Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
143nora
buchač
Nandrolon
Zdá sa mi, že ten sklon je moc "natupo" - - ako keď sa ráno pozerám do zrkadla
Pravdu sa dozvieš ... video lepšie ukáže ako obkecávanie.

Mám ten prípravok, takže viem, o čom hovorím. Sú k dispo 4 kamene o rôznej zrnitosti...postupuje sa od najmenšej po najväčšiu, tá doladí do parádnej ostrosti.

Aj ja si myslím :



Čím väčšie zrno , tým väčšia ostrosť
Prečo potom je oslička na kosu hladký kameň?
ktorá jak...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
Na čas vo videu 0:20 by som tiež upozornil.
Nie je na tej pohovke náhodou matka ???
netuším, také neviem ani 10sec pozerať
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Vo včerajšej spomínanej relácií, ste mali, ako hosťa p. Mihála, a na titulke jeho predstavenia na obrazovke svietilo – p. Mihál (nezaradený, podpredseda PS/SPOLU) ! Čo tento pán tam hľadal, na akom základe ste ho pozvali, koho reprezentuje v súčasnosti v NR SR ?! Veď je to rotujúci „politik“, ktorý rotuje medzi politickými stranami, tak ako to jemu vyhovuje, a nedokáže sa presadiť v rámci jednej politickej strany, tak aby tam mal trvalé postavenie, ale ako náhle zistí, že terajšia jeho strana sa v preferenciách potápa, a nie je nádej sa dostať na jej kandidátke do NR SR, tak jednoducho odíde tam, kde to cez mediálne masírovanie mozgov voličov, predsa len môže vyjsť, a to je nielen zbabelé voči voličom jeho predošlej strany, ale aj nesmierne úbohé, neviem sa stotožniť a pochopiť voličov, ktorí takýchto rotujúcich „politikov“ dokážu ešte stále voliť a za úplne inú „marketingovú“ politickú stranu !

https://ferro.blog.pravda.sk/2019/09...robil-p-mihal/
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
"rotuje medzi politickými stranami, tak ako to jemu vyhovuje" - resp. kam ho vietor zaveje
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Prešla som noviny-človek sa musí len smiať.Tak celý čas bojujú s Ficom a pol roka pred voľbami sa do radu položia.Sulík predloží svoju kandidátku,Galko svoju,no už ich vidím.Matovič s Hlinom-absolutne nekompatibilné.A Trubanove videá nekomentujem.Kiska ide do volieb cez operáciu sdca-super predvolebná kampaň....aj ked je pre mňa nevoliteľný aj tak.Príliš veľa nevysvetlených vecí.Na druhej strane Smer sa dokázal nerozhádať,sú mudrejší ako vyzerali.Zase zostanem pri svojom-nemám koho voliť.
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

"Kolotočarov" je viacej....
Politika ciste zufalstvo....
Ako musel exhlava statu v palaci trpiet....ked ho nahodou niekde zacujem,ze konecne moze trepat tie predvolebne sračky....
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Slovák sa sťažuje na poškodenie trávy v záhradke postrekom ktorý sa vykonával 50 m od miesta poškodenia
Je rozdiel sa sťažovať na to, že niekto chémiou (hoci i 50m ďaleko) poškodzuje tvoju trávu a sťažovať sa na tvory, ktoré sú v prírode súčasťou a je to ich prirodzený prejav.
Ale tí žabožrúti sa sťažujú na prírodu (to im vadí), ale že v Paríži smrdia, trúbia autá 24 hodín denne - to im nevadí.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kua - ďalšia strana sa rodí..... tých strán na Slovensku je ako nas*atých....


A ďalšia správička: mastný vlas ide na operáciu.... obyčajný občan musí často čakať a čakať (a niekedy už len na smrť), lebo nie sú peniaze, nie je darca, nie je v poradí, nie je "vážny" prípad.......
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

už napĺňa sľuby

6 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
KoxXxo
už napĺňa sľuby
Si zabil....
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zabudol dokončiť vetu, že za peniaze. Moja tohtoročná skúsenosť.
.
Penťáci zrušili v mojej poliklinike ambulanciu praktického lekára, nechali si pacientov výlučne z veľmi blízkeho okolia, mini rajón, aby sa "obhájili". Zbytok mohol ostať, avšak za ročný príplatok. Keď kupovali túto polikliniku tak s tým, že pôvodní pacienti budú dobiehajúci bez platenia.
Neišlo v našom prípade o žiadne mimoriadne služby, ale úplne štandardné, osobne mi vyhovovalo, že čakárne neboli nikdy natrieskané, kapacitne boli priestory navrhnuté veľkoryso, pretože v prípade havárie by behom krátkeho času bola z polikliniky funkčná nemocnica.

Aj bežný pacient si všimol, že si tam skoro všetci chronici chodili predpisovať iba lieky, občas nejaké vyšetrenie + preventívky. Drvivá väčšina pacientov bola podnikových, dnes už dôchodcov, takže s nimi spravili krátky proces.
Osobne mi je to ľúto, pretože za 20 r. lekári poznali pacientov a naopak. Vo vyššom veku si hľadať nových lekárov nie je nič príjemné.

V závere pred skončením termínu vyšpičkovali situáciu tak, že zastupujúca lekárka mala "obslúžiť" za dve hodiny 80 pacientov. To boli pritom scény na oboch stranách ...
Ľudia odchádzali potom odtiaľ aj dobrovoľne, proste riadny hnus, žiadne škrupule.
Ústava, garancie?
Prečo sa o všetkom podobnom v spoločnosti konečne nezačne hovoriť otvorene?
.
Preto keď vidím, ako sa napr. v Michalovciach niekto teší z novej nemocnice, tak si vravím, veď počkajte pár rokov, čo bude. Bodaj by to pacienti nezažili.
Budeme platiť ako murovatí všade a za všetko.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

BXLmiami
Prešla som noviny-človek sa musí len smiať.Tak celý čas bojujú s Ficom a pol roka pred voľbami sa do radu položia.Sulík predloží svoju kandidátku,Galko svoju,no už ich vidím.Matovič s Hlinom-absolutne nekompatibilné.A Trubanove videá nekomentujem.Kiska ide do volieb cez operáciu sdca-super predvolebná kampaň....aj ked je pre mňa nevoliteľný aj tak.Príliš veľa nevysvetlených vecí.Na druhej strane Smer sa dokázal nerozhádať,sú mudrejší ako vyzerali.Zase zostanem pri svojom-nemám koho voliť.
Viac-menej svojim volebným programom nemusia venovať veľa pozornosti, aj tak si urobia neskôr čo chcú, voličskú základňu majú istú, pôjde o dve skupiny obyvateľstva, rovnako ako pri prez. voľbách, nehovoriac o vplyve inom.
Vo svojej kampani hovorila otvorene, čo urobí, ak nebude spokojná s výsledkom parl. volieb.
Niekedy sa začínam cítiť ako v monarchii.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Toto je nad moje chápanie. SHMÚ vydá výstrahy pre obyvateľstvo podľa stupňov, a učitelia do tohto počasia vypustia žiakov von.
"Silný vietor v pondelok spôsobil pád stromu aj v areáli materskej školy na Námestí SNP v Detve. Deti sa pritom na mieste hrali iba štvrťhodinu predtým. Informuje o tom internetová stránka mesta. Poškodená je aj detvianska poliklinika."

Detto nešťastie v Nitre. "Na prechádzke bolo v tom čase osem detí zo Základnej školy Topoľová."
.
Z domu výchova, vo veternom počasí sa vyhýbať Starému Mestu kdekoľvek v republike pre padajúce kvetináče, v zime padajúcemu snehu zo striech, pri obmäku cencúľom.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
BXLmiami
Prešla som noviny-človek sa musí len smiať.Tak celý čas bojujú s Ficom a pol roka pred voľbami sa do radu položia.Sulík predloží svoju kandidátku,Galko svoju,no už ich vidím.Matovič s Hlinom-absolutne nekompatibilné.A Trubanove videá nekomentujem.Kiska ide do volieb cez operáciu sdca-super predvolebná kampaň....aj ked je pre mňa nevoliteľný aj tak.Príliš veľa nevysvetlených vecí.Na druhej strane Smer sa dokázal nerozhádať,sú mudrejší ako vyzerali.Zase zostanem pri svojom-nemám koho voliť.
Viac-menej svojim volebným programom nemusia venovať veľa pozornosti, aj tak si urobia neskôr čo chcú, voličskú základňu majú istú, pôjde o dve skupiny obyvateľstva, rovnako ako pri prez. voľbách, nehovoriac o vplyve inom.
Vo svojej kampani hovorila otvorene, čo urobí, ak nebude spokojná s výsledkom parl. volieb.
Niekedy sa začínam cítiť ako v monarchii.
Asi príde na Trubanove slová niektoré kategórie by nemali voliť (tak ich osprostia že výsledku budú podľa plánu - teda budú voliť ako nesvojprávni)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
..................
.
Preto keď vidím, ako sa napr. v Michalovciach niekto teší z novej nemocnice, tak si vravím, veď počkajte pár rokov, čo bude. Bodaj by to pacienti nezažili.
Budeme platiť ako murovatí všade a za všetko.
Veď už čakáme, čakáme....... od netrpezlivosti sa trasieme
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
korela
BXLmiami
Prešla som noviny-človek sa musí len smiať.Tak celý čas bojujú s Ficom a pol roka pred voľbami sa do radu položia.Sulík predloží svoju kandidátku,Galko svoju,no už ich vidím.Matovič s Hlinom-absolutne nekompatibilné.A Trubanove videá nekomentujem.Kiska ide do volieb cez operáciu sdca-super predvolebná kampaň....aj ked je pre mňa nevoliteľný aj tak.Príliš veľa nevysvetlených vecí.Na druhej strane Smer sa dokázal nerozhádať,sú mudrejší ako vyzerali.Zase zostanem pri svojom-nemám koho voliť.
Viac-menej svojim volebným programom nemusia venovať veľa pozornosti, aj tak si urobia neskôr čo chcú, voličskú základňu majú istú, pôjde o dve skupiny obyvateľstva, rovnako ako pri prez. voľbách, nehovoriac o vplyve inom.
Vo svojej kampani hovorila otvorene, čo urobí, ak nebude spokojná s výsledkom parl. volieb.
Niekedy sa začínam cítiť ako v monarchii.
Asi príde na Trubanove slová niektoré kategórie by nemali voliť (tak ich osprostia že výsledku budú podľa plánu - teda budú voliť ako nesvojprávni)
Ja som presvedčená, že keby neišla voliť ani jedna noha, tak nejaké volebné výsledky sa predsa zverejnia. :-)))
V každom prípade budú ľudia po týchto voľbách valiť oči.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54 Pozri príspevok
Asi príde na Trubanove slová niektoré kategórie by nemali voliť (tak ich osprostia že výsledku budú podľa plánu - teda budú voliť ako nesvojprávni)
Ak by trubanovci skutočne obmedzili kategórie, ktoré obmedziť chceli, tak ich výsledok vo voľbách by bol presne 0,18246522 % Nakoniec by ani sám Truban asi voliť nemohol
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
korela
..................
.
Preto keď vidím, ako sa napr. v Michalovciach niekto teší z novej nemocnice, tak si vravím, veď počkajte pár rokov, čo bude. Bodaj by to pacienti nezažili.
Budeme platiť ako murovatí všade a za všetko.
Veď už čakáme, čakáme....... od netrpezlivosti sa trasieme
treba si popravku dať a netriasť sa, vyčkaj husi ako času klas , kto nepije môže jogu, prípadne ranné cviko v parku

u nás už špitaľ davno zrušili, a co ostalo, tam dochtora net....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Celkom potešilo.
https://www.topky.sk/cl/100535/18275...ute-z-kontextu
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54 Pozri príspevok
Asi príde na Trubanove slová niektoré kategórie by nemali voliť (tak ich osprostia že výsledku budú podľa plánu - teda budú voliť ako nesvojprávni)
Ak by trubanovci skutočne obmedzili kategórie, ktoré obmedziť chceli, tak ich výsledok vo voľbách by bol presne 0,18246522 % Nakoniec by ani sám Truban asi voliť nemohol
Pre niekoho je účinná droga 5 g bieleho, pre niekoho čokoláda a ja som vždy počas skúškového mal abstinenciu, ale večer pred skúškou poriadny sex a o desiatej som bol v posteli asi to bola droga, lebo bez neho aj skúšky nedopadli na 1, či 2. Bol to taký podnetný rituál.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať