Zavrieť

Porady

ZÁHRADKÁRSKA BURZA PORAĎÁKOV

Táto téma by mala slúžiť pre drobné výmeny rastliniek, sadeníc a všetkého ostatného, čo sa záhadkarskej témy týka, v našej veľkej poraďáckej rodine. Chcem na začiatok poprosiť Riška, aby nám to pomohol rozdeliť na: ponúkam.........
hľadám...........


Verím, že sa táto téma ujme, veď mnohé a mnohí z nás, čo majú niektorých rastliniek dostatok, radi sa podelia s ostatnými, veď keď jeho pôvodná rastlinka vyhynie , vie že ju už niekomu dal, kto mu z nej rád pošle semienko alebo odrezok.

Prosím prispievateľov, aby sa držali zadania témy, tzn., aby používali tému na výmenu, darovanie, či hľadanie rastliniek.
Ak máte otázky ohľadom pestovania, chorôb rastlín a pod. vyhľadajte cez vyhľadávač, či nenájdete odpoveď a pokračujte v založenej téme. Ak nie, zadajte prosím novú tému
Naposledy upravil arizona : 20.06.10 at 15:09 Dôvod: slovosled
Usporiadat
rybanka rybanka

rybanka je offline (nepripojený) rybanka

Ahojte, nemá niekto cibuľky iskerníkov? Vymením za gladioly.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

beba13 Pozri príspevok
Ako ,,medzi okna"?
Medzi okná je myslené medzi klasiské drevené okná medzi vonkajšie a vnútorné sklo. Muškáty sú potom ako v miniskleníku.
0 0
Katka29 Katka29

Katka29 je offline (nepripojený) Katka29

Atramka
- hlásim, že minulý týždeň aj na východe zakvitla ružová čemerica, ktorú si mi poslala - ďakujem
0 0
aisa aisa

aisa je offline (nepripojený) aisa

Atramke nemôžem poslať zemolez, lebo má plnú poštu. Ja zas plno neporiadku, keď nemôžem nájsť jej dobre odloženú adresu. Prepáčte, ak tento príspevok nepatrí do tejto rubriky. Ale čas pokročil, rada by som rastlinku poslala.Atramka, ozvite sa! Ďakujem!
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

Katka29 Pozri príspevok
Atramka
- hlásim, že minulý týždeň aj na východe zakvitla ružová čemerica, ktorú si mi poslala - ďakujem
Katka teším sa, že ti robí radosť, aj moje boli krásne...... a čím som viacej rastliniek rozdala, tým sú tento rok krajšie.
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

aisa Pozri príspevok
Atramke nemôžem poslať zemolez, lebo má plnú poštu. Ja zas plno neporiadku, keď nemôžem nájsť jej dobre odloženú adresu. Prepáčte, ak tento príspevok nepatrí do tejto rubriky. Ale čas pokročil, rada by som rastlinku poslala.Atramka, ozvite sa! Ďakujem!
aisa.... už aj letí adresa v ss......... a ďakujem krásne
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

ajka24 Pozri príspevok
Ahoj, som tu nova a trochu sa tu okrem citania dobrych rad a skusenosti orientujem. Citam u teba ze mas nejakych zastupcov z radu hibicus ci cinska ruza. Velmi rada by som ziskala nove rastlinky a tak som sa chcela spytat ci by sa nenasiel pre mna nejaky odrezok pri strihani. Mozem tiez poskytnut nieco z mojej zbierky izbovych rastlin.
Mám červenú, v pohári s vodou už aj s korienkami, ak máš záujem, ozvi sa. Rada darujem.
0 0
rybanka rybanka

rybanka je offline (nepripojený) rybanka

A nemá niekto žltú plnú čínsku ružu?
0 0
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Prosím poradte mi ako zasadiť mladé fuchsie. Neviem,či môžu ísť do voľnej pôdy alebo do kvetináča.
Ďakujem.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ahojte ,
ponúkne niekto na výmenu
-ružový,alebo červený oleander/ vymením za žltý
-oranžovú,al. žltú čínsku ružu/ vymením za červenú,plnú
príp. ponúknem niečo iné,dajte vedieť
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

arizona, ja mám štyri čínske ruže - bledoružovú, tmavšiu ružovú,červenú prázdnu a aj takú ako hľadáš - červenú plnú. Môžem poslať odrezky, ak máš záujem. Ja sa poteším žltej, príp. oranžovej.
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

odkaz pre aisu:
rastlinka došla, veľmi som sa potešila, už je aj zasadená, ešte raz ďakujem.
Naposledy upravil atramka : 19.04.08 at 11:02 Dôvod: chybička v texte
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

atramka Pozri príspevok
arizona, ja mám štyri čínske ruže - bledoružovú, tmavšiu ružovú,červenú prázdnu a aj takú ako hľadáš - červenú plnú. Môžem poslať odrezky, ak máš záujem. Ja sa poteším žltej, príp. oranžovej.
Asi som sa zle vyjadrila,ospravedlňujem sa!
Ja mám čínsku ružu červenú plnú a oleander žltý.
Ale potešila by som sa tým odrezkom ružového(bledý,tmavší) oleandra.Máš záujem o žltý?pá,pá
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

arizona zamilovaná.... a veľmi...... pozri ešte raz môj príspevok .....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

atramka Pozri príspevok
arizona zamilovaná.... a veľmi...... pozri ešte raz môj príspevok .....
trošku
...asi nie som sama zamilovaná,veď aj Ty píšeš,že ja hľadám červenú,plnú čínsku ružu . Takto to dopadne keď robíme desať vecí naraz a medzitým narýchlo odbehneme "k porade",ha,ha,(žeby to boli príznaky závislosti?)
Budem rada, ak mi pošleš odrezky bledo a tmavo ružovej čínskej ružičky. Adresu a podrobnosti v ss.
Díky
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

LillySK Pozri príspevok
inak,moja maminka ma zahradku a v nej vela kvietkov,len urcite neni taka maniacka na kvety ako ja a este ma okrem toho vela prace,ale ak chcete,mozem vam nejake potom postupne poslat..ma rozne a inak,tam na luke,kde sa pasievaju kravy z druzstva rastie taky maly kvietok,je nadherny,kvitne velmi skoro,hned po prvosienkach,je roznofarebny..podoba sa na laliu,ale nespomeniem si,jak sa vola tych je tam hromadaaaaaaaaaaaa,tie vam potom mozem ist aj s lopatkou povyberat,su fakt nadherne..
..... LillySK, kvitnú teraz tie kvietky ako ľalie??? Nemôžeš s nich poslať?? Prípadne sem hodiť foto??
0 0
LillySK LillySK

LillySK je offline (nepripojený) LillySK

atramka Pozri príspevok
..... LillySK, kvitnú teraz tie kvietky ako ľalie??? Nemôžeš s nich poslať?? Prípadne sem hodiť foto??
ahoooooj, tak teraz som to hladala na nete a nasla..je to SAFRAN JARNY, presne taketo fialove rastu na luke..
mas zaujem? ak ano, pojdem tam a vykopem ti zopar..
gfx.php.jpg  
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

LillySK Pozri príspevok
ahoooooj, tak teraz som to hladala na nete a nasla..je to SAFRAN JARNY, presne taketo fialove rastu na luke..
mas zaujem? ak ano, pojdem tam a vykopem ti zopar..
Podľa popisu to môže byť šafán, alebo aj jasienaka(podľa toho, že sú tam pasienky .
Ale pozor! Obe sú zákonom prísne chránené!
To len píšem preto, aby vás tie kvietky nevyšli véééľmi draho
0 0
LillySK LillySK

LillySK je offline (nepripojený) LillySK

arizona Pozri príspevok
Podľa popisu to môže byť šafán, alebo aj jasienaka(podľa toho, že sú tam pasienky .
Ale pozor! Obe sú zákonom prísne chránené!
To len píšem preto, aby vás tie kvietky nevyšli véééľmi draho
ahoj, tak viem ze moja mamina ich kupila normalne v obchode tak preto som pisala,ze ked som bola na luke so psom, videla som ich straaaaasne vela a nasa mamina ich kupovala.. a to je luka,co patri druzstvu.. kazdopadne vdaka, nevedela som o tom
0 0
franco24 franco24

franco24 je offline (nepripojený) franco24

Ahojte prosim Vas nema niekto nahodou na predaj par sadenic paradajky CHERRY? Nestihol som zasiat sadbu a teraz ich nemozem nikde zohnat Bol by som vam velmi velmi vdacny.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať