Zavrieť

Porady

MRP mzdy

Ahojte poradáci. Teraz robím výkazy do SP a zistila som že mi nenačítava všetky poistné. Vo februári sme prijali dôchodkynu na DPC. Ona je 10 v poradí a načítava mi stále len 9 ludí. Čo mám s tým spraviť? Takto mi to spravilo aj za február a teraz som to zistila. Poradte ak viete
Usporiadat
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ja by som zase nevymenila win. A robila som aj v Dos-e. Je to o tom, kto je ako a načo zvyknutý. Dá sa časom zvyknúť.
Keby som vedela , že budeš dlho hľadať, pricapila by som obr, nabudúce bude popis aj s prílohou.
Už si ináč vyriešila číslovanie?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Nevyriešila som nič, ani v auguste sa mi neobjavil. Ja zrejme musím byť majiteľkou nejakej menej podarenej verzie, asi už bolo šťastie riadne unavené a sadlo na vola
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
môžem to spraviť takto:
Ja sa na to pozriem, vieš mi poslať zálohu na mail? Mail v ss.
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

potrebujem urobiť potvrdenie o príjme, ale iba za obdobie troch mesiacov poradíte ako na to? za celý rok viem, ale za posledné tri mesiace...?
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

anithocka Pozri príspevok
potrebujem urobiť potvrdenie o príjme, ale iba za obdobie troch mesiacov poradíte ako na to? za celý rok viem, ale za posledné tri mesiace...?
Nenanpísala si aké potvrdenie o príjme, ale skús vo výstupoch - parametre
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

potvrdenie pre banku ku žiadosti o úver a vraj potrebujú len za posledné tri mesiace...
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Ja si dám aktuálneho zamestnanca, výstupy, mzdový list. Na pravej strane - parametre a vyberiem si čo potrebujem a vypíšem potvrdenie.
0 0
tanusik tanusik

tanusik je offline (nepripojený) tanusik

Ahojte......čo v prípade, že nemocenská zamestnancovi prechádza z júna na celý júl......robím teraz mzdy a mne mu počíta náhradu aj keď už nemá (teraz ju vypláca SP), je dávno po 10 dňoch ktoré hradí zamestnávateľ....čo treba mať v parametroch zaškrtnuté, alebo...?
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Malo by sa ťa opýtať, keď otvoríš mzdu, že či je to pokračovanie z minulého mesiaca a dáš áno. Ak sa neopýtalo, skús pozrieť, či máš v dochádzke zadané správne dátumy v júli, ale aj v júni, či ti končí 30. Musíš mať zafajknuté generovať cez soboty a nedele aj cez sviatky.
3 0
tanusik tanusik

tanusik je offline (nepripojený) tanusik

Aha....tak to sa ma nespýtalo (čiže mala by som keď robím dochádzku a dávam možnosť nemoc zafajknúť aj kolonku "v čase voľna", t.j tie soboty a nedele) ....ale je to asi inak v dos verzii kt. mám ja...
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Ja som písala k Win verzii, ale aj v Dos musí byť niečo podobné.
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Ahojte všetci, prosím vás mám problémy s prehľadom. V 2.časti dan vyberaná zrážkou č. 10 mám napísaný DB 60,00 €, ale v 3.časti rekapitulácia už mám sumu 60,06. Je to v poriadku??? Vdaka
0 0
Daggmar Daggmar

Daggmar je offline (nepripojený) Daggmar

Daňový bonus sa od 1.júla zvýšil na sumu 20,02 € mesačne ...asi si vyplatila len 20,00 a program v 3,časti uviedol koľko malo byť naozaj ...
0 0
31Jankal 31Jankal

31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

Aj na výplatných páskach mám napísanú sumu 20,02 ale do prehľadu do druhej časti mi to neberie. Poradte ako to tam dostať, len ručne?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ak pozeráš prehľad za správne obdobie oprav ručne. Ja som tak opravovala prehľad za 2Q, jeden mesiac nebol ok. Pravdepodobne to nemajú celkom doriešené.
2 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Súhlasím s Lenkou, ale skús, keď dáš výpočet, je tam také maličké f, klikni na to, malo by sa ti to upraviť.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ani to "f" všetko nenapraví, čo by malo, ale za pokus to stojí.
0 0
MáriaPaM MáriaPaM

MáriaPaM je offline (nepripojený) MáriaPaM

Ako mám zadať vrátené poistné zo sociálky (spätne priznaný dôchodok)?
Keď dám pri výpočte mzdy cez opravu poistného mínusom ako znížiť poistné, to mi asi natiahne do mesačného výkazu menej a aj do úhrad menej.
Ako to mám aj vrátiť aj mať správny výkaz aj úhrady?
0 0
katka50 katka50

katka50 je offline (nepripojený) katka50

MáriaPaM Pozri príspevok
Ako mám zadať vrátené poistné zo sociálky (spätne priznaný dôchodok)?
Keď dám pri výpočte mzdy cez opravu poistného mínusom ako znížiť poistné, to mi asi natiahne do mesačného výkazu menej a aj do úhrad menej.
Ako to mám aj vrátiť aj mať správny výkaz aj úhrady?
V číselníku-mzdový číselník-práca so mzd.číselníkom- poistné - si pridáš novú mzd.zložku - napr. Invalidné poisť.- vrátené poistné. Potom vo výpočte mzdy aktuálneho zamestnanca nahráš vrátené poistné mínusom.
Dáš vypočítať mzdu. To isté aj Poistenie v nezamestnanosti. Do Mesač. Výkazu poistného Ti to nenatiahne, skontroluj si však, či Ti z vráteného poistného zrazilo daň.
2 0
MáriaPaM MáriaPaM

MáriaPaM je offline (nepripojený) MáriaPaM

Veľmi pekne ďakujem, odpoveď som si našla už ráno, ale teraz som dokončila mzdy a skontrolovala či je všetko ok.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať