Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
caixa Pozri príspevok
Stránka bola kedysi lepšia, teraz to kazíte s tým Drakom. To by ste mali dať niekde inde,dosť sa to pletie. Zbytočne veľa času strávim klikaním na odkazy kde nemám prístup.



prepáč, lubica_02, bolo to mienené na caixa
0 0
Vranová Vranová

Vranová je offline (nepripojený) Vranová

Súhlasím s ostatnými, som veľmi vďačná, že takáto stránka existuje. Som tu skoro každý deň, nie že si len overujem svoje znalosti v danej téme, ale veľa som sa tu aj naučila! Touto cestou chcem aj poďakovať skúsenejším kolegom za ich príspevky a odpovede!
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

V deň ročnej registrácie na tomto servery Vám veľmi pekne ďakujem za Vaše odborné, ale aj ľudské rady. Som rada, že som tento server objavila. Jožka
Naposledy upravil jozka56 : 01.07.08 at 21:11
0 0
japis japis

japis je offline (nepripojený) japis

Náhodou som ju vlani objavila a veľmi mi pomáha. Len škoda, že nemám viac času, lebo sa tu riešia často zaujímavé problémy. Myslím iba tie odborné, tie ostatné, nemusím, ale nemám ani nič proti. Upracovane uctovnicky potrebuju aj rozptylenie.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Nie je to názor, skôr žiadosť:

Dalo by sa niekde nastaviť, že nový členovia nemali prístup do sekcie "Poraďácka kaviareň"? Prečo, z jednoduchého dôvodu. Aj dnes som tam našiel
cca 10-15 otázok odborného charakteru. A to isté platí aj na blog.

A po čase, keď sa už zorientujú na stránke, uvolniť im prístup.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Nie je to názor, skôr žiadosť:

Dalo by sa niekde nastaviť, že nový členovia nemali prístup do sekcie "Poraďácka kaviareň"? Prečo, z jednoduchého dôvodu. Aj dnes som tam našiel
cca 10-15 otázok odborného charakteru. A to isté platí aj na blog.

A po čase, keď sa už zorientujú na stránke, uvolniť im prístup.
Maximálny súhlas s príspevkom.
Alebo aby sa mohli iba pýtať v existujúcich témach, a nie hneď zadávať novú tému.
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

som rada, ze existuje takato stranka, vdaka nej prestali byt pre mna zakony nudne
a kazdy den zistujem, ze aj ked robim uctovnictvo, stale je nespocetne mnozstvo veci, ktore neviem alebo som si nie 100% ista a stale je co sa ucit
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Aj ja súhlasím. Ani nie tak, že sú zákony nudné, ale preto, že niekedy som si 100% istá a stačí iný názor a už začínam mať pochybnosť. Zákony sú strohé,stručné a nie vždy jednoznačné "§" - stačí vidieť ten paragraf. Keď som sa v odborných záležitostiach obrátila na poradu, vždy som našla pomoc. Ľudí (nebudem menovať, aby som na niekoho nezabudla), ktorí sa podujali na túto prácu si treba vážiť a nie im ju znepríjemňovať, ba dokonca ich urážať. Nedajte sa odradiť (nie konštruktívnou kritikou), ale provokáciami a neplodnými diskusiami. Držím všetkým poraďákom palce.
0 0
zdenek26 zdenek26

zdenek26 je offline (nepripojený) zdenek26

Je to super stránka.Potrebujem ju k životu.Dakujem,že existuje PORADA.
0 0
denisie denisie

denisie je offline (nepripojený) denisie

Každému kto má nejaký problém a nevie si rady, tak ako niekedy ja...Poradu vždy odporučím...Ja si už ani neviem predstaviť, žeby táto stránka neexistovala. Zvykla som si prísť sem pohľadať odpovede na moje otázky, alebo sa v nich aspoň uistiť!Nečudovala by som sa keby som od nej závislá.. Ale predsa lepšie byť závislý od porady ako od niečoho iného
0 0
Vlado.s Vlado.s

Vlado.s je offline (nepripojený) Vlado.s

Taký klasický východniar
Porada? To je to najúžasnejšie čo na internete je. Porada je nekonečná vysoká škola. Som neskutočne vďačný za vnuknutie ktoré dostali tvorcovia tejto PORADY.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ani ja si uz bez Porady neviem predstavit jediny den. Dnes som vdaka jednej zlatej dusi - andreaS- prekonala strach z OMEGY. Od predvianoc som sa s tym morila , schudla som 3 Kg, co som sa trapila a jedovala a az vdaka nej som prisla na to, ze to asi budem vediet pouzivat. Keby nebola Porada, neviem, kde by mi takto ucinne pomohli.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

durisovad Pozri príspevok
Ani ja si uz bez Porady neviem predstavit jediny den. Dnes som vdaka jednej zlatej dusi - andreaS- prekonala strach z OMEGY. Od predvianoc som sa s tym morila , schudla som 3 Kg, co som sa trapila a jedovala a az vdaka nej som prisla na to, ze to asi budem vediet pouzivat. Keby nebola Porada, neviem, kde by mi takto ucinne pomohli.
Neviem, či si zajtra nepôjdem kúpiť Omegu ...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ak chces schudnut, lepsiu kuru nepoznam.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

No , ja neviem kde ja robím chybu....
mám v PC dve Omegy ale na mojej váhe to nieje poznať... .
0 0
ignis1 ignis1

ignis1 je offline (nepripojený) ignis1

Musím priznať, že aj ja som "závislá" od porady. Nájdem tu riešenie v rôznych situáciach (zdravie, kvety, záhrada ...) a je mi sympatické s akou trpezlivosťou vysvetľujete niektoré § a pojmy. Vďaka Vám všetkým za to! Osobne som sa pristihla pri tom, že si radšej pustím Poradu ako televíziu.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
liba2 Pozri príspevok
No , ja neviem kde ja robím chybu....
mám v PC dve Omegy ale na mojej váhe to nieje poznať... .
Bude to asi tym, ze si OMEGU pochopila lepsie a skor ako ja. Ale aby som nepisala mimo temy, vdaka Porade uz asi chudnut nebudem.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Keď som sem začala chodiť, bola to super stránka. Našla som tu veľa riešení a rád k veci. Potom som tu dlhšie obdobie nebola a teraz kukám ako vyoraná myš. Pripadá mi to tak, ako keby sa väčšina príspevkov zvrhla na vzájomné napádanie sa členov. A asi je to horšie, odkedy sa udeľujú súhlasy a palce. Fakt ma nebaví, keď hľadám riešenie na nejaký problém, čítať v príspevkoch, že AB je pritakávač/ka CD, EF je zase pritakávač/ka GH, baby vždy držia spolu a podobné kraviny a tiež kraviny od ľudí, ktorí sa vyjadrujú totálne , len aby sa predviedli a niekoho naštvali (posledná takáto téma, čo som čítala, bola Krámová versus Kramár).
Naposledy upravil Llívia : 08.11.09 at 21:48
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Llívia Pozri príspevok
Keď som sem začala chodiť, bola to super stránka. Našla som tu veľa riešení a rád k veci. Potom som tu dlhšie obdobie nebola a teraz kukám ako vyoraná myš. Pripadá mi to tak, ako keby sa väčšina príspevkov zvrhla na vzájomné napádanie sa členov. A asi je to horšie, odkedy sa udeľujú súhlasy a palce. Fakt ma nebaví, keď hľadám riešenie na nejaký problém, čítať v príspevkoch, že AB je pritakávač/ka CD, EF je zase pritakávač/ka GH, baby vždy držia spolu a podobné kraviny a tiež kraviny od ľudí, ktorí sa vyjadrujú totálne , len aby sa predviedli a niekoho naštvali (posledná takáto téma, čo som čítala, bola Kramárová versus Kramár).
Práve si objavila Ameriku.Mňa keď niečo nebaví, tak to nečítam. Toto je téma, kde Richard očakával názory a príspevky, ktoré by Poradu posunuli dopredu. Ty si sem prišla a podarilo sa Ti zaradiť spiatočku. To sa aj mne stáva. Občas ani nenaštartujem. Ale musím sa Ti poďakovať, že svojim príspevkom si túto tému vyniesla na svetlo, a ja prijmem Tvoju hodenú rukavicu. Vzhľadom k tomu, že som nikdy nezadala žiadnu tému, a hľadala som, ako mám čosi stlačiť, aby sa mi to podarilo, tak som bola úspešná aspoň v tom, že sa mi nič nepodarilo a vypla som PC. Napriek tomu dva dni nosím v hlave myšlienku otvoriť anketu k problému Porady najzávažnejšiemu: TISÍCHLAVÝ NICK !
Porada ustála rôzne názorové rozdiely. Občas ich neustáli niektoré nicky, ale život ide ďalej. Som na Porade 4 roky. Viem, ktorý nick môžem radšej obísť, viem približne, ktorý nick je ochotný akceptovať aj moje sarkastické poznámky, aby som nemusela rovno do čierneho, viem presne ktorý nick na mňa bude zazerať aj keby som mu zniesla modré z neba, a viem ktorý asi kam patrí, aj keď na to zrovna nevyzerám. Čo však nie som schopná pochopiť, ako na tejto stránke tak dlhodobo a beztrestne môže pôsobiť nick, ktorý verejne priznáva svoju identidu/ teda je vcelku jednoduché uplatniť právo bez širokosiahleho vyhľadávania konkrétnej fyzickej osoby/, ktorý verejne hanobí autora a majiteľa stránky, ktorí denne zamestnáva adminov, lebo je ako domestos smrdiaci všade. Etiketa jasne vyjadrila, aký bude postoj k istým naplneným skutkom. Zatiaľ je zdvorilejšia k tisíchlavému nicku, ako výstrednejšiemu jedincovi. Nepýtam sa prečo. Skôr sa pýtam do kedy? Ak sa má Porada posúvať dopredu a nie opačným smerom.

P.S. Červený kúkoľ vlčie maky?......
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

vyborna stranka,jedine co by som vylepsil je vyhladavanie ,neviem preco ale tazko nieco najdem a urcite to uz bolo riesene.ale chyba je mozno vo mne
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať