Zavrieť

Porady

MRP mzdy

Ahojte poradáci. Teraz robím výkazy do SP a zistila som že mi nenačítava všetky poistné. Vo februári sme prijali dôchodkynu na DPC. Ona je 10 v poradí a načítava mi stále len 9 ludí. Čo mám s tým spraviť? Takto mi to spravilo aj za február a teraz som to zistila. Poradte ak viete
Usporiadat
Leila2006 Leila2006

Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

optimistka
Ďakujem veľmi pekne, naposledy som to robila pred vyše rokom, a úplne som na to zabudla. Si super!
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
lenkak Pozri príspevok
...Ak Ti to nepôjde napíš. ...
Píšem napriek tomu, že mi to IDE ! Keby som bol zadával tú tému ja, tak je to "najlepšia odpoveď". Ešte raz ďakujem.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stefan2005 Pozri príspevok
Píšem napriek tomu, že mi to IDE ! Keby som bol zadával tú tému ja, tak je to "najlepšia odpoveď". Ešte raz ďakujem.
Štefan som rada, že som funkciu popísala zrozumiteľne, musela som skúsiť ešte raz, lebo som už presne po pamäti nevedela, ako som to spravila.
Tvoja otázka bola pre mňa výzvou vyskúšať problém odstrániť, a veľmi vážim si čo si teraz napísal. Dík.
1 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Ahojte, tlačili ste si už v mrp mzdy win prehlad za 1Q? Ja som ho teraz vytlačila a vôbec nieje taký istý ako na drsr. V tretej časti rekapitulácia chýbajú písmenká EFGH. Ako ste na tom vy?
0 0
Daggmar Daggmar

Daggmar je offline (nepripojený) Daggmar

31Jankal Pozri príspevok
Ahojte, tlačili ste si už v mrp mzdy win prehlad za 1Q? Ja som ho teraz vytlačila a vôbec nieje taký istý ako na drsr. V tretej časti rekapitulácia chýbajú písmenká EFGH. Ako ste na tom vy?
Mala si správne tlačivo ? ja ho mám v poriadku, ako má byť. Kvartálny prehlad dane má len dve časti.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Daggmar Pozri príspevok
Mala si správne tlačivo ? ja ho mám v poriadku, ako má byť. Kvartálny prehlad dane má len dve časti.
štvrťročný prehľad za 1. Q/2010 má 3 strany - pribudla kolónka o zamestnaneckej prémii.
9 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
abel Pozri príspevok
štvrťročný prehľad za 1. Q/2010 má 3 strany - pribudla kolónka o zamestnaneckej prémii.
Áno, to je správne tlačivo, ale v "MRP mzdy" ho ešte nemám ani ja, mám verziu 6.20.015, takže treba čakať.
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
m.hladka Pozri príspevok
Áno, to je správne tlačivo, ale v "MRP mzdy" ho ešte nemám ani ja, mám verziu 6.20.015, takže treba čakať.

a nemáte niekto info, kedy ten nový prehľad v mrp bude? je to na nervy zas na nich čakať. mám všetky výplaty hotové a chcela som porobiť hneď aj prehľady aby som to klientom odovzdala spolu, no smola.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

no dnes som si stiahla novú aktualizáciu, ale nejako mi to ináč narátalo ako som si to ja, napr. v r.10 mám väčšiu sumu ako v r.9. Asi to majú s chybami. Najprv mi tam nenarátavalo ZP a potom ked som si to dala cez agendu načítať tak mi to vyhodilo tak ako som písala. Urobila som niekde ja chybu? Ako ste na tom vy?
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Už je verzia 6.21.002 a všetko mi prebehlo presne dobre, takže môžem aj podávať na DU.
Musela som znova prerátať mzdy za 032010, aby mi to hodilo dobre do prehľadu.
P.S.
Hlásenia - prílohy za rok 2009 vraj DU vyzýva na opravy, kto ich podával z programu MRP, dnes mi to avizovali niektoré kolegyne. Našťastie ja som ich vypisovala ručne, lebo programátor upozorňoval na tieto chyby.
2 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Tiež som sa s tým trápila, pri výpočte prehľadu je ikonka "f" načítať údaje z miezd, po kliknutí doplní aj zrážkovú daň aj ZP.
4 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Mne už v týchto nových verziách prepočítalo zrážkovú daň aj zam. prémiu hneď pri zobrazení tlačiva, nemusela som dávať načítať údaje z miezd.
1 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Od januára mám mzdy win. Ešte stále ma dokážu prekvapkať. Chcela som 1/4 ročné hlásenie a 1,2,3 mesiac mi v hlásení rozhodilo na 2,3,4. Niekde pri výplatách som musela urobiť chybu a neviem zistiť kde. Toľko sa v tom rýpem, že občas strácam prehľad kde vlastne som, už by som do toho najradšej kopla.Vie niekto poradiť čo som urobila zle?
1 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

ja tiež ešte robím v dos-e ale chystám sa preskočiť na win...a prepočítavam a prepočítavam
3 0
Alca20 Alca20

Alca20 je offline (nepripojený) Alca20

Dobrý deň. Chcela som sa len opýtať ako Vám v tomto programe počítate DDS? Ja som len začala s prácou na tomto programe, (doteraz som počítala mzdy ručne) ale akosi som sa ešte ani raz nezhodla s programom v tomto výpočte. Môže mi niekto poradiť kto má s týmto skúsenosti??
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Kazu Pozri príspevok
Od januára mám mzdy win. Ešte stále ma dokážu prekvapkať. Chcela som 1/4 ročné hlásenie a 1,2,3 mesiac mi v hlásení rozhodilo na 2,3,4. Niekde pri výplatách som musela urobiť chybu a neviem zistiť kde. Toľko sa v tom rýpem, že občas strácam prehľad kde vlastne som, už by som do toho najradšej kopla.Vie niekto poradiť čo som urobila zle?
Žiadne prekvapko sa nekonalo. To len ja som ešte stále z toho programu nejaká prekvapkaná a tomto mojom zúfalom čine ma za 1/4 hodiny osvietilo Však to mi rozhodilo zrážkovú daň a ja sa pri dokážem tak vystresovať až z toho osprostiem.
0 0
MáriaPaM MáriaPaM

MáriaPaM je offline (nepripojený) MáriaPaM

Ako mám v MRP zadať osobné ohodnotenie aby sa mi správalo rovnako ako zmluvný základný plat, teda bolo rovnako krátené za neprítomnosti? Napríklad mám mzdu 1000 a potrebujem to rozložiť na 800 zmluvný základ a 200 osobné, tak aby výpočet bol rovnaký.
Naposledy upravil MáriaPaM : 01.06.10 at 15:57 Dôvod: už som na to prišla :)
0 0
Kristina27 Kristina27

Kristina27 je offline (nepripojený) Kristina27

Kde sa v MRP mzdy nastavuje dátum, kedy išla zamestnankyňa na MD? Kde to mám nastaviť, aby program vypočítal mzdu nie za celý mesiac jún, ale len do 11.6.2010.
Ďakujem za /po/radu!
0 0
Andyke Andyke

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Pozri tu :
http://www.porada.sk/724033-post3.html
2 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ako v MRP WIN pridám pracovný pomer zamestnancovi, ktorý u nás doteraz pracoval na dohodu, tak aby mu zostalo to isté osobné číslo?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať