Zavrieť

Porady

Príslušník policajného zboru (podmienky prijatia)

Dobrý deň, mal by som dva dotazy ohladne prijatia za príslušníka PZ a to nasledovné:
1) aké je ombedzenie čo sa týka dioptrických okuliarov. Mám na mysli, že keď nosím okuliare s dioptriami viac ako 0,5 čo je tolerancia u justičnej a štátnej polície, či môžem vykonávať aspoň prácu v kancelárií. A ešte ako je to s kontaktnými šošovkami ? Berie sa to do úvahy alebo nie ?

2)počas prípravy, t.j. 6 mesiacov štúdia, je toto platené, alebo nie ?

Za odpovede vopred každému ďakujem
Usporiadat
dominiček dominiček

dominiček je offline (nepripojený) dominiček

Veľmi pekne Ti ďakujem za odpoveď...
0 0
luborka luborka

luborka je offline (nepripojený) luborka

Dobrý deň. Mám jednu otázku.Čo všetko je potrebné k tomu,aby som mohla pracovať pri jazdnej polícii?....Stačí mi len maturita a SOŠ PZ v KE?
Ďakujem za odpoveď
0 0
adka.ny adka.ny

adka.ny je offline (nepripojený) adka.ny

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, keďže mám ešte pred maturitou, ale chcela by som byť v PZ, či si mám vybrať Akadémiu PZ BA alebo Soš PZ KE? Ďakujém
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

zacnime tym aky je tam rozdiel. na sos pz si vyslana rozkazom po uspesnom absolvovani prijmacieho konania do pz sr. na akademiu mozes ist aj ako civil,ale jej ukoncenie nie je zarukou prijatia k zboru. budes mat vysoku skolu = akademiu pz s tym,ze ak ta neprijmu k zboru musis si s touto skolou hladat uplatnenie v civilnom sektore. vysvetlila som. rozhodnutie je na tebe
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

luborka musis sa k policii dostat (potom pojdes na sos pz). musi byt u jazdnej policie volne tabulkove miesto a musis tam byt pridelena rozkazom. nechcem ti kazit iluzie,ale o par rokov mozno:-)
0 0
adka.ny adka.ny

adka.ny je offline (nepripojený) adka.ny

Ďakujem
0 0
doudou doudou

doudou je offline (nepripojený) doudou

ako ma strukturalizovat tu ziadost o prijhatie do PZ??? som dako mimo vopred dakujem za radu
0 0
kaco11 kaco11

kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

microsoft word a tam si najdes zivotopis. Daj si profesionalny. Je to najjednoduchsie. Principialne je jedno aký bude.
0 0
Luka_senko88 Luka_senko88

Luka_senko88 je offline (nepripojený) Luka_senko88

[ Ja by som sa chcel opýtať že či pri odvolaní je vačšia šanca sa dostat do PZ ? pretože som bol teraz na informatívnom pohovore a nebolo to také že by nás každého rozoberali samostatne a od každeho by sa niečo dozvedali že napr. : či som zdatný hej v niečom, alebo prečo chcem byt príslušníkom PZ a takéto veci ale nas narhnuli do jednej nmiestnosti nieco nam povedali, vypísali sme dotazníky a sli sme domov. Možem povedat že som typ človeka ktory nema problem zo zdatnosťou, fyzickou kondíciou, ale neviem aký mali dôvod nato že ma neprijali, Budem sa stále byť za to aby som sa tam dostal!
0 0
Luka_senko88 Luka_senko88

Luka_senko88 je offline (nepripojený) Luka_senko88

Ja by som sa chcel opýtať že, pri odvolaní je vačšia šanca sa dostať do PZ ako by som mal znova posielat žiadosť. Ja viem budem to robit určite opakovane ak ma neprijmu ale chcel by som toto vediet. Pretože som bol nedávno na inf. pohovore a prebiehalo to tak ze proste nás nahrnuli do jednej miestnosti a tam nám len nieco povedali vypísali sme nejake dotazníky a šli sme domov a oni potom povedali že o 10 dní príde odpoveď, ale ako nietko môže vedieť že aký som keď, ani som nou neurobil žiadny rozhovor. Aký bol dôvod neprijatia samozrejme že bezdôvodne bolo udané, ale čo už. Ale človek torý je fyzicky velmi zdtatný a nemá žiadne zdravotné problémy by nemal mať nejaký velký problém sa dostať do PZ.
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Luka_senko88 Pozri príspevok
Ja by som sa chcel opýtať že, pri odvolaní je vačšia šanca sa dostať do PZ ako by som mal znova posielat žiadosť. Ja viem budem to robit určite opakovane ak ma neprijmu ale chcel by som toto vediet. Pretože som bol nedávno na inf. pohovore a prebiehalo to tak ze proste nás nahrnuli do jednej miestnosti a tam nám len nieco povedali vypísali sme nejake dotazníky a šli sme domov a oni potom povedali že o 10 dní príde odpoveď, ale ako nietko môže vedieť že aký som keď, ani som nou neurobil žiadny rozhovor. Aký bol dôvod neprijatia samozrejme že bezdôvodne bolo udané, ale čo už. Ale človek torý je fyzicky velmi zdtatný a nemá žiadne zdravotné problémy by nemal mať nejaký velký problém sa dostať do PZ.
Možnosť prijatia občana do Policajného zboru je fakultatívna, t.j. občan nemá právny nárok na prijatie i v prípade splnenia všetkých podmienok prijímacieho konania. Možnosť prijatia občana do Policajného zboru závisí i od voľných policajných miest.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Luka_senko88 Pozri príspevok
Ja by som sa chcel opýtať že, pri odvolaní je vačšia šanca sa dostať do PZ ako by som mal znova posielat žiadosť. Ja viem budem to robit určite opakovane ak ma neprijmu ale chcel by som toto vediet. Pretože som bol nedávno na inf. pohovore a prebiehalo to tak ze proste nás nahrnuli do jednej miestnosti a tam nám len nieco povedali vypísali sme nejake dotazníky a šli sme domov a oni potom povedali že o 10 dní príde odpoveď, ale ako nietko môže vedieť že aký som keď, ani som nou neurobil žiadny rozhovor. Aký bol dôvod neprijatia samozrejme že bezdôvodne bolo udané, ale čo už. Ale človek torý je fyzicky velmi zdtatný a nemá žiadne zdravotné problémy by nemal mať nejaký velký problém sa dostať do PZ.
...nielen svaly sú potrebné ....


Aj ten ROZUM - vzdelanie je v dnešnej dobe u policajtov požadovaný ...
0 0
piove25 piove25

piove25 je offline (nepripojený) piove25

Zdravím, chcel by som sa spýtať, či niekto nevie aký je nástupný plat u polície počas štúdia na škole v Pezinku, dík
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

malý
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
piove25 Pozri príspevok
Zdravím, chcel by som sa spýtať, či niekto nevie aký je nástupný plat u polície počas štúdia na škole v Pezinku, dík
...malý je slabý výraz ...


KATALÓG
pracovných činností
PRVÁ ČASŤ
POLICAJNÝ ZBOR SLOVENSKEJ REPUBLIKY
1. PLATOVÁ TRIEDA
Kvalifikačný predpoklad vzdelania: –
Príklady pracovných činností:
1.01. Prijímanie, potvrdzovanie, triedenie a doručovanie písomností a zásielok na útvare.
1.02. Zapisovanie korešpondencie do protokolov, sprostredkovanie obehu spisov, dokladov, tlače na útvare.
1.03. Príprava na výkon policajnej služby na strednej odbornej škole Policajného zboru Slovenskej republiky,
ktorá priamo nadväzuje na základnú (náhradnú) vojenskú službu.


...cifry radšej nechci vedieť .....to CIFROVÁ ich má väčšie ....
1 0
piove25 piove25

piove25 je offline (nepripojený) piove25

Jasné, že to bude málo, ale chcel by som približne vedieť sumu... Dík
0 0
piove25 piove25

piove25 je offline (nepripojený) piove25

Jasné, že to bude málo, ale chcel by som približne vedieť sumu... Dík

buchač Pozri príspevok
...malý je slabý výraz ...


KATALÓG
pracovných činností
PRVÁ ČASŤ
POLICAJNÝ ZBOR SLOVENSKEJ REPUBLIKY
1. PLATOVÁ TRIEDA
Kvalifikačný predpoklad vzdelania: –
Príklady pracovných činností:
1.01. Prijímanie, potvrdzovanie, triedenie a doručovanie písomností a zásielok na útvare.
1.02. Zapisovanie korešpondencie do protokolov, sprostredkovanie obehu spisov, dokladov, tlače na útvare.
1.03. Príprava na výkon policajnej služby na strednej odbornej škole Policajného zboru Slovenskej republiky,
ktorá priamo nadväzuje na základnú (náhradnú) vojenskú službu.


...cifry radšej nechci vedieť .....to CIFROVÁ ich má väčšie ....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
piove25 Pozri príspevok
Jasné, že to bude málo, ale chcel by som približne vedieť sumu... Dík
PRESNE všetky platové triedy :

Pre jednotlivé platové triedy príslušníkov Policajného
zboru sa určuje funkčný plat v tejto výške:
Platová trieda Výška funkčného platu v Sk
mesačne
1 16 150 respektíve cca 536 € ....
2 17 150
3 18 250
4 19 450
5 20 950
6 22 950
7 24 150
8 25 350
9 26 550“.

Zákon je z roku 2008 , respektíve došlok určitej valorizácii , čiže platy sú o niečo vyššie ...
Znenie celého zákona http://www.mosr.sk/data/files/645.pdf ...

...študuj , respektíve hľadaj...http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest
1 0
piove25 piove25

piove25 je offline (nepripojený) piove25

buchač Pozri príspevok
PRESNE všetky platové triedy :

Pre jednotlivé platové triedy príslušníkov Policajného
zboru sa určuje funkčný plat v tejto výške:
Platová trieda Výška funkčného platu v Sk
mesačne
1 16 150 respektíve cca 536 € ....
2 17 150
3 18 250
4 19 450
5 20 950
6 22 950
7 24 150
8 25 350
9 26 550“.

Zákon je z roku 2008 , respektíve došlok určitej valorizácii , čiže platy sú o niečo vyššie ...
Znenie celého zákona http://www.mosr.sk/data/files/645.pdf ...

...študuj , respektíve hľadaj...http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=POLICAJNÝ+ZBOR+SLOVE NSKEJ+REPUBLIKY+1.+PLATOVÁ+TRIEDA&sourceid=opera& ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Jasné, dík... To bude pravdepodobne v hrubom, čo?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať