Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
No fakt, tie TUPKY - žumpa "novinárov"... obyčajná pouličná zmes a vraj "krvilačná" beštia...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
buchač
Takže predsa ich čítaš. A že ty nie...., či to ako?
Ja som to v telke videl - rehlil som sa.....
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

29749573_1593139060723405_2696983996781328468_o.jpg  
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Akoby by si ma práve odfotila. :-)))))))
Ale dala som si Oxy vodu, nie kávu, ale bolo by to rovnaké ako bez Oxy aj kávy o takomto čase ako každý deň.
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som prestala pit kavu cca.2 mesiace nazad.....nijak bez nej netrpim....podla mna je kava len zvyk a nuda ...pripadne co si dat k cige....
Pila som skutocnu kavu-presso...lebo polievkova-instantna nie je skutocna kava
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Lui, ku káve sa vráť, má pozitívne účinky na zdravie. Napr. proti alzheimerovi....
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Akoby by si ma práve odfotila. :-)))))))
Ale dala som si Oxy vodu, nie kávu, ale bolo by to rovnaké ako bez Oxy aj kávy o takomto čase ako každý deň.
Teba? Ani nie, to je len vtáčí príbuzný....
Toto asi budeš ty
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Majka vobec..ale.vobec mi nechyba......mozno dake kapúčko,latečko...ale.to uz je mliekova kava...
Mozno ked prestanem rano pit jablcny ocot...mi zacne rano chybat....lebo cez den som len obcas...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nájde sa dnes ešte niekto na SK bez kauzy? :-)))
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-)) Nie.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Tweety
Lui, ku káve sa vráť, má pozitívne účinky na zdravie. Napr. proti alzheimerovi....
lui :
čo je to káva ?
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Nájde sa dnes ešte niekto na SK bez kauzy? :-)))
Takže už aj ty v niektorej lietaš ? Pfúúúúú....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
korela
Nájde sa dnes ešte niekto na SK bez kauzy? :-)))
Takže už aj ty v niektorej lietaš ? Pfúúúúú....
Náááá ..... šak je korela....
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety
Lui, ku káve sa vráť, má pozitívne účinky na zdravie. Napr. proti alzheimerovi....
Ako pre koho. Google pozitíva a negatíva kávy.
Babka píjala pravú zrnkovú iba v nedeľu. Inak meltu (zásadotvorná) a milovala čaj s mliekom (zvyk si z Ameriky). Ako som ten čaj ako malá neznášala, a ani teraz si nepridávam.
Mama jednu denne po obede s jedným polomáčaným keksíkom v čokoláde. Teraz som si uvedomila, že som otca nikdy nevidela piť kávu. To je jedna z mnohých otázok, na ktorú sa už tiež nedozviem odpoveď.
Ani jedna problém nemala.

Ja som si postavila vodu na kávu hneď, ako som ráno dokázala otvoriť oči. Nízky tlak od mladosti.
Neskôr mi spôsobovala relax. Údajne prekysľuje. Nedostavuje sa žiadny absťák pri jej vylúčení zo stravy, je to iba strašiak a dôvod pre závislosť.
Som bez nej šesť rokov, urobila som pred dvomi rokmi pokus o návrat, nechutí mi. Je to iba zvyk.
Susedka, zdrav. sestra, ani nezačala ešte kávu piť, je mladšia odo mňa o desať rokov.
O Alžbete II. sa píše ako čajíčkuje, o káve som sa ešte nikde nedočítala.
.
Viete si predstaviť, keby sa káva prestala piť, aký biznis by padol a koľko ľudí by to zasiahlo? Rovnako s alkoholom a tabakom.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
buchač
korela
Nájde sa dnes ešte niekto na SK bez kauzy? :-)))
Takže už aj ty v niektorej lietaš ? Pfúúúúú....
Náááá ..... šak je korela....
Korela je neškodná aj v prírode. :-)))
Inak, keď sme pri nicku, ja som som si pri buchačovi vždy prestavovala baranidlo. Až keď začal vypisovať o včeličkách ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Korela je neškodná aj v prírode. :-)))
Inak, keď sme pri nicku, ja som som si pri buchačovi vždy prestavovala baranidlo. Až keď začal vypisovať o včeličkách ...
Hmmmm.... buchač.... tak to si asi ešte fakt nevidela.... on JE také malé baranidlo!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

vicktor
Nepravda, su zname pripady ze pes nebranil pana, ale presiel na stranu utociacej svorky.
Toto bol dost problem u plemena ceskoslovensky vlciak, ale tykalo sa to vylucne iba samic. Ked pana premohol utocnik, tak samica pohryzla vlastneho pana, nakolko "presla k silnejsiemu" vodcovi svorky. Samcov sa to vobec netykalo. Hoci aj ja som bol od svojho zakusnuty do kolena, ale pri vycviku na obranu pred 2 psami a nas bol este mladenec, takze hryzol vsetko v dosahu voditka. Ale bol som ubraneny. Neskor tento vycvik "na ostro" vyuzil aj otec aj matka, ked ich napadol vtedy postrach celej dediny. Po zakusnuti mojim psom dotycny zurivy ovciak iba utekal kviciaci.
Edit: mimochodom to, co dokazal ten obavany a napadajuci pes /ktoreho moj spacifikoval/ som este nevidel.
Klasicky pletivovy plot co sa pouziva na ohradzovanie, vyska okolo 2 metrov, pekne zvislo /ziadna nahnuta zrucanina/, dokazal ho preliezt. Trvalo to dlhsie, ale mal na 500m rozhlad tak to stihol.
Papulou sa zakusil do oka, nohami ako po rebriku, zakusil sa vyssie a tak pomalicky dookola.
Byval ale aj na retazi. Ludia, ktory ho poznali ked videli ze uz je v strede plota, tak sa vratili. Nebol sprosty, lebo vzdy strazil iba uroven domu. Ked sa ludia sankovali /spustali sa z vrchu pod urovnou domu/, tak preliezol a pozeral sa na nich sediac na ceste. Ale keby niekto chcel prejst vyssie, tak nepusti.
Naposledy upravil Nandrolon : 30.05.18 at 19:14
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Od obeda SHMU straší http://www.shmu.sk/sk/?page=987&id=&d=1&jav=&roll= na celom juhu až na východ s 33 st. zajtra aj v piatok. Nikto iný také predpovede pre vysoké teploty nemá. Ešte dali aj výstrahu. Dúfam, že sa to nesplní tak zavčasu.

Idem kupovať nad balkón tieniacu clonu (plachtu), z južnej strany máme peklo v lete, predával ju už tento rok Lidl? Ja tam chodievam veľmi zriedkavo, letáky nepozerám.
Predtým sme ju mali od ich, pri daždi nepretiekla, pevná, iba keď nám pílili strom po námraze, tak si to nevyrátali a rozčesli ju konárom.
Nad 50 eur nejdem. Poradíte kde a akú? Max. 4 x 4 m. Bledšiu.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Keď sme už pri tom Lidli, v ČR funguje Lidl eshop.
Človek nemusí na NEpotravinový tovar stáť o siedmej v pozore pred obchodom, ale si ho v kľude domova objedná v eshope.
https://www.lidl-shop.cz/#
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čistý ujo...

https://fici.sme.sk/c/20833705/jozko...ml?ref=av-left

"Videli sme, že fanúšikovia chodili do Bratislavy na KHL až z druhého konca republiky, vedeli si urobiť tie dve hodiny cesty autom, aby videli dobrý zápas. Do Košíc je to už trošku ďaleko a diaľnice nie sú hotové, tak neviem, kto by išiel štyri alebo päť hodín do Košíc na hokej,“ zamyslel sa Jožko.

------------
Do Blááávy sa z druhého konca republiky trvá cesta 2 hodiny autom.
Ale z Blááávy na druhý koniec republiky už trvá cesta 4-5 hodín ???

Zaujímavé...fakt zaujímavé.
Naposledy upravil buchač : 31.05.18 at 07:22
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať