Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
Potešilo - po včerajšku - konečne po niekoľkomesačnom boji s byrokratickým molochom majú rodičia opatrovateľku. Takže jedna malá bitva vyhraná, ostáva ešte jedna - boj s katastrom, ktorý rok nie je schopný vykonať prepis pozemku.
Nepotešilo - po príchode domov - novonamaľovaná stena je fľakatá, mokrá. Susedovi praskol radiátor a nám pekne "zmapovalo" stenu. Podľa poisťováka - škoda 10€!
však nech doporučí firmu ktorá to za tie prachy urobí. Mne takto chcel vyčísliť opravu škridiel po víchrici vraj 200 ks škridiel x 5 sk a ja že či má takých robotníkov čo sa vedia vznášať? NAKONIEC z toho bolo 22 000 Sk
Hmmm.... škridle som - žiaľ - nemal
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misoft
Potešilo - po včerajšku - konečne po niekoľkomesačnom boji s byrokratickým molochom majú rodičia opatrovateľku. Takže jedna malá bitva vyhraná, ostáva ešte jedna - boj s katastrom, ktorý rok nie je schopný vykonať prepis pozemku.
Nepotešilo - po príchode domov - novonamaľovaná stena je fľakatá, mokrá. Susedovi praskol radiátor a nám pekne "zmapovalo" stenu. Podľa poisťováka - škoda 10€!
10€? Ja som pred mesiacom vytopila susedu s práčkou, mala len dva "cencule" na modrej malovke nad dverami spálne a dostala z mojej poistky 103€. Stačilo poslať fotku, ani to neboli pozrieť...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

To si dobre obišla.... sused má byt poistený, zavolal do poisťovne - poisťovák prišiel popoludní, u neho vyhodnotil, vyčíslil a potom so susedom šiel pozrieť k nám dole - a poisťovák konštatoval - "Tak to je hádam len za 10€" - pá a do videnia.
Nejde mi o tých 10€ - maľovka sa dá (až to uschne) ešte zreparovať - ale to srandovné ocenenie - rehlili sme sa ako kone....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Práve že som bola prekvapená, že všetko sa riešilo cez elektronický formulár... Ja som doma nemala žiadnu škodu, trochu vody z práčky stieklo k susede ...
Byt mám poistený vyše 30 rokov, bola to moja prvá škoda.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
To si dobre obišla.... sused má byt poistený, zavolal do poisťovne - poisťovák prišiel popoludní, u neho vyhodnotil, vyčíslil a potom so susedom šiel pozrieť k nám dole - a poisťovák konštatoval - "Tak to je hádam len za 10€" - pá a do videnia.
Nejde mi o tých 10€ - maľovka sa dá (až to uschne) ešte zreparovať - ale to srandovné ocenenie - rehlili sme sa ako kone....
Tak toto vsetko dokopy ti nejak neverím.

No schvalne...o ktoru poistovnu ide ?
No schvalne...co vsetko bolo pri tej potope poskodene ?
Naposledy upravil buchač : 03.10.18 at 16:00
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski napis do poistovne...oni tiez funguju "ze skusaju" co klient znesie....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Za pokus to stojí.... ale keby nie - dlabať na nich.... za cca polhodinku to budem mať opäť opravené.... farba mi ešte zostala (tzv. repair zásoba).
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

misoft
Za pokus to stojí.... ale keby nie - dlabať na nich.... za cca polhodinku to budem mať opäť opravené.... farba mi ešte zostala (tzv. repair zásoba).
ktorá poisťovňa ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

On má - tuším - Koo****vu.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
On má - tuším - Koo****vu.....
Amen
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tiež si vravím "Amen".....
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

mňa raz pradávno, ešte za kčs, vytopila suseda.. podarilo sa trafiť akurát roh izby, takže zatečené boli 3 steny, z toho dve boli jedna farba, plafón iná farba.. poisťovací agent pozrel, a písomne prišlo že mi preplatia 100kčs.. naložila som dieťa do kočíka, a išla som urobiť cirkus do alianzu.. a po menšej výmene názorov hlasnejším tónom sa zrazu 100kčs zmenilo na 950kčs.. netreba sa dať..
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kočík.... už nemám.... malé bábo.... tiež už nemám, moje decká sa aj tak do kočíka nezmestia
Ale uvidíme, uvidíme ....(povedal slepý a šiel na nemý film s titulkami.....)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
misoft
Potešilo - po včerajšku - konečne po niekoľkomesačnom boji s byrokratickým molochom majú rodičia opatrovateľku. Takže jedna malá bitva vyhraná, ostáva ešte jedna - boj s katastrom, ktorý rok nie je schopný vykonať prepis pozemku.
Nepotešilo - po príchode domov - novonamaľovaná stena je fľakatá, mokrá. Susedovi praskol radiátor a nám pekne "zmapovalo" stenu. Podľa poisťováka - škoda 10€!
však nech doporučí firmu ktorá to za tie prachy urobí. Mne takto chcel vyčísliť opravu škridiel po víchrici vraj 200 ks škridiel x 5 sk a ja že či má takých robotníkov čo sa vedia vznášať? NAKONIEC z toho bolo 22 000 Sk
Hmmm.... škridle som - žiaľ - nemal
Nejde o škridly ale o princíp, niektorí sú tak drzí že by najradšej chceli "aby si im aj cestu preplatil" stačilo si zistiť vopred u nejakého stavbára cenníkovú cenu poškodenia
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Žabinka
mňa raz pradávno, ešte za kčs, vytopila suseda.. podarilo sa trafiť akurát roh izby, takže zatečené boli 3 steny, z toho dve boli jedna farba, plafón iná farba.. poisťovací agent pozrel, a písomne prišlo že mi preplatia 100kčs.. naložila som dieťa do kočíka, a išla som urobiť cirkus do alianzu.. a po menšej výmene názorov hlasnejším tónom sa zrazu 100kčs zmenilo na 950kčs.. netreba sa dať..
žabi ale allianz na Slovensku nebol keď boli Kčs, chcela si napísať slov poist
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
žabi ale allianz na Slovensku nebol keď boli Kčs, chcela si napísať slov poist
Vtedy ešte bola "slovenská" - teraz Alianz ist Deutschland
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

pavol54
Žabinka
mňa raz pradávno, ešte za kčs, vytopila suseda.. podarilo sa trafiť akurát roh izby, takže zatečené boli 3 steny, z toho dve boli jedna farba, plafón iná farba.. poisťovací agent pozrel, a písomne prišlo že mi preplatia 100kčs.. naložila som dieťa do kočíka, a išla som urobiť cirkus do alianzu.. a po menšej výmene názorov hlasnejším tónom sa zrazu 100kčs zmenilo na 950kčs.. netreba sa dať..
žabi ale allianz na Slovensku nebol keď boli Kčs, chcela si napísať slov poist
áno, bola to tá istá budova, takže ja to už teraz mám v hlave zafixované ako allianz..
0 1
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

potešila ma táto nádhera
38631888_2284334568273807_2211663778095824896_o.jpg  
42748890_1828516273851069_8344778060607782912_n.jpg  
42876520_10215433974236776_5455329354705797120_o.jpg  
43059917_2069245203405614_2993301255637434368_o.jpg  
1/1
8 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
žabi ale allianz na Slovensku nebol keď boli Kčs, chcela si napísať slov poist
Vtedy ešte bola "slovenská" - teraz Alianz ist Deutschland
a zisk tiež" Drank nach west" Ozaj do koľkých dopravných ihrísk investovala tak ako slov poist?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
a zisk tiež" Drank nach west" Ozaj do koľkých dopravných ihrísk investovala tak ako slov poist?
Prepočítavam....prepočítavam.....výsledok = 0
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať