Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
luja5 Pozri príspevok
Chcem len napísať, aby ste si nemysleli, že keď niečo tu na Porade napíšem, hneď zutekám preč a som neprítomná. Zvyknem byť prítomná, ale stačí, keď sa trochu zamotám na inej stránke alebo odbehnem od PC, vrátim sa sem a stále mi to síce ukazuje, že som "on", ale v podstate som už "off". Lebo ak chcem pokračovať, napíše mi, že som neprihlásená, aj keď sa vidím ako prihlásená . A tak niekedy ani sama neviem, ako "svietim" a či som alebo nie som prihlásená, keď sa vidím ako prihlásená, ale nemôžem pracovať ako prihlásená a som vlastne neprihlásená ....
Uff, uff, snáď som to nedomotala a vyjadrila som chápavo svoje "stavy" .
Tím se to vysvětluje.
Ako hovoril už inšpektor Colombo.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
luja5 Pozri príspevok
Chcem len napísať, aby ste si nemysleli, že keď niečo tu na Porade napíšem, hneď zutekám preč a som neprítomná. Zvyknem byť prítomná, ale stačí, keď sa trochu zamotám na inej stránke alebo odbehnem od PC, vrátim sa sem a stále mi to síce ukazuje, že som "on", ale v podstate som už "off". Lebo ak chcem pokračovať, napíše mi, že som neprihlásená, aj keď sa vidím ako prihlásená . A tak niekedy ani sama neviem, ako "svietim" a či som alebo nie som prihlásená, keď sa vidím ako prihlásená, ale nemôžem pracovať ako prihlásená a som vlastne neprihlásená ....
Uff, uff, snáď som to nedomotala a vyjadrila som chápavo svoje "stavy" .
Pri prihlasovaní na Poradu nezabudni kliknúť na okienko Zapamätať?
Snímka.JPG  
3 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

alla66 Pozri príspevok
Pri prihlasovaní na Poradu nezabudni kliknúť na okienko Zapamätať?
Ďakujem, celý život sa učím, aj tu na Porade .
2 0
Adiks Adiks

Adiks je offline (nepripojený) Adiks

účtovník
Adiks Pozri príspevok
Navrhujem odstrániť dve slabé stránky porady:
1) Poraďákom je v súčasnosti každý, kto napísal 500 príspevkov, navrhujem aby to bol každý, kto získal 500 bodov za odborné témy určené administrátorom po diskusii členov porady. V súčasnosti majú niektorí poraďáci nula bodov (!!!), niektorí menej ako 10 bodov a väčšina z ich príspevkov bola žiadaním o rady skúsenejších poraďákov. Ak z ich 500 prípevkov ani jeden nebol "užitočný", o čom chcú radiť iným? Je to tak, ako keby ten, čo sa zúčastnil na 10 MS a nič nezískal bol cennejší ako ten čo sa zúčastnil raz a vytvoril svetový rekord. Tí čo mi odborne a kompetentne poradili, niekoľkonásobne prekročili toto mnou navrhované kritérium.
2) Označovanie príspevkov ako "nevhodné" sa využíva ľuďmi, ktorí každý kritický názor chápu ako niečo nepríslušné a nehodiace sa a div nie za osobný útok. Avšak len kritika posúva veci dopredu, nehovoriac o tom, že kritika je vždy o vzťahu medzi dvoma členmi porady. Paradoxom je, že moje príspevky ako "nevhodné" neoznačili kritizovaní, ale ľudia, ktorých do toho nič nebolo, netýkalo sa ich to a urobili to iba z dôvodu, že kritika je na www.porada.sk podľa nich neprípustná. Je to ich (mylný) názor, ale prečo naň majú doplácať tí, ktorí chcú pravdivo pomenovať veci? Je oprávnená kritika poraďáka dôvodom, aby iní poraďáci z dôvodu falošnej súdržnosti odmenili kritizujúceho označením "nevhodné" ?
Moje návrhy pre kompetenetných:
1) Podmieniť, aby sa poraďákom stal len ten, kto získa 500 bodov za odborné témy, určené administrátorom.
2) Zrušiť možnosť označovania prípevkov ako "nevhodné".
Čítam, ako ľudia zodpovední za fungovanie Porady chcú poznať naše názory. Na tento môj názor však doteraz nikto nereagoval. Prosím o reakciu kompetentných, či môj návrh je alebo nie je možné zrealizovať v praxi.
1 0
Adiks Adiks

Adiks je offline (nepripojený) Adiks

účtovník
Posúvam .....
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Adiks Pozri príspevok
Čítam, ako ľudia zodpovední za fungovanie Porady chcú poznať naše názory. Na tento môj názor však doteraz nikto nereagoval. Prosím o reakciu kompetentných, či môj návrh je alebo nie je možné zrealizovať v praxi.
Toto si tu niekde čítal? To fakt? Aj ja som raz kedysi čítal, že budeme čoskoro vo Švajčiarsku s dvojnásobnými platmi a ešte všeličo sladšie a voňavejšie a vieš, kde sme...
Už len za Tvoju trúfalosť, obťažovať s takými nechutnosťami ako je chcieť poznať názor na Tvoj názor od vrchnosti Ti túto tému posuniem. A budem horieť zvedavosťou, či skôr dostaneš odpoveď, alebo Ti skôr narastie po pás brada. Si rúči chlapík, len čo je pravda.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mňa by veru tiež zaujímala odpoveď kompetentných, prečo mi nejde šuťák, prečo mám furt posting in progress..prečo, prečo prečoooo jáááá...
..požičala by som ufona, ak by sa tu trebalo poupratovať, vyčistiť,prach utrieť..alebo tak..len nech mi ide šuťááák..dor***********
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Prečo ja sa musím na každú stránku prihlásiť zvlášť a na niektorú to ani nejde,potom akosi ide a ..... ani tomu nerozumiem.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
marleau Pozri príspevok
Prečo ja sa musím na každú stránku prihlásiť zvlášť a na niektorú to ani nejde,potom akosi ide a ..... ani tomu nerozumiem.
Toto som nepochopil.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
220870 Pozri príspevok
Toto som nepochopil.
To je vyšší level.

Keď musí, tak musí
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

220870 Pozri príspevok
Toto som nepochopil.
Napríklad sa prihlásim do témy "Čo ma dnes...." - na prvej strane témy som prihlásený,na poslednej nie,keď prekliknem na predposlednú tak zasa som.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nemám taký problém ani som s poradou nikdy nemal.Prihlásil som sa pred týždňom keď som "antiviroval počítač" a som stále prihlásený deň noc nonstop."nezhadzujemato"
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
marleau Pozri príspevok
Prečo ja sa musím na každú stránku prihlásiť zvlášť a na niektorú to ani nejde,potom akosi ide a ..... ani tomu nerozumiem.
..

...záleží podľa prehliadača...ja som s mojou mozillou v súlade, uloží mi heslo všade, kde jej rozkážem..potom už len kliknem na "p" a fičíme...všade..nikdy ma nesklamala...
1 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
marleau Pozri príspevok
Napríklad sa prihlásim do témy "Čo ma dnes...." - na prvej strane témy som prihlásený,na poslednej nie,keď prekliknem na predposlednú tak zasa som.
nechce sa mi veriť, ak pri prihlasovaní zafajkneš "zapamätať" že ťa pri čítaní príspevkov samovoľne odhlási. Funguje to pri všetkých prehliadačoch
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Prosím Vás, dokedy sa budeme pozerať na to suché WC / teda hajzel/ v reklame na farby? Musí to byť veľmi dobre platená reklama.
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mojuš a kde to je , ten hajzlík?..ja mám len cetelemániu s úrokom...žeby mne dali lepšiu reklamu?..
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Daj si napr. tému sčítanie ľudu. Pekne navrchu máš hneď pomôcku na.........Ale ukazuje sa i v iných okruhoch tém...napr.domácnosť, záhradka
Naposledy upravil terezamaria : 21.05.11 at 20:38
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Daj si napr. tému sčítanie ľudu. Pekne navrchu máš hneď pomôcku na.........Ale ukazuje sa i v iných témách...napr.domácnosť

wc.jpg  
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no ja teda neviem, ale hajzlík je to parádny!...taký môže ísť so cťou aj do sčítania hajzlíkov na Slovensku!...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Ako komu.....Trochu dlho sa musíme naň pozerať.....či kto nechce, nech nepozerá?
Naposledy upravil terezamaria : 21.05.11 at 22:42
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať