Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
expert na potravinárstvo SaS

https://miroslavziak1.blog.sme.sk/c/...a.html?ref=tit

Dobrý chlapec je to...aj futbalový rozhodca....ale inak strašný ujo.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Menofer
Nechapem, preco opicka Monika dostala odstupne, ked odisla na vlastnu ziadost. Odstupne sa dava, ked vypoved dava zamestnavatel. Alebo pre nich plati iny zakonnik prace ?
Ty si videl jej výpoveď na základe akého paragrafu odišla, lebo ja nie...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Menofer
Nechapem, preco opicka Monika dostala odstupne, ked odisla na vlastnu ziadost. Odstupne sa dava, ked vypoved dava zamestnavatel. Alebo pre nich plati iny zakonnik prace ?
Odstupné sa dáva aj v prípadoch pri skončení prac. pomeru dohodou.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Menofer
Minister potvrdil, ze odisla na vlastnu ziadost. A este ma zaujala veta, ze "odisla" na PN. Co zrazu dostala chripku ?
Jankovskú neobhajujem v žiadnom prípade...ale nebuď jak z višne padnutý.
Sa tváriš, ako keby si bol fest prekvapený. Veď aj odchod na vlastnú žiadosť je v podstate dohoda...šak čítaj medzi riadkami.
...a žeby niekto z takejto funkcie odišiel naprázdno ? Človeče, neblázni...také niečo Slovensko ešte nezažilo.

...a áno, chrípka zaútočí neočakávane...aj keď v tomto prípade ide o jasný účel.
Ale kľudne mohla zamaródiť aj s chrbticou. Simulovanie neodhalí žiaden lekár a ani prístroj.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Menofer
pravdepodobne skoncila u psychiatra Chocholuska
Čo ste sa tam stretli?
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
pavol54
No uvidíme koľko zelene sa zničí na bývanie klasickej rodiny v bungalove pozemok 6 á (10 rodín 60 á) alebo v 10 poschodovej bytovke max 1,5 á (0,15 á na rodinu ) čo povie švédska gretka
RD ma obvykle 10x10m, k tomu terasa pol aru, ostatne zelen.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

vicktor
pavol54
No uvidíme koľko zelene sa zničí na bývanie klasickej rodiny v bungalove pozemok 6 á (10 rodín 60 á) alebo v 10 poschodovej bytovke max 1,5 á (0,15 á na rodinu ) čo povie švédska gretka
RD ma obvykle 10x10m, k tomu terasa pol aru, ostatne zelen.
K zeleni https://www.nehnutelnosti.sk/3741596...u-a-parkingom/
Úžit. plocha: 104 m2
Plocha pozemku: 112 m2
.
https://www.nehnutelnosti.sk/3699922...cimi-miestami/
Vraj rezidenčné bývanie, za plotom celodenná hustá premávka deň-noc, od mestských pomerov vzdialené na hony.
Takýto byt si tu môže kúpiť iba mimomestský, neznalý pomerov.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Menofer
marjankaj
Menofer
pravdepodobne skoncila u psychiatra Chocholuska
Čo ste sa tam stretli?
keby sme sa stretli vynechal by som pravdepodobne. urcite tam lezi s tebou
Ona nie je môj typ. Ale tebe zrejme uviazla v pamäti. Síce máš trochu divný vkus, ale mňa do toho nič.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Menofer
zaujima ma jej odstupne, keby som dal vypoved ja, nedostanem nic
Keď si sprostý. Mal si odísť na dohodu.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

[QUOTE="korela"][QUOTE="bjuty smis"]
korela
bjuty smis
korela
Novodobé kolónie s bungalovmi po Slovensku. Božské výhľady, "zaručené súkromie", znižovanie kvality bývania.
Čiernosivý mor.


Nejakou šťastnou náhodou som v paneláku nikdy nebývala, ale určite by mi to neprekážalo.
.
to mi je z tvojho príspevku úplne jasné.. .)
Vieš, čo ti môže byť úplne jasné?

Viem, čo obnáša život v paneláku. Niekedy panelák zabezpečuje oveľa lepšie bývanie, ako by si človek myslel. Výber bytu závisí od mnohých okolností. Ani individuálne bývanie nemusí človeku zabezpečiť vysnívaný komfort.
viem...
že si síce v paneláku nikdy nebývala, ale to ti nebráni mudrovať tu a poučovať mňa, čo som v nich prežil 40 rokov.....
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
pavol54
BXLmiami
korela
Novodobé kolónie s bungalovmi po Slovensku. Božské výhľady, "zaručené súkromie", znižovanie kvality bývania.
Čiernosivý mor.

Hlavne tretia a štvrtá snímka v poradí.
https://www.facebook.com/marketplace...9441726326092/
Čo Ti vadí?Paneláky sú lepšie?
No uvidíme koľko zelene sa zničí na bývanie klasickej rodiny v bungalove pozemok 6 á (10 rodín 60 á) alebo v 10 poschodovej bytovke max 1,5 á (0,15 á na rodinu ) čo povie švédska gretka
K zeleni ...
Vykupujú sa pozemky v zastavaných častiach obcí alebo MČ dlhšie parcely, vybudujú vnútornú komunikáciu, nasekajú domy po celej dĺžke jedno či bungalovy alebo aj viacpodlažné, závisí od územného plánu. Samozrejme všetko v súlade so stavebným zákonom. Nikto neberie ohľad na to, ako sa v susedných pozemkoch zníži kvalita bývania, zníži cena nehnuteľnosti.

Netuším, ako im pri schvaľovaní vychádza zachovanie pomeru zelene a zastavaných plôch.
Obyvatelia týchto domov sa uspokoja možno aj s pol árom pred obývačkou. Inak sú celé pozemky doslova zabetónované.
Možno by zažili väčší komfort v byte s dostatočne veľkým balkónom, terasou. Jediná výhoda, že nebudú mať problém s parkovaním.

Ako to mení vzhľad zastavaného územia, to oficiálne nikoho nezaujíma.
Komu niet rady....
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
korela

Vykupujú sa pozemky v zastavaných častiach obcí alebo MČ dlhšie parcely, vybudujú vnútornú komunikáciu, nasekajú domy po celej dĺžke jedno či bungalovy alebo aj viacpodlažné, závisí od územného plánu.
Hm...a o akých lokalitách sa zmieňuješ ?

Žeby hlavne Blava, Nitra, Trnava.........a ich satelity ?

Ale inak súhlasím...určite by som nešiel do takéhoto "bývania"...kua, šak to je jak v záhradkarských lokalitách, kde sú chatky väčšie ako tie bungalovy...
Ani nehutor, šak košičania a spol. takú paseku na brehu priehrady v rybárskej a rekreačnej zóne narobili za posledné roky, jak keby tam ďalšie Košice na víkend šli vystavať. Brezy, smrky, kriaky (celoročný domov spústy zvierat a hmyzu) okolo chatísk vyrúbali, tuje nasadili, pramene, čo boli pre lesné zvieratá aj ľudí ku sebe do domov stiahli, miesto čvirikania vtákov, kosačky hučia, dobreže diaľnicu až ku chyži nechcú o bordeli ani nevravím.
. A miesto vesiel na člnky čo najsilnejšie motory si ukvakajú, šak, čo, nech si ich aj ryby užijú.

Buksa plná, hlavy prázdne, hlavne, že sa sebepodobným ukáže, jak vie zatopiť do elektrického kozuba.
Čistá degenerácia
Naposledy upravil bettylou : 24.10.19 at 21:59 Dôvod: dopl.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bettylou
buchač
korela

Vykupujú sa pozemky v zastavaných častiach obcí alebo MČ dlhšie parcely, vybudujú vnútornú komunikáciu, nasekajú domy po celej dĺžke jedno či bungalovy alebo aj viacpodlažné, závisí od územného plánu.
Hm...a o akých lokalitách sa zmieňuješ ?

Žeby hlavne Blava, Nitra, Trnava.........a ich satelity ?

Ale inak súhlasím...určite by som nešiel do takéhoto "bývania"...kua, šak to je jak v záhradkarských lokalitách, kde sú chatky väčšie ako tie bungalovy...
Ani nehutor, šak košičania a spol. takú paseku na brehu priehrady v rybárskej a rekreačnej zóne narobili za posledné roky, jak keby tam ďalšie Košice na víkend šli vystavať. Brezy, smrky, kriaky (celoročný domov spústy zvierat a hmyzu) okolo chatísk vyrúbali, tuje nasadili, pramene, čo boli pre lesné zvieratá aj ľudí ku sebe do domov stiahli, miesto čvirikania vtákov, kosačky hučia, dobreže diaľnicu až ku chyži nechcú o bordeli ani nevravím.
. A miesto vesiel na člnky čo najsilnejšie motory si ukvakajú, šak, čo, nech si ich aj ryby užijú.

Buksa plná, hlavy prázdne, hlavne, že sa sebepodobným ukáže, jak vie zatopiť do elektrického kozuba.
Čistá degenerácia
Obyčajné jazero po ťažbe štrku cca 45 - 50 ročné, sú dve vedľa seba. Hlboké a čisté. Dnes sa človek ešte niekde k brehu dostane, obsadzuje sa všetko. Dunajská Lužná - Nové Košariská.
https://www.google.com/maps/place/No...5!4d17.2733522
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo


A taktiež potešil pravdivý status k tomu úchylákovi v ženských šatách a strapatými vlasmi v EP!
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

To,že neschválili migrantom priamu leteckú linku do EU je fajn a to by mali naši poslanci robiť-väčšina nerobí.Ale starať sa do iného a napadnúť jeho obliekanie a štýl života je nepatričné a uplne zbytočne sa Uhrík diskvalifikuje.To nie je jeho vec,nech si každý žije a vyzerá ako chce.Treba robiť to čo je dôležité,čiže hlasovať za stráženie hraníc a proti živelnej migrácii.
3 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Aj za Bergom-at...uz obsadili take jazero slovaci....dalsie sa rype vedla...
Mozno aj za Studenym...sa rozpreda
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami, ešte čakám kedy bude zverejnené menovité hlasovanie, lebo zatiaľ nie je a myslím si, že zo SR jedine oni dvaja takto hlasovali.
Keďže poslanec je funkcia verejná a reprezentatívna, nemali by ju vykonávať psychicky chorí ľudia. Ak si dá niekto zmeniť pohlavie, podľa môjho súkromného názoru je chorý a namiesto zmeny pohlavia sa mal radšej zastreliť, alebo si žiť svoj súkromný život, do ktorého by sa mu nikto nestaral.
Doma, nech si robí každý čo chce. Ak je ale vo verejnej funkcii a berie za to plat, na ktorý sa mu skladajú občania, musí počítať aj s tým, že bude pod drobnohľadom a bude kritizovaný za všetko možné.
Okrem toho je to normálny chlap s chlapskou tvárou, črtami a strapatými vlasmi. Na ženu sa aspoň mne nepodobá ani zďaleka.
PS: Tebe možno neprekážajú transvestiti v parlamente, niektorým áno.
Naposledy upravil Nandrolon : 25.10.19 at 12:11
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No v tejto časti s Tebou nesúhlasím,zodpovedá sa Belgičanom,nie nám a treba to rešpektovať.Nikto si nevyberá ako sa narodí.Mne vadí skôr ked sa tlačia dopredu a upozornujú a teda fest mi vadí,že mám pride dotovať z daní.Uhrík sa zbytočne do tohoto naváža,navážať sa má hlavne do otvorených hraníc,za to je prevažne platený.A ano,rada by som videla kto ako hlasuje.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zodpovedá sa v prvom rade Belgičanom. Ale keďže zákony EÚ platia aj u nás, tak my ju môžeme slobodne kritizovať a vyjadrovať na ňu názor.
Človek si nevyberá ako sa narodí. Ale narodiť sa môže iba ako muž a žena. I keď niektorí si myslia, že je niečo aj medzi tým :-) On/ona sa narodila ako muž a mužom aj zomrie.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať