Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Ešte som si spomenul v súvislosti s tými moslimami. Vraj sú dobrí a úspešní obchodníci, napríklad vo Viedni. Vraj dodržiavajú zákon šarija a tak sa vedia dobre presadiť. Napríklad aj v taxislužbe, reštauráciách a podobne.
Postup majú jednoduchý a účinný. Otvoria si zariadenie v susedstve, následne začnú v pôvodnej zabehnutej reštaurácii strpčovať hosťom pobyt a tí sa postupne preorientujú a začnú chodiť do novej. Jasné, že tí arabáši zamestnávajú domácich a tak to nikto nerieši. Oni sú presvedčení, že pracovať (slúžiť) mame my a nie oni.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
bjuty smis
To bude bašta pre buchača.
Aspoň sa bude môcť realizovať.
Len som zvedavý, ako to bude v jeho lese - NO GO LESE.
Tiež na pracáku napríklad v takom Brezne. Tam by mohlo byť riziko aj s razítkom na podporu v nezamestnanosti.
---------------
Ešte drobnosť: všetci budeme platiť jednotnú daň do pokladne EÚ(cca 6,5%) na spoločné financovanie utečencov.
Pani EU poslankyňa si asi poriadne udrela hlavičku.
Ak sa jeden zamyslí ?
Nebolo ich na Slovensku už zopár, nie síce nejak veľa, pár desiatok. Dokonca pre sýrčanov poslala vláda lietko. A čože sa to po čase stalo, čože sa udialo ? Nič, len toto.
http://www.parlamentnelisty.sk/arena...-dovody-268784

Pani EU poslankyňa si myslí, že NÁSILÍM vysťahuje polovicu dediny, lebo jedna časť by aj chcela ísť a druhá nie ?
Pani EU poslankyňa CHCE ? Nuž chcieť môže, no prejsť ten stupídny návrh veru nemusí.

Ale čo môžeme chcieť od uletených zelených ???
No na druhej strane ??? Ono to až taká sranda zasa veru nie je. Ono,to vysídľovanie, presídľovanie už história aj pozná. Toť jeden pánko s úzkymi fúzikmi, cestičkou v ulízaných vlasoch na pravej strane hlavy, už podobné vízie mal. Žeby pani EU poslankyňa vo voľnom čase čítala Mein Kampf ?
Kľúčové slovo je Lebensraum.
-----------------------
"Môj" NO GO les ?
Hm...gogošov tu nejakých máme, sú v podstate slušní...a čuduj sa svete, aj pracujú.
By som rád vidieť, kde by umiestnili tých utečencov...to by akože gogošov vysťahovali z ich domčekov. Áno, dobre som napísal...nie z chatŕč, ale z domčekov. Hehe...tak to by bolo poriadne tóčo.
-----------------------
Žiadna bašta, ani len chuťovečka pre mňa.
Moju realizáciu ale nechaj radšej na pokoji...tá poznámka je trochu od veci, nemyslíš ?
Mysli, váž slová, najprv prečítaj a potom odošli.
Ak by som ju vzal vážne, tak ma v podstate obviňuješ z niečoho.
Čítal si ten link, čo som Ti dal k dispo ?
Naposledy upravil buchač : 20.06.17 at 17:35
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať