Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

akramilka
bettylou
akramilka
Nandrolon
Potešila ma včerajšia návšteva vo www.farmamarket.sk
Môžem len odporučiť. Takú domácu klobásu bez červenej papriky som naposledy jedol ako štvrták na základnej, keď sme chodili k rodine na lazy na zabíjačku.
Klobása bez papriky sa volá saláma
alebo takéto domáce


Vyzerá, že má pigmentové škvrny !
To robia tie pomleté psy v nej :-)))
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pomaly bude najnebezpečnejšia časť dňa cesta do práce.Jeden ****na bicykli a jeden ešte väčší****na kolobežke.Odzadu,potichu,tesne vedľa-asi sa budem musieť začať brániť
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Pomaly bude najnebezpečnejšia časť dňa cesta do práce.Jeden ****na bicykli a jeden ešte väčší****na kolobežke.Odzadu,potichu,tesne vedľa-asi sa budem musieť začať brániť
Čo si otvorila dvere a trochu ich seklo v páse, či?
:-)
Či si išla peši?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Chodím peši zo zásady,prechádzka ráno je skvelá,človek si vyčistí hlavu.Ale tí debilkovia čo si mýlia chodník s autostrádou ma čím dalej tým viac -ani nie rozčuľujú,ale zľaknú.Nečakáš na chodníku že odzadu popri Tebe švihne niekto v 30 km rýchlosti.Keby si aspon na tie svoje cárachy dali nejaké hrkálky nech ich počujem.
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Chodím peši zo zásady,prechádzka ráno je skvelá,človek si vyčistí hlavu.Ale tí debilkovia čo si mýlia chodník s autostrádou ma čím dalej tým viac -ani nie rozčuľujú,ale zľaknú.Nečakáš na chodníku že odzadu popri Tebe švihne niekto v 30 km rýchlosti.Keby si aspon na tie svoje cárachy dali nejaké hrkálky nech ich počujem.
To museli byť dobrí idioti, keďže chodci bežne ľubovoľne vybočujú zo svojej dráhy. Ak sa raz vyvalia, už budú chodiť pomalšie.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

To na kolobežke bolo také stredoškolské decko-ktovie či si rodičia uvedomujú,že ak príde k úrazu,platia moju liečbu zdravotke ako ked je dopravná nehoda.Mali by si poistiť deti na zodpovednosť za škodu.Pričom ja som poistená na úraz a PN,takže aj poisťovni čo bude platiť škodu mne.Rodičia by si to mali uvedomiť,lebo budú mať malér.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pri úraze okamžite volať 158.
Ja som si zase jednak kvôli srbom a ukrajincom, ktorí ma cez dedinu križujú v starých mrdkách 80, kvôli hlupákom na bicykloch idúcich z kopca v strede cesty do neprehľadnej zatáčky a kvôli arogantným deťom čo hrajú v dresoch futbal na ceste a autá musia dávať pozor na ne, minulý týždeň montoval kameru do auta.
Aby som nedopadol tak, že som to dieťa úmyselne nabral ja na kapotu.
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Nic ti platit nebudu, pretoze decko odfrci prec.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

vicktor
Nic ti platit nebudu, pretoze decko odfrci prec.
Na polámanej kolobežke ťažko :-)))))))
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

vicktor
Nic ti platit nebudu, pretoze decko odfrci prec.
Predsa som nepovedala že mne.Zdravotná poisťovňa a Allianz bude chcieť svoje peniaze.No mobil s fotákom mám a použila som ho aj dnes na toho tučného vykuka na kolobežke.
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Mne sa toto nestalo ani nestane. Hodinky uz nenosim. Teda na ruke. Mam vreckove. Teda mobil.
https://www.novinky.cz/koktejl/clane...article-detail
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Bxl...toto su najbezohladnejsie stvorenia...vrr...tam kde chodim behat mini hradza pri malom dunaji....je ich haba-hej....keby mohli zrazia ma...a to ja nebezim hlucha-nemam hudbu v uchu...
Po chodniku...to ani nekomentujem...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Krasne hodziny....len kolko je hodin...som nezistila
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
To na kolobežke bolo také stredoškolské decko-ktovie či si rodičia uvedomujú,že ak príde k úrazu,platia moju liečbu zdravotke ....
Čo decko...ale keď si to šinie po chodníku dospelý jedinec, to je už iná káva.
Ako onehdá jeden...šiel po chodníku na biku, pričom súbežne je cesta a pritom na druhej strane baráku je cyklotrasa. Ale ja som ho zaregistroval a keďže som oný (že hovado), nuž som mu v tej poslednej chvíli vstúpil do jazdnej dráhy...hehehe, že jak intenzívne musel ísť na brzdy, lebo inak by sa rozbil o zaparkované auto a aj auto.
Následne si pustil ústa na špacír...nuž som mu vysvetlil, že chodník je odvodený od slova chodiť a nie bicyklovať.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tiež chodím po chodníkoch, ale ak sú výlučne prázdne, prípadne na 20-tich metroch 1-2 ľudia. Idem ale rýchlosťou chôdze, častokrát za nimi ak idú vedľa seba. Zvonček nemám a volať na nich nebudem, keďže oni sú tam "doma".
Ináč páči sa mi, že v ČR sú na 90% chodníky a cyklochodníky jedno a to isté.
Sú oveľa širšie ako chodníky u nás.
Taktiež v rakúsku je častokrát chodník a cyklochodník spojený.
Na cyklochodníku ale nemám problém "zarevať" brzdami ak idú vedľa seba štyria chodci a zaberú obidva cyklopruhy.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Nandrolon
Tiež chodím po chodníkoch,
A čo si myslíš, že ja po chodníkoch plávam alebo čo?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Som sa nasmial, díky!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Tiež chodím po chodníkoch, ale ak sú výlučne prázdne, prípadne na 20-tich metroch 1-2 ľudia.
Na tých lazoch je to predsa jedno...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
............................Ináč páči sa mi, že v ČR sú na 90% chodníky a cyklochodníky jedno a to isté.
Sú oveľa širšie ako chodníky u nás......................
V PO tiež to mali tak riešené - cyklochodník súčasťou chodníka.... a často sa tam zrážali..... teraz to už majú inak riešené. Cyklochodník pekne oddelený. A aby sa neplietli, tak sú JEDNOSMERNÉ. Tak ako jazdia vozidlá (smerovanie), tak sú smerované i cyklochodníky.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Moja skusenost je taka, ze sandalaci su ovela ohladuplnejsi a aj ochotnejsi ako nasi.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať