Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
Duša Duša

Duša je offline (nepripojený) Duša

mama štyroch detí
Milý Richard,
neviem kto túto stránku vymyslel, tak sa chcem poďakovať Tebe, že táto stránka existuje. Prípadne poďakovanie posuň ďalej. Našla som sa na porade úplnou náhodou, na niečo je aj registratúra dobrá... Chodím sem tak často, ako len môžem. A nie preto, že by som niečo potrebovala vyriešiť, len tak, lebo chcem. Končím väčšinou hlboko po polnoci, hovorím si, už pôjdem spať, len prečítam túto tému a túto tému... Veľmi sa mi páči, že sa tu ľudia rozprávajú ako priatelia. Ešte raz veľká vďaka.
0 0
AntekaK AntekaK

AntekaK je offline (nepripojený) AntekaK

Milý Richard, táto stránka sa mi veľmi páči. Ako píšu ostatní, aj som už závislá, prvé keď zapnem počítač, si prezriem, aké sú nové príspevky. Aj keď neviem vždy poradiť, pretože vediem účtovníctvo v rozpočtovej organizácii. Ale pomaličky sa na mňa prilepia aj iné vedomosti.
Držím palce, len tak ďalej!
0 0
Eva99 Eva99

Eva99 je offline (nepripojený) Eva99

Pripájam sa ku všetkým tým ohlasom, ako nám porada pomáha pri riešení problémov a častokrát zachraňuje život (možno trochu prehnané, ale pracovné miesto určite ), no zároveň si myslím, že asi nikto sem nechodí len preto, že niečo potrebuje. Veľa ľudí sem chodí preto, aby pomohli, podelili sa so svojimi skúsenosťami (samozrejme len tak, zadarmo, pre dobrý pocit, čo je skutočne obdivuhodné) a takisto aby si rozšírili svoje vedomosti. Tiež si čítam aj témy, ktoré sa ma netýkajú a ktoré pre svoju prax nepotrebujem, ale rozšíriť si vedomosti nikdy nie je zbytočné a na to je porada ako stvorená! Ďakujem, že ju máme...
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Musím aj ja zareagovať a pripojiť sa k názoru, že hneď ako som sa dozvedela o tejto stránke, prvé čo vždy otvorím, je porada. Je fakt skvelé prečítať si názory ale aj sa poučiť na skúsenostiach ostatných, pretože človek sa učí celý život a nikdy nevieme, kedy aké znalosti budeme potrebovať. Pre mňa sú všetky témy zaujímavé a poučné. Hoci veľakrát sa viac pýtam, ako pomáham, som rada, že v tomto svete sa nájde veľa ešte dobrých ľudí, ktorí sú ochotní pomôcť. Už som sa o tom zmieňovala aj v iných témach. Preto želám porade, aby vydržala v tom, čo začala, aby ľudí naďalej spájala a pomáhala nám všetkým, aby bola naďalej miestom, kde ľudia nájdu odpovede na svoje niekedy zúfalé otázky. Držím palce a za všetkých ďakujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
MáriaPaM MáriaPaM

MáriaPaM je offline (nepripojený) MáriaPaM

Túto skvelú stránku som objavila na začiatku domácej dovolenky, keď stále pršalo. Ráno vstanem, urobím si kávu a hneď idem na poradu. Takže mi ani nebolo lúto, že tri dni prší. Ale už sa ukazuje slniečko, to je dobré, lebo začínam byť závislá... budem chodiť večer
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Oceňujem Poradu vyše roka, som povďačná všetkým "chodiacim encyklopédiam", ktoré nás zahŕňajú skvelými radami, ktoré nielen mne šetria čas a nervový systém Nie prvý krát dodávam: v prvom rade veľká vďaka Richardovi , ktorý tento zázrak pre nás stvoril
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Porada je super vec, poznam ju len par dni ale nasla som tu viac uzitocnych informacii ako mnozstve drahej literatury. Mam len jednu pripomienku, mozno to je hlupost, ale ja som dost amater co sa tyka PC a zatial aj internetu. Zistila som ako si tu mam vyhladavat temy co potrebujem, ale dnes som to mala stazene tou reklamou na okienku kde vypisem klucove slova. Pozrela som si reklamu, ale aj napriek tomu nezmizla. Nemienim vypisovat ich formular lebo mi to na mail uz chodi a neviem ci sa da toho zbavit aj inak.
Inak ste vsetci super.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Dakujem velmi pekne
0 0
symona symona

symona je offline (nepripojený) symona

aj samostatne aj zárobkovo činná ...viac
Ahoj všetci na Porade, k takým náhodným okoloidúcim okolo tejto stránky je viac. A ja patrím k nim. Tiež som Vás našla náhodou, keď som pátrala po akejsi informácii. Je skvelé, že si ľudia dokážu navzájom pomôcť a ten, kto vymyslel Poradu (asi Richard - trafila som?), zaslúži naozaj pochvalu. Ak budem vedieť pomôcť s riešením nejakého problému, určite to urobím. Zatiaľ Vás všetkých pozdravujem.

Symona
0 0
encik encik

encik je offline (nepripojený) encik

Najprv chcem poďakovať za prijatie za člena porady. Som tu len pár dní a zatiaľ sa učím v nej listovať, myslím si že je to výborná vec, našla som si tu veľa odpovedí na moje nezodpovedané otázky ohľadne účtovníctva. Aj keď momentálne sa venujem podvojnému účtovníctvu len čiastočne, vďaka porade si myslím že budem stále v obraze. Je to super, som rada že som natrafila na takú fantastickú stránku.
0 0
Jankaaa Jankaaa

Jankaaa je offline (nepripojený) Jankaaa

Ja som sa tiež dopátrala k tejto porade náhodou. Bol to úžastný nápad vymyslieť túto Poradu. Odporučila som ju už všetkým mojím kamarátkam a kamarátom, čo pracujú v tejto oblasti a všetci si ju nevedia vynachváliť. Ďakujem,ďakujem,ďakujem. Je to úžastné, že toľko ľudí je ochotných pomôcť a poradiť.
0 0
xena77 xena77

xena77 je offline (nepripojený) xena77

porada je skvela vec !!! myslim, ze taketo vyjadrenie uplne staci:-)
0 0
caj caj

caj je offline (nepripojený) caj

Je to superstranka!!!


Privítal by som rubriku návody a postupy.
Sú predsa ľudia, čo si preskákali všeličo - a vedia dať súhrnnejšie pohľady na problematiku.

Inak srdečná vďaka za totok všetko.

:-)
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Základné postupy nájdeš:
http://www.porada.sk/faq.php
0 0
Evelinkaa Evelinkaa

Evelinkaa je offline (nepripojený) Evelinkaa

Myslím, že svoj názor vyjadrím až neskôr, lebo zatiaľ som veľmi milo prekvapená a hovorí sa tomu "nemý údiv" nad tým, akí ľudia ešte stále existujú... Ochotní pomôcť a poradiť len tak, pre dobrý pocit... Keď sa zo svojho prekvapenia preberiem, určite sa vyjadrím ... A vlastne, toto hovorí za všetko...
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Bol to skvelý nápad založiť takúto super stránku. Už niekoľko krát mi pomohlo, že som sa dopátrala riešenie prehľadávaním tejto stránky . ďakujem
0 0
inge57 inge57

inge57 je offline (nepripojený) inge57

Neviem ako správne vyjadriť svoje pocity, ale musím konštatovať jedno škoda, že som o tejto stránke nevedela skôr. Je to tu super. Odkedy chodím na poradu, tak som si veľa vecí dala do poriadku,dostala som chuť na sebe zapracovať. Veľa vecí som sa dozvedela aj o tom čo sa ma netýka. Je to proste super stránka a ja ďakujem hlavičke, v ktorej tento nápad vznikol.
0 0
boitana boitana

boitana je offline (nepripojený) boitana

som tu sice velmi kratko ale su tu velmi skvelí pohotoví a mudrí ludia a mate moznost poznat viac nazorov na danu temu,a velmi rychle zareagovanie ked surne nieco porebujete zistit -mam moznost si overit veci a tak zistit ci to robim spravne-je to velmi dobra stranka so super ludmi
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Nie som dlho členkou porady, no veľmi ma zaujala hneď ako som ju objavila a taktiež ako sa tu vyjadrili viacerí členovia, aj mne sa stala drogou. Objavila som ju keď som potrebovala poradiť s "Registratúrnym plánom". Samozrejme, že som ho v Porade objavila a veľmi mi pomohol. No našla som tu kopu ďalších zaujímavostí, ktoré mi pomohli v mojej práci a hlavne som sa utvrdila, či správne v mnohých oblastiach postupujem, nakoľko robím mzdovú účtovníčku a aj personálne. Poradu som odporučila už aj svojim priateľkám - mzdárkam. Som veľmi rada, že existuje a pomáha nám všetkým v práci. Nie je deň, kedy do nej nenazriem.
Fakticky pri každom probléme si otvorím Poradu a tam najrýchlejšie nájdem odpoveď.
Všetkých "poraďákov" pozdravujem. Viera
0 0
Jaroslávka Jaroslávka

Jaroslávka je offline (nepripojený) Jaroslávka

Ďakujem Vám všetkým za poradu, pracujem ako mzd.účtovníčka 39 rokov
a stále sa učím aj keď som dôchodkyňa.
Porada je výborná pomoc.
S úctou za Vašu prácu
Jaroslávka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať