Zavrieť

Porady

Pestovanie surfínií a petúnií

Dobrý deň, na balkon som si zasadila kvety surfínie a petúnie,
viem že sú to krásne ale zároveň dosť náročné kvety na pestovanie .
Preto Vás prosím ak vie niekto poradiť kedy je lepšie tieto kvety zalievať,
ako sa o ne správne starať podľa vlastných skúsenosti. Ďakujem.
Usporiadat
Iconka Iconka

Iconka je offline (nepripojený) Iconka

mám rada prírodu ako takú
kh73 dakujem z apochvalu
0 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

Moje sa ešte len rozrastajú, kupovala som ich neskôr, lebo bolo chladno.
Snímka0212.jpg  
4 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Po prečítaní tejto témy som to so surfíniami tento rok skúsila aj ja, tak dúfam, že mi vydržia do konca leta
SS6300493.jpg  
SS6300495.jpg  
1/1
6 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Tuším si aj ja na budúci rok jednu kúpim na skúšku
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Bodík za inšpiráciu
0 0
kh73 kh73

kh73 je offline (nepripojený) kh73

maja Pozri príspevok
Po prečítaní tejto témy som to so surfíniami tento rok skúsila aj ja, tak dúfam, že mi vydržia do konca leta
tie sú nádherné
0 0
zena zena

zena je offline (nepripojený) zena

Aj moje "polamane" od silneho vetra sa uz pekne rozrastaju a uz nie je ani velmi vidiet ake boli chudatka ubohe
P6221205.JPG  
P6221210.JPG  
P6221222.JPG  
P6221223.JPG  
1/1
4 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Ďakujem za pochvalu.
Neviete mi poradiť, prečo milionbels čím je väčšia, tak má svetlejšie kvety? Hnojím ju hnojivom na petúnie. Keď som ju kúpila, bola skoro červená a teraz má nové kvety jemne ružové.
0 0
deni27 deni27

deni27 je offline (nepripojený) deni27

Je mi do plaču ... dnes v noci mi hnusný vietor zhodil dva kvetníky, kvietky sú polámané, nové samozavlažovacie kvetníky rozbité .... iba jedna sa zachránila....
Surfinie.jpg  
Surfínie + skalka jún 2010 008.jpg  
1/1
2 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

deni27 Pozri príspevok
Je mi do plaču ... dnes v noci mi hnusný vietor zhodil dva kvetníky, kvietky sú polámané, nové samozavlažovacie kvetníky rozbité .... iba jedna sa zachránila....
sucitim s tebou, dobre to poznam... ja pre istotu pred dazdom i vetrom vsetko zvesujem a chranim... ale minule povolil zavesny kvetinac, sam od seba...
0 0
zena zena

zena je offline (nepripojený) zena

deni27 Pozri príspevok
Je mi do plaču ... dnes v noci mi hnusný vietor zhodil dva kvetníky, kvietky sú polámané, nové samozavlažovacie kvetníky rozbité .... iba jedna sa zachránila....
Tak to mi je naozaj uprimne luto, mne sa to stalo nedavno a bola som zufala, vsetko ponicene...no ako vidis na fotke vzchopili sa a uz na nich nic nie je vidiet, takmer...aj polamane rastlinky sa daju zachranit, len rychlo kupit nejake crepniky a uvidis ze nebude poznat rozdiel. Vlastne zo skusenosti viem ze je to taka rastlinka nezmar a cim je niekedy viac polamana, tym sa viac rozrastie a ma ovela viac kvetov...
0 0
deni27 deni27

deni27 je offline (nepripojený) deni27

zena Pozri príspevok
Tak to mi je naozaj uprimne luto, mne sa to stalo nedavno a bola som zufala, vsetko ponicene...no ako vidis na fotke vzchopili sa a uz na nich nic nie je vidiet, takmer...aj polamane rastlinky sa daju zachranit, len rychlo kupit nejake crepniky a uvidis ze nebude poznat rozdiel. Vlastne zo skusenosti viem ze je to taka rastlinka nezmar a cim je niekedy viac polamana, tym sa viac rozrastie a ma ovela viac kvetov...
Áno je to rastlinka nezmar, už som ich presadila, tak verím, že sa vzchopia ... aj horšie veci sa stávajú, len človeku príde ľúto, keď to vidí také dochrámané...
0 0
Iconka Iconka

Iconka je offline (nepripojený) Iconka

mám rada prírodu ako takú
juj Deni, to by aj mne srdce pukalo, ale neboj, mne tiez raz krupy obili riadne surfinky a o par tyzdnov boli krajsie ako predtym. Dorastu.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...moje prvé surfínky
Snímka0732.jpg  
Snímka0750.jpg  
1/1
3 0
Iconka Iconka

Iconka je offline (nepripojený) Iconka

mám rada prírodu ako takú
nadejneho svokra
svokrove.jpg  
4 0
kačenka kačenka

kačenka je offline (nepripojený) kačenka

deni27 Pozri príspevok
Je mi do plaču ... dnes v noci mi hnusný vietor zhodil dva kvetníky, kvietky sú polámané, nové samozavlažovacie kvetníky rozbité .... iba jedna sa zachránila....
no je mi to úprimne ľúto, ale truhlíky s takými kvetmi, ktoré tvoria previs sa nedávajú na okná bez zábran. Treba, aby ste si dali na okná urobiť také tie ohrádky na kvety. Aj ja som na to prišla, keď v auguste keď som mala muškáty na 80 cm prišiel veľký fuč a moje truhlíky sa taktiež rozhodli, že budú lietať. To sa mi stalo hneď prvý rok ako som sa rozhodla, že budem pestovať ťahavé muškáty, pretože som ich nikdy nechcela pestovať, lebo som nevedela ako na ne, aby boli také pekné. Tiež som prišla o truhlíky a samozrejme aj o krásne muškáty.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

lujza.j Pozri príspevok
...moje prvé surfínky
Tá surfínka je ako maľovaná. Fakt nádherná
0 0
Iconka Iconka

Iconka je offline (nepripojený) Iconka

mám rada prírodu ako takú
aj tieto podrastli
30.6.2010.jpg  
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Valčake Pozri príspevok
Tá surfínka je ako maľovaná. Fakt nádherná
ďakujem snažím sa....
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

svietilo slniečko do záberu ... požiadala som syna, aby urobil foto v ranných hodinách ...
no a fotil presne o 11.00 ... budem reklamovať
Naposledy upravil janka67 : 01.07.10 at 17:24
DSC01634.jpg  
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať