Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Krásne a pravdivo napísané.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Na toľko "dusna" sa musím aj ja veľmi snažiť alebo nazlostiť.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
alla66 Pozri príspevok
Z akého dôvodu majú na Porade prednosť reakcie, ktoré sa týkajú nepodstatných vecí, ako sú Facebook, reklamy? Prečo nikto nevenuje pozornosť otázkam, ktoré súvisia s touto stránkou? Mala som pár, ktoré sa do dnešného dňa prehliadajú a neviem pochopiť prečo...napr. Kto je poverený otvoriť uzavretú tému, zmazať tému od nováčika, ktorá nie je v rozpore s etiketou, prečo vidím v profile 1000 zbytočných odkazov, ktoré zostali po odstránení správ. Prečo neprihlásení užívatelia vidia niečo naviac ako zaregistrovaní a kopec ďalších nedostatkov. Z FB je prísun viacero nových členov, ktorí majú problém s orientáciou a nikde nenájdu základný súhrn pravidiel, čo je povolené, čo zakázané. Lúskať v archíve tému po téme, s tým majú problém aj zbehlí členovia. Potom, keď zadajú otázku, nájde sa dobrotník, ktorému sa nepozdáva nick a bez akéhokoľvek vysvetlenia odstráni tému. Namiesto skvalitnenia prístupu a funkcií tu vzniká priestor pre pokec, hádky, osočovanie a ignorovanie otázok nečudujem sa, ak sú dlhoroční poraďáci rozhorčení, v tichosti sledujú, čo sa deje s Poradou a odmietajú podať pomocnú ruku novým členom.
A čo vlastne súvisí s touto stránkou? BOLA to porada účtovníkov. NEZIŠTNÁ. A vraj, podľa etikety APOLITICKÁ!!!!!!!! Teda chybička se do ETIKETY vloudila - A- POLITICKÁ! Také ľahké nevieš? A kedže politická len pre vyvolených, ponižovaným bolo treba sa ohlásiť. Keď začínaš podnikať, tak má najskôr náklady Tvoj šéfko a si ťa ofukuje. Keď šéfko prosperuje - Zabudol vôl, že raz teľaťom bol. A vlastne, na Porade som sa naučila, že zadarmo ani kura nehrabe!Neboj, o chvíľu pricupitá perestrojka so zámkom.
5 0
day day

day je offline (nepripojený) day

ked si pozeram Vase registracie tak sa oznacujem za novacika.

poradu som poznal predtym ako stranku ekonomov/uctovnikov, preto ma nezaujala. nic proti nikomu

planujem stavat preto som hladal na nete stranku ktora by mi pomohla a nasiel som "uctovnicku" poradu. mna na porade - stavba prijali super, vela krat odpovedali aj na hlupe otazky, dakujem (220870, ciners, Tomas, ...) kym na ostavbe som nemal ten pocit, preto som zostal na porade.

neberte vyhodu porady - komplexnost - ako nevyhodu, prichadzaju ludia z roznych oborov, je len na prospech porady, ze raste, pribudaju "poradaci", je tu viac rubrik atd., pomaha to porade a pomoze aj nam.

spomente si na to ked ste zacinali a urcite sa Vam bude odpoved aj na "hlupe" otazky lahsie.

Ja hodnotim poradu velmi pozitivne.
2 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Richard Pozri príspevok
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Petra Nová Pozri príspevok
Na toľko "dusna" sa musím aj ja veľmi snažiť alebo nazlostiť.
ak tým myslíš moju reakciu, nie som nazlostená, iba reagujem na otázku zadávateľa tejto témy... vyjadrila som svoj názor. Alebo som mimo témy ?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Tiež som na porade krátko, prišla som sem pre odborné odpovede na moje otázky. Ak môžem povedať svoj názor, tak porada je porada už podľa názvu, nie je to pokec. Ale v kaviarni sa pokecá o všeličom, takže možno skôr treba kontrolovať, kde sa otvárajú témy, ktoré patria do kaviarne.
Naposledy upravil Kvaka : 21.09.10 at 17:15
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
day Pozri príspevok
ked si pozeram Vase registracie tak sa oznacujem za novacika.

poradu som poznal predtym ako stranku ekonomov/uctovnikov, preto ma nezaujala. nic proti nikomu

planujem stavat preto som hladal na nete stranku ktora by mi pomohla a nasiel som "uctovnicku" poradu. mna na porade - stavba prijali super, vela krat odpovedali aj na hlupe otazky, dakujem (220870, ciners, Tomas, ...) kym na ostavbe som nemal ten pocit, preto som zostal na porade.

neberte vyhodu porady - komplexnost - ako nevyhodu, prichadzaju ludia z roznych oborov, je len na prospech porady, ze raste, pribudaju "poradaci", je tu viac rubrik atd., pomaha to porade a pomoze aj nam.

spomente si na to ked ste zacinali a urcite sa Vam bude odpoved aj na "hlupe" otazky lahsie.

Ja hodnotim poradu velmi pozitivne.
Mne vôbec neprekáža, že na Porade sa rozrástli aj iné profesie. Ja to vítam. A nikde si ma ani nepočul postonkávať, ako mi je ľúto za starou, dobrou Poradou. Mení sa spoločnosť, spoločenská klíma, mení sa Porada. Naopak. Ja vítam sekciu pre učiteľov, stavbárov, naučila som sa pestovať muškáty, a čosi navariť okrem šniciel. Len tie obrázky, ani keby si ma zabil sa naučiť neviem.Ale prečo niekomu prekáža, ak má dovolené otvoriť politickú tému, že sa v nej ocitnú aj iné protinázoy, to netuším. A ak si si všimol, alla66 sa pýtala na veľa vecí technických. Kým zavrieť niekomu ústa trvá coby dub, vysvetliť technické požiadavky už nemá kto. Nuž, lepšie čítaj a viac pochopíš. A o nováčikoch tu vznikla fáma, ktorú ja nepodporím, že sú to staronové klony. Tak vedz, že mne je to jedno, hlavne že sú tie klony lepšie, ako originály. Prajem Ti krásny večer.
4 0
day day

day je offline (nepripojený) day

Danila Pozri príspevok
Mne vôbec neprekáža, že na Porade sa rozrástli aj iné profesie. Ja to vítam. A nikde si ma ani nepočul postonkávať, ako mi je ľúto za starou, dobrou Poradou. Mení sa spoločnosť, spoločenská klíma, mení sa Porada. Naopak. Ja vítam sekciu pre učiteľov, stavbárov, naučila som sa pestovať muškáty, a čosi navariť okrem šniciel. Len tie obrázky, ani keby si ma zabil sa naučiť neviem.Ale prečo niekomu prekáža, ak má dovolené otvoriť politickú tému, že sa v nej ocitnú aj iné protinázoy, to netuším. A ak si si všimol, alla66 sa pýtala na veľa vecí technických. Kým zavrieť niekomu ústa trvá coby dub, vysvetliť technické požiadavky už nemá kto. Nuž, lepšie čítaj a viac pochopíš. A o nováčikoch tu vznikla fáma, ktorú ja nepodporím, že sú to staronové klony. Tak vedz, že mne je to jedno, hlavne že sú tie klony lepšie, ako originály. Prajem Ti krásny večer.
ahoj Danila,

ja nerozumiem a to:
1. aka politika, zatvorit - otvorit temu ?
2. alla66 - nereagoval som na allu66
3. staronove klony?

Vy ste tu uz dlho, ja niektym Vasim debatam a poznamkam nerozumiem, to uz je take "Vase poradacke podpichovanie".

inak dnes som poriadne este nejedol, mozno som prepracovany preto nerozumiem, ale niekde som cital, ze musis v tom pripade vela pit, tak tu mam 2l rajec (radsej by som si dal ten spominany rezen, rajec nezabera)
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

day Pozri príspevok
ahoj Danila,

ja nerozumiem a to:
1. aka politika, zatvorit - otvorit temu ?
2. alla66 - nereagoval som na allu66
3. staronove klony?

Vy ste tu uz dlho, ja niektym Vasim debatam a poznamkam nerozumiem, to uz je take "Vase poradacke podpichovanie".

inak dnes poriadne este nejedol, mozno som prepracovany a preto nerozumiem, ale niekde som cital, ze musis v tom pripade vela pit, tak tu mam 2l rajec (radsej by som si dal ten spominany rezen, rajec nezabera)
Day vôbec sa tým netráp a radšej sa najedz a napi, to ti viac prospeje
...dobrú chuť a pekný zbytok dňa
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

slavica Pozri príspevok
Day vôbec sa tým netráp a radšej sa najedz a napi, to ti viac prospeje
...dobrú chuť a pekný zbytok dňa
Slavica keby to bolo take jednoduche, myslim to jedlo, ostatne, to sa netrapim

Richard takto Ti prispievame do Tvojich tem, ja viem, strasne
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

dnes mi po prihlásení 2x vypisovalo toto:
Your submission could not be processed because you have logged in since the previous page was loaded.

Please push the back button and reload the previous window.

a po stlačení back button sa NIČ nedialo...
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

pred zmenou vizáže sa neprihlásenému členovi nedalo vyhľadávať bez toho, aby nezadal / neodpísal nejaký kód do okienka...
teraz sa dá vyhľadávať bez mihnutia oka aj neprihlásenému, nemusí nič odpisovať ani ináč preukazovať, že nehľadá automat, ale človek...

je to zámer?
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Nechcem zakladať novú tému o vylučovaní, lebo všetky témy o vylučovaní členov sú uzamknuté. Pred chvíľou som však zistila, že Danila bola vylúčená. Zrejme je zbytočné sa pýtať na dôvod, ale zaujímalo by ma, či je to opatrenie trvalé, alebo obmedzené na určitý čas?
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Petra Nová Pozri príspevok
Nechcem zakladať novú tému o vylučovaní, lebo všetky témy o vylučovaní členov sú uzamknuté. Pred chvíľou som však zistila, že Danila bola vylúčená. Zrejme je zbytočné sa pýtať na dôvod, ale zaujímalo by ma, či je to opatrenie trvalé, alebo obmedzené na určitý čas?
Mám pocit, že ak by som sem napísal svoj názor na poradu, posunulo by ju to ešte ďalej, ako sa posunula vylúčením Danily.
Petra Nová, ak si myslíš, že je dôležité, či je to opatrenie trvalé, alebo obmedzené len na určitý čas, tak to tiež niečo o Porade vypovedá. Dúfam, že to opatrenie, nebudeme považovať za nápravné opatrenie.
-------------------------------------------------------------------------
Ja a Danila, sme skoro vždy stáli na opačných stranách, ale aby som pravdu povedal, tak s jej vylúčením nesúhlasím. Naviac si myslím, že nikto nemá právo na cenzúru a to platí aj na Porade. Porada je verejné fórum a aj keď tu platia pravidla PORADY, neznamená to, že sú nad zákonom, nad ústavou a nad morálkou.
10 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Som zvedavý, kam až nás ta spätná väzba posunie.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Danila Pozri príspevok
A čo vlastne súvisí s touto stránkou? BOLA to porada účtovníkov. NEZIŠTNÁ. A vraj, podľa etikety APOLITICKÁ!!!!!!!! Teda chybička se do ETIKETY vloudila - A- POLITICKÁ! Také ľahké nevieš? A kedže politická len pre vyvolených, ponižovaným bolo treba sa ohlásiť. Keď začínaš podnikať, tak má najskôr náklady Tvoj šéfko a si ťa ofukuje. Keď šéfko prosperuje - Zabudol vôl, že raz teľaťom bol. A vlastne, na Porade som sa naučila, že zadarmo ani kura nehrabe!Neboj, o chvíľu pricupitá perestrojka so zámkom.
ako vždy Danila je o konskú dĺžku pred nami
toto už nie je Porada, ale Pokec, viac písať je zbytočné
2 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Dovolím si citovať Petrine slová z uzatvorenej témy :
K Danile.
Nikdy som sa netajila tým, že rada čítam príspevky od Danily. Sú osobité a realistické zároveň, s vycibrenou štylistikou a vždy s myšlienkou. A aj keď sú medzi nimi príspevky „bojovné“, vždy sú tými, ktoré Poradu ozvláštňujú a robia zaujímavou. Keby boli brané ako normálna súčasť diskusie, ktorá vyplýva z temperamentu a individuality každého člena, keby každý rešpektoval, že členovia nemôžu byť „unifikovaní“, tak by na Porade bolo viac zhody a menej animozity. Samozrejme za predpokladu, že tie príspevky nie sú vulgárne a osobné, zlomyseľné, s jediným cieľom uraziť oponenta. Kto pozornejšie sleduje Poradu, tak mi dá iste za pravdu, že mnohí členovia, čo v minulosti mali pre svoje názory len málo pochopenia od ostatných, teraz komunikujú normálne, nachádzajú zhodu v názoroch a sú dokonca priateľmi.
Na záver ešte jedna poznámka. Ak podľa tvrdenia admina veľa nickov nechodí na Poradu k vôli Danile a jej ideovo príbuzným, tak ja si dovolím tvrdiť, že najmenej rovnaký počet členov sem chodí práve kvôli jej príspevkom. A aby som to niečím racionálnym doložila, stačí sa pozrieť na počet jej ocenených príspevkov.


V tomto príspevku bolo povedané všetko...
Pre mňa dnešným dňom vkročila Porada do inej dimenzie, ktorej nerozumiem.
Poznám tri rozmery, fyzici vraj tých rozmerov poznajú 19-20...
Okrem troch rozmerov mám možno rozvinutý šiesty zmysel a ten mi našepkáva, že toto čo sa tu dnes stalo nie je dobré.
Boli tu už rôzne prúdy, ale danilizmus mi tu bude chýbať.
18 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Odkedy som na Porade, teda 1 a 1/2 roka, stále čítam, že každý môže mať vlastný názor, za ktorý by sme ho nemali odsudzovať a mali by sme ho rešpektovať.

No u Danily sa stala nezvratná ? výnimka, že za svoj názor a zastanie si starých poraďákov, ktorým bolo naozaj ublížené, dostala vyhadzov. Navyše ona tému nezakladala, jej príspevok bol presunutý a spracovaný tak, že zakladá tému. Kto z nás by sa nebol nad tým pohoršil? Ukážte mi jedného poraďáka!

Je mi naozaj nanič, jej príspevky budú chýbať viacerým a hlavne bude chýbať ona. To naozaj bola vylúčená viac ako na 3 dni?

Pomaly každý, čo napíše svoj názor bude považovaný za škodnú, poľovníci vedia, čo ten výraz znamená
6 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Škoda dobrých vecí, škoda, Danila tu je, aj keď nie je, škoda dobrej porady. Všetko časom začne mať závady. Zvady, vady niekto, niekomu vadí. Z porady ju vyprevadí, aj keď nie všetci ju nemali radí.

5 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Kde ste zistili, že bola vylúčená? Čítala som tú tému ktorú NEzaložila a pochopila som z nej to, že na Poradu chce prestať chodiť sama od seba (naposledy som čítala tú tému, keď posledný príspevok bol od Danily a žiadala v ňom, aby jej príspevok bol presunutý do pôvodnej témy, lebo ona žiadnu tému nezakladala).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať