Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
Naďa Naďa

Naďa je offline (nepripojený) Naďa

Porada jednoducho NEMÁ CHYBU. Je tu vždy, keď ju potrebujem. Ráno, večer, vnoci, pracovný deň, vo sviatok. Chyba je zatiaľ vo mne. Hľadám odpovede, ale nemám odvahu odpovedať, stále mám pocit, že sa učím a nechcem niekoho "zaviesť"
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

To tmcomputer:
Dnes si sa zaregistroval, dnes si skoro do všetkých tém, ktoré Ti skočili ako dnešné príspevky napísal inzerát. Musíš si dať prosím námahu a zistiť najprv o čom táto stránka je, ako a kde sa uverejňujú príspevky, lebo takéto konanie nás určite "nadvihne" na stoličke a neprihlási sa Ti aj Ten kto má záujem. Musím povedať, že toto sa tu fakt za celý čas nestalo.
Naposledy upravil evina : 18.09.05 at 21:39
0 0
Zyka Zyka

Zyka je offline (nepripojený) Zyka

Moj nazor. Porada je fajn, ale v poslednom case sa stava neprehladnou a komplikovanou. Podla mojho nazoru prispevky typu recepty a zazitky zo zivota tu nemaju co hladat, iba zneprehladnuju stale pribudajuce informacie, tak isto nejake sukromne dalekosiahle rozhovory na neekonomicke temy nikoho nezaujimaju. Ja viem,ze zivot nie je len praca ale od tejto stranky ocakavam naozaj odbornu PORADU v oblasti ekonomickej a financnej. ahojte
0 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
Ľudia na Porade sú super, myslím na tých ktorí veľmi ochotne, rýchlo a správne odpovedajú na položené otázky.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Zyka
Moj nazor. Porada je fajn, ale v poslednom case sa stava neprehladnou a komplikovanou. Podla mojho nazoru prispevky typu recepty a zazitky zo zivota tu nemaju co hladat, iba zneprehladnuju stale pribudajuce informacie, tak isto nejake sukromne dalekosiahle rozhovory na neekonomicke temy nikoho nezaujimaju. Ja viem,ze zivot nie je len praca ale od tejto stranky ocakavam naozaj odbornu PORADU v oblasti ekonomickej a financnej. ahojte
veď navštevuj iba témy aké Ťa interesujú a ostatné si nevšímaj, na to máme menu: PREJDI na: rozbalíš ho a vyberieš čo chceš pozrieť....
************************************************** ***
mne ostatné témy mnohokrát prinesú fajn relax v tom množstve robotky....
0 0
Hubka Hubka

Hubka je offline (nepripojený) Hubka

Stránka je vynikajúca, vždy si tu nájdem to, čo práve potrebujem.
0 0
ozon ozon

ozon je offline (nepripojený) ozon

Vyborna vec,ale pre new "Personu" na prvý dojem neprehladne ovladanie
vstupov a vystupov...

motto:
...genialita spociva v jednoduchosti.


Ale klobuk dole aj za toto dielo./www.porada.sk/


ad:Ozon
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
ozon
Vyborna vec,ale pre new "Personu" na prvý dojem neprehladne ovladanie
vstupov a vystupov...

motto:
...genialita spociva v jednoduchosti.


Ale klobuk dole aj za toto dielo./www.porada.sk/


ad:Ozon
Súhlasím, ale táto stránka nie je na jedno použitie, takže je urobená tak aby čo najlepšie slúžila pokročilým užívateľom Porady. No a keď hovorím o pokročilých predpokladám, že ovládajú základnú prácu s Poradou.
Je to ako keď prídeš do cudzej krajiny. Ak nevieš ako to tam funguje, môže sa ti zdať že tam žijú divní ľudia. Akonáhle však spoznáš ich kultúru a jazyk, zrazu sa ti otvorí úplne nový priestor.
Tak držím palce v začiatkoch a verím, že neskôr zistíš že je tu omnoho viac ako len "vstupy a výstupy".
P.S. K prehľadnosti patrí aj správne zaradenie otázky .-)
0 0
ozon ozon

ozon je offline (nepripojený) ozon

Súhlasím ale:

Ako sa mam spravne zaradit v cudzej krajine ktora
nema priehladne znacenie!!!

PRIKLAD:

Treba napr.skusit a zaradit sa v cestnej premavke v Bangladeshy,
kde je vsetko jasne vsetkym len nie cudzincom!

Dobre znacenie sa pozna intuitivne a prechadza sa plynule, ak ste niekdo vodic poznate to kazdy sam ... v cudzom meste!

ad:Ozon
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

ozon
Ako sa mam spravne zaradit v cudzej krajine ktora
nema priehladne znacenie!!!

ad:Ozon
Priehľadnejšiu krajinu, poskytujúcu dennodenne obrovské množstvo pomoci a rád pre ľudí, ktorých účtovníctvo (a nielen účtovníctvo) baví alebo živí som ešte nevidela. Máš lepší tip?
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
ozon
Súhlasím ale:

Ako sa mam spravne zaradit v cudzej krajine ktora
nema priehladne znacenie!!!

PRIKLAD:

Treba napr.skusit a zaradit sa v cestnej premavke v Bangladeshy,
kde je vsetko jasne vsetkym len nie cudzincom!

Dobre znacenie sa pozna intuitivne a prechadza sa plynule, ak ste niekdo vodic poznate to kazdy sam ... v cudzom meste!

ad:Ozon
:p Vítam Ťa !!!, ale ozon no veď sa nebojkaj - tu Ťa budeme navigovať rukami-nohami a budeme Ti pomááááhať....
čo už je v ekonomike jednoduché? - tak ani stránka nemôže byť jedoduchá... Richard jej dal kus seba, tak ho nebi - nech sa na nás nevykašle....
bo bez tejto stránky som v keli....
0 0
ozon ozon

ozon je offline (nepripojený) ozon

Paula
Priehľadnejšiu krajinu, poskytujúcu dennodenne obrovské množstvo pomoci a rád pre ľudí, ktorých účtovníctvo (a nielen účtovníctvo) baví alebo živí som ešte nevidela. Máš lepší tip?
Davam do pozornosti dobry tip na prehladnejšiu krajinu...


http://tusicisny.blog.sme.sk/c/14373...ajciarsko.html


ad:Ozon
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

ozon, som sa len pýtala, či poznáš.......za link vďaka, nekliknem........
0 0
ozon ozon

ozon je offline (nepripojený) ozon

sway
:p Vítam Ťa !!!, ale ozon no veď sa nebojkaj - tu Ťa budeme navigovať rukami-nohami a budeme Ti pomááááhať....
čo už je v ekonomike jednoduché? - tak ani stránka nemôže byť jedoduchá... Richard jej dal kus seba, tak ho nebi - nech sa na nás nevykašle....
bo bez tejto stránky som v keli....
Vzdavam hold a uctu tvorcovy tejto prace /www.porada.sk/
Ale svoj kriticky nazor nie je na zhoršenie ale naopak,
zdrava kritika plodi zdrave ovocie - inac naco by boli
potom vsetky tie porady - kyvkajuce hlavy tu boli 40 rokov
a ako to dopadlo...
Ja si uz nejak poradim ,ale pridu aj tí ktorích to tu odradi ...

ad:Ozon
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

ozon
Davam do pozornosti dobry tip na prehladnejšiu krajinu...


http://tusicisny.blog.sme.sk/c/14373...ajciarsko.html


ad:Ozon
čo to má spoločné s účtovníctvom a ekonomikou?
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Porada, nakoniec ako každá stránka, má hore vpravo biely krížik na červenom pozadí. Vieš na čo slúži, keď Ti táto stránka nevyhovuje......
0 0
ozon ozon

ozon je offline (nepripojený) ozon

emily
Porada, nakoniec ako každá stránka, má hore vpravo biely krížik na červenom pozadí. Vieš na čo slúži, keď Ti táto stránka nevyhovuje......

Sorry nemam take...
...a tvoje hypotezy o nevyhovovani nie su moje
...prosim nepodsuvat.
Emily...
A utocit na nazor novacika v tomto Fore je od teba moc PEKNE
dakujem a zdravim vsetkych na vychode Slovenska.

ad:Ozon

P.S. Prvacika prvy den v skole vyfliaskame a potom sa cudujeme ze tam rad "chodi"...
Inteligentne...


0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

ozon

Emily...
A utocit na nazor novacika v tomto Fore je od teba moc PEKNE
dakujem a zdravim vsetkych na vychode Slovenska.

ad:Ozon

P.S. Prvacika prvy den v skole vyfliaskame a potom sa cudujeme ze tam rad "chodi"...
Inteligentne...


Ozon...ja na nikoho neútočím. Mne to prišlo, že Ty v kuse útočíš na Poradu. Je jasné, že ako začiatočník, môžeš mať problém, ale tu je kopec ľudí, ktorí ochotne poradia.
A ak vieš nejak pomôcť Richardovi, tak daj konkrétny návrh a nie v kuse kritizuješ.
0 0
ozon ozon

ozon je offline (nepripojený) ozon

emily
Ozon...ja na nikoho neútočím. Mne to prišlo, že Ty v kuse útočíš na Poradu. Je jasné, že ako začiatočník, môžeš mať problém, ale tu je kopec ľudí, ktorí ochotne poradia.
A ak vieš nejak pomôcť Richardovi, tak daj konkrétny návrh a nie v kuse kritizuješ.
Polopate som povedal : genialita spociva v jednoduchosti.
...konkretne:zjednodušiť pristup a ovladanie na tomto fore...
... NAZOR NA Poradu je priestor na dialog a to nie je utok ale nazor ktori niekdo ziadal od navštevnikou...lebo
vytvoril na to tu ten priestor a ja v tomto priestore hovorim konkretne:Treba to tu zjednodušiť a zpriehladniť.AK to nejde tak nejde ja nikoho za to tyrat nebudem...
Ale ja ked napisem svoj nazor tak baf... par jedincov je nespokojných...
PRECO?
Keby sme boli vsecia od zaciatku spokojny dodnes by sme boli v jaskyni!
Nespokojnost je motorom pokroku /OZON/

ad:Ozon


0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Mily OZON, prezeranie tejto stranky (PORADA) vobec nie je povinne. Mne sa nepacia napr. kadejake reality show a tak sa na ne nepozeram, ale nikoho nekritizujem za to, ze su take, ake su. Vsetci sme sem raz prisli po prvy krat, vsetci sme mali mensie alebo vacsie problemy, ale vsetci, ktori prostrednictvom tejto vybornej stranky komunikujeme, sme bohatsi nielen o vedomosti ale aj o spriaznene duse.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať