Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
buchač
Terezia13
to je život
Máš tam dve chyby. 8
Na začiatku vety sa píše veľké písmeno a na konci vety sa dáva bodka (prípadne iné znamienko...teda okrem materinského).
No, ten pravy " Sturovec" napomina. Pamatame, pamatame.
Stále a neustále pripomínam, že si nechápavá...a v tomto prípade nechápeš rozdiel medzi opravovaním pravopisu a tým, o čo v tom príspevku vlastne išlo.
Keď pozrieš na sledovanie príspevkov a na čo som vlastne reagoval, tak to by malo byť aj jasné...či ? ...a ani nevravím o použití náležitých smajlíkov.

Terézia to pochopila svojsky a aj náležite text upravila...

P.S.:
Chcela si si kopnúť ? ...ale aj my (ja) pamätáme tiež ....
Mám pripomenúť ???
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Katy a R
pali - napr som našla: cit
"Vzdušná vzdialenosť Sydney-Bratislava: 15921.4 km"
ospravedlňujem sa, ale táto vzdialenosť miest ma presne napadla tak som si hodil vzdialenosť Bratislava Sydney, vraj necelých 6000 km, ani som sa nezamýšľal nad tým ďalej následne som si túto informáciu preveril a zistil som že mi gúgl ukázal vzdialenosť v Sydney v Kanade. Ako ľahko je uveriť hlúpej informácii (pritom napr transisibírska magistrála je dlhšia)
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

kohútiky moje! a či nejaký ten pravopis stojí za hádku - figu borovú! nič nestojí za hádku ani dokazovanie si pravdy, čo tam po veľkých a malých písmenách, sme tu spolu, tešme sa tomu, pomôžme si, keď vieme a ostatné nie je dôležité!!!!!!!!! nič nie je dôležité, len náš pokoj
5 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

dávam sem príspevky práve preto, aby sme si uvedomili, že žijeme tu teraz a raz, žijeme tu teraz a spolu, neodsudzujme! neposudzujme! každý má svoje skúsenosti, z ktorých tu vychádza a chce radiť
a nuž aha hromada chýb! ale viem, že po každom "výkričníku! - koniec vety! má byť veľké písmeno............ale pre mňa to neplatí - to nech riešia školopovinní a úradníci, ja na dôchodku si robím vlastné pravidlá slovenského pravopisu - tak ako to cítim
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Za hádku pravopis síce nestojí, v diskusiách pripúšťam prítomnosť dyslexie, ale naša mama vravievala, že pravopis musíme vedieť aj o polnoci, keby nás zobudili.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

143nora
bettylou
misoft
BXLmiami
Nebudú to ambulancie čo majú bordel.NIKDY neviem na 100% čo preplatia a čo nie.
Môj názor.... celé zdravotníctvo je jeden veľký bordel. Jedni sa vyhovárajú na druhých, nechávajú si preplácať aj dvojito a keď sa pacient ozve a upozorní na chybu - tak VŽDY je na vine ten druhý.... ale prachy nevrátia....
xixi, nezabudnem, ked som bola na štúdiách vonku, a musela som byť zo slovenskej ZP odhlásená, prišla otcovi domov faktúra, za moju gynekologickú preventívnu prehliadku. Tak sa tam išiel opýtať, ako sa to pánovi doktorovi podarilo na diaľku 16000 km.
16 000 km ?

Jedine , že sa ti tam pozrel telepaticky
Či jedine je otázne. Nikdy nevieš, kto pri tebe stojí.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
bettylou
misoft
BXLmiami
Nebudú to ambulancie čo majú bordel.NIKDY neviem na 100% čo preplatia a čo nie.
Môj názor.... celé zdravotníctvo je jeden veľký bordel. Jedni sa vyhovárajú na druhých, nechávajú si preplácať aj dvojito a keď sa pacient ozve a upozorní na chybu - tak VŽDY je na vine ten druhý.... ale prachy nevrátia....
xixi, nezabudnem, ked som bola na štúdiách vonku, a musela som byť zo slovenskej ZP odhlásená, prišla otcovi domov faktúra, za moju gynekologickú preventívnu prehliadku. Tak sa tam išiel opýtať, ako sa to pánovi doktorovi podarilo na diaľku 16000 km.
a to bolo kde v Moskve cez New York? Lebo obvod zemegule je 20 000 aj nejaké drobné
šak ale letíš v nejakej výške či? a dotankovalo sa v malajzii v kuala lumpur, ... pravopis viem, vyťukávať som lenivá niekedy

http://vzdialenost.1km.net/au/sydney/at/vienna/
Naposledy upravil bettylou : 19.09.19 at 22:44
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Obvod zemegule je cca 40 tisic km a holub tam nedoleti za 228 hodin, ale nikdy, pretoze od hladu a vycerpania spadne do oceana a utopi sa.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo, konečne normálny europoslanec, narozdiel od análnych alpinistov, riťolízačov, chameleónov a posratých zbabelcov.
3 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

143nora
Nandrolon
Potešilo, konečne normálny europoslanec, narozdiel od análnych alpinistov, riťolízačov, chameleónov a posratých zbabelcov.
Ak je xenofób a malý nacista pre teba normálny , tak : škoda mlčať.
Pre mňa je najdôležitejšie, že povie narovinu tak, ako to je.
A keď toto povie aj homosexuálny transvestita, možno ich konečne začnem uznávať...
:-)))))))))))))))))))))))
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nevolila som ch,nebudem ich voliť,ale veci treba pomenovať pravým menom.A nie tlieskať odchádzajúcemu komisárovi ktorý má za sebou hlavne ničenie EU.Je veľmi smutné,že tieto veci nedokáže pomenovať niekto kto nie je nácek,len si to potichu myslí a zbabelo mlčí.
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Nevolila som ch,nebudem ich voliť,ale veci treba pomenovať pravým menom.A nie tlieskať odchádzajúcemu komisárovi ktorý má za sebou hlavne ničenie EU.Je veľmi smutné,že tieto veci nedokáže pomenovať niekto kto nie je nácek,len si to potichu myslí a zbabelo mlčí.
Čo si kto myslí je hovno platné, keď potom hlasujú tak ako hlasujú, lebo sú dosratí až za ušami...
Treba si nielen myslieť, ale aj povedať a hlavne podľa toho hlasovať. A takí sú iba tí fašisti, ktorých aj budem voliť.
3 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nemecko - aktivisti, Austrália - deti,...svetové stretnutie v USA za prítomnosti drbnutej (a zasranej švédky)...
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...ochranu-klimy/
https://domov.sme.sk/c/22216891/klim...slovensko.html

...ach jo...akurát tí, ktorí by to mali zvrátiť, tak na to serondia.
Taktiež sa to dotýka vo veľkej miere práve tých, čo sa zhromaždili na tých štrajkoch.
Naposledy upravil buchač : 20.09.19 at 12:56
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
vicktor
Obvod zemegule je cca 40 tisic km a holub tam nedoleti za 228 hodin, ale nikdy, pretoze od hladu a vycerpania spadne do oceana a utopi sa.
možno poletí kolo brehu
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
143nora
Nandrolon
Potešilo, konečne normálny europoslanec, narozdiel od análnych alpinistov, riťolízačov, chameleónov a posratých zbabelcov.
Ak je xenofób a malý nacista pre teba normálny , tak : škoda mlčať.
Pre teba je asi normálne toto

https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/ri...HEwTtlnaV4EUAU

alebo toto

0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Aj Macron otaca: https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...tom-velkorysy/
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
už sa ich chce zbaviť... šak aj talianom ich každú chvíľu na tajnáša nelegálne podstrkuje...

Ono jedna vec je predvolebná politika a vec druhá je skutočný stav..
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou
vicktor
Obvod zemegule je cca 40 tisic km a holub tam nedoleti za 228 hodin, ale nikdy, pretoze od hladu a vycerpania spadne do oceana a utopi sa.
možno poletí kolo brehu
Ale tam stretne možno priateľského jastraba, alebo nepriateľského poľovníka....
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
bettylou
vicktor
Obvod zemegule je cca 40 tisic km a holub tam nedoleti za 228 hodin, ale nikdy, pretoze od hladu a vycerpania spadne do oceana a utopi sa.
možno poletí kolo brehu
Ale tam stretne možno priateľského jastraba, alebo nepriateľského poľovníka....
Alebo zakotví v nejakom meste po ceste a vyprdne sa na austráliu.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mňa by zaujímalo, ako sa prekladajú do posunkovej reči členovia etník, občania jednotl. štátov, ev. názvy kontinentov a pod. Vie niekto poradiť, kde to nájsť?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať