Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Veď o tom píšem. Preferencie pôjdu hore a do budúcich volieb je 100% vonku silnejší ako teraz.
Treba ho čím rýchlejšie odsúdiť, aby stihol 2/3 odsedieť do prepustenia. I keď sa obávam, že z toho môže byť aj podmienka.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Testovali predavačky v obchodoch? Doteraz ma nenapadlo opýtať sa tam kde nakupujem.
Kto vie?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Katy a R
- a nedá mi - k tým rúškam. ja som mala v robote takisto povinnosť mať rúško pri určitých činnostiach - nevravím, že celú pracovnú dobu - a to bolo dááávno, za hlbokého socializmu. takisto lekári, zdravotníci ... a veľa iných profesiíí... Alebo aj neskôr pred koronou - príklad zo Samsungu - úplne normálne celú pracovnú dobu majú na ksichte + dvoje rukavíc a to len pri kontrole dielcov ... a ešte aj iné ochranné pomôcky - oveľa nepríjemnejšie musia ľudia strpieť.
Mne sa táto histéria okolo nosenia rúšok zdá niekedy až smiešna (a podaktoré tie vyjadrenia "celevrít" ...).
No a tí, čo majú zdravotné problémy - ich mať vôbec nemusia - majú výnimku .
Možno autisti, ale nie astmatici, píšem o deťoch, ak sa mýlim, opravte ma.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Takže v nasledujúcich voľbách bude kandidovať so statusom politického väzňa /lebo za 3 roky je vonku/.
Nechcem vidieť tie preferencie.
Toto je "medvedia služba".
už nebude môcť kandidovať....
a lsns bude rozpustená
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Možno autisti, ale nie astmatici, píšem o deťoch, ak sa mýlim, opravte ma.
Samozrejme, že sa mýliš...a ešte ako.
...a nie iba títo, ale aj iní s chorobami pľúc.

...a to nie iba deti, ale aj dospelí.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
kotletka nám ide bručať .....

19:40 Kotleba dostal trest štyri roky a štyri mesiace, a to v ústave s minimálnym stupňom stráženia
))))))
Aj Havel bručal, aj Husák bručal. Treba dodržiavať tradíciu
mali sme prezidenta v sutane, bude aj v uniforme ?
trestanec nemôže kandidovať
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Šak jasné, že nie je právoplatný.
Ďalšia inštancia bude mať tri možnosti :
- rozsudok potvrdí
- rozsudok zmierni
- rozsudok sprísni
...ak by sa sudca zbláznil, tak ho kľudne môže aj oslobodiť.

Čo sa týka preferencií, tak predpokladám, že tie mu ešte len pôjdu hore...a to aj týmto rozsudkom.
ak sa nemýlím, tak ns nemá také právomoci
bud potvrdí rozsudok, alebo vráti špeciálnemu súdu na prepracovani a uvedie svoje výhrady
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Mýli sa Katy, to platilo v minulosti. Zaujímali ma deti - astmatici, tu je najnovšie opatrenie:

ZASADAL KRÍZOVÝ ŠTÁB, OPATRENIA SA SPRÍSNIA
Nedeľa, 11. október 2020 20:02
Ústredný krízový štáb na základe výrazne sa zhoršujúcej epidemiologickej situácie na Slovensku navrhol nasledovné opatrenia:
(Opatrenia majú platiť od štvrtka 15. 10.2020, s výnimkou opatrenia týkajúceho sa vzdelávania na stredných školách, to je v platnosti od 12.10.2020.)
vyberám časť:
Nosenie rúšok bude povinné aj pre deti na prvom stupni základných škôl. V materských školách je ich nosenie dôrazne odporúčané. Výnimku z nosenia rúšok budú mať napríklad aj nepočujúci žiaci a žiaci s mentálnym postihnutím a s poruchou autistického spektra.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Výnimku z nosenia rúšok budú mať napríklad aj nepočujúci žiaci a žiaci s mentálnym postihnutím a s poruchou autistického spektra.
Kukuč... ja nič , ja muzikant...ALE je tam jedno slovíčko..." NAPRÍKLAD ".
Takže ja to vidím tak, že hentá výnimka sa týka viacerých Dg...


P.S.:
Ale taký mentál podliak by mal chodiť v skafandri, aby nerozširoval tú svoju blbosť.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

bjuty smis
buchač
Šak jasné, že nie je právoplatný.
Ďalšia inštancia bude mať tri možnosti :
- rozsudok potvrdí
- rozsudok zmierni
- rozsudok sprísni
...ak by sa sudca zbláznil, tak ho kľudne môže aj oslobodiť.

Čo sa týka preferencií, tak predpokladám, že tie mu ešte len pôjdu hore...a to aj týmto rozsudkom.
ak sa nemýlím, tak ns nemá také právomoci
bud potvrdí rozsudok, alebo vráti špeciálnemu súdu na prepracovani a uvedie svoje výhrady
keby mal pri predávaní tremu, bolo by to akože obrazne, nie symbolické ...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Takže v nasledujúcich voľbách bude kandidovať so statusom politického väzňa /lebo za 3 roky je vonku/.
Nechcem vidieť tie preferencie.
Toto je "medvedia služba".
už nebude môcť kandidovať....
a lsns bude rozpustená
V teoretickej rovine možno áno, v praktickej nie.
Prečo by nemohol kandidovať, je to niekde v zákonoch?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
Takže v nasledujúcich voľbách bude kandidovať so statusom politického väzňa /lebo za 3 roky je vonku/.
Nechcem vidieť tie preferencie.
Toto je "medvedia služba".
už nebude môcť kandidovať....
a lsns bude rozpustená
V teoretickej rovine možno áno, v praktickej nie.
Prečo by nemohol kandidovať, je to niekde v zákonoch?
bol odsúdený za úmyselný trestný čin, ak to tak opstane aj po vyšších inštitúciach, už nemôže kandidovať a tuším nemôže byť ani v čele strany.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Chlapci a dievčatá,toto sa nedá čítať.Nestačí ten hysterický cirkus čo vyrábajú médiá,ešte aj sem treba kopírovať koľko je nakazených a vadiť sa o korone?Už Vás všetkých uplne zmagorili.Nepotešilo ma to.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Takže právoplatne odsúdený človek vo výkone trestu môže kandidovať na generálneho prokurátora a človek, ktorý si svoj trest odpyká nemôže kandidovať na poslanca.

:-))))))))))))))) bravó kocúrkovo ako sa patrí :-)
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon
Takže právoplatne odsúdený človek vo výkone trestu môže kandidovať na generálneho prokurátora a človek, ktorý si svoj trest odpyká nemôže kandidovať na poslanca.

:-))))))))))))))) bravó kocúrkovo ako sa patrí :-)
je rozdiel medzi úmyselným a úmyselným trestným činom

A pokiaľ viem, už sa vyjadril, že kandidovať na gp nemieni
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ano,vyjadril sa,teraz prichádza do úvahy špeciálny prokurátor.Pre mňa je to vec princípu Dáša,pokiaľ učitelia ,lekári a neviemkto musia mať čistý ODPIS trestov,neprichádza do úvahy akýkoľvek prokurátor ktorý ho nemá čistý z akéhokoľvek dôvodu.
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

BXLmiami
Ano,vyjadril sa,teraz prichádza do úvahy špeciálny prokurátor.Pre mňa je to vec princípu Dáša,pokiaľ učitelia ,lekári a neviemkto musia mať čistý ODPIS trestov,neprichádza do úvahy akýkoľvek prokurátor ktorý ho nemá čistý z akéhokoľvek dôvodu.
ja mam stale pocit, že toto celé vymysleli novinári. Lebo jeho sameho som nepočula sa vyjadriť. Len novinári vedia dávať veľmi sugestívne otázky. A odpovede vedia posunúť o milimetre tým smerom, ktorý im práve vyhovuje. Nielen v tomto prípade. A zrazu sa celý národ baví o veci, ktorá chvíľu pred tým nikomu ani nenapadla. Naposledy bola krásna ukážka s Krajčim a jeho odstupovaním
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja takto vnímam z morálneho hľadiska aj stopené účtovníctvo a iné nedôstojné chovanie. "Obyčajným" to podnes nedošlo, ak to vôbec zaregistrovali.
Jeden nemieni kandidovať, druhý sa neženíroval a smeje sa ľuďom do očí.
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

korela
Ja takto vnímam z morálneho hľadiska aj stopené účtovníctvo a iné nedôstojné chovanie. "Obyčajným" to podnes nedošlo, ak to vôbec zaregistrovali.
Jeden nemieni kandidovať, druhý sa neženíroval a smeje sa ľuďom do očí.
a vieš, že to účtovníctvo bolo stopené? Podľa zákona o archivácii mohlo byť dávno skartované. Skartačné lehoty boli vtedy 5 rokov po roku, ktorého sa uzávierka týkala. Napriek tomu bolo uložené. Na povale u babky.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dáša_
Nandrolon
Takže právoplatne odsúdený človek vo výkone trestu môže kandidovať na generálneho prokurátora a človek, ktorý si svoj trest odpyká nemôže kandidovať na poslanca.

:-))))))))))))))) bravó kocúrkovo ako sa patrí :-)
je rozdiel medzi úmyselným a úmyselným trestným činom

A pokiaľ viem, už sa vyjadril, že kandidovať na gp nemieni
Ja nepíšem konkrétne o Lipšicovi.
Pýtam sa, či teoreticky môže taký človek kandidovať. Ak áno, tak je to čisté kocúrkovo.
Okrem toho si myslím, že porovnávať smrť s nejakou symbolikou na šekoch je dosť smiešne.
Ak by sa mi malo niečo stať v rodine, tak radšej nech mi dá niekto takýto šek ako mi má zabiť blízkeho.
Určite by to aj u teba bolo rovnaké.
Hádam niekto niekomu nebude dnes prikazovať, aké ma mať názory a čo si má myslieť.
Taktiež si o holokauste myslím svoje, ale rešpektujem, že to podľa platných zákonov nemôžem slobodne vyjadriť. Zrejme by som dostal trest smrti.
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať