Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
kopretinka
Ty ho tak dobre poznáš?
A keby to aj bol on,tak čo? Závidíš?Šak choď hrať komparz aj ty,stačí sa prihlásiť......
Ja ho nepoznám, len som preposlal príspevok z FB, ktorý je pre mňa zaujímavý.
Čo by som mu mal závidieť, tie ženské šaty?
A čo je na tom zaujímavé....
Okrem toho je to desať rokov staré
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Nandrolon
kopretinka
Ty ho tak dobre poznáš?
A keby to aj bol on,tak čo? Závidíš?Šak choď hrať komparz aj ty,stačí sa prihlásiť......
Ja ho nepoznám, len som preposlal príspevok z FB, ktorý je pre mňa zaujímavý.
Čo by som mu mal závidieť, tie ženské šaty?
A čo je na tom zaujímavé....
Okrem toho je to desať rokov staré
Čo je to tvoj syn, alebo kieho čerta tu furt o ňom točíš...
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ako toto nazvať ?
https://www.facebook.com/LBlaha/phot...9586639279897/
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...a ako nazvať toto ?
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...i-bude-kolaps/
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

No miesto igorovych testikov na brilantnu akciu..tusim taky privlastok tu dostala...sa tam mohli dat tie meloniky z brutalne prazdnej spajze ....?!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
bjuty smis
Nandrolon
Ale však si sám písal, že ste so ženou boli na nejakom "školení v zahraničí".
Viem si ho živo predstaviť :-)))))))))
žena bola....ja som s ňou" musel "byť potom týždeň
na lazoch v karanténe...

pavol to pochopil lepšie )
... nemusel. Mohla byť na lazoch v karanténe sama, dokonca aj do obchodu by si zašla sama v súlade s platnými predpismi rovnako, ako keď je niekto pozitívny a tiež sám...
musel ako by potom vyzeralo mydlenie?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Myslel som to ináč. Títo múdrosráči /matovičovci/ budú tvrdiť o proteste napr. s 10 000 ľuďmi, že však sa nič nedeje, však sú to iba fašisti /kotlebovci/. Pritom skutočne "kotlebovcov" tam bude možno 100 a ostatní budú normálni nespokojní občania z celého volebného spektra, kľudne aj matovoliči.
Na múdrosráčov kašľať - tí už toho nakecali.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


anet
[
Uz som ti pisala, mam FB priatelov po celom svete, takze ano zdielaju co sa u nich deje.
Mam vyradeny notebook z Torontskej univerzity, bol nastaveny tak, ze ked zapnem net su tam spravy, asi preto mam aj bezplatny pristup k niektorym clankom ... neviem, neriesim, niesom ITckar.
Skor sa zamyslam, preco to serie teba?
Buď je to blbosť, alebo ten NB je niekomu čorknutý, pretože veľmi pochybujem, aby nejaká univerzita v Toronte VYRADILA počítač a všetko v ňom nechala - teda rôzne prístupy na sociálne siete, prístupy na niektoré články, ktoré sú istotne platené.


Vieš - toto môžeš rozprávať lastovičkám na drôtoch pred odletom, ale nám tu netlač kaleráby do hláv!
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
kopretinka
Nandrolon
kopretinka
Ty ho tak dobre poznáš?
A keby to aj bol on,tak čo? Závidíš?Šak choď hrať komparz aj ty,stačí sa prihlásiť......
Ja ho nepoznám, len som preposlal príspevok z FB, ktorý je pre mňa zaujímavý.
Čo by som mu mal závidieť, tie ženské šaty?
A čo je na tom zaujímavé....
Okrem toho je to desať rokov staré
Čo je to tvoj syn, alebo kieho čerta tu furt o ňom točíš...
Šak ty si to sem dal,teba to ZAUJALO
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Vieš - toto môžeš rozprávať lastovičkám na drôtoch pred odletom, ale nám tu netlač kaleráby do hláv!
Očuj, ty kaleráb...v akom prehliadači funguješ ?
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

To máš jedno na akom. Ale rozmýšľaj! Žiadny podnik, inštitúcia nevyradí (funkčný, ale nepotrebný) počítač bez toho, aby ho "nevyčistila". A to už dupľom nie v USA, alebo v Kanade.
Takže - kto nám tlačí o tomto kaleráby do hlavy? Buď je ten počítač čorknutý, alebo klame. Môže mať Knihe Fasov známych aj za veľkou mlákou, ale (a to ti ručím) nikdy by nedostala ZO ZÁMORIA vyradený počítač, ktorý by mal prístup na "Torontskú" univerzitu povolený!!!

Aj ty si môžeš na svojom prehliadači (akomkoľvek) otvoriť US, alebo CND online noviny (The Washington Post, New York Times... atď, prijímať RSS správy), ale NIKDY si celé články neprečítaš, lebo sú platené! Boli cca pred 5-timi rokmi voľné, ale teraz treba na online predplatné.
Môžeš sa dostať na tú "neznámu" torontskú univerzitu na ich stránky, ale dostaneš sa len do voľne prístupnej časti, do debát sa nedostaneš. A nepomôže ti ani registrácia - nie si študentom, zamestnancom.
Naposledy upravil misoft : 30.11.20 at 19:52
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Kde som písala, že mám prístup na Torontsku univerzitu?
Bjuty dal poznamku, ze mam pristup k uzamknutym zahranicnym clankom. Neviem ako to funguje, kliknem na uvodnej obrazovke a ide to. Ja som ani netusila, ze by vam nieco neslo otvorit.
https://www.theguardian.com/world/20...esults-confirm
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
To máš jedno na akom. Ale rozmýšľaj! Žiadny podnik, inštitúcia nevyradí (funkčný, ale nepotrebný) počítač bez toho, aby ho "nevyčistila". A to už dupľom nie v USA, alebo v Kanade.
Takže - kto nám tlačí o tomto kaleráby do hlavy? Buď je ten počítač čorknutý, alebo klame. Môže mať Knihe Fasov známych aj za veľkou mlákou, ale (a to ti ručím) nikdy by nedostala ZO ZÁMORIA vyradený počítač, ktorý by mal prístup na "Torontskú" univerzitu povolený!!!
Sorry, ale veľmi jednoducho uvažuješ.
Ja čítam niečo úplne iné.
anet
Uz som ti pisala, mam FB priatelov po celom svete, takze ano zdielaju co sa u nich deje.
Mam vyradeny notebook z Torontskej univerzity, bol nastaveny tak, ze ked zapnem net su tam spravy, asi preto mam aj bezplatny pristup k niektorym clankom ... neviem, neriesim, niesom ITckar.
Má vyradený ntb ? Nuž má...a ja nemám dôvod neveriť.
Vieš, od koho ho má ? Nevieš...a ani ja nie.
Od samotnej univerzity asi ťažko...no druhá varianta je, že mohla získať od nejakého pracovníka (dokonca rodinného príslušníka - syn, dcéra, zať, nevesta) ?
Poznámka - veď aj naši posranci a vláda dostanú ntb a po skončení mandátu (trebárs aj po mesiaci) im hentá mašinka ostane...či ?

Anet nevraví, že má prístup k údajom univerzity Toronto...
Anet vraví, že po zapnutí netu jej vyskakujú správy z netu.
Kuwa rozdiel....obrovský rozdiel !!!

Čo sa týka mojej otázky ohľadom prehliadaču ?
NIE, nie je to jedno...takže je zjavné, že Operu nepoužívaš. By si videl tie správy, ktoré vybehujú zo všetkých možných sfér.

P.S.:
Ako nie raz, robíš veľmi predčasné uzávery...
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Komu ako...mne teda aj hej ---
2 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

anet
bjuty smis
asi preto sem ondíš suverenné najviac príspevkov o nej...že ju nesleduješ dokonca aj zo sveta...
Uz som ti pisala, mam FB priatelov po celom svete, takze ano zdielaju co sa u nich deje.
Mam vyradeny notebook z Torontskej univerzity, bol nastaveny tak, ze ked zapnem net su tam spravy, asi preto mam aj bezplatny pristup k niektorym clankom ... neviem, neriesim, niesom ITckar.
Skor sa zamyslam, preco to serie teba?
A toto je ČO?
Serieš si do vlastnej huby (musím takto vulgárne) - ak máš bezplatný prístup k článkom, tak na nejaký účet. A asi tento účet bol z tej tvojej "nemenovanej" Totontskej univerzity. Veď ty si nepamätáš, čo si už predtým písala.
Klameš, až sa ti z huby práši!
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

misoft
A toto je ČO?
Serieš si do vlastnej huby (musím takto vulgárne) - ak máš bezplatný prístup k článkom, tak na nejaký účet. A asi tento účet bol z tej tvojej "nemenovanej" Totontskej univerzity. Veď ty si nepamätáš, čo si už predtým písala.
Klameš, až sa ti z huby práši!
Trošku sa kontroluj.
Tak mi ho dali, ano notebook je stale na meno (ucet) nemenovaneho.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
[

.................
Poznámka - veď aj naši posranci a vláda dostanú ntb a po skončení mandátu (trebárs aj po mesiaci) im hentá mašinka ostane...či ?

....................

P.S.:
Ako nie raz, robíš veľmi predčasné uzávery...
Naši posr(l)anci majú "nárok" na tie svoje NB, ale predtým, ako ich dostanú, musia byť z nich odstránené všetky prístupy k parlamentnej sieti. Ako sa to robí? Ty to nevieš - ale robisa to tak, že sa NB preinštaluje čistou verziou OS. VŽDY sa to tak robilo.
A tie správy - obyčajné RSS - tie si môžeš nastaviť, aby boli prijímané, ale dostaneš len krátke správy, nie celé články (navyše také, kde je platený prístup).

Ďuri - vyznáš sa v zbraniach, nožoch (ja nie - do toho ti nekecám, na to si ty odborník), ale ja sa v tých bitoch a bajtoch hrabem už od roku 1982! A doteraz nie som odborník, ale čo-to viem, ako to chodí!
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito



16.03.15 22:34

bodliak

A kam mám kliknúť, ak nechcem nič meniť ?
Výpovedná hodnota takejto ankety je tým pádom nula. 20 ludí zahlasuje a čo z toho ?

buchač (Dnes 13:54) Debile...tebe by mali " kliknúť " bejzbolkou po hlave..

veronikasad (Dnes 14:21) Juraj, komentujes 5.5 roka starý príspevok...

Veronika, to je pre nich len začiatok. Oni si to užívajú - - - - - - -

Veď aj tento sa vrátil.

"Mike Tyson sa tak po 15 rokoch opäť postavil do profi ringu."
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

... a remízoval....
https://sport.aktuality.sk/c/471758/...l-po-knokaute/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať