal, tak nemáš dôchodok ako predavačka v potravinách /u normálnych väčších reťazcov, nie u úžerníkoch/. Ale keď už si krátil čo sa dalo, mal si si to "krátené" dávať na osobitný účet.
PS: predpokladám vzhľadom na rok narodenia, že to "C" si už spláchol do záchodu :-)))))))))))))))))) alebo máš známeho lekára.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Myslíš, že ako postihnutý si zaslúžiš toľko pozornosti aby som sa na teba pýtal?
Ešte raz, si chorý, frustrovaný a j*bnutý
:-)
Dúfam, že to tu niekto premaže lebo si to tu zasral statočne a mongoloidne :-)
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

143nora
lujza.j
Benatske sklo nadhera...
A ako príjemne teplo tam bolo v dielni, keď predvádzal výrobu koníka
a ked si zbadal ceny ?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Lujza, teraz ma napadlo, že v Jablunkove, pár minút od Čadce je jedna z mála v ČR podnikových predajní BOHEMIA crystall glass. Tam sa vynadívaš do sýtosti, neraz sme tam kupovali exkluzívne sklo na gratuláciu.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
143nora
...
Milanko ukľudni sa. Čo ti Richard zrušil 10 nickov? Však si založíš ďalšie.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nandy..krystal sklo je krasne...ale pre moje oko precackane....ja mam rada hladke ciste linie na skle..naj biele...alebo jedbofarebne....pohare,vazy,misy,karafy...a ine
Na Murane som nebola mam naramok s muranskeho skla...božsky..ale malo nosim....pandora ma tiez krasne kusky z murana....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Milanko si ma pobavil....keby si mal pravdu..ze tolko chyba do 2000....ale aj tak diky za ty dary
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ajajajj´..................................
143nora - toľko slov napísaných a ŽIADNY obsah nie je badateľný.....
Teba budú strašne bolieť prsty z toho zúrivého ťukania do klávesnice.....
Na ukľudnenie použi toto

a prašti ním po počítači a týmto

po svojej hlave - možno sa ti tie kolieska vo vnútri aj zrovnajú....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j
....ale aj tak diky za ty dary
Skoro ako pán farár.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať