Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Si vypichol úplne nepodstatné z môjho textu.
Ide o niečo úplne iné a nie o odbornosť.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Iné, neiné - aj tak nám tlačí kaleráby do hlavy....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Duški, ani ja sa nevyznám, ale nemôžeš svoje dohady a presvedčenia vydávať za 100% pravdu. A ešte navyše niekomu tvrdiť, že klame. Keď niečo neviem, tak sa pýtam.
Na a správať sa takto k dáme, tak ti vravím jak malému decku : nonono! Prajem všetkým pekný večer.
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Pozri, dcere dali ipad. Ked si stahovala nejaku hru, hoc aj platenu, tak to instalovalo aj im na ipady, vraj boli prepojene a stahovalo to z kreditky mojej sestry Segra mi napisala, ze ja si mam zmenit ipad na svoje meno, ja jej ze to neviem. Odpojili ho cca pred rokom, od vtedy furt ipad pyta nejake heslo do store a boh vie este kam. Neviem to, neriesim ...ipad je uz i tak zastaraly.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čo na to napísať? Snáď len toto: hlúpy takto kúpi!
Riešenie?
A) Vliezť do nastavení svojho účtu - tam by mohla zistiť, koľko zariadení je na tom jednom účte registrovaných (pretože toto je previazanie viacerých zariadení na jeden účet - bežne to robia "experti" - dajú jednému zaregistrované zariadenie, ale na jeho účet zaregistrujú X ďalších zariadení - povedia tým druhým heslo - a je to - všetko platí ten prvý) - postupne ich vyhľadať a odobrať z účtu.
B) Potom zmeniť heslo! Ostatní budú od účtu odstrihnutí.
C) Po tejto zmene v banke zmeniť kartu - ostatní už nebudú môcť využívať uložené údaje o karte.
Alebo radikálnejšie riešenie: všetko odobrať z účtu, účet zrušiť, iPad do výrobných nastavení a založiť nový účet. Ovšem všetko, čo bolo na starý účet . bude nedostupné a stratené.
BTW: toto sa robí nielen na iPadoch (nahryznuté jablko), ale i na zariadeniach s Androidom, ak chceš predať, darovať zariadenie - MUSÍ sa najskôr odobrať z účtu, inak stále bude pýtať pôvodný účet. A potom sa zariadenia dávajú do výrobných nastavení (hard reset).
Naposledy upravil misoft : 01.12.20 at 09:30
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tak ti ďakujem Lenze ja sa tomu NEROZUMIEM!
jablkovy ipad je na sestru, ja na nom nemam SVOJ ucet. Prve co pyta je overenie ipad ID, potom nejake heslo, potom nieco do icloudu (ani netusim co to je), ked chcem nieco stiahnut pyta nejake heslo do store ... nic ine nerobim len klikam zrusit, zrusit ...
Rovnako je to s notebookom, ma tu milion "somarin" na rychle pristupy ... vobec to nepouzivam, lebo neviem NACO to JE! Kliknem na nieco, na co nemam a som v prdeli.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Čo na to napísať? Snáď len toto: hlúpy takto kúpi!
Riešenie?
...a na čo krestnú mater stále sexuješ ???
Veď sa v podstate sám zhadzuješ.

Riešenie ?...teba sa to netýka, tak na to proste ser.
1 1
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

včera som čítala - veru ma nepotešilo Držím palce, nech to dobre dopadne - a bude spievať aj ďalej
https://www.topky.sk/cl/100313/20140...l-koronavirus-
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Veď ten The Guardian vôbec nie je zamknutý.
Takže na tom ntb.nie je nikto prihlásený,kto by mal predplatné.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ešte som sa nejak nestretol s zahraničným periodikom, ktoré by bolo zamknuté. Myslím tým bežné noviny, ktoré vychádzajú aj v tlačenej verzii....odborné je niečo iné.
Ono zahraničie a ich noviny nejak nie sú odkázané na výpalné alebo na žobranie....viď SME, Aktuality, DenníkN, a aj rôzne časopisy, ktoré má pod palcom zahraničný majiteľ. Len zdierať a zdierať...
...u Čechúňov je to rovnaké ako u nás.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
No úúúúrčite...
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

kopretinka
Veď ten The Guardian vôbec nie je zamknutý.
Takže na tom ntb.nie je nikto prihlásený,kto by mal predplatné.
Par stran dozadu som pripla clanok, vraj zamknuty, asi toho sa chytili.
Neviem ci je to nastavenim PC, ci je to nejakym sparovanim (videla som reklamu od telekomu, ze nejde mi to sparovat ) ... ja nic nesparujem ani neodsparuvavam ... som len obycajny uzivatel. Ani v mobile nemam ziadne appky ... telefonujem, poslem sms, odfotim ... staci
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Ďalšie vitamíny na koronu pre celú rodinu. Ešte stále ma štípu oči
DSCF1971.JPG  
DSCF1972.JPG  
DSCF1975.JPG  
DSCF1977.JPG  
1/1
13 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Najsledovanejšie divadelné predstavenia v súčasnosti ? "Zatýkanie v réžii NAKA"
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Neustále ma rozčuľujú reklamy Kauflandu už aj na rádiu, "Čo je na Vianociach najkrajšie - jedlo".
Toto musel vymyslieť jedine nejaký topmanažér s tromi VŠ a váhovým typom hladného hygienika.
Neviem, či sú už ľudia takí "večne nedožratí" ale jedlo berieme /ako rodina/ odjakživa ako nutnosť pre prežitie, nie, aby som sa v tom vyžíval.
Už od základky som mal víziu, že v budúcnosti sa jedlo nahradí tabletkami a nebude sa musieť s ním človek "oštarovať".
Čiastočne sa to splnilo, akurát sa nejedná o tabletky, ale o tekutú náhradu stravy v podobe nutridrinkov alebo iných "šejkov". Osobne to nevyužívam, ale taktiež sme nikdy nemali v priamej rodine žiadneho "nadváhového jedáka".
.... Jeme preto, aby sme žili. Nežijeme preto, aby sme jedli /v súlade s týmto dementným a retardovaným sloganom/.
Oblepené bilboardy týmto sloganom mi až tak nevadia, však keď majú prachy, nech lepia. Ale aby to už pchali do každej riti, to už je moc.
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
Neustále ma rozčuľujú reklamy Kauflandu už aj na rádiu, "Čo je na Vianociach najkrajšie - jedlo".
Toto musel vymyslieť jedine nejaký topmanažér s tromi VŠ a váhovým typom hladného hygienika.
Neviem, či sú už ľudia takí "večne nedožratí" ale jedlo berieme /ako rodina/ odjakživa ako nutnosť pre prežitie, nie, aby som sa v tom vyžíval.
Už od základky som mal víziu, že v budúcnosti sa jedlo nahradí tabletkami a nebude sa musieť s ním človek "oštarovať".
Čiastočne sa to splnilo, akurát sa nejedná o tabletky, ale o tekutú náhradu stravy v podobe nutridrinkov alebo iných "šejkov". Osobne to nevyužívam, ale taktiež sme nikdy nemali v priamej rodine žiadneho "nadváhového jedáka".
.... Jeme preto, aby sme žili. Nežijeme preto, aby sme jedli /v súlade s týmto dementným a retardovaným sloganom/.
Oblepené bilboardy týmto sloganom mi až tak nevadia, však keď majú prachy, nech lepia. Ale aby to už pchali do každej riti, to už je moc.
Aj ja som sa nad tým pozastavila......žrádlo na prvom mieste.
Lenže tu je to tak zaužívané,že na Vianoce ľudia kupujú jak besní,a hlavne take veci,čo by si inokedy nekúpili.A najlepšie v 3xviac......šak Vianoce.
Vidím to každy rok v robote a nechápem.....
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Nandrolon
Neustále ma rozčuľujú reklamy Kauflandu už aj na rádiu, "Čo je na Vianociach najkrajšie - jedlo".
Toto musel vymyslieť jedine nejaký topmanažér s tromi VŠ a váhovým typom hladného hygienika.
Neviem, či sú už ľudia takí "večne nedožratí" ale jedlo berieme /ako rodina/ odjakživa ako nutnosť pre prežitie, nie, aby som sa v tom vyžíval.
Už od základky som mal víziu, že v budúcnosti sa jedlo nahradí tabletkami a nebude sa musieť s ním človek "oštarovať".
Čiastočne sa to splnilo, akurát sa nejedná o tabletky, ale o tekutú náhradu stravy v podobe nutridrinkov alebo iných "šejkov". Osobne to nevyužívam, ale taktiež sme nikdy nemali v priamej rodine žiadneho "nadváhového jedáka".
.... Jeme preto, aby sme žili. Nežijeme preto, aby sme jedli /v súlade s týmto dementným a retardovaným sloganom/.
Oblepené bilboardy týmto sloganom mi až tak nevadia, však keď majú prachy, nech lepia. Ale aby to už pchali do každej riti, to už je moc.
Aj ja som sa nad tým pozastavila......žrádlo na prvom mieste.
Lenže tu je to tak zaužívané,že na Vianoce ľudia kupujú jak besní,a hlavne take veci,čo by si inokedy nekúpili.A najlepšie v 3xviac......šak Vianoce.
Vidím to každy rok v robote a nechápem.....
Na druhej strane sa aspoň kontajneristi nasýtia, lebo tam toho polovica skončí.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
Najsledovanejšie divadelné predstavenia v súčasnosti ? "Zatýkanie v réžii NAKA"
a účinkujúci ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať