Zavrieť

Porady

Ako prestať fajčiť?

Cila Cila

Cila je offline (nepripojený) Cila

účtovníčka
Rada by som skončila s týmto zlozvykom, ale je to asi nad moje sily.
fajčim asi 20 rokov , už by bolo naozaj načase s tým končiť. Kúpila som si naplaste Nicorette, poctivo lepím už tretí deň. prvý deň 4 cigarety, 2 den 2 cigarety, dnes jedna s veľkými výčitkami svedomia, že som slaboch.
Ak mate skúsenosti poradte, čo mám robiť keď mám pocit, že si musím zapáliť? Strašne mi chýba cigareta ráno pri káve, po dobrom obede.
Je to fakt veľmi tažké. Ako ste to prekonali?
Za každú radu ďakujem.
Cila
Usporiadat
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
Danilka ak si myslíš, že počkáš na tie tabletky na Slovensku a nebudeš musieť bojovať s negatívom závislosti, tak Ťa prosím, nerob to. Vôbec nemusia pôsobiť na Teba práve tak, aby si sa zbavila cigariet. Preto iba 40 % úspešnosť. Ale to Ty vieš. Podľa mňa je tých 40% málo. Keď už dnes niečo vymyslia úspešnosť by malal byť 85% a viac. Takže držím place, bez tabletiek. Ja som vytrvalá. A neviem či by sme sa nemali dať na spisovateľskú dráhu. Taká autorka Harryho Pottera by aj žasla.
Elenka, Ty dobrá dušička, veď vieš, že pre mňa sú Tvoje palčeky viac ako Tí biznismeni s tabletkami. Ja sa Vás držím ako kliešť. Aj Vaších rád. Aj Vašej múdrosti a obetavosti. Takže radšej peniažky použijem na MENTOS a COLU. A idem sa pozrieť, čo je tam nové.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
tu sme, stále Vás sledujeme, a aj budeme. Hádam ste si nemysleli, že sa nás zbavíte
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
lenkak
tu sme, stále Vás sledujeme, a aj budeme. Hádam ste si nemysleli, že sa nás zbavíte
Lenka, vidíš tú našu súdržnosť?
A ja som si dnes dala deň, v ktorom to vyskúšam bez cigarety. Ach joj. Od rána pendlujem od počítača k hrncom, od hrncov k práčke, od práčky k počítaču, od počítača k manželovi, od manžela / dávala som mu obed/ k počítaču. A teraz by som najradšej k popolníku. Ale keďže je mi tu dnes dobre, popolník si odpustím. Zatiaľ.......
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

To chce iba jedno. Pevnú vôľu, a je to. Bol som fajčiar a mne sa to takto podarilo a už nefajčím 23 rokov. Nepomôžu ti žiadné zaručené recepty, ak ty sama to naozaj nebudeš chcieť.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No už som došla, zemiaky vykopané, Elenka vyúdená od ohníka na záhradke. Grilovala som a už potom len ako správna indiánska žena udržiavala ohník, aby manželovi nevychladla večera. xixixi A Vy ako? Vydržala si Danilka? Až si isto nevieš predstaviť aká som len neskutočne zvedavá či bude ten Mentos s colou. Ostatné dúfam, snahu nevešiate na klinec. Ono raz isto príde ten deň. Skutočne len chcieť a vydržať. Pomaličky, pomaly. Nie je každý taký presvedčený a nahnevaný sám na seba, že to sekne naraz. To krematórium sa Vám isto podarí raz zahasiť. Veď to v živote tak chodí, nie?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Ľubomír
To chce iba jedno. Pevnú vôľu, a je to. Bol som fajčiar a mne sa to takto podarilo a už nefajčím 23 rokov. Nepomôžu ti žiadné zaručené recepty, ak ty sama to naozaj nebudeš chcieť.
Som veľmi rada Tvojmu príspevku. Takže, keby som to nechcela, tak s tým nebojujem. Chýba mi tá Tvoja pevná vôľa. Jednoducho s tým neviem prašťiť zo dňa na deň. Vďaka dievčatám stojím na dvoch cigaretách / niekedy aj padám /, a som veľmi rada tomu obmedzeniu. Ale k vyšším métam by ma museli vyniesť asi buldozérom.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila
Som veľmi rada Tvojmu príspevku. Takže, keby som to nechcela, tak s tým nebojujem. Chýba mi tá Tvoja pevná vôľa. Jednoducho s tým neviem prašťiť zo dňa na deň. Vďaka dievčatám stojím na dvoch cigaretách / niekedy aj padám /, a som veľmi rada tomu obmedzeniu. Ale k vyšším métam by ma museli vyniesť asi buldozérom.
Danilka si nekoleduj,lebo spravím zbierku, buldozér zabezpečím. Ja som schopná kadečoho. To mi ver.xixixi
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Som taká unavená, že nevládzem napísať celý zamýšľaný príspevok a o chvíľu zazvoní návšteva, tak len stručne. Pri skončení fajčenia sa môžu skončiť aj nejaké vzťahy, ktoré zakrýval cigaretový dym.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
Danilka si nekoleduj,lebo spravím zbierku, buldozér zabezpečím. Ja som schopná kadečoho. To mi ver.xixixi
Elenka, prosím Ťa ja nevládzem od smiechu............ Preštuduj, čo to tá kukulienka naša napísala? Skončiť vzťahy, keď prestaneme fajčiť? No to si radšej idem rovno zapáliť. Bude prvá a budem pri nej rozmýšľať. Tuším ma už nechce vidieť. .....?????
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

No ja by som to chápala tak, že cez cigaretový dym sa nedajú vzťahy odhadnúť. Alebo že fungujú len pri cigaretovom dyme. Veď my sme tiež boli "banda" fajčiarok. A keď som s tým prestala, zrazu som sa cítila akoby "zakomplexovaná".
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
No ja by som to chápala tak, že cez cigaretový dym sa nedajú vzťahy odhadnúť. Alebo že fungujú len pri cigaretovom dyme. Veď my sme tiež boli "banda" fajčiarok. A keď som s tým prestala, zrazu som sa cítila akoby "zakomplexovaná".
Ako rada by som bola " zakomplexovaná".
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Nooo, ono to je na zamyslenie, ako ľudia vedia zmeniť postoj k tej istej osobe, len zrazu si uvedomia, že akoby "závideli", že som už nechcela fajčiť. Ja som skutočne ešte aj pri tomto cítila od "kamarátiek", kolegýň, že im to "vadí", že som to dokázala. Jednoducho mi zo začiatku ani neverili, že fakt nevyfajčím ani jednu za deň, týždeň, mesiac. Ale to je o myslení ľudí. Potom som si povedala, že ja si svoju snahu nedám pokaziť a napriek tomu všetkému nezačnem a vydržím. A také presvedčenie Vám prajem. VŠETKÝM.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Elena Navrátilová
Nooo, ono to je na zamyslenie, ako ľudia vedia zmeniť postoj k tej istej osobe, len zrazu si uvedomia, že akoby "závideli", že som už nechcela fajčiť. Ja som skutočne ešte aj pri tomto cítila od "kamarátiek", kolegýň, že im to "vadí", že som to dokázala. Jednoducho mi zo začiatku ani neverili, že fakt nevyfajčím ani jednu za deň, týždeň, mesiac. Ale to je o myslení ľudí. Potom som si povedala, že ja si svoju snahu nedám pokaziť a napriek tomu všetkému nezačnem a vydržím. A také presvedčenie Vám prajem. VŠETKÝM.
Presne si to vystihla. Preto si veľmi cením priateľstvo s mužmi. Lebo sú ženy, ktoré Ti závidia aj zlomenú nohu..... Samozrejme, že nie naše slušne vychované 17-ky.....
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danilka, bola som účastníčkou 3 poraďáckych stretnutí a musím úprimne napísať, že žiadnu závisť, zazeranie a bežné zvyky na Slovensku som vôbec nepostrehla. Skôr som cítila súdržnosť, sympatické a mié prejavy. Takže aj preto si myslím som ochotná obetovať toľko svojho času. Zaujímavé je, že nemám vôbec pocit, že je to stratený čas. :p
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Elena Navrátilová
Nooo, ono to je na zamyslenie, ako ľudia vedia zmeniť postoj k tej istej osobe, len zrazu si uvedomia, že akoby "závideli", že som už nechcela fajčiť. Ja som skutočne ešte aj pri tomto cítila od "kamarátiek", kolegýň, že im to "vadí", že som to dokázala. Jednoducho mi zo začiatku ani neverili, že fakt nevyfajčím ani jednu za deň, týždeň, mesiac. Ale to je o myslení ľudí. Potom som si povedala, že ja si svoju snahu nedám pokaziť a napriek tomu všetkému nezačnem a vydržím. A také presvedčenie Vám prajem. VŠETKÝM.
Toto presne som zažila a ešte stále zažívam, ale Danilka nie si sama, jednu som si s kamoškou dala dnes aj ja, veru mi dobre padla.
A okrem inej literatúry si prečítajte od Hayovej "Miluj svoj život", tuším som to už kdesi písala.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ako ste sa dnes držali? Dalo sa alebo ste podľahli ako kolegovia?
blabla.gif  
hulic.gif  
146.gif  
smile10.gif  
1/1
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Tak čo fajčiarky, darí sa? Bez irónie našla som zopár obrázkov a dúfam, že ma nenakopete a nezakopete
Naposledy upravil willma : 29.11.06 at 10:25
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Určite Wilmuška nič také nehrozí. Oni sú samé na seba nahnevané, že sa im to nedarí ako by chceli. Keď už raz človek začne, ťažko sa potom odúča. Najlepšie nezačať. Už to tu bolo spomínané, ale keď sme všetci ľudia so svojimi dobrými a zlými vlastnosťami.:p
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

lenkak
tu sme, stále Vás sledujeme, a aj budeme. Hádam ste si nemysleli, že sa nás zbavíte
Len to nie, veď kto by nám držal palce?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ja viem, ťažko, ťažko. Zahodiť a nezdvihnúť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať