Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

https://www.adc.sk/databazy/produkty...-n-318282.html
Jeden z mojich....
Športovci: liek môže spôsobiť pozitívne výsledky v antidopingových testoch.
Ale šak keď je dobrý prečo si nefuknut...
Ešteže iní ako rusi nedopuju.....alebo nedopovali.......všelijaké ťahy ako sa zbaviť konkurencie....
To,že medvedev nemá divácku podporu nie je žiadna novinka.....rozdiel je ako to dávajú divaci najavo....keď fandím jednému...nebučím keď je na servise protivník....asi ťažko pochopiteľne pre niektorych....to je divácka kultúra pri tenise....
Takže bučali...lebo rusi su "drogaće"...amen....
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

isteže je doping aj v iných krajinách............. je to trestné, trestá sa to dištancom a väzením....

v krajine neobmedzených možností to štát financoval a riadil....ak už teda s tým skončili

ale chápem, že nie každý je ten rozdiel schopný pochopiť.....
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Doping bol vždy súčasťou vrcholového športu a tak to aj bude. Kto nedopuje, tak tam proste nie je, ľahké pochopiť...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja to beriem ako výzvu pre farmako firmy ako "uvariť"... niečo účinné,ale nezistitelne......bol ...je a bude....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hehehe...rusi majú akože všade, vždy a za každých okolností doping...pomaly budúcich športovcov dopujú už v detských postieľkach....a hajde na ľad alebo na gymnastické náradia.
Severania si aplikujú spray, potom sa len zhlboka nadýchnu ... a idú jak perpetum mobile.
To je ale aspoň všetko pekné, lebo v podstate sa dá na to aspoň pozerať.

No ale dá sa pozerať na " športovkyne " ...ktoré sú produktom plastických operácií ?
Kuwa, tie ani dopovať nemusia...skôr by to mali robiť ich súperky, aby sa mohli týmto " ženským " aspoň trochu vyrovnať.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a len tak mimochodom...
valijeuová samozrejme nemala v decembri žiadne rezíduá z lieku ktorým sa lieči angína
keď tak angína pectoris...
ona na tvrdí, že omylom užila dedové lieky na srdce....no never tomu...
.
1 1
Cennet Cennet

Cennet je offline (nepripojený) Cennet

[QUOTE="buchač"]
Cennet
buchač
Cennet
TA3 stiahla Dolinskeho pre jeho sukromne problemy v case volna A rovnako prerusila tlacovku Smeru, ked zacal Kalinak citat vulgarnosti
Pre objektivitu uveďme :
- Dolinský šoféroval ožratý, takže toto by som nejak neporovnával.
Koľkých zamestnancov vyhodili pre chlast pre niečo podobné ?
Príslušníci ozbrojených zložiek majú nulovú toleranciu...pomaly ani v čase voľna si nemôžu dať ani pivo.

- Prečo tie vulgárnosti nevypípali, ako to urobili v iných médiách ???
Žeby preto, ....lebo Fico ???
Uz som neverila, ze podporis tebe vlastne vulgarnost. Dolinsky soferoval vo volnom case , Merciakovi platia koncesionari vylet do Ciny. TA3 Dolinskeho stiahla, rovnako aj prerusila tlacovku Smeru, ked zacal Kali citat vulgarnosti Verejnopravna vyhodila zamestnanca a podporila vulgarneho primitiva . Hanba RTVS
Veril som, že nepochopíš napísané...tým vlastne podporuješ svoju vlastnú hlúposť.

P.S.:
Hm, moja vulgárnosť ? Ja sa aspoň na nič nehrám...ako kto ku mne, tak ja k nemu.
Som ale zástancom názoru, že jedno dve vulgárne slová vydajú viac, ako celý elaborát.
Poznám ľudí, ktorí sa považujú za neskutočných slušňákov, no za zavretými dverami je to horšie jak v East Ende.
Poznám aj tu na Porade pár jedincov, čo do kostola idú kolenačky aj pár kilákov, no inak sú pokrytci prvej triedy.

Zase si ma preklepol Jasne, vzdy ked sa pozries, co za bludy si napisal – tak sme to jednoducho nepochopili pre svoju vlastnu hlupost.
Tak este raz. Podla vyjadreni kolegov a byvaleho nadriadeneho Merciaka to je bezcharakterny karierista, ktory nevaha pouzit vsetky ubohe metody na dosiahnutie ciela Tento cholerik svojimi nekontrovatelnymi vybuchmi hnevu zneprijemnuje vsetkym ludom okolo seba zivot. Na mna posobia jeho encyklopedicke dristy rusivo a odputavaju pozornost od deja. Pri tenisovom zapase Cibulkovej prepieral za 40 rokov vsetky lesbicke milenky ceskej tenisky. Ked skoncil, akterky zapasu uz odchadzali do satne a vysledok zapasu som musela dohladat v novinach
Teraz k vulgarnostiam. Nech mi odpusti bjuty smis, ze beriem do svojej papuli bez jeho suhlau jeho meno. Hladala som jeho komentare niekolko mesiacov dozadu. Nepodarilo sa mi najst ani naznak vulgarnosti Jeho komentare su trefne, jasne , co najkratsie a bez naznakov urazok a vulgarnosti. Pre menej chapavych vysvetlim. Ludia s vyssim IQ vlastnia väcsiu zasobu slov, ich IQ im dovoli ich spravne pouzit. Naopak ti, co maju IQ na urovni vrany, deficit slovnej zasoby nahradzaju vulgarizmami a urazkami.
Takze RTVS platena z nasich koncesii podporila vulgarnost a potrestala toho, kto na nu upozornil. Jasne, ze v tom ma podiel Fico. Nevedel vysvetlit zavazny obsah nahravky z polovnickej, tak sa uchylil k zalobam za jej nezakonnost.
Sukromna TV stiahla z najrelevantnejsiej politickej relacie tyzdna Dolinskeho pre jeho sukromny prehresok v case volna. Pre svoje dobre meno. Z rovnakeho dovodu prerusila tlacovku Smeru, ked Kali zacal citovat vulgarnosti odvolavajuc sa na Merciaka. Jeho stranicky sef neveriaco prevracal oci. Lebo on sam si to vypipal. Jeho ovecky na FB pisu o cenzure slova
Na Slovensku je zial v kurze vulgarnost, ohovaranie, vyhrazky a nenavist. Na FB je ich nositelom Blaha, ktoreho vzdelanie vysoko prevysuje jeho ubohe IQ
Naposledy upravil Cennet : 15.02.22 at 10:58
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nandrolon
Ale každý včelár čo ich volil, tak mu treba.
Včely za to nemôžu.Tí už dávajú také Šimečkoviny,že len čakám kedy začnú riešiť zakrivenie uhoriek na trhu.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

buchač
korela
Ako vidno, dajú sa žiaci v školách prestravovať rôzne.
Každý deň ryža...sa jeden potom nečuduje, že majú šikmé oči...
Daj každý deň našim deckám každý deň zemiaky počas celého šk.roka... to by boli fukoty od rodičov jedna radosť.
Každý deň mlieko ??? To kto kedy videl ??? Veď by Bukino z kože vyskočil...

...apropó...teraz nedáš nejaké linky na české školské obedy ???
Čo frflete,bude USA stravovanie.Možnosť objednať si z reštiky alebo doniesť v obedári.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Nandrolon
Ale každý včelár čo ich volil, tak mu treba.
Včely za to nemôžu.Tí už dávajú také Šimečkoviny,že len čakám kedy začnú riešiť zakrivenie uhoriek na trhu.
synovec zazimoval vlani 30 včelstiev, zobudilo sa 15, tento rok už majú 4 odpad "poteší"
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tretí blok Mochovce je pred spustením, dúfam že to nie je taká práca ako v tuneli višňové(nekvalitná betonáž a zlé hrúbky stien), alebo ak si predstavím takú kvalitu ako vo výrobe zaváracích viečok na poháre 1/3 je niekedy zlá tak si myslím že by si mal národ kúpiť dosť pampersiek lebo taliani spustia a my pustíme
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

BXLmiami
Nandrolon
Ale každý včelár čo ich volil, tak mu treba.
Včely za to nemôžu.Tí už dávajú také Šimečkoviny,že len čakám kedy začnú riešiť zakrivenie uhoriek na trhu.
Už to tu raz bolo, dokonca i stupeň žltej farby u banánov... takže nič nové pod *Slnkom....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54
Tretí blok Mochovce je pred spustením, dúfam že to nie je taká práca ako v tuneli višňové(nekvalitná betonáž a zlé hrúbky stien), alebo ak si predstavím takú kvalitu ako vo výrobe zaváracích viečok na poháre 1/3 je niekedy zlá tak si myslím že by si mal národ kúpiť dosť pampersiek lebo taliani spustia a my pustíme
......že keď spustia....nebolo by na škodu byť na kube....
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
pavol54
Tretí blok Mochovce je pred spustením, dúfam že to nie je taká práca ako v tuneli višňové(nekvalitná betonáž a zlé hrúbky stien), alebo ak si predstavím takú kvalitu ako vo výrobe zaváracích viečok na poháre 1/3 je niekedy zlá tak si myslím že by si mal národ kúpiť dosť pampersiek lebo taliani spustia a my pustíme
......že keď spustia....nebolo by na škodu byť na kube....
Ale čo, budúcnosť je iba v jadre, EKOnacisti zachvíľu pochopia, že vzhľadom na fašistické smerovanie a uprednostňovanie áut na baterky sankciami, daňami a zákazmi na spaľováky, budú za to "jadro v každej domácnosti" za chvíľu sami brojiť :-)))))))))))))))))))) Kto bude pre tie baterkáče produkovať elektrinu a distribuovať?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Spomenul som si na jednu príhodu.
V roku 1989 prišla na útvar veľká komisia a začala vyšterovať veliteľa za čierne jazdy a pretože evidencia prevádzky techniky bola v mojich kanceláriách a kontrolóri, všetci dovtedy slušní hľadeli na mňa ako na vraha lidických detí. Nakoniec si ma zavolal vedúci kontroly a hovorí " Nikdy som si nemyslel že budete udávať" Po čase sa zistilo že sa jeden potrestaný dôstojník podpísal na udavačskom liste mojim menom. Záver. Niekedy treba napísať na seba udanie, aby sa odpútala pozornosť od iných prieserov
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
lujza.j
pavol54
Tretí blok Mochovce je pred spustením, dúfam že to nie je taká práca ako v tuneli višňové(nekvalitná betonáž a zlé hrúbky stien), alebo ak si predstavím takú kvalitu ako vo výrobe zaváracích viečok na poháre 1/3 je niekedy zlá tak si myslím že by si mal národ kúpiť dosť pampersiek lebo taliani spustia a my pustíme
......že keď spustia....nebolo by na škodu byť na kube....
Ale čo, budúcnosť je iba v jadre, EKOnacisti zachvíľu pochopia, že vzhľadom na fašistické smerovanie a uprednostňovanie áut na baterky sankciami, daňami a zákazmi na spaľováky, budú za to "jadro v každej domácnosti" za chvíľu sami brojiť :-)))))))))))))))))))) Kto bude pre tie baterkáče produkovať elektrinu a distribuovať?
vyrúbu ti horu ani sa nenazdáš
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

voľakedy som počul že každá tlačiareň sa dá identifikovať ale možno to bolo v seriáli Colombo
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja tiež,
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Na hruštínskych uzlíkoch som závislá, všetky druhy.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
" Spojené štáty však podľa Bidena zatiaľ NEMALI MOŽNOSŤ overiť, že sa ruské vojská sťahujú od ukrajinských hraníc, ako tvrdí Moskva. To, že USA NEMAJÚ DOKAZ o ÚDAJNOM sťahovaní ruských vojsk, potvrdila aj americká veľvyslankyňa pri OSN Linda Thomasová-Greenfieldová. Takýto krok by ale podľa nej Washington uvítal. "


Hm...no ja neviem, ALE ak sa premiestňovali rusi niekde ku (tých 150-200km) hraniciam, tak ako dôkaz stačili satelitné snímky.
...a teraz čo, pokazili sa američanom vesmírne hračičky ?

Ale hajzli zo SMEčky majú asi najlepšie informácie...
https://domov.sme.sk/c/22842198/dobr...ocny-utok.html
Naposledy upravil buchač : 16.02.22 at 07:02
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať