Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

účtovník 007 Pozri príspevok
´
Babi2 si vôbec nekopla, iba definovala existujúci stav. Alebo nie?

http://www.porada.sk/1152918-post6.html
Dobre, nebudem teda hovoriť o kopnutí.

Ide ale o to, že v zmysle etikety by sme nemali komentovať iných členov, či už aktívnych alebo vylúčených a je jedno, ako sa správajú či akí sú. Pokiaľ to robia tí druhí vo svojich príspevkoch, treba tie príspevky nahlásiť a admin či moderátori posúdia vhodnosť či nevhodnosť príspevku. Ale aký to má zmysel tu ohovárať vylúčeného člena či diskutovať o ňom?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Chobot Pozri príspevok
Dobre, nebudem teda hovoriť o kopnutí.

Ide ale o to, že v zmysle etikety by sme nemali komentovať iných členov, či už aktívnych alebo vylúčených a je jedno, ako sa správajú či akí sú. .........
Ale aký to má zmysel tu ohovárať vylúčeného člena či diskutovať o ňom?
Myslím Chobot, že celkom nemáš pravdu. Tá posledná debata začala
o tom, že by bolo treba chrániť záujmy členov, ktorí sú permanentne atakovaní tisícnikovým členom. A asi sa nedá nediskutovať bez neho. Tak mi poraď , prosím Ťa, kde mám povedať svoj názor na Poradu, ak nie v tejto ankete. Mňa trápi na Porade Karas, nič iné, pretože ostatné môžem sama ovplyvniť. Tak som napísala sem, že práve toto z môjho pohľadu by bolo treba riešiť. Nie nahlasovaním príspevkov, ani nahlasovaním nickov. Ale zásadne.
A nemám pocit, žeby Karas, ako člen, nebol prítomný aj tejto debaty.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

tak po Richardovi bol na druhom mieste asi Chobot a ja dnes veľmi vysoko oceňujem jeho veľkorysosť
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

ostiepar Pozri príspevok
Pokiaľ je to takto - nema problema.

Ale čisto náhodou keby to bolo takto - neviem neviem , kto by sa sťažoval " veľkému bratovi ".
Chobot Pozri príspevok
Dobre, nebudem teda hovoriť o kopnutí.

Ide ale o to, že v zmysle etikety by sme nemali komentovať iných členov, či už aktívnych alebo vylúčených a je jedno, ako sa správajú či akí sú. Pokiaľ to robia tí druhí vo svojich príspevkoch, treba tie príspevky nahlásiť a admin či moderátori posúdia vhodnosť či nevhodnosť príspevku. Ale aký to má zmysel tu ohovárať vylúčeného člena či diskutovať o ňom?
ostiepar Pozri príspevok
PRAVDA nemôže nikomu ublížiť .

PS
Ale sú ľudia, ktorým vadí, že to nie je TÁ ICH .
ostiepar Pozri príspevok
O "nás" - bez NÁS ???
Chobot, skutočne si presvedčený, že vylúčeného?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Mne je to jedno. Ak chcete o tom diskutovať, tak diskutujte. Ja sa tým nebudem zapodievať, radšej poradím 3 ľuďom, čo majú nejaký problém.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

kukučka Pozri príspevok
tak po Richardovi bol na druhom mieste asi Chobot a ja dnes veľmi vysoko oceňujem jeho veľkorysosť
Veľkorysosť ocenovať u druhých treba. Len je úplne super, ak ju možno vysoko hodnotiť aj u seba, spolu so zmyslom pre spravodlivosť a čestnosť.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Chobot Pozri príspevok
Mne je to jedno. Ak chcete o tom diskutovať, tak diskutujte. Ja sa tým nebudem zapodievať, radšej poradím 3 ľuďom, čo majú nejaký problém.
Vodu kážeš, víno piješ. Dobré vedieť. Prečo si teda prišiel? Prečo si radšej neporadil?. Vidíš, to som celá ja. Vleziem tam, kde sa
chce málokomu.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Porada je veľmi dobrá stránka, vždy tu nájdem odbornú pomoc, keď niečo neviem,alebo sa v niečom nevyznám.Myslím,že je to fakt dobrá stránka a sú tu aj dobrí ľudia,ktorí vždy radi pomožu.Ja osobne mám poradu medzi mojími TOP 5 internetových stránok...
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Ja poradu zbožňujem, som na nej závislá, denno-denne tu sedím a čítam a ak viem, rada pomôžem, a som rada, keď niekto pomôže aj mne
Iný názor na poradu nemám...

0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Inak,keď je tu už podľa vlastných slov veľa ľudí od Porady závislých-neviete náhodou,či niekde existuje nejaké zariadenie,kde to liečia?Neviem, ale malo by sa aj na to pamatať a zaradiť to medzi diagnozy, najbližšie je to asi k Dg. F69-tam by mohla byť zaradená aj závislosť od Porady.sk
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak,keď je tu už podľa vlastných slov veľa ľudí od Porady závislých-neviete náhodou,či niekde existuje nejaké zariadenie,kde to liečia?Neviem, ale malo by sa aj na to pamatať a zaradiť aj nejakú novú diagnozu, napr. F69-závislosť od Porady.sk

Stanko, ja by som tú diagnózu najradšej neliečila...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Lenka1979 Pozri príspevok
Stanko, ja by som tú diagnózu najradšej neliečila...
Ja zatiaľ asi závislý niesom,hm-mám síce Poradu rád,ale si myslím,že stále sú ešte niektoré veci príjemnejšie,ako zrovna Porada...
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja zatiaľ asi závislý niesom,hm-mám síce Poradu rád,ale si myslím,že stále sú ešte niektoré veci príjemnejšie,ako zrovna Porada...
()
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Lenka1979 Pozri príspevok
()
prečo?A povedz,že nemám pravdu...
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
prečo?A povedz,že nemám pravdu...
... nem vidíš toho v zátvorke???
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Lenka1979 Pozri príspevok
... nem vidíš toho v zátvorke???
ale však vidím preto ten - a aj tá značka diagnozy akousi náhodou vyšla , že F 69
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak,keď je tu už podľa vlastných slov veľa ľudí od Porady závislých-neviete náhodou,či niekde existuje nejaké zariadenie,kde to liečia?Neviem, ale malo by sa aj na to pamatať a zaradiť to medzi diagnozy, najbližšie je to asi k Dg. F69-tam by mohla byť zaradená aj závislosť od Porady.sk
Hmmm, také liečenie by vôbec nemuselo byť zlé. Superstretko za štátne a ešte aj s PN Ešte zohnať lekára čo to bude predpisovať a idem sa liečiť
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Porada je ako prvá pomoc: prepotrebná a rýchla.

Porada zvyšuje právne vedomie laikov i právnikov.

Porada je nezištná rada. Vďaka za poradu!
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Kazu Pozri príspevok
Hmmm, také liečenie by vôbec nemuselo byť zlé. Superstretko za štátne a ešte aj s PN Ešte zohnať lekára čo to bude predpisovať a idem sa liečiť
Pochybujem, že by bolo za štátne. A už vôbec nie s PN.
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať