Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešte k tomu Horehroniu.
Ešte v 70. r. stretol mng spolužiaka, so ženou obaja lekári, že si hneď po škole vybrali Kysuce, a boli radi, že nezaváhali, ani im na um dopredu neprišlo, ako sa budú mať tak dobre.
Naposledy upravil korela : 18.05.18 at 21:29 Dôvod: doplnenie
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kukučka
Dúfam, že sa do zajtra zlepší počasie a niekam sa pôjdem pozrieť a čo vy? U nás na východe: noc múzeí

Včera propagovali východ na Aktuali, bohatý program, mohli by aj tri dni, aby sa postíhalo.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Aj dnes "propagovali" východ.... najmä našich "spoluobčanov" - syfilis jak vyšitý.... Bodaj by nie, keď sa niekedy chovajú ako šimpanz bonobo http://kryptozoologie.blog.cz/1709/s...-posedly-sexem
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Preceda povedal, že na východe nič nie je, tak nemôže byť ani syfilis.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tv Narkóza dáva/la v priamom prenose svadbu ryšavého princa s tou hviezdičkou druhého formátu s treťotriedným výkonom...

Veľmi dôležitá udalosť pre Slovensko...ba povedal by som, že ide o celosvetový význam.


P.S.:
Kuwa....Merlin sa otáča v hrobe až do het.....Engliš sa zbláznilo....princ si berie mulatku, ktorá je rozvedená a nemá urodzený pôvod.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Tv Narkóza dáva/la v priamom prenose svadbu ryšavého princa s tou hviezdičkou druhého formátu s treťotriedným výkonom...
Hádam si to len nesledoval . Lebo ak áno - sklamal by si ma.... Narkóza už fakt nemá čo dávať..... Teraz pozerám na ČT1 "Trampoty oficiála Třísku" - smejem sa ako kôň....
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ing. Ľubomír Janoška
Preceda povedal, že na východe nič nie je, tak nemôže byť ani syfilis.
Pravda, pravda, ani tí následovníci šimpanza bonobo.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
buchač
Tv Narkóza dáva/la v priamom prenose svadbu ryšavého princa s tou hviezdičkou druhého formátu s treťotriedným výkonom...
Hádam si to len nesledoval . Lebo ak áno - sklamal by si ma.... Narkóza už fakt nemá čo dávať..... Teraz pozerám na ČT1 "Trampoty oficiála Třísku" - smejem sa ako kôň....
Ale nie...ja také nepozerám.
Dokonca ani len 5 minút z hokeja som nepozeral.
Sedím vonku na terase a šijem púzdra....klídek, pohoda.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No veď preto!
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

32768272_981025122060559_4660411937069203456_n.jpg  
5 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keďže nemám TV, ani mi nenapadlo, že iDnes bude dávať priamy prenos zo svadby, zistila som, až keď som si išla čítať noviny, to sa už viezli v koči po obrade.
Teraz som natrafila na video, odporúčam ..., zábery na prítomných ... Neviem ho sem prevziať, ale je pod ním uvedené:
Kněz „rapoval“ u oltáře a britská smetánka zírala | (1:36) | video: ReutersZdroj: https://revue.idnes.cz/meghan-markle...10_lidicky_zar
Od vrchu siedme v poradí.
0 2
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
Keďže nemám TV, ani mi nenapadlo, že iDnes bude dávať priamy prenos zo svadby, zistila som, až keď som si išla čítať noviny, to sa už viezli v koči po obrade.
Teraz som natrafila na video, odporúčam ..., zábery na prítomných ... Neviem ho sem prevziať, ale je pod ním uvedené:
Kněz „rapoval“ u oltáře a britská smetánka zírala | (1:36) | video: ReutersZdroj: https://revue.idnes.cz/meghan-markle...10_lidicky_zar
Od vrchu siedme v poradí.
mám iné problémy,nie nejakú priondenú svadbu
5 3
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

kopretinka
korela
Keďže nemám TV, ani mi nenapadlo, že iDnes bude dávať priamy prenos zo svadby, zistila som, až keď som si išla čítať noviny, to sa už viezli v koči po obrade.
Teraz som natrafila na video, odporúčam ..., zábery na prítomných ... Neviem ho sem prevziať, ale je pod ním uvedené:
Kněz „rapoval“ u oltáře a britská smetánka zírala | (1:36) | video: ReutersZdroj: https://revue.idnes.cz/meghan-markle...10_lidicky_zar
Od vrchu siedme v poradí.
mám iné problémy,nie nejakú priondenú svadbu
Aj ja som si povedal: Predsa môj syn sa nebude ženiť v ten istý deň ako nejaký nič nerobiaci princ, tak sme ju spravili 18.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Keďže nemám TV, ani mi nenapadlo, že iDnes bude dávať priamy prenos zo svadby, .....................

Od vrchu siedme v poradí.
Svadba sem, svadba tam - nech sa Angličania zabávajú, i tak za chvíľu už nebudú patriť k "nám" a chlieb u nás preto lacnejší nebude.

P.S. Všetci sa idú z toho pokakať... ja pre zmenu na to se*iem....
2 1
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Ja budem mať na budúci mesiac dve svadby a mesiac už mám z toho depku, ako ich prežijem. Či práve vtedy nebudem mať zdravotné problémy, keďže to mám nepravidelne a nepredvídane
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Depku si odlož na humno (tam jej dobre bude ) - prežiješ. Zdravotné problémy budú až PO tých svadbách , keď budeš spaľovať kalórie, ktoré naberieš na tých svadbách...........
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

zaujímavé misoft na to serie a dostane plus a žiadne mínus,a ja za to isté dostanem štyri mínusky.Viete čo,ste obyčajní farizeji,a teda že riadni.Čo iné som ja napísala ako on? Kto z vás má charakter a napíše to verejne? Nikto.
Naposledy upravil kopretinka : 21.05.18 at 11:59
2 2
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

kopretinka
zaujímavé misoft na to serie a dostane plus a žiadne mínus,a ja za to isté dostanem štyri mínusky.Viete čo,ste obyčajní farizeji,a teda že riadni.Čo iné som ja napísala ako on? Kto z vás má charakter a napíše to verejne? Nikto.
.er na to! buchac mal aj ochranku a už je zlikovidovaný ako " POPLATKY"
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
zaujímavé misoft na to serie a dostane plus a žiadne mínus,a ja za to isté dostanem štyri mínusky.Viete čo,ste obyčajní farizeji,a teda že riadni.Čo iné som ja napísala ako on? Kto z vás má charakter a napíše to verejne? Nikto.
Asi preto, lebo už je leto a kvietočky pomaly odkvitajú.... (ale ty nie, si stále v kvete....)
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

sito

.er na to! buchac mal aj ochranku a už je zlikovidovaný ako " POPLATKY"
Tento to má na svedomí......

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať