Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo. Dúfam, že zima už začína https://mykysuce.sme.sk/c/22256561/z...-d3-snezi.html
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

korela
buchač
kukučka
Načo tomu venuješ toľko času? Nevidela som ani jednu časť a som tu. Pusť si radšej Teóriu veľkého tresku, aspoň sa zasmeješ.
Pozerám akurát teraz...

Vieš, ide o to, že sa pozastavujem nad tou skutočnosťou, že v tých televíziách si robia z ľudí blbcov.
Dnes som akurát čítal blog... https://miramar.blog.pravda.sk/2019/...rickeho-hnoja/
Snáď by som autora ešte doplnil, že mi neskutočne lezie na nervy to vysielanie v hlavnom večernom čase animovaných filmov, rozprávok...a dopoludnia dajú krváky.

Ja tie Farmy, Talenty, atď veru nepozerám a ani nepočúvam...svoje zdravie si chránim.
Takže radšej kuknem niečo na českých staniciach alebo si pustím hudobný kanál...
Podľa mňa ide o vedomú a cielenú záležitosť, rovnako ako je to so školstvom, zdravotníctvom.
Raz sa u Sajfu v TV relácii o reklamných videách vyjadril programový riaditeľ JOJ, že čím blbší titul večer nahodia, tým väčšia sledovanosť, ešte sa na tom bavil, pretože upravovali názvy filmov.
Akú kariéru robí https://www.mediahub.sk/byvaly-riadi...-tv-barrandov/.
.
Ja som sa oslobodila od ponuky všetkých, vrátane spravodajstva ..., prečo pozerať?
Už tie názvy ako Kredenc, Cuky Luky, Hrobári, De Lukse ...
Tento rok pozerám talent, aj polovicu minulého roka, aj zahraničné si letmo pozriem, nájdu sa tam kvalitné čísla. To je aspoň o reálnom živote.
Ja už na SK nič nepozerám a ked náhodou prepnem tak na mňa vždy vyskočí Kočner.Novinárom en block v tejto dobe mimovládkovej a novinárskej šiblo.Prešla som na Čechov,tam aspon o Kočnerovi začujem len občas.Ešte detektívky popozerať,aj to len niektoré.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Ja už na SK nič nepozerám a ked náhodou prepnem tak na mňa vždy vyskočí Kočner.Novinárom en block v tejto dobe mimovládkovej a novinárskej šiblo.
Never všetkému, čo sa dozvedáš z telky, z novín...vlastne sa nedá veriť ničomu.
Nie iba o Kočnerovi.....ale aj o Kuciakovi a aj o Kušnírovej....veru tak, aj o Kušnírovej a to možno viac, ako o Kuciakovi.

Že si novinári nie raz prispôsobujú, ba dokonca vymýšľajú zákony, tak to je už ale sila...a to sa veru deje.
Že nepoznajú problematiku, neovládajú terminus - technikus ? To sa ešte ako tak dá zvládnuť...jeden sa dokonca aj pobaví nad ich hlúposťou.

P.S.:
...ešte aj Iľko zavádza...
Naposledy upravil buchač : 11.11.19 at 09:08
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
korela
buchač
kukučka
Načo tomu venuješ toľko času? Nevidela som ani jednu časť a som tu. Pusť si radšej Teóriu veľkého tresku, aspoň sa zasmeješ.
Pozerám akurát teraz...

Vieš, ide o to, že sa pozastavujem nad tou skutočnosťou, že v tých televíziách si robia z ľudí blbcov.
Dnes som akurát čítal blog... https://miramar.blog.pravda.sk/2019/...rickeho-hnoja/
Snáď by som autora ešte doplnil, že mi neskutočne lezie na nervy to vysielanie v hlavnom večernom čase animovaných filmov, rozprávok...a dopoludnia dajú krváky.

Ja tie Farmy, Talenty, atď veru nepozerám a ani nepočúvam...svoje zdravie si chránim.
Takže radšej kuknem niečo na českých staniciach alebo si pustím hudobný kanál...
Podľa mňa ide o vedomú a cielenú záležitosť, rovnako ako je to so školstvom, zdravotníctvom.
Raz sa u Sajfu v TV relácii o reklamných videách vyjadril programový riaditeľ JOJ, že čím blbší titul večer nahodia, tým väčšia sledovanosť, ešte sa na tom bavil, pretože upravovali názvy filmov.
Akú kariéru robí https://www.mediahub.sk/byvaly-riadi...-tv-barrandov/.
.
Ja som sa oslobodila od ponuky všetkých, vrátane spravodajstva ..., prečo pozerať?
Už tie názvy ako Kredenc, Cuky Luky, Hrobári, De Lukse ...
Tento rok pozerám talent, aj polovicu minulého roka, aj zahraničné si letmo pozriem, nájdu sa tam kvalitné čísla. To je aspoň o reálnom živote.
Ja už na SK nič nepozerám a ked náhodou prepnem tak na mňa vždy vyskočí Kočner.Novinárom en block v tejto dobe mimovládkovej a novinárskej šiblo.Prešla som na Čechov,tam aspon o Kočnerovi začujem len občas.Ešte detektívky popozerať,aj to len niektoré.
Mne už asi 2 roky ide iba TA3, STV1, STV2 a česká regionálna televízia.
Sem-tam pozriem TA3 a seriály a filmy si sťahujem na USB a pozerám.
Takto mi to vyhovuje a mám oveľa viac času.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
TA3, STV1, STV2 - jedno lepšie ako druhé...

Dnes ráno som pozeral na STV reprízu správy...dávali akurát šot ohľadom výročia nežnej revolúcie.
Teda ja neviem, ale verejnoprávna televízia by mala byť objektívna a nie účelová. Tie všeliaké kydy, čo sa nemohlo za socíku, tak to si mohli nechať pre seba.

Dorazil ma riaditeľ evanjelického gymplu z Prešova...že jak vyplakával, čo a koľko je potrebné investovať do rekonštrukcií budov ?????
Kuwa ... to akože štát má investovať do cirkevnej školy ? Do školy, kde sa mimochodom platí školné ???
Riaditeľ plakal aj o nedostatku učiteľov, lebo " ako vieme, učitelia sú slabo platení "...
Kuwa...a čo bráni zriaďovateľovi - cirkvi v tom zvýšení platov ???

TA3 ani len neriešim...Kmotríkovi sa dá veriť ? Šak to obdoba Kočnera...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Na TA3 pozerám sem-tam správy a diskusné relácie, na STV ten vedomostný kvíz. Viacmenej iba počas jedla.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
TA3, STV1, STV2 - jedno lepšie ako druhé...

Dnes ráno som pozeral na STV reprízu správy...dávali akurát šot ohľadom výročia nežnej revolúcie.
Teda ja neviem, ale verejnoprávna televízia by mala byť objektívna a nie účelová. Tie všeliaké kydy, čo sa nemohlo za socíku, tak to si mohli nechať pre seba.

Dorazil ma riaditeľ evanjelického gymplu z Prešova...že jak vyplakával, čo a koľko je potrebné investovať do rekonštrukcií budov ?????
Kuwa ... to akože štát má investovať do cirkevnej školy ? Do školy, kde sa mimochodom platí školné ???
Riaditeľ plakal aj o nedostatku učiteľov, lebo " ako vieme, učitelia sú slabo platení "...
Kuwa...a čo bráni zriaďovateľovi - cirkvi v tom zvýšení platov ???

TA3 ani len neriešim...Kmotríkovi sa dá veriť ? Šak to obdoba Kočnera...
Aj tieto a iné súkromné školy majú zo zákona nárok na peniaze od štátu, pretože rodičia týchto žiakov tiež odvádzajú dane.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Aj tieto a iné súkromné školy majú zo zákona nárok na peniaze od štátu, pretože rodičia týchto žiakov tiež odvádzajú dane.
Rodičia a dane ?
Tak si čítni, aký je rozdiel medzi platením daní za nehnuteľnosť.
Cirkev neplatí...a súkromné školy hej....a to sú solídne peniaze.

Odluka štátu od cirkvi a bolo by vymaľované.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

My sa odluky nedožijeme, nevyhovuje ani jednej, ani druhej strane.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
TA3, STV1, STV2 - jedno lepšie ako druhé...

Dnes ráno som pozeral na STV reprízu správy...dávali akurát šot ohľadom výročia nežnej revolúcie.
Teda ja neviem, ale verejnoprávna televízia by mala byť objektívna a nie účelová. Tie všeliaké kydy, čo sa nemohlo za socíku, tak to si mohli nechať pre seba.

Dorazil ma riaditeľ evanjelického gymplu z Prešova...že jak vyplakával, čo a koľko je potrebné investovať do rekonštrukcií budov ?????
Kuwa ... to akože štát má investovať do cirkevnej školy ? Do školy, kde sa mimochodom platí školné ???
Riaditeľ plakal aj o nedostatku učiteľov, lebo " ako vieme, učitelia sú slabo platení "...
Kuwa...a čo bráni zriaďovateľovi - cirkvi v tom zvýšení platov ???

TA3 ani len neriešim...Kmotríkovi sa dá veriť ? Šak to obdoba Kočnera...
Vies potvrdit tuto informaciu o tejto skole, co tvrdis?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ďaleko horšie vyplakával Bugy o maď. školstve v politických reláciách aj na STV, to sa tam nenašiel v redakcii nikto, kto by sa na reláciu pripravil a urobil si dopredu rozbor základ. škôl s ich vyuč. jazykom? Otázka dvoch listov na Min. školstva a tiež kultúry, alebo skočiť sa opýtať a urobiť krátky rozhovor.
Keď to najviac eskalovalo, taký luxus ako mala jedna ich škola, ktovie koľko ich bolo ďalších, verím, že žiadna iná slov. škola ho nemala. Aby roky bolo v triedach od 2 do 7 až 8 detí s plným počtom vyučujúcich! Slovenské školy na severe sa pritom zatvárali, alebo jednotriedky.

Načo tie relácie sledovať?

K info som prišla náhodne, ako dnes pre istotu pri hľadaní tojás https://felvidek.ma/2019/11/mindent-vissza/
https://felvidek.ma/2019/11/a-moment...s-munkalkodik/
https://felvidek.ma/2019/11/az-mkp-m...ztette-bugart/
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Vies potvrdit tuto informaciu o tejto skole, co tvrdis?
Ja ? Samozrejme, že hej !!!
Keby som nevedel, tak to nenapíšem...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
Vies potvrdit tuto informaciu o tejto skole, co tvrdis?
Ja ? Samozrejme, že hej !!!
Keby som nevedel, tak to nenapíšem...
Tak zverejni lebo ja mám teda úplne iné vedomosti o školnom na tejto škole
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Tak zverejni lebo ja mám teda úplne iné vedomosti o školnom na tejto škole
Hej, ja viem...tvoje dieťa/deti chodia do danej školy.

Šak TY zverejni tie svoje (iné) vedomosti.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
novakarosa
- a ešte aj NECHCE dať príspevok
Dig šun more...si prečítaj, koľko lóve investoval štát do budovy...na vtedajšiu menu to boli teda fakt solídne investície.
https://esspo.sk/budova-noveho-kolegia.html
Len nejak nevidno v texte, že koľko prispela cirkev.

Citujem :

Nakoľko budova bývalého kolegiálneho gymnázia NEMOHLA BYŤ predmetom reštitúcie, nepodarilo sa evanjelickej cirkvi jej opätovné získanie. Budova sa stala majetkom Filozofickej fakulty Prešovskej univerzity, ktorá časť priestorov prenechala pre obnovené kolegiálne evanjelické gymnázium.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
korela
Aj tieto a iné súkromné školy majú zo zákona nárok na peniaze od štátu, pretože rodičia týchto žiakov tiež odvádzajú dane.
Rodičia a dane ?
Tak si čítni, aký je rozdiel medzi platením daní za nehnuteľnosť.
Cirkev neplatí...a súkromné školy hej....a to sú solídne peniaze.

Odluka štátu od cirkvi a bolo by vymaľované.
ale keby bola odluka politických strán od štátu to by bolo peňazí veď politici aj tak kradnú ako keby neboli financované tie ich politické sro -čky(rozumej strany) štátom. Sudcovia a polícia to isté, len sa prevalilo niekoľko už neudržateľných káuz tak si našli vinníci ale všetky pofidérne vyšetrené trestné činy a pofidérne rozsudky smrdia korupciou na míle.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
novakarosa
Ty budeš nejaký východniar ,
Ty budeš nejaký západnááár....u týchto ja logyku nenajdeš.

Choď si urobiť radšej pár nových nickov...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
alaya1
Tak zverejni lebo ja mám teda úplne iné vedomosti o školnom na tejto škole
Hej, ja viem...tvoje dieťa/deti chodia do danej školy.

Šak TY zverejni tie svoje (iné) vedomosti.
Aké moje iné vedomosti. Ja som nič netvrdila, len som sa ťa opýtala, že keď niečo tvrdíš,
tak to dokazuj, lebo inak sú to len tvoje internetové drísty nič viac
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
novakarosa
- a ešte aj NECHCE dať príspevok
Dig šun more...si prečítaj, koľko lóve investoval štát do budovy...na vtedajšiu menu to boli teda fakt solídne investície.
https://esspo.sk/budova-noveho-kolegia.html
Len nejak nevidno v texte, že koľko prispela cirkev.

Citujem :

Nakoľko budova bývalého kolegiálneho gymnázia NEMOHLA BYŤ predmetom reštitúcie, nepodarilo sa evanjelickej cirkvi jej opätovné získanie. Budova sa stala majetkom Filozofickej fakulty Prešovskej univerzity, ktorá časť priestorov prenechala pre obnovené kolegiálne evanjelické gymnázium.
62000 korún - na pozemok.... o ostatné žiadali štát. Celkovo dostali 428261 korún (v tedajšej mene to bola obrovská suma). Cirkev len dala projekt a požiadavky.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať