Zavrieť

Porady

Váš názor na Poradu.

admin

Anketa: Ako ste spokojný s Poradou?

Počet hlasujúcich
1093. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Je to veľmi dobrá stránka

    841 76.94%
  • Je to dobrá stránka

    98 8.97%
  • Sránka je fajn, ale príliš komplikovaná

    55 5.03%
  • Stránka je fajn, ale je čo vylepšovať

    42 3.84%
  • Nie som spokojný

    57 5.22%
Prosím podeľte sa o Váš názor. Spätná väzba nás posúva ďalej. Ďakujeme.
Naposledy upravil Richard : 17.05.04 at 04:50
Usporiadat
lubica_02 lubica_02

lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

Nie som na porade dlho,ale využila som mudrost tu radiacich sa ludi 100 %. Odporučila som poradu dcere aj kolegyni. O chvilu /od 1. juna 07/ začnem podnikat so spravcovstvom bytov, tak tu budem este castejsie. Vdaka Vam vsetkym za vase rady,za tie ktore som uz dostala aj za tie ktore budem potrebovat. Ste to "banda " dobrych ludi s ktorymi som skoro kazdy den!!!
0 0
Adkah Adkah

Adkah je offline (nepripojený) Adkah

Ja som na porade od Júna 2006, ale až od Októbra som sa začala viac zaujímať o informácie a momentálne je pre mňa najlepšia pomoc pri riešený problémov. Na 90% ju využívam a 10% sú zákony, opatrenia a podobne.
Za posledné dni som zaznamenala pozitívnu zmenu a aj novinky ako je na akej téme som bola naposledy, členenie, nové ikony a iné. Je to jednoducho SUPER. A chcem poďakovať všetkým poraďakom.
0 0
jana32 jana32

jana32 je offline (nepripojený) jana32

Odkedy som začala robiť účtovníctvo a mzdy nenašla som nič čo by mi pomohlo ako po kvalitatívnej aj kvantitatívnej stránke tak ako porada. Našla som tu odpoveď takmer na každý problém, vôbec si neviem predstaviť čo by som si bez nej počala. No a najviac sa teším na to,až bude po daňových priznaniach a ja budem mať konečne dosť času prejsť si pomaly poradu a zisťovať nielen veci ktoré mi práve " horia ". Teraz k tým negatívam porady - je jedno a síce že som prišla o všetky ilúzie o svojich vedomostiach, pri čítaní niektorých príspevkov mám pocit že som nepochopila ani otázku nie to ešte odpoveď. Dôležité je, že ma to posúva vpred (a verím že nielen mňa ) učiť sa, študovať a tak môžem pokojne povedať že toto je tá najlepšia vysoká ekonomická škola .
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

jana32 Pozri príspevok
Teraz k tým negatívam porady - je jedno a síce že som prišla o všetky ilúzie o svojich vedomostiach, pri čítaní niektorých príspevkov mám pocit že som nepochopila ani otázku nie to ešte odpoveď. Dôležité je, že ma to posúva vpred
.
0 0
jana32 jana32

jana32 je offline (nepripojený) jana32

Paula, tie negativa som myslela ironicky - ironia zamerana voci mne samej, lebo v porade nevidim absolutne ziadne negativa., pred rokom 2005 som si totiz myslela ze teda som celkom schopna uctovnicka, po registracii na porade som zistila, ze aj veci ktore som vedela su o niecom inom, proste ze mam velke medzery, takze ked obcas som si precitala nejaku otazku prve co ma napadlo, ze ved je to elementarna vec, po precitani odpovedi som zistila, ze je to uplne inak a musela som sa preluskat cez problem, ale to je to co ma posuva vpred, vidim kolko som sa toho za posledne dva roky naucila.
0 0
vcelamery vcelamery

vcelamery je offline (nepripojený) vcelamery

Som tu síce krátko, ale som rada, že ma ani neviem ktorá stránka sem presmerovala...
To, že tu človek nájde riešenie na problém, mi pripadá ako čerešnička na torte, lebo pocit, že s problémom nie je človek sám, je asi v tej chvíli dôležitejší... A to nie som zrovna typ, ktorý pred problémami uteká...

PORADA, si svetlo na konci tunela!!!
0 0
alena234 alena234

alena234 je offline (nepripojený) alena234

Keďže som sa zamestnala po 3-ročnej pauze v jednej firme, svoje vedomosti som si začala oprašovať na internete. Veľkou šťastnou náhodou som klikla aj na túto stránku. Po prečítaní pár problémov a ich riešení, som sa tu zaregistrovala. Bolo to naozaj výborné rozhodnutie. Aj keď sa nezapájam do vašich vedomostných "rozhovorov", (nemám na Vás a riešenie svojich problémov nachádzam našťastie vo vašich odpovediach!), som na tejto stránke skoro každý večer a pripadám si ako na výbornom bezplatnom školení. Klobúk dolu pred Vašou ochotou odovzdávať svoje vedomosti a hlavne trpezlivosťou, s akou sa snažíte vysvetliť rôzne problémy nám vedomostne pokuľhávajúcim.
Je to dobrý pocit keď viete, že ak sa nebudete vedieť s niečím popasovať, je tu PORADA a s ňou veľmi veľa ochotných ľudí. To sa už dnes ťažko nájde.
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

Aj ja sa pripájam k Alene234,
a priznám sa,že z porady viac beriem ako dávam.Nie som skúsená účtovníčka,robila som z PÚ cca 2 roky a z JÚ cca 3 roky , a k tejto práci som sa dostala postupne,pretože som to vždy chcela robiť a celkom ma to baví,aj keď niekedy je to veľmi ťažké, vyznať sa v spleti všetkých možných zákonov a paragrafov a hlavne vedieť ich poriadne pochopiť a správne použiť.Preto aj ja chcem vysloviť veľkú vďaku všetkým ochotným poraďákom,ktorých je tu viac než dosť.Ešte sa mi nestalo aby po zadaní mojej ,možno pre niektorých banálnej otázke,nenašiel niekto kto by mi neporadil.Na porade som závislá, som na nej často a čerpám z nej strašne veľa a strašne moc som sa tu naučila.Vidím a čítam,že každy máme nejaký problém,s niečim sa musíme popasovať,ale môžme sa tu veľa naučiť, a poučiť na chybách iných a to je strašne dobre.Pracujem v malom veľkoobchode,kde okrem šéfa som len ja ,takže ak mám nejaký problém, nemám sa s kým poradiť,ale stačí zadať dotaz a vždy sa tu nájde niekto kto je ochotný a kto si aj v dnešnom uponáhľanom čase nájde čas a poradí v podstate neznámemu človeku,takže aj sa skláňam pred vašimi vedomosťami, a dúfam,že príde čas kedy aj budem takto vo veľkom dávať rady a pomáhať druhým.Z vďačnosťou to urobím. Som naozaj rada, že sme tu a že si takto pomáhame.Ešte raz naozaj ďakujem.
Macka
0 0
člen člen

člen je offline (nepripojený) člen

úradník
Porada je vynikajúca forma odovzdávanie si informácii slobodne, slušne nezaujato a ľudsky. Nie som tu dlho, ale už som si ju dal aj do obbľubenych položiek. Posledné dva týždne mi skúsenosti zúčastnených member´s veľmi pomohli . Ďakujem touto cestou všetkým., vrátane správcu servera.
0 0
daniel345 daniel345

daniel345 je offline (nepripojený) daniel345

Dobrý deň,
veľmi, veľmi prospešný web. Možno by si Občiansky zákonník zaslúžil samostatný priečinok...
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Tiez nie som tu dlho, ale zato kazdy den. Je to konecne diagnoza - pozitivna, spomedzi tych co su nie tak pozitivne. Tu clovek ozaj najde vsetko,ked nenajde, tak si to vypyta a je velmi vela dobrych lidicek, co su ochotni a trpezlivi,srdecni a uprimni. Moja malickost sa sklana pred tymito vsetkymi a hlavne pred tym, kto prisiel na ten napad, zriadit to tu. Velmi pekne dakujem a prajem vela dalsich poradakov.
0 0
Lion Topoľčany Lion Topoľčany

Lion Topoľčany je offline (nepripojený) Lion Topoľčany

lorelei, mám dojem, že krstným otcom portálu porada.sk je p.Mihál, ale nie som si na 100% istá /keď vďaka za nápad, tak práve jemu/.
Potvrdí mi to niekto ? A úplne s Tebou súhlasím, že sa jedná o pozitívnu diagnózu...atď.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Občas ma označujú za autora tohto projektu, čo mi nesmierne lichotí, ale nie je to pravda. Zarolujte na spodný okraj tejto obrazovky a nájdete tam copyright. A ďalej www.orsr.sk ...
0 0
Lion Topoľčany Lion Topoľčany

Lion Topoľčany je offline (nepripojený) Lion Topoľčany

No, našla som si na www.orsr.sk, že existuje s.r.o. Porada.sk, že vznikla 1.9.2006 a že sú tam 2 spoločníci. To je len praktická stránka veci, ale
neobjasňuje, kto je autorom takej geniálnej myšlienky, akou porada.sk je...
Vidím tu príspevky staré 2-3 roky a vtedy tá s.r.o. ešte neexistovala.
Pán Mihál, no už nám to prezraďte, ak to nie ste Vy, tak kto je tvorca nápadu ako takého ?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Lion, tu je páchateľ http://www.porada.sk/member.php?u=2
0 0
Lion Topoľčany Lion Topoľčany

Lion Topoľčany je offline (nepripojený) Lion Topoľčany

Muška, ďakujem za objasnenie a Richardovi-večná sláva ! Fakt oceňujem geniálnu myšlienku. Asi nebudem sama, inak by na tejto www. nečetovalo toľko ľudí.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ehm. Pre úplnosť si dovolím upozorniť, že existuje aj stránka www.porada.cz, ktorá čoby stránke www.porada.sk pred tromi rokmi z oka vypadla. Po jej pozornom preskúmaní zistíte, že to nie je len o nápade...
Naposledy upravil Jozef Mihál : 24.07.07 at 22:58
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Jozef Mihál Pozri príspevok
Občas ma označujú za autora tohto projektu, čo mi nesmierne lichotí, ale nie je to pravda. Zarolujte na spodný okraj tejto obrazovky a nájdete tam copyright. A ďalej www.orsr.sk ...
Pan Mihal, niet divu, ved vdaka porade Vas pozna vela ludi na Slovensku. Virtualne ste doma v mnohych domacnostiach, kancelariach. Ste taka uctovnicka celebrita. Clovek ma az pocit, ze sa uz s Vami osobne stretol. Robite zasluznu pracu. Cize je to urcite na mieste.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Jozef Mihál Pozri príspevok
Ehm. Pre úplnosť si dovolím upozorniť, že existuje aj stránka www.porada.cz, ktorá čoby stránke www.porada.sk pred tromi rokmi z oka vypadla. Po jej pozornom preskúmaní zistíte, že to nie je len o nápade...
presne tak, spraviť stránku je jedna vec, druhá sa o ňu starať, rozvíjať ju, propagovať atď... najmä ak to je neziskové a robíte to vo voľnom čase

na porada.sk sa navyše od začiatku zbehla skvelá partia ľudí, ktorá ju pomohla rozbehnúť

Porada.cz vznikla len ako kópia (ktorých sa dá urobiť aj dvadsať ) už rozbehnutej Porada.sk ale to samozrejme nestačilo Nikto o nej nevie a tak sa v Čechách účtovníci stále trápia na ranných formách diskusných stránok...
Predpokladám, že šuflíkových nápadov na stránky je mnoho a len málo z nich uzrie svetlo sveta. Škoda, sám si viem predstaviť skvelé projekty, lenže financie a čas sú steny, ktoré sa webovým projektom (zvlášť na Slovensku) ťažko preskakujú...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ja by som aj odporučila tú stránku môjmu náprotivku v Čechách, len tá stránka je zatiaľ prázdna.... A nie sme v takom vzťahu, aby som ju poprosila, aby tam začala prispievať. Možno raz. Možno čoskoro.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať