Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
Ale sú rýchli! Len včera havaroval a už zháňajú prachy na dedičské poplatky.... Ešte ho ani nepochovali..... činia sa, podvodníci, činia....
Ja som netvrdil, len taká asociácia mi napadla v súvislosti s haváriou, boli obdobia keď som našiel aj 10 mailových výziev aby som ako jediný nájdený dedič zaplatil a získal niekoľko miliónový majetok. no nezober to.
Šak ja viem, že máš toľko chochmesu, aby si na to neskočil, žiaľ, nájdu sa "inteligenti" ktorí pošlú nielen prachy, ale ešte aj svoje osobné údaje + prefotený pas + prefotenú občianku a rodný list.... a potom začnú plakať a (možno i tu na Porade) pomoc hľadať....
Múdrosť v apatieke nekúpiš....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ani parkovacie domy neochránili kovových miláčikov pred účinkami osláv Nového roku. V Írsku v jednom parkovacom dome cez Silvestra zhorelo 1400 aut. To bolo auuu auuu od niektorých majiteľov
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
.........To bolo auuu auuu od niektorých majiteľov
A koľko bolo wow wow od čumilov.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Ani parkovacie domy neochránili kovových miláčikov pred účinkami osláv Nového roku. V Írsku v jednom parkovacom dome cez Silvestra zhorelo 1400 aut. To bolo auuu auuu od niektorých majiteľov
misoft
pavol54
.........To bolo auuu auuu od niektorých majiteľov
A koľko bolo wow wow od čumilov.....
Podľa údajov k vzniku došlo samovznietením jedného z áut...a nie od osláv.

Hm...to au ? Každý majiteľ auta by aukal...aj ja ...
Len sledujem, či mi na moje auto nepadne niečo počas toho ohňostroja...lebo JE to MOJE auto a NIE nejaké FIREMNÉ, ktoré pôjde do odpisu a pán podnikateľ si kúpi okamžite nové.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
Ani parkovacie domy neochránili kovových miláčikov pred účinkami osláv Nového roku. V Írsku v jednom parkovacom dome cez Silvestra zhorelo 1400 aut. To bolo auuu auuu od niektorých majiteľov
misoft
pavol54
.........To bolo auuu auuu od niektorých majiteľov
A koľko bolo wow wow od čumilov.....
Podľa údajov k vzniku došlo samovznietením jedného z áut...a nie od osláv.

Hm...to au ? Každý majiteľ auta by aukal...aj ja ...
Len sledujem, či mi na moje auto nepadne niečo počas toho ohňostroja...lebo JE to MOJE auto a NIE nejaké FIREMNÉ, ktoré pôjde do odpisu a pán podnikateľ si kúpi okamžite nové.
akurát na Silvestra že ? jeden mal propánovú bombu na pohon a samovybuchla. Dnes sa nedá ani so zatiahnutou brzdou jazdiť hneď to reve, skôr by som povedal, že nejaká zabudnutá pyrotechnika vypadla pod horúci autovýfuk ako onehdá v Sládkovičove sa pole chytilo. Len toho odborníka by som chcel vidieť čo pri toľkých autách určil príčinu ešte počas požiaru u nás to skúmajú odborníci mesiace
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
akurát na Silvestra že ? jeden mal propánovú bombu na pohon a samovybuchla. Dnes sa nedá ani so zatiahnutou brzdou jazdiť hneď to reve, skôr by som povedal, že nejaká zabudnutá pyrotechnika vypadla pod horúci autovýfuk ako onehdá v Sládkovičove sa pole chytilo. Len toho odborníka by som chcel vidieť čo pri toľkých autách určil príčinu ešte počas požiaru u nás to skúmajú odborníci mesiace
So mnou sa nenaťahuj...v podstate mi je to jedno všetko.

Na druhej strane ? Koľko áut alebo aj domov pošlo na technickú poruchu ?
Prvotnú príčinu - lokalizovanie zdroja nájdu dosť rýchlo, to nie je problém.

...a ak by som to dotiahol až do úplného konca ?
Veď to bol v podstate teroristický útok...kľudne by sa to dalo zaň považovať.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
akurát na Silvestra že ? jeden mal propánovú bombu na pohon a samovybuchla. Dnes sa nedá ani so zatiahnutou brzdou jazdiť hneď to reve, skôr by som povedal, že nejaká zabudnutá pyrotechnika vypadla pod horúci autovýfuk ako onehdá v Sládkovičove sa pole chytilo. Len toho odborníka by som chcel vidieť čo pri toľkých autách určil príčinu ešte počas požiaru u nás to skúmajú odborníci mesiace
So mnou sa nenaťahuj...v podstate mi je to jedno všetko.

Na druhej strane ? Koľko áut alebo aj domov pošlo na technickú poruchu ?
Prvotnú príčinu - lokalizovanie zdroja nájdu dosť rýchlo, to nie je problém.

...a ak by som to dotiahol až do úplného konca ?
Veď to bol v podstate teroristický útok...kľudne by sa to dalo zaň považovať.
to neviem posúdiť, ale koľko "pyrotechnických nadšencov (šialencov)" nadávalo že sa nemôžu robiť pyrotechnické orgie. (pri ktorých si nie sú chránení ľudia, veci zvieratá)
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pavol54
Ostal voľný majetok britského milionára Richarda Counsisa. On aj priami dediči havarovali v Austrálii lietadlom. Musím pozrieť či nie som vzdialený príbuzný Alebo polka sveta môže očakávať mailovú žiadosť aby ako jediní dediči zaplatili dedičské poplatky pred prevzatím majetku
Ak sa nikto nenajde, ja to tedy beru šéfe!
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
pavol54
Len toho odborníka by som chcel vidieť čo pri toľkých autách určil príčinu ešte počas požiaru u nás to skúmajú odborníci mesiace
V parkovacich domoch asi tiez su kamery, tak videli ktore zacalo horiet prve.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vicktor
pavol54
Len toho odborníka by som chcel vidieť čo pri toľkých autách určil príčinu ešte počas požiaru u nás to skúmajú odborníci mesiace
V parkovacich domoch asi tiez su kamery, tak videli ktore zacalo horiet prve.
Ja som netvrdil o mieste nič, ale o PRÍČINE. Ešte boli plamene a už vedeli že príčina bolo samovznietenie v aute .
0 0
El Cid El Cid

El Cid je offline (nepripojený) El Cid

Pridám sa k neveselým udalostiam Silvestra so žiadosťou o pomoc: Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 89-ročnom Pavlovi Štefánikovi, narodenom 18.01.1928, bytom Okružná 133/45, Rovinka. Menovaný bol dňa 31.12.2017 naposledy videný v mieste trvalého bydliska a od uvedeného času o sebe nepodal žiadnu správu a miesto jeho súčasného pohybu, či pobytu nie je známe. Fotografie a ďalšie podrobnosti sú zverejnené na internete. ďakujeme za pomoc.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

El Cid
Pridám sa k neveselým udalostiam Silvestra so žiadosťou o pomoc: Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 89-ročnom Pavlovi Štefánikovi, narodenom 18.01.1928, bytom Okružná 133/45, Rovinka. Menovaný bol dňa 31.12.2017 naposledy videný v mieste trvalého bydliska a od uvedeného času o sebe nepodal žiadnu správu a miesto jeho súčasného pohybu, či pobytu nie je známe. Fotografie a ďalšie podrobnosti sú zverejnené na internete. ďakujeme za pomoc.
R.I.P
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

hej, našli ho v járku....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

NEW YORK - Generálny tajomník OSN António Guterres vyzval vo štvrtok všetky krajiny, aby sa sústreďovali na prevažne pozitívny prínos migrantov a držali sa "faktov, nie predsudkov". Guterres upozornil, že predstavitelia, ktorí stavajú bariéry, "spôsobujú vlastným krajinám zbytočné hospodárske škody".

Guterres zdôraznil, že "najlepšie sa stigma ilegality a zneužívanie migrantov odstraňujú tak, že vlády zavedú viac legálnych ciest pre migráciu"

"Dovoľte mi zdôrazniť toto: migrácia je pozitívny celosvetový jav. Poháňa ekonomický rast, zmierňuje nerovnosť, spája rôznorodé spoločnosti a pomáha nám viezť sa na demokratických vlnách populačného rastu a poklesu
Naposledy upravil bjuty smis : 12.01.18 at 10:05
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
DEBIL! Myslim toho Tona z Nevyjorku, nie teba, Krason.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
hej, našli ho v járku....
Smutné. Už sa asi nedozvieme, čo robil 89 ročný zrejme sám v noci vonku.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
hej, našli ho v járku....
Smutné. Už sa asi nedozvieme, čo robil 89 ročný zrejme sám v noci vonku.
on už bol úplne mimo a rodina ho na chvílku neustrážila....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

To je smutné. Ak bol ale sám v byte, čiastočne môžu za to aj jeho deti. nechávať na Silvestra takto osamote starého človeka, ktorý prežil vojnu, je privysoké riziko.
O takého človeka sa treba starať ako o 1 ročné dieťa.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
No ako, už ste ich nakúpili?
https://www.postoj.sk/29948/tulipano...-bez-tulipanov
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
duves
sa smiechu nezdržím, keď sa ukáže, že Satoshi Nakamoto je vlastne Kim Čong Un
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať